Tomb Raider Underworld

screen001.jpg

سازنده بازی همان طور که انتظار می رفت شرکت Crystal Dynamics خواهد بود.این شرکت برای ساخت نسخه Next_Gen بازی برای پلترفرم های Pc,Ps3 و X360 دست به حرکت جالبی زده و طی آن یک انجین کاملا جدید را طراحی کرده که قرار است با عرضه hybrid lighting model نورپردازی کاملا پویا,بدیع و کاملا واقع گرایانه ای را به معرض نمایش بگذارد.
صدا پیشه لارا هم خانم Keeley Hawes خواهد بود که قبلا هم صداپیشگی لارا را در نسخه های Anniversary - Legend بر عهده داشته است
داستان بازی بعد از اتفاقات Legend صورت می گیرد و مربوط به دوران حکومت مایا ها می شود.بازی در 6 روز گمشده تاریخ این حکومت انجام می شود که دروازه های دنیای زیرین باز می شوند!!!!

Crystal Dynamics برای اولین بار در سری Tomb Raider از تکنیک motion capture برای شخصیت لارا استفاده کرده تا هر چه بیشتر واقع گرایانه به نظر برسد.این شرکت همچنین قول انیمیشنی با کیفیت بسیار بالا همراه با lip-synch (سازگاری لب با دیالوگ ها) کاملا عالی را داده است.

در Underworld شاهد وجود سیستم اب و هوایی کاملا پویا و داینامیک خواهیم بود که در هر برحه از زمان با تغییر وضعیت مکان بازی تغییر خواهد کرد و شاهد ساعقه گردباد,باران و ... خواهیم بود.

Crystal Dynamics برای خلق هر چه بهتر معابد در این نسخه به جای جای دنیا سفر کرده و عکس هایی را از خرابه های مقبره های مایا گرفته است.

cutscene های بازی کاملا با موتور in-game بازی رندر خواهند شد.
ممنون از بهزاد

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
سلام - آقا من یک مشکل دارم اینکه در بازی موقع save کردن بعضی وقتا یکدفعه از بازی خارج میشه .
البته این مشکل هم در ویندوز xp هست هم در ویستا. لازم میدونم بگم من هیچ مشکل سخت افزاری
ندارم . چون کارتم 9800gx2 و همینطور همه قطعاتم بهترینه !!!!
حال کسی میدونه مشکل کجاست و آیا پچی برای حل این مشکل نیامده .؟

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
ممن همون اول بازیه تقریبا که باید یه حلقه ای رو در بیاری به وسیله اون طنابمونه چیه چجوری این کارو بکنم؟
همون جایی که یه در باید جعبه بزاری و...

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
دوستان ، نسبت به شماره های قبلی بهتره یا نه ؟ از نظر سختی چی ؟

خوب از قبلی ها به نظر من خیلی بهتره سختی هم متعادل نه خیلی اسون که خسته بشی نه خیلی سخت که اعصابت بهم بریزه در کل بازی خوبیه

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
لباسهای لارا عوض میشه یا نه؟ مثه لجند؟ یا مثل انیورسری؟
پ.ن: اونایی که منو تو Anniversary دیده بودن الان دلشون برام میسوزه میدونم:(

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
سلام به دوستان - من در مرحله بعد مرحله ای که کشتی غرق میشه - دقیقا مرحله ای که لارا با قایقش به جریره
میره گیر کردم اونجاییکه در نهایت به دیواره سنگی که مثل در می مونه میرسه و هیچ راهی برای عبور نیست ؟؟؟

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
پ.ن: اونایی که منو تو Anniversary دیده بودن الان دلشون برام میسوزه میدونم:(

آري خواهر گرامي عوض ميشه حتي ميتونيد خودتون لباسشو هر جور دوست داريد انتخاب كنيد.
در يك بسته Stand - Alone قرار هست كه چادر هم اضافه بشه.:cheesygri
نه در كل فقط Short pants رو عشق است.:cheesygri

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
پ.ن: اونایی که منو تو Anniversary دیده بودن الان دلشون برام میسوزه میدونم
یعنی اینقدر گیر میدن:eek:

CR

کاربر سایت
Jan 6, 2008
113
سلام به دوستان - من در مرحله بعد مرحله ای که کشتی غرق میشه - دقیقا مرحله ای که لارا با قایقش به جریره
میره گیر کردم اونجاییکه در نهایت به دیواره سنگی که مثل در می مونه میرسه و هیچ راهی برای عبور نیست ؟؟؟

اونجا باید بپری بالای در از سمت چپ در.

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
اونجا باید بپری بالای در از سمت چپ در.

:(( لطفا میشه بیشتر توضیح بدید چون من اوجا دری نمی بنیم فقط یک دیوار سنگی که اگه کمی
دقت کنی مثل عکس یک آدم روش نقش بسته در ضمن اگه از این دیوتر هم بشه بالا رفت بالا هم سقف ایوانه و بستس -- شاید دوستم مرحله را اشتباه گرفتید - من یکبار دیگه توضیح می دم
در این مرحله که فکر میکنم مرحله دوم باشه لارا با غایقش کنار جریزه سرسبزی می مونه بعد از
کمی شنا کردن به کنار صخره ای می یاد و از اون بالا میره و ... در نهایت ختم میشه به جایکه که گفتم یک دیوار سنگی که داخل یک ایوان مانند قرار داره و چار تا ستون مکعبی در جلوی دیوار موجوده
که البته جاییی برای بالا رفتن نداره!!! لطفا کمک کنید چون دیگه چند روز اعصابم به هم ریخته ؟؟؟؟:((

Sony-TJ

کاربر سایت
Sep 22, 2008
398
سلام من تو این مرحله . دم و دستگاشو راه انداختم و وسط محوطه پایین هم یه تغییراتی ایجاد شد . ولی دیگه هیچ راهی برای رد شدن نیست لطفا اگه کسی به اینجا رسیده راهنمایی کنه
http://www.MegaShare.com/531893
اونجا باید پس از درست کردن تقویم ، سوار موتور بشی و بری تقویم طرف مقابل رو درست کنی.(که ابتدا باید یه دونه از اون سرها رو پیدا کنی)(برای رفتن به طرف دیگه باید وقتی از اونجا بیرون اومدی از سمت راست بری)

سلام - آقا من یک مشکل دارم اینکه در بازی موقع save کردن بعضی وقتا یکدفعه از بازی خارج میشه .
البته این مشکل هم در ویندوز xp هست هم در ویستا. لازم میدونم بگم من هیچ مشکل سخت افزاری
ندارم . چون کارتم 9800gx2 و همینطور همه قطعاتم بهترینه !!!!
حال کسی میدونه مشکل کجاست و آیا پچی برای حل این مشکل نیامده .؟
راستش برای من هم همین مشکل هست.دلیلش رو نمی دونم.
دوستان ، نسبت به شماره های قبلی بهتره یا نه ؟ از نظر سختی چی ؟
خیلی خیلی بهتر شده به نظر من.
ممن همون اول بازیه تقریبا که باید یه حلقه ای رو در بیاری به وسیله اون طنابمونه چیه چجوری این کارو بکنم؟
همون جایی که یه در باید جعبه بزاری و...
اگه میشه عکس بذار.منظورت رو نمی فهمم کجا؟
یه سوال این مراحل اضافی 360 روی پی سی نمی یاد؟3-4 ساعت گیم پلی هستش اگه نیاد که واقعا مسخره هست
نه نمیاد متاسفانه.
لطفا میشه بیشتر توضیح بدید چون من اوجا دری نمی بنیم فقط یک دیوار سنگی که اگه کمی
دقت کنی مثل عکس یک آدم روش نقش بسته در ضمن اگه از این دیوتر هم بشه بالا رفت بالا هم سقف ایوانه و بستس -- شاید دوستم مرحله را اشتباه گرفتید - من یکبار دیگه توضیح می دم
در این مرحله که فکر میکنم مرحله دوم باشه لارا با غایقش کنار جریزه سرسبزی می مونه بعد از
کمی شنا کردن به کنار صخره ای می یاد و از اون بالا میره و ... در نهایت ختم میشه به جایکه که گفتم یک دیوار سنگی که داخل یک ایوان مانند قرار داره و چار تا ستون مکعبی در جلوی دیوار موجوده
که البته جاییی برای بالا رفتن نداره!!! لطفا کمک کنید چون دیگه چند روز اعصابم به هم ریخته ؟؟؟؟:((
اگه میشه یه عکس بذار.چون یادم نمیاد کجا رو می گی.عکست رو می تونی تو سایت www.tinypic.com راحت آپلود کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر