کدامیک از بازیهای زیر ارزش خریدن کنسول را دارد ؟

به خاطر کدامیک از بازیهای زیر حاظر به خریدن کنسول هستید

• Gears of War 2

رای‌ها: 45 33.1%
  • God of War 3

رای‌ها: 61 44.9%
  • GTA IV

رای‌ها: 40 29.4%
  • Final Fantasy XIII

رای‌ها: 27 19.9%
  • Kill Zone 2

رای‌ها: 34 25.0%
  • Metal Gear Solid 4

رای‌ها: 78 57.4%
  • Ninja Gaiden 2

رای‌ها: 12 8.8%
  • Resident Evil 5

رای‌ها: 48 35.3%
  • Super Mario Galaxy

رای‌ها: 14 10.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    136

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,103
بابا یاد بگیرید وقتی پست میدید مدرک حال داشته باشید یعنی وقتی دارید چیزی میگید تایید شده باشه نه اینکه از خودتون بگید این که واسه این میاد اینم نمیاد پس این برنده میشه و....

GEOW2,RE5 کجا نوشته که برای PC میاد؟؟؟ الان میگی چون GOW1 اومده این هم میاد اون یکی هم چون کپکام وضیعت مالیش بده پورت میکنه و.... توروخدا یه جوری پست بدید که....

موفق باشید ;)
اگه بخوای اونجوری حساب کنی که GTAIV هم هنوز تایید نشده که بره پی سی میاد. ولی از پستت معلومه که اونو مطمئنی که بره پی سی میاد.
اون دو تای دیگه هم تقریبا یک سال بعد از عرضه بره پی سی میان. تاریخ مشخص کرده.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
این هم خوب نظریست ... :biggrin1:
ولی دیگه الان کنسول انقدر بازی داره که اکثر گیمرایی که پولشو داشته باشن میخرنش.

آره خوب .. چون کامپیوتر خیلی جنس کم قیمتیه و ملت چون پول ندارند میرن میخرنش وگرنه اگه پول داشتند میرفتند کنسول میخریدند تا از بازیهای قشنگ لذت ببرند :D

فقط نمیدونم ما چرا هربار کامپیوتر میخریم بهمون میندازند به طوری که قیمت کارت گرافیکمون از قیمت یک کنسول بیشتر میشه :confused: خیلی بده.

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
با عرض سلام
PS3 که به علت بازی های گرونش فعلا اصلا نمی صرفه برا همین من اصلا در مورد بازی هاش فکر نکردم
Gears of War 2 وGTA IVوNinja Gaiden 2 هم از سبکش خوشم نمی یاد(اکثر بازی باید آدم و جونور بکوشی)
Resident Evil هم که به نظرم بازی جالبی نیست
می مونه 2 تا بازی
1.Final Fantasy XIIIکه برا xbox360ه(البته برا ps3 هم عرضه میشه که به علت قیمت بازی هاش خریدش منتفیه)
2.Super Mario Galaxy که برا Wii هست
خوب آدم برا یه بازی هم که نمی ره کنسول بخره:biggrin1::biggrin1:
ولی کلا من بیشتر بازی های pc رو ترجیح می دم چون بیشتر عاشق بازی های استراتژیکم.
ولی اگه روزی روزگاری خواستم کنسول بخرم(به شرط کپی خور شدن PS3) Ps3 رو انتخاب می کنم چون به نظرم سبک بازی های اختصاصیش یه کم با Pc متفاوته و ارزش امتحان کردن رو داره.
البته این نظر من بود و با نظر خیلی از شما در این زمینه متفاوته.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
به نظر من Xbox Live و PSN ميتونن دلايل خوبي براي خريد كنسول باشن.

شما تا به حال Steam - Battle.Net و xFire دیدید ؟!

یکی از مشکلات ما در بحث سر این قضیه هم اینه که وقتی کسی یک کنسولی میخره برای بازی آنلاین فقط یک انتخاب داره و چیز دیگه ای نمیبینه و در نتیجه فکر میکنه که بـَه بـَه LIVE و PSN چقدر خفن هستند و خیلی خوبند. در صورتی که امکانات Matchmaking چهار سال پیش Battle.Net از سیستم فعلی کنسول ها بهتر بود.

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
یکی بیاد به من بگه برای چی تاپیکو انتقال دادن اینجا ؟؟:mad:
من دقیقا هدفم این بود که ببینم از بچه هایی که کنسول ندارن ( PC Gamer ها ) کیا حاظر به خرید کنسول هستند ؟
لااقل تاپیکو منتقل میکنید بیاید یه پست بدید با 2 تا دلیل منطقی یا حد اقل دیگه یه PM بدید ...
ویرایش =-=-=-=-=-=->
در کل نظرسنجی جالبی بود با اینکه فراموش شده های زیادی داشت مثلا همین بازی LBP که به نظر من بهترین بازی پلتفرمر و جذاب ترین و بهترین مولتیپلیر برای پارتی در تاریخ ویدیو گیمز میشود....
یا تشکر ار شما ولی در کل 10 انتخاب برای نظر سنجی میشه گزاشت.
LBP رو هم به خاطر این نزاشتم که بازیهای PS3 بیشتر به چشم میخوردو و .........
البته من نه فن PS3 یم و نه 360.

آخرین ویرایش:

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
اگه بخوای اونجوری حساب کنی که GTAIV هم هنوز تایید نشده که بره پی سی میاد. ولی از پستت معلومه که اونو مطمئنی که بره پی سی میاد.
اون دو تای دیگه هم تقریبا یک سال بعد از عرضه بره پی سی میان. تاریخ مشخص کرده.

والا کلا من اصلا GTA IV رو خبراش رو دنبال نمیکنم جز فروشش. چون واقعا اصلا معلوم نیست میاد یا نه به خاطر همین کلا بیخیالش شدم.

باز شما که حرف از تاریخ زدید! من میگم وقتی بازیی تایید شده اونوقت میگید تاریخ!

موفق باشید

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,715
نام
امیر
خب من فقط و فقط به خاطر mgs4 یک عدد ps3 خریدم ولی با دیدن بازی هایی مثل uncharted ، resistance ، بیشتر شیفته اون شدم . حالا هم که KZ2 و resistance 2 و یه بازی جذاب مثل little big planet دارن میان ، منتظرم تا اونا رو هم بازی کنم ;) تجربه بدی نیست . ولی 80،90 برای هر بازی کمر آدمو میشکونه :biggrin1:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من به خاطر Darkness رفتم 360 خریدم و انقدر از این بازی لذت بردم که نگو
( یادش بخیر ، به خاطر re4 رفتم همون روزی که بازی اومد یه ps2 خریدم تا صبح بیدار بودم بازی میکردم "18 ساعت پشت سر هم " )
اصلا قصد خرید ps3 نداشتم تا نقد بازی MGS4 را تو بازی رایانه خوندم ، دیدم حیفه آدم همچین بازی را از دست بده

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
من بهار 86 بود که PS3 خریدم و اون موقع فقط به عشق Resistance و Lair یه PS3 خریدم و از این انتخاب خیلی خوشحال و راضیم.
اما توی این لیست من به MGS4 :love:رای دادم چون واقعا بازی جالبیه و خیلی به من حال داد:cheesygri.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خب اون زمان كه من360 خريدم به خاطر
Gears Of War
Alan Wake
AC
DMC4 و RE5 بود.

الان هم تقريبا خيلي وقت يعني در اصل بعد از AC و DMC4 ديگه چشم به راه هيچ بازي خاصي نيستم بجز AW كه فعلا تكليفش معلوم نيست.

خب من الان چند ماه هي ميخوام PS3 بحرم سر بزنگاه كه ميشه بيخيال ميشم نميدونم چرا! بازي هايي كه دوست دارم روي PS3 بازي كنم و حاضرم براش PS3 بخرم MGS4 و HR است كه متاسفانه دلم نمياد به خاطر اين دو بازي PS3 بگيرم (دردسري شده برام.)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر