تاپیک Xbox 360 داران گیلان

joopiter

کاربر سایت
Jun 28, 2006
58
نام
آرش
سلام دوستان

من شخصا هر دو شون رو از یه دکه که بقل نون باگتی تو شهرداری هست میخرم

البته cd باران در لاکانی هم نمایندگی پخش بازی نما رو داره

در ضمن

اندکی صبر سحر نزدیک است ; به زودی (احتمالا اول ابان) یکی از بهترین ,کاملترین, و بروز ترین فروشگاه بازی های کامپیوتری در خیابان لاکانی شروع به کار میکند .

فروش کنسول xbox 360 و psp
فروش جدید ترین بازی های xbox 360 ,pc,ps2,psp با قیمت هایی بسیار مناسب :idea:
فروش مجلات بازی :arrowr:

joopiter

کاربر سایت
Jun 28, 2006
58
نام
آرش
اول اینکه در مورد اون فروشگاه چون از اشناهای خودم (ولی مطمئن باشید تبلیغ الکی نبود,خودتون کیفیت کارشو میبینید) است و الان هم منتظرند که کار دکور مغازه تموم بشه.
اسمشم احتمالا عصر جدید است

بچه مهم اینجاست که فکر کنم برای اولین بار است که تو شهرمون یک گیمر واقعی داره مغازه میزنه که زبان مارو هم بفهمه
من خودم 3 تا بازی ازش گرفتم واقعا راضی بودم از هر لحاظ:tick:

اون دکه رو هم من مطمئنم که مجله بیاد میاره (مشکل در تاخیر عرضه مجلات است,من خودم در تابستان همیشه میدیدم که 20 روز دیر تر میان) در مورد اینکه اسمش رو بلد نسیت هم چیز عجیبی نیست:-"

هر وقت مجله بیاد رو خوده دکه میذاره

البته تاکید میکنم که نمایندگی بازی نما رو سی دی باران داره (در خیابان لاکانی بعد از شیرینی سهیل)

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
سلام به تمامي گيلاني هاي خوب وبا فرهنگ همچنين تمامي ايراني هاي وطن دوست. من هم مثل خيلي از شما ها از بچگي عاشق بازي هاي کامپيوتري بودم و تا موقعي که نفس بکشم علاقه من روز به روز بيشتر ميشه با توجه به گفته هاي joopiter که خيلي به بنده لطف دارن قصد به راه انداختن فروشگاهي در خيابان لاکاني دارم که به طور بسيار کامل فروش تمامي کنسولهاي بازي نسل قبل و نسل جديد وکنسولهاي دستي و لوزم جانبي تمامي اين کنسول ها موجود ميباشد درسته هرکسي شغل رو براي کسب در آمد ميزنه ولي هدف اصلي من علاقه اي هستش که به گيم دارم و به نظر من ما گيمر ها زبان همديگه رو خوب ميفهميم به شما قول ميدم که قيمت هايي رو که در رشت ميدم خوب و منصفانه هستش ميدونم ميگن با دروغگو تا دم در خونش رفت همچنين ارسال پست رايگان به کل استان گيلان البته بازي هاي XBOX 360 رو هم مقدور ميباشد کد اشتراک رايگان هم هر مشتري دارا خواهد بود که وقتي تلفن کرد فقط شماره کد رو بگه که با کمال ميل ميفرستيم البته در کنار اين کار فروش نرم افزار و کارتون هم داريم ولي کار تخصصي ما گيم هستش اسم فروشگاه عصر جديد هستش و اوايل آبان ماه شروع به کار ميکند البته اگه کسي يادش باشه من چند سال پيش در سايت بازي کده تاپيک سخت افزار مربوط به بستن سيستم و از اين قبيل موارد بود که با توجه به بسته شدن اين سايت اين تاپيک هم خاموش شد اميدوارم که هر چيزي که در فکر شماست رو بتونم درست انجام بدم البته با کمک شما. که ديگه استان گيلان براي خريد اين نوع کالاها دست به دامن تهران و جاهاي ديگه نشيم استان گيلان مگه چه چيزي از ديگر شهر ها کم داره وقتي ارگاني به کمک ما نمياد بايد خودمون دست به کار بشيم لازم به ذکر هستش که يک الي دوماه از راه افتادن فروشگاه سايت هم راه اندازي ميشه که ليست بازي هاي موجود فروشگاه هم به راحتي مشاهده کنيد به اميد فردايي بهتر .
موفق باشيد

آخرین ویرایش:

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
اقا فقط زود بیا مارو از دست این غلامی نجات بده:((
پریمیموم رو میده 600-700 تازه بازی 360 هم فقط ریجنjداره
راستی شما بازی پلی 3 هم میاری؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
به روی چشم صد درصد بازی های XBOX 360 ریجن PAL هم میاریم ودر مورد بازی های PS3 هم قصد آوردنش رو داریم و حتی امکان داره کرایه هم بدیم نظزات شما مهمترین اصل ماجراست و اگه استقبال بشه به روی چشم . بازهم نظرات خودتون رو بدین واقعا ممنون میشیم . روز وشبت خوش
موفق باشی

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
سلام به همه ی بچه های رشت و بقیه ی گیلانی ها
جای این مغازه که خیلی خوبه اگه قیمت ها هم خوب باشه که عالیه من قبلا می خواستم psp بگیرم این غلامی از بس گرون میداد نتونستم:(
جاشم که عالیه همیشه لاکانی هستم ولی قلبم تو سعدی میتپه!!!
بازی های wii نمیارین؟؟؟ من یه رفیق wii گیمرم دارم با نام black hand تو این سایت. اسم منم میلاد تو بازی نما هم همیشه هستم با نام wolfman_741

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
با سلام مجدد باز هم ممنونم از این هم لطف شما وا قعا ممنونم نظر شما و پیشنهاد شما با عث دلگرمی من میشه واقعا ممنونم بازهم میتونین پیشنهاد بدید
به روی چشم من به تمام کسانی که کد اشتراک داشته باشن بازی های جدید رو Pm میدم در ضمن بازی های Wii رو هم میارم چشم این کار منه و من باید به نحو درستی کارمو انجام بدم در ضمن شما میتونید سفارش پوستر بازی بدین و خدمت شما ها بدم . باز هم ممنونم از همه شما گیلانی های عزیز .
موفق باشید.

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
سلام بر دوستان رشتی و گیلانی گل خودم :love:
دوستان من تاپیک گیلانی ها بالا گرفته ها کم کم ماشاالله گیمر رشتی زیاد داره میشه تو این سایت.
romell جون تاسیس فروشگاهتون رو پیشاپیش تبریک میگم ومن هم خیلی خوشهالم که یک گیمر داره مغازه بازی رایانه ای میزنه:cool:همیشه موفق و سربلند باشی;)
*یه پیشنهاد براتون دارم بهتر نیست تو این سایت یه تاپیک اختصاصی درست کنید و در تاپیک در مورد فروشگاهتون بحث و تبادل نظر بپردازیم . البته این فقط یه نظره :biggrin1:

joopiter

کاربر سایت
Jun 28, 2006
58
نام
آرش
سلام بر دوستان رشتی و گیلانی گل خودم :love:
دوستان من تاپیک گیلانی ها بالا گرفته ها کم کم ماشاالله گیمر رشتی زیاد داره میشه تو این سایت.
romell جون تاسیس فروشگاهتون رو پیشاپیش تبریک میگم ومن هم خیلی خوشهالم که یک گیمر داره مغازه بازی رایانه ای میزنه:cool:همیشه موفق و سربلند باشی;)
*یه پیشنهاد براتون دارم بهتر نیست تو این سایت یه تاپیک اختصاصی درست کنید و در تاپیک در مورد فروشگاهتون بحث و تبادل نظر بپردازیم . البته این فقط یه نظره :biggrin1:

/:)

به نظر من پیشنهاد قابل فکری ولی از اونجایی که اسم این تاپیک نام گیلانی ها رو روی خودش یدک میکشه بهتر همینجا ادامه بدیم ,چون فکر کنم افراد بیشتر توجه کنند (توجه کنیم که romell جان گفته که قراره یک بلاگ یا سایت جدایی هم راه بندازه,اونجا رو هم میتونیم با نظراتمون رونق ببخشیم)

البته فکر کنم اینجوری هم میتونه باشه که داش romell ما کلا یه تاپیک جدا راه بندازه و بشه مرجع سوالات و راهنمایی ها

البته این یک نظر شخصی و بهتر دوستان هم نظراتشون رو بگویند;)

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
joopiter جان اين نظر شما هم درسته که تو اين تاپيک ادامه بديم.ولي اين کار خلاف قوانين سايت هست.و اگه مدريت سايت متوجه بشن مياان اين تاپيک رو قفل ميکنن. ولي بهتره يه تاپيک درست کنن به علاوه سايت و وبلاگ که نام فروشگاه روي تاپيک باشه اينجوري هم نه مشکل به هم ريختن اين تاپيک رو داريم نه قفل شدن رو تازه کلي هم مشتري پيدا ميکنه
و ما ميبينيم که اکثر فروشگاهها تو اين سايت تاپيک جدا گانه دارن و تو تاپيک مربوط به شهر و يا استان خودشون فعاليتي ندارن و مشتري هاشون هم هميشه زياده

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
با سلام
به روی چشم یک تاپیک جدا گانه میزنم تا راه اندازی سایت به هر نظر جناب mahdeedj هم قابل احترام و درست هستش و بقیه دوستان از نظراتشون واقعا ممنونم به هر حال صد فکر بهتر از یک فکر هستش که ما ایرانیها تو این موضوع مشکل داریم که هر کی راه خودشو میره ولی این تاپیک تا اینجا چنین مشکلی رو نداره البته من آدرس دقیق فروشگاه رو نمیگم الان در حال دکوراسیون وتابلو و بقیه چیز هاست که تا اوایل آبان ماه که گفته بودم طول میکشه راه افتاد به رو چشم .
موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر