فيلم Bioshock رسما تاييد شد !

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
سلام

يقينا همه شما با بازي بسيار بزرگ و زيباي Bioshock آشنا هستيد.
امروز آقاي Christoph Hartmann رئيس بخش 2K Games اعلام كرد كه كار ساخت فيلم Bioshock نيز به زودي آغاز مي شود. مبني بر اطلاعات منتشر شده آقاي Gore Verbinski كار كارگرداني و John Logan نويسندگي فيلم را بر عهده خواهند داشت. همچنين فيلم از سوي كمپاني Universal Pictures منتشر خواهد شد.
احتمالا تا سال 2009 نيز اين كار عرضه خواهد شد.

- از جمله كارهاي آقاي Gore Verbinski كارگرداني 3 گانه ي فيلم Pirates of the Caribbean ، The Weather Man و The Ring را مي توان نام برد.
- آقاي John Logan نيز در فيلمهايي مانند Gladiator ،‌ The Last Samurai و Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street نقش داشته است.

اميدواريم كه اين فيلم هم مثل بازيش بتونه موفق باشه !

موفق باشيم...

آخرین ویرایش:

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
فیلم Weatherman آقای وربینسکی خیلی قشنگ و تاثیر گذار بود ولی بقیه کار های ایشان عموما تفریحی و سبک هستند.

اما جان لوگان، این یکی درست انتخاب شده. کسی که شاهکار هایی چون گلادیاتور و Sweeny Todd رو نوشته در حد BioShock ه.

خیلی خوشحالم که می بینم بالاخره یک تیم فیلمسازی حرفه و هنری تصمیم به ساخت فیلم بر اساس یک بازی گرفته. امیدوارم بتوانند اثری شایسته ی نام این شاهکار خلق کنند.

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
تمام امیدم برای تنها بازی که می تونست به یه فیلم عالی تبدیل شه از بین رفت.آخه Gore Verbinski کیه آخه:angry:.همین انتخاب غلط که من فکر می کنم از قصد هم بوده باعث می شه که یه فیلم چرت گیشه ای ازش بسازن.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,945
نام
آریا
تمام امیدم برای تنها بازی که می تونست به یه فیلم عالی تبدیل شه از بین رفت.آخه Gore Verbinski کیه آخه:angry:.همین انتخاب غلط که من فکر می کنم از قصد هم بوده باعث می شه که یه فیلم چرت گیشه ای ازش بسازن.
خوب درسته گیشه ای میسازه ولی حداقل برعکس همه فیلمبازیهای دیگه کارگردانش معروفه و فیلمهای خوبی هم داشته انصافآ . با اینکه Ring , POC فیلمهای تجاری بودن ولی خوش ساخت بودن دیگه !

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,383
نام
محمد
به نظر من که تیم خیلی خوبی برای فیلم در نظر گرفته شده، John Logan که حرفی در موردش نیست. در مورد Verbinski هم به نظر من انتخاب خیلی خوبی است چون من که با POC خیلی حال کردم. تازه مناطق آبی در تخصص وربینسکی است :biggrin1:

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
خوب درسته گیشه ای میسازه ولی حداقل برعکس همه فیلمبازیهای دیگه کارگردانش معروفه و فیلمهای خوبی هم داشته انصافآ . با اینکه Ring , POC فیلمهای تجاری بودن ولی خوش ساخت بودن دیگه !
درسته POTC ه یک و دو فیلمای خوش ساختی بودن.ولی Bioshock مثل این فیلم نیست که ازش فقط یه فیلم خوش ساخت دربیارن می تونن یه فیلم عالی در بیارن.می تونه بهترین فیلم ساخته شده از روی بازی بشه.ولی خب با این انتخاب فکرنمی کنم فیلم عالی بشه.خوش ساخت چرا ولی عالی نه.افراد دیگه ای هم بودن که اگر بهشون پیشنهاد می دادن فکر نمی کنم بدشون میومد مثل اسپیلبرگ.

terminator

کاربر سایت
Oct 21, 2005
201
نام
امیر
درسته POTC ه یک و دو فیلمای خوش ساختی بودن.ولی Bioshock مثل این فیلم نیست که ازش فقط یه فیلم خوش ساخت دربیارن می تونن یه فیلم عالی در بیارن.می تونه بهترین فیلم ساخته شده از روی بازی بشه.ولی خب با این انتخاب فکرنمی کنم فیلم عالی بشه.خوش ساخت چرا ولی عالی نه.افراد دیگه ای هم بودن که اگر بهشون پیشنهاد می دادن فکر نمی کنم بدشون میومد مثل اسپیلبرگ.
خب حداقل این فیلم یه cast درست حسابی داره و میشه خورده امید داشت بهش. همون که اوه بول این فیلمو نمیسازه خودش جای شکرش باقیه حالا ما اسپیلبرگ نخواستیم.ولی مطمئنا انتخاب های خیلی بهتری بود مثلا شدیدا نوع فیلم به دل تورو میخوره.

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
اين جور فيلم ها رو بايد Del Toro كبير ( Copyright Elvish Hero:biggrin1:) بسازه

فكر كنم عماد تو Movie Center چند وقت پيش يه پس زده بود كه Del Toro از Bioshock خوشش اومده احتمال داره فيلمشو بسازه ( يه چيزي تو همين مايه ها بود درست يادم نمياد )
البته Verbinski هم كارگردان بدي نيست ( ميشه گفت بهتر از كارگرداناهايي كه از بازي فيلم ساختنه )

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
ای کاش دل تورو بسازه.به خدا ارزش فیلم از بین می ره.یه فیلم خوب ممکنه بسازن ولی اگه یه ذره بیشتر کار کنن فیلمه شاخی می تونه بشه.به هر حال امیدوارم همین Verbinski روش خوب کار کنه.

آخرین ویرایش:

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
دل تورو انصافا کارگردان فوق العاده ایه ( Pan's Labyrinth :love: ) اما وربینسکی هم تجاری ساز محض نیست. به فیلم Weather Man او توجه کنید.
جدا از این حرف ها، یک جان لوگان فوق العاده به عنوان فیلمنامه نویس حضور داره، کسی بهترین اقتباس ممکن رو از نمایش Sweeny Todd نوشت که به خلق فیلم فوق العاده ی تیم برتون منجر شد.

همین که یک فیلمنامه نویس واقعا بزرگ و جدی داره رو فیلمنامه کار می کنه نشون می ده که با یک اثر تجاری صرف طرف نیستیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر