تاپیک Xbox 360 داران بوشهر

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
پدرام جون جایی رو توی بوشهر سراغ نداری gta ریجن uc رو داشته باشه.بازی خودت رسید من که دیگه از تکین قطع امید کردم
داداش من 2 جا روسراغ دارم که gta آوردن اما رجیونش رویادم نیست واسه خودم فکرکنمj باشه ولی شما هم یه سوال بکن.
ار پاساژ آزادگان که میای بیرون بپیچ سمت راست مستقیم برویه پارکینگ بزرگ ماشینه رو بروش یه کلوپیه هست.
یکی دیگه هم تو خیابون لیان دهنه ی بیرونیه پاساژ توحید یه کامپیوتریست اونم داره.

X-GameStation

کاربر سایت
May 24, 2008
3
سلام
حامد هستم از بوشهر 24 سالمه یه دستگاه Premium NTSC/j دارم با مادر برد FALCON به همراه دسته اضافه و کابل VGA و یه کابل HD و یه کنترل که سه تا اولی رو از آقا پیام گرفتمو دو تای آخری رو از آقا مسعود ( تهران ) بازی هم حدود 40 تایی هست.

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
حامد هستم از بوشهر 24 سالمه یه دستگاه Premium NTSC/j دارم با مادر برد FALCON به همراه دسته اضافه و کابل VGA و یه کابل HD و یه کنترل که سه تا اولی رو از آقا پیام گرفتمو دو تای آخری رو از آقا مسعود ( تهران ) بازی هم حدود 40 تایی هست.

به به آقا حامد...از این طرفااااا...
پس تو هم XBox 360 دار شدی :biggrin1:
مبارکت باشه...
من یه 1 روز بعد از تو رفتم Elite گرفتم از پیام... :laughing:

حالا اگر می خوای بدونی من کی هستم ... من پدرام هستم :biggrin1:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
کم کم من هم باید وارد جمع بشم! البته من خیلی جابجا می شم!شیراز دنیا اومدم! 2 سالگی رفتیم برازجون ، 5 سال بعدش رفتیم بوشهر! 1 سال بعدش برگشتیم برازجون! 5 سال بعدش رفتیم کرمانشاه! یک سال بعدش رفتیم تهران! 1 سال بعد از اون دوباره رفتیم شیراز! البته الآن شیرازم! از عید بوشهر بودم! هفته پیش اومدم شیراز ، دوباره هفته دیگه میام بوشهر! هفته بعدش دوباره بر میگردم! 3 هفته بعدش دوباره میام بوشهر ، 2 روز بعدش دوباره بر میگردم! 2 هفته بعدش دوباره میام بوشهر! دیگه برنمی گردم! :biggrin1: دیگه تا دانشگاه بوشهر هستم!
حالا هرکی فهمید چی شد به منم بگه!

فرزاد ، 16 ساله! الآن هم اصلا تو وضعیتی نیستم که بخوام از اوضاع احوال کنسول بگم ( اون هم دست کمی از خودم نداره! )
پدرام جان از شما هم معذرت می خوام ، انتظار داشتی ، ولی خوب من فرصت نداشتم! واقعا درگیر بودم! بذار یجا جا بگیرم ، حتما می بینمت!

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
به به ، میبینم که بچه های بوشهر ترکوندند
بچه ها شما بازی هاتون رو از کجا میگیرید از سایت ها یا از خوده بوشهر:confused:؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
قیمت مانیتور 2032 توی بوشهر چنده؟ با گارانتی و بدون گارانتی؟؟؟؟

این مانیتور 300 تا 320 هزار تومان قیمتشه ولی توی بوشهر احتمال 80% گرون تر هست.
سعی کن مانیتور سامسونگ با گارانتی بخری چون احتمال خرابی توش هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر