Legacy of Kain

کدوم رو میپسندید؟

• Kain

رای‌ها: 25 43.9%
  • Raziel

رای‌ها: 32 56.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    57

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
کسی میدونه چرا Legacy of Kain - The Dark Prophecy کنسل شد :(
دلیلش رو تا جایی که یادمه نگفتن. البته کار ساختش خیلی هم جلو نرفته بود و مثل اینکه فقط 3 ماه از ساخته شدنش گذشته بود که کنسل شد ... ولی به شخصه خیلی منتظر یه نسخه جدید از این سری فوق العاده زیبا هستم. مخصوصآ الآن که Eidos وضعش بهتر از دو سه سال پیش (از نظر مالی) شده و میتونه ریسک بیشتری بکنه.

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa
خیلی خیلی عذر میخوام که زیر خاکی می‌کشم بیرون، ولی من پیر شدم و هنوز داستان این سریو کامل یه جا نخوندم ! :D
اگه کسی میذاره که فبها و الا که دیگه سر پیری باید برم انگلیسی بخونم !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خدایش می تونم بگم یکی از بهترین بازی های که تا الان ساخته شده و شاید تا مدت ها نظیرشو نبینیم همین بازی و سری های قبلش بوند
داستان عالی .گیم پلی تکرار نشدنی خاص بازی محیط های عظیم و ........
قدرت به معنای واقعی کلمه می تونستی با شخصیت raziel لمس کنی یادش بخیر چه شمشیر های داشت
خبری از سری جدید نیست !!!!!!!!!

rezanoryan

کاربر سایت
Mar 6, 2012
1
خوب من تازه این تاپیک رو دیدم باید نظر خودم رو اعلام کنم (باید بگم بهترین بازی که تابحال رفتم این بازی بوده Legacy of kain واقعا فوق العاده و زیبا و میتونم به جرات بگم که پایه بازی های جدید پرفروشی مثل خدای جنگ و دارک سایدرز هستش و کاملا ازین بازی تقلید شدن)از نماهای زیبا، آهنگ سازی ،معماهای جالب و اکشن و سیستم آپگرید شمشیر و قدرت های جدیدتر و ترکیب زیبای حرکات و روان بودن بازی ، تو دوران خودش با گرافیک قابل قبول و ..... والا چی بگم ازین بازی دوستانی که مثل ما این بازی رو بازی کردن خودشون میدونن چه شاهکاری هستشهرکس از دوستان هم کل نسخه های این بازی رو چه برای pc و چه برای ps2 اگر داره من ازش خریدارم و یا اگر لینک دانلودی از این بازی اگر دوستان زحمت بکشن و دارن برام بزارن پیشاپیش خیلی ممنون خواهم بود ازشون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر