Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
983
نام
Ahmad
کیانوش جان داداش اینم به طور خلاصه کارایی که میشه با kanai's cube انجام داد :

1 - Archive of Tal Rasha -- Extract Legendary Power
توی cube سه تا خونه وجود داره که میشه ویژگی آیتم های legendary رو ازشون برداشت و استفاده کرد ( که این رو خودت میدونستی )

2 - Law of Kulle -- Reforge Legendary Item
توی این قسمت یه سری متریال مورد نیاز و یه آیتم legendary یا Set رو قرار میدی ، اون آیتم از نو ساخته میشه
بستگی به شانست داره ممکنه stat های ضعیف تری بده ، ممکنه هم قوی تر بشه یا حتی stat هاش تغییر کنه ( انگار کلا از همین آیتم یه دونه جدیدش دراپ شده برات ) و اگه خیلی خوش شانس باشی احتمال اینکه آیتمت Ancient بشه هم هست

3 - Hope of Cain -- Upgrade Rare item to Legendary
اینکه از تیترش هم مشخصه آیتم rare رو تبدیل به legendary میکنه ( از همون نوع ) یعنی مثلا اگر Ring بندازی Ring بهت میده نه چیز دیگه

4 - Skill of Nilfur -- Convert Set Item
این همونیه که تو بازی بهت گفتم ، از اینجا میتونی یه آیتم set رو تبدیل به یه تیکه ی دیگه ( شانسی ) از همون ست کنی
مثلا Helm یکی از ست ها دو بار برات دراپ شده ، میتونی یکیشونو از این قسمت تغییر بدی به یه تیکه ی دیگه از همین ست

5 - Work of Cathan -- Remove level requirement from item
آیتم رو هرچیزی که باشه level req 1 میکنه ،
این واسه وقتی خوبه که میخوای یه کاراکتر جدید بسازی و از همون اول آیتم های خوب بندازی روش

6 - Darkness of Radament -- Convert gems
توی این قسمت 9 تا جم هم رنگ و هم سطح رو میذاری و تبدیلش میکنی به یه جم دیگه از هر نوع که خودت بخوای

صفحه های 7 تا 9 - of Iben Fahd ------
اینجا میتونی متریال هات رو به یه متریال دیگه تغییر بدی ( به جز متریال های legendary )

10 - Caldesann’s Despair -- Augment Ancient or Primal Ancient Item
از این قسمت هم میتونی به آیتم های Ancient یا Primal Ancient یه چیزی که نیاز داری رو اضافه کنی ( مثلا میتونی با جم زرد رنگ Intelligence اضافه کنی )

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,497
کیانوش جان داداش اینم به طور خلاصه کارایی که میشه با kanai's cube انجام داد :

1 - Archive of Tal Rasha -- Extract Legendary Power
توی cube سه تا خونه وجود داره که میشه ویژگی آیتم های legendary رو ازشون برداشت و استفاده کرد ( که این رو خودت میدونستی )

2 - Law of Kulle -- Reforge Legendary Item
توی این قسمت یه سری متریال مورد نیاز و یه آیتم legendary یا Set رو قرار میدی ، اون آیتم از نو ساخته میشه
بستگی به شانست داره ممکنه stat های ضعیف تری بده ، ممکنه هم قوی تر بشه یا حتی stat هاش تغییر کنه ( انگار کلا از همین آیتم یه دونه جدیدش دراپ شده برات ) و اگه خیلی خوش شانس باشی احتمال اینکه آیتمت Ancient بشه هم هست

3 - Hope of Cain -- Upgrade Rare item to Legendary
اینکه از تیترش هم مشخصه آیتم rare رو تبدیل به legendary میکنه ( از همون نوع ) یعنی مثلا اگر Ring بندازی Ring بهت میده نه چیز دیگه

4 - Skill of Nilfur -- Convert Set Item
این همونیه که تو بازی بهت گفتم ، از اینجا میتونی یه آیتم set رو تبدیل به یه تیکه ی دیگه ( شانسی ) از همون ست کنی
مثلا Helm یکی از ست ها دو بار برات دراپ شده ، میتونی یکیشونو از این قسمت تغییر بدی به یه تیکه ی دیگه از همین ست

5 - Work of Cathan -- Remove level requirement from item
آیتم رو هرچیزی که باشه level req 1 میکنه ،
این واسه وقتی خوبه که میخوای یه کاراکتر جدید بسازی و از همون اول آیتم های خوب بندازی روش

6 - Darkness of Radament -- Convert gems
توی این قسمت 9 تا جم هم رنگ و هم سطح رو میذاری و تبدیلش میکنی به یه جم دیگه از هر نوع که خودت بخوای

صفحه های 7 تا 9 - of Iben Fahd ------
اینجا میتونی متریال هات رو به یه متریال دیگه تغییر بدی ( به جز متریال های legendary )

10 - Caldesann’s Despair -- Augment Ancient or Primal Ancient Item
از این قسمت هم میتونی به آیتم های Ancient یا Primal Ancient یه چیزی که نیاز داری رو اضافه کنی ( مثلا میتونی با جم زرد رنگ Intelligence اضافه کنی )

همین مورد 4...اگه بدونی چقدر آیتم همینجوری تیکه پاره کردم.
10 هم خیلی خوبه...2 هم پس فقط به شانسه.
بغیر اولی بقیه رو نمیدونستم چین...ممنون.

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
312
سلام. من لیست کسایی که این چند وقت دیدم دیابلو 3 بازی کردن رو توی یک sheet نوشتم. اگه میخواین یه گروه تلگرام هم بزنم، با این قضیه نکرومنسر کلاس جدید ، سیزن این دفعه فک کنم بد نباشه راحت تر حرف بزنیم واسه بازی کردن.

Diablo 3 Players

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
983
نام
Ahmad
سلام. من لیست کسایی که این چند وقت دیدم دیابلو 3 بازی کردن رو توی یک sheet نوشتم. اگه میخواین یه گروه تلگرام هم بزنم، با این قضیه نکرومنسر کلاس جدید ، سیزن این دفعه فک کنم بد نباشه راحت تر حرف بزنیم واسه بازی کردن.

Diablo 3 Players
یادش بخیر یه همچین چیزی واسه Overwatch هم درست کرده بودیم
گروه تلگرام چرا ؟ یه سرور دیسکورد میسازیم میریم اونجا بهتره هم میتونیم پست بذاریم هم با میکروفون باهم صحبت کنیم

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
312
یادش بخیر یه همچین چیزی واسه Overwatch هم درست کرده بودیم
گروه تلگرام چرا ؟ یه سرور دیسکورد میسازیم میریم اونجا بهتره هم میتونیم پست بذاریم هم با میکروفون باهم صحبت کنیم

کسی رو میشناسی اضافه کن، بیکار نباش :D

دیسکورد هم خوبه. من خودم چون فعلا تا اطلاع ثانوی دسترسی به میکروفون و هندزفری و امثالهم ندارم، یادم نبود به اون :)) تلگرام هم حالت کُلی دیگه. اگه میخواین. کسی نیست البته اینجا، همین خودمون 2-3 نفریم انگار :))

• Like
Reactions: FPS Douug

Angel Of Darkness

کاربر سایت
Aug 4, 2008
406
نام
Nima
دی ال سیو چند هفته پیش خریدم
هرچی گشتم کمیک بوکش که تو وبلاگ بتل نت هست رو پیدا نکردم به صورت pdf یا ...باشه به اسم The Chosen برا خودم درست کردم برا شما هم میزارم :)

Attachments

• The Chosen.pdf
    940.6 KB · مشاهده: 33

soheil.tabriyi

کاربر سایت
Aug 19, 2017
2
با سلام دوستان عزیز من چند سالی منتظر دیابلو 3 بودم و بلعخره بعد انتشار متوجه شدم که نسخه پولی و انلاین هست بعد چند سال حالا وقت کردم و میخوام بازی کنم اگه میشه از صفر تا صد بندرو راهنمایی کنید که چجوری میتونم بازی کنم
1- یه اکانت تو سایت بتل نت ساختم
2-کدوم ورژن بازیو دانلود کنم
3- از همه مهم تر چجوری میتونم بازیرو بخرم !؟
4- در ضمن تو PC بازی کنم یا Xbox 360 کدومش بی دردسر تره علت؟ لطفا با توضح کامل ممنونم
تو ایکس باکس میشه افلاین بازی کرد یا با کنسولم باید به نت وصل باشی و پول بدی

آخرین ویرایش:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
983
نام
Ahmad
با سلام دوستان عزیز من چند سالی منتظر دیابلو 3 بودم و بلعخره بعد انتشار متوجه شدم که نسخه پولی و انلاین هست بعد چند سال حالا وقت کردم و میخوام بازی کنم اگه میشه از صفر تا صد بندرو راهنمایی کنید که چجوری میتونم بازی کنم
1- یه اکانت تو سایت بتل نت ساختم
2-کدوم ورژن بازیو دانلود کنم
3- از همه مهم تر چجوری میتونم بازیرو بخرم !؟
4- در ضمن تو PC بازی کنم یا Xbox 360 کدومش بی دردسر تره علت؟ لطفا با توضح کامل ممنونم
تو ایکس باکس میشه افلاین بازی کرد یا با کنسولم باید به نت وصل باشی و پول بدی
سلام
2- بازی رو که دانلود کنی خودش همه چی رو برات آماده میکنه ورژنای مختلف دانلود جدا ندارن
3- سایتای ایرانی که CD key میفروشن دارن . از یکیشون که قیمت مناسب تری داره و سایت معتبری هم باشه میتونی بخری ( قیمت بازی با دوتا DLC هاش فکر کنم حدود 150 تومن درمیاد )
4 - اینجور بازی ها توی PC خب بهتره چون بهتر میتونی Target کنی ، توی کنسول رو نمیدونم خبر ندارم این تاپیک مربوط به نسخه PC هستش

soheil.tabriyi

کاربر سایت
Aug 19, 2017
2
سلام
2- بازی رو که دانلود کنی خودش همه چی رو برات آماده میکنه ورژنای مختلف دانلود جدا ندارن
3- سایتای ایرانی که CD key میفروشن دارن . از یکیشون که قیمت مناسب تری داره و سایت معتبری هم باشه میتونی بخری ( قیمت بازی با دوتا DLC هاش فکر کنم حدود 150 تومن درمیاد )
4 - اینجور بازی ها توی PC خب بهتره چون بهتر میتونی Target کنی ، توی کنسول رو نمیدونم خبر ندارم این تاپیک مربوط به نسخه PC هستش
خیلی ممنون از راهنماییتون اتفاقا منم پی سی گیمرم (منتها از اون قدیمیاش الان دیگه نزیکه 30 سالمه :D )
تو سایت های مختلف ورژن های مختلفی هست از کدوم سایت دانلود کنم بهتره که موقع نصب کمترین حجم اپدیت دانلود رو دوباره داشته باشه
ممنون هم میشم ک اسم اون سایت و سایت معتبری که سی دی کی رو میفروشن رو برام تو پیام شخصی برام بفرستین
ضمنا تو دی ال سی اخر (نکرومنسر ) اون هم باید سی دی کی جدا بخرم یا نه ؟

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
983
نام
Ahmad
خیلی ممنون از راهنماییتون اتفاقا منم پی سی گیمرم (منتها از اون قدیمیاش الان دیگه نزیکه 30 سالمه :D )
تو سایت های مختلف ورژن های مختلفی هست از کدوم سایت دانلود کنم بهتره که موقع نصب کمترین حجم اپدیت دانلود رو دوباره داشته باشه
ممنون هم میشم ک اسم اون سایت و سایت معتبری که سی دی کی رو میفروشن رو برام تو پیام شخصی برام بفرستین
ضمنا تو دی ال سی اخر (نکرومنسر ) اون هم باید سی دی کی جدا بخرم یا نه ؟
خب از خود Battle.net دانلود کن سرعتش خوبه مشکلی هم نداره ( یعنی نیازی به چیز شکن نداره )
چشم برات توی خصوصی میفرستم
واسه اینکه بازی رو کامل داشته باشی باید یه Diablo 3 Battle chest بخری که میشه حدود 130 تومن
یه دونه هم دی ال سی نکرومنسر که میشه حدود 70 تومن

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,491
نام
مهدی
دوستان این ایتمهای لجندری که توبازی میده اگر همون موقع بازشون نکنم ممکنه لول بالاتر برم آیتم قویتری بشه یا فرث نداره؟

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
983
نام
Ahmad
دوستان این ایتمهای لجندری که توبازی میده اگر همون موقع بازشون نکنم ممکنه لول بالاتر برم آیتم قویتری بشه یا فرث نداره؟
اصلا چه نیازی به اینکار داری ؟
من انقدر لجندری برام دراپ میشه دیگه بعضی وقتا میندازمشون چون جا ندارم
انقدر هم salvage کردم کلی از متریال هاش دارم
یه ذره difficulty های بالا بری کلی لجندری گیرت میاد

• Like
Reactions: yar_66

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر