طرفداران بازیهای Adventure

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
آخرین بازی هایی که انجام دادم توی این 2 ماه

memento Mori بازی خوبیه و قشنگه

Black Mirror 2 که اینم قشنگه

Dark fall : Lost soul رو دانلود کردم اومدم بازی کنم دیدم رزولوشن بازی رو نمیشه تفییر داد !!! و کلا 1024x768 ساپورت میکنه !!! حالا بازی نکردم فعلا اما Rating خوبی داره ولی خورد تو ذوقم یکم !

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
اگه کسی بازی DarkFall:Lights Out رو بازی نکرده باید بگم نصف عمرش بر فناست بهترین ادونچر عمرم همین بازی هست که تا حالا نظیرش رو ندیدم اولین باری که رفتم توی بازی دیگه نتونستم ازش جدا بشم شاهکاری بزرگ و فراموش نشدنی. شماره یکش رو بازی نکردم امشب هم Lost Souls رو دانلود میکنم که اونم تا الان شنیدم عالیه کلا من از بازی های ادونچر که زاویه دوربین اول شخص هست خوشم میاد مثل Jack The Ripper و همین Dark Fall ولی خب از بین سوم شخص ها هم سری Agatha Christie واقعا عالیه.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
آخرین بازی هایی که انجام دادم توی این 2 ماه

memento Mori بازی خوبیه و قشنگه

Black Mirror 2 که اینم قشنگه

Dark fall : Lost soul رو دانلود کردم اومدم بازی کنم دیدم رزولوشن بازی رو نمیشه تفییر داد !!! و کلا 1024x768 ساپورت میکنه !!! حالا بازی نکردم فعلا اما Rating خوبی داره ولی خورد تو ذوقم یکم !

Black Mirror 2 نسخه انگلیسیش اومد؟:confused:

mr.kazemy

کاربر سایت
May 29, 2010
1
از بازی های ادونچر میتونیم سایبریا و تامبرایدر رو از شاهکارای این سبک بدونیم که البته تامبرایدر اکشن هم هست ولی جزیره میمونها هم قشنگ بود ولی من از اون دوتا بالایی بیشتر حال کردم

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
دیروز سیزن 3 سام و مکس قسمت اول رو که تو مجله بازی رایانه بود رو نصب کردم و خیلی خوشم اومد اما تو یزد گیر نمیاد بازیش کسی از دوستان فروشگاه اینترنتی سراغ داره که سیزن 1 و 2 رو داشته باشه و بتونه بفرسته شهرستان؟

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
Alter Ego اومد
توی GameSpot ریتینگ 3.5 گرفته اما من تا وسطاش رفتم میتونم بگم عالیه !!! همین هفته پیش 15 Days رو که کلی هم ریتینگش بالاست تموم کردم بیشتر شبیه کارتون بود تا بازی چون هیچ معمایی نداره شما فقط باید بری اینور و اونور و نهایتا یک فلش رو از میز برداری ببری پایین مثلا معما حل میشه البته بگم گرافیک عالی و سکانس های جالبی داره و همچنین زمان بازی کم نیست اما همه چیز ساده ست و کم کم خسته کننده میشه . بعد موندم چرا Alter Ego ریتینگش پایینه !! حتما بازی کنید خیلی خوبه ! معماهاش معقوله داستانش خیلی عالیه و چند شخصیت جدا قصه دنبال میشه که هر کدومش یه قسمت داستانه و جذابیت داره
Art Of Murder : Card Of Destiny ( نسخه سوم بازی ) هم دانلود کردم که البته با تجربه قبلی از این بازی نمیخواستم دانلود کنم اما بیکار بودم ،همونطور که پیش بینی میکردم یه بازی که فقط معما ساختن و اصلا معماهاش در راستای داستان بازی منطقی نیست
مثلا اول بازی یه ناشناس یه جعبه که توش پیچ و مهره + یه لامپ برات میفرسته که مثلا با بررسی سریال لامپ تو آزمایشگاه میفهمی که این لامپ فلانجا تولید میشه و اونجا هم یه قتل ... خوب آخه اینم شد معما و داستان ؟! به شعور آدم توهین میشه :))

Dark Fall Lost Soul هم یکم بازی کردم اما به نظرم جالب نیومد رزولوشن 1024 بالاتر نمیرفت تو بازی هم فکر کنم حرفی زده نمیشه ...

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
من از وقتی یادمه بازی ادونچر ر بازی میکردم خیلی دوست داشتم و دارم و بازی که من رو با ادونچر اشنا کرد بازی دراکولا 1 بود که من روی PS1 بازی میکردم خیلی بازی اندونچر انجام دادم به نظر من game یعنی ادونچر اخرین بازی که کردم black miror 2 , darkneswithen 2 , dracula 3,dracula orgin بود و فکنم بازم باشه الان یادم نیست اهان کد داوینچی و فارنهایت که به نظرم شاهکار این سبک هستند.
الان دارم2 darkneswithen رو بازی میکنم بعد از 1 یا 2 ماه که این بازی رو گرفتم قرست کردم نصب کنم و بازی کنم اخه کنسولا و بازیهای اکشن برای تست به ادم مهلت نمیدن دنبال سبک مورد علاقت بری....
که به نظرم خیلی عالی ادونچر خوبی هم داره حتما پیشنهاد میکنم بازی کنین.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
Dark-fall-lost-souls.jpg

انصافا این همه طرفدار هست یکیتون تونسته DarkFall : Lost Souls یا Lights Out رو به پایان برسونه؟! عمرا!
این ادونچر ها که شما میگید همه آب خوردن هستند ، Dark Fall به حدی سخته که اگر کسی بتونه بدون راهنما تمومش کنه باید بش لقب باهوش ترین انسان روی زمین رو داد! من خودم قسمت هاییش رو خودم رفتم و بقیش رو به کمک راهنمای قدم به قدم ، انقدر داستان تیره ، ترسناک و مرموزی هم داره که عمرا تو هیچ بازی ای نمیتونید ببینید! روایت داستانیش هم فوقالعاده زیباست که مات و مبهوتتون میکنه ، موزیک و صدای شاهکار ، گرافیک فوق العاده(برای یه بازی ادونچر) ، معماهای فوق سخت ، شخصیت های منفی برجسته ، ایجاد ترس واقعی و ... همه از دلایلی هستند که این بازی رو به چیزی شبیه یک شاهکار نزدیک میکنند ، من خودم الان تقریبا نزدیک آخراش هستم(اونجا که Inspector از هتل میاد بیرون و میگه Amy هنوز زندست!) فقط برید خودتون بازی کنید و معنی واقعی ادونچر رو درک کنید ، نسخه دومش هم همینطوری بود به نظر من سری Darkfall بهترین سری بازی ادونچر اول شخص هست.
اینم یه سری تصاویر برای آشنایی با محیط مخوف بازی:
http://www.gameboomers.com/Pressreleases/DarkFalls3/deaddiners.jpg
http://www.gameboomers.com/Developers Diaries/Dark Fall 3/hotel_reception_illus.jpg
http://diehardgamefan.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/12/Darkfall1.jpg
http://s.uvlist.net/l/y2009/12/66139.jpg
http://i8.3djuegos.com/juegos/3983/dark_fall_lost_souls/fotos/set/dark_fall_lost_souls-1167561.jpg
یکمی هم از داستان بازی بگم بد نیست:d جریان اینه که یه دختربچه ای به نام Amy در سال 2005 وجود داشته ، این دختر رفتارش با همه دختر های معمولی فرق داشته با اسباب بازی بازی نمیکرده ، از هیچی نمیترسیده ، پرخاشگر بوده و کلا حالات روانی عجیبی داشته ، مادر و پدرش که نمیتونن دختر رو تحمل کنند اونو میفرستن به یک مدرسه که بچه های عجیب توش هستند! Amy هم اونجا با یه نفر به نام Mr.Bones آشنا میشه ، این Mr.Bones هم یکی از مخوف ترین کرکتر های بازی هست ، اون با همراهی Amy حیوانات خیابونی و جاده ای رو میکشتند ، سلاخی میکردند و در ایستگاه راه آهن و هتلی متروکه پخش میکردند و از استخوان های خیوانات برای ارتباط با ارواح استفاده می کردند ، اون هتل و ایستگاه قطاری که اینا توش فعالیت هاشون رو انجام میدادند از سال 1960 متروکه شده و ساکنانش بدلیل های عجیب و مرموزی از بین رفتند ، پس از اون پدر و مارد Amy میرن سراغ اون مدرسه و میبینن که دخترشون نیست و تا 5 سال(2010) تو روزنامه آگهی میدن که دخترشون رو پیدا کنند ، در این میون شما در نقش بازرسی هستید که در سال 2005 مسئول پیدا کردن Amy بوده و به دلایلی نتونسته هیچوقت اونو پیدا کنه ، تا اینکه کابوس ها و نشانه هایی بازرس رو در سال 2010 به هتل و ایستگاه قطار متروکه هدایت میکنه. این فقط مقدمه خیلی کوتایه بر داستان بازی هست ، داستان بازی انقدر عمیق هست که از درک من و شما خارجه و به قرن ها و سال های اولیه ظهور انسان بر روی زمین هم مربوط میشه!

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
یعنی میخوای بگی از Scratches هم سخت تره؟ عمرا!:d
ولی جدی جدی اسمش رو نشنیده بودم!:-/بریم تو کارش ببینیم چه فنتیه
ممنون واسه معرفی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر