مورتال کامبت برای pc

evil4

کاربر سایت
Jul 11, 2006
195
جناب متال گیر

ممنون از زحمت شما

همون لینک 3d رو میگ خرابه ؟

یه چیزی چرا انقدر گرافیکش پایین هست با مبدل هم این جوری هست من با n64 امتحان کردم سرعت فریم خیلی کم بود 17 18 بود :eek:

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
همون لینک 3d رو میگ خرابه ؟
من درست متوجه منظورت نشدم ...
لینک رو درست کردم. MK4 رو دانلود کردی ؟ این 3d که میگی همون MK4 هست توی اون لینکی که دادم هم هست. خودم هم از همونجا دانلود کردم سالم بود.
مبدل هم لازم نداره خودش اجرا میشه. ربطش به نینتندو64 هم نمیفهمم چیه!

دلیل افت گرافیک روی pc اینه که این بازیها برای ps1 طراحی شده بوده که روی تلویزیون اجرا بشه و رزولوشن تلویزیون عادی به مراتب کمتر از مانیتور کامپیوتر هست یه چیزی در حد 300-400 پیکسل اگه اشتباه نکنم ... و وقتی روی رزولوشن مثلاً 1024 مانیتوره شما scale میشن خیلی کیفیت میاد پایین. باید اندازه صفحش رو کوچیک کنی تا بهتر بشه.

البته این MK4 سایزش تغییر نمیکنه و فول اسکرین اجرا میشه. گرافیکش هم خوبه در حد همون ps1 هست تقریباً. اما Trilogy اگه فول اسکرین کنی خیلی بد میشه تصویر.

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
لینک سالمه چند نفر هم دادم تست کردن نمیدونم مشکل شما چیه :
http://gamed.info/view_category.php?cid=7&lang=Eng
وارد Mortal Kombat 4 بشو و روی Download Mortal Kombat 4 بزن تا دانلود شروع بشه یا اگه با اپرا کار میکنی رایت کلیک کن save target رو بزن. دیگه واضح تر از این نمیتونم توضیح بدم!

evil4

کاربر سایت
Jul 11, 2006
195
جناب متال گیر

این بازی رو دانلود کردم اما رو setup کلیک می کنم چیزی برای نصب نمیادinsstal غیر فعال هست

ببین اینم عکس

2417zte.jpg

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
setup رو لازم نیست بزنی. یک فایل هست به اسم MK4 دوبار کلیک کن روش و yes رو بزن تا وارد رجیستری بشه اون فایل. ( فقط بار اول باید اینکار رو بکنی دفعات بعد لازم نیست )
بعد برای وارد شدن به بازی MK-4 رو بزن.

SUB-ZERO

کاربر سایت
Mar 14, 2006
135
نام
داوود
سلام .
آقا من این بازیه Mortal Kombat Trilogy رو خیلی وقته دارم اما هیچوقت نتونستم بازی کنم... چون...
بازی اجرا میشه و تا صحنه انتخاب کاراکتر ها هم میاد....اما به محض اینکه کاراکتری رو انتخاب میکنم با ارور زیر مواجه میشم!

1.jpg

میخواستم بدونم بازی پچی...کرکی چیزی داره ؟
البطه تو صفحه اول یه پچ Metal Gear جان گذاشتن که اون رو هم تو مسیری که بازی رو نصب کردم , نصب کردم....اما بازم همون ارور میاد!!!
کسی میدونه داستان چیه ؟

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
2e6h3dd.png

5 in 1 game
Mortal Kombat 1
Mortal Kombat 2
Mortal Kombat 3
Mortal Kombat 4
Mortal Kombat Trilogy with XP Patch
Part 1
Part 2
Part 3
در ضمن فیلم های MK4 در هیچ کدوم لینک هایی که در نت هستند نیست اما از Youtube می تونید پیدا کنید و ببینید

سلام .
آقا من این بازیه Mortal Kombat Trilogy رو خیلی وقته دارم اما هیچوقت نتونستم بازی کنم... چون...
بازی اجرا میشه و تا صحنه انتخاب کاراکتر ها هم میاد....اما به محض اینکه کاراکتری رو انتخاب میکنم با ارور زیر مواجه میشم!

1.jpg

میخواستم بدونم بازی پچی...کرکی چیزی داره ؟
البطه تو صفحه اول یه پچ Metal Gear جان گذاشتن که اون رو هم تو مسیری که بازی رو نصب کردم , نصب کردم....اما بازم همون ارور میاد!!!
کسی میدونه داستان چیه ؟
شما باید بازی رو تخت ویندوز 2000 در XP اجرا کنید....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر