Dante Versus Kratos

کدامیک بهتر است ؟

• Dante

رای‌ها: 107 44.2%
  • Kratos

رای‌ها: 135 55.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    242

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
كريتوس شخصيتش با حاله ولي زيادي وحشيه! دانته هم انگار زبون نداره بنده خدا!
چرا زبون نداره به این شوخی تا به حال ندیدی حرف بزنه . این کریتوس است که حرف نمیزنه دانته بیشتر حرف میزنه یا کریتوس.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
به نظرم اگر یه روزی این دوتا به هم برسن دانته همونجوری که با cerberus حرف زد به کریتوس هم بگه " بدو پسر بدو":lol:
بعدش هم کریتوس اعصابش طبق معمول خرد میشه و با عربده به طرف دانته حمله میکنه ولی دانته نه تنها جاخالی میده بلکه یه پس گردنی هم به کریتوس میزنه.اینجاست که کریتوس گریش در میاد و میره پیش اون باباش.زئوس هم میگه خاک بر سرت بچه.از پسر اسپاردا کتک خوردی.یادمه اسپاردا هم منو اینجوری کنف میکرد و......
این داستان همچنان ادامه دارد

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
به نظرم اگر یه روزی این دوتا به هم برسن دانته همونجوری که با cerberus حرف زد به کریتوس هم بگه " بدو پسر بدو":lol:
بعدش هم کریتوس اعصابش طبق معمول خرد میشه و با عربده به طرف دانته حمله میکنه ولی دانته نه تنها جاخالی میده بلکه یه پس گردنی هم به کریتوس میزنه.اینجاست که کریتوس گریش در میاد و میره پیش اون باباش.زئوس هم میگه خاک بر سرت بچه.از پسر اسپاردا کتک خوردی.یادمه اسپاردا هم منو اینجوری کنف میکرد و......

دمت گرم .خیلی باحال نوشتی.:cheesygri

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
این داستان همچنان ادامه دارد

دمت گرم.به نظر من یک تاپیک بزن و این داستان را ادامه بده. جالب بود.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
به نظرم اگر یه روزی این دوتا به هم برسن دانته همونجوری که با cerberus حرف زد به کریتوس هم بگه " بدو پسر بدو"

کارت درسته، اصلا خدا هستی تو! حتما این داستانت رو ادامه...تونستی چاپشم کن!

بچه ها نزارید استعداد هاتون تلف بشه. واقعا شما ها سرمایه های م.ا.ت هستید...

این کریتوس است که حرف نمیزنه

چند بار تا حالا GOW دیدی که میگی کریتوس حرف نمیزنه؟:baby:

دانته بیشتر حرف میزنه یا کریتوس.

احمقانه ترین حرفی که تو این ترد شنیدم! ملاک شما برای دوست داشتن یک شخصیت میزان وراجی ان هست؟ :lol:

پ.ن: مثل اینکه این GOW3 بدجوری ... بعضی هارو سوزونده...

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
سلام
بابا این دوتا فرقی باهم ندارن سگ زرد برادر شغاله:biggrin1: :biggrin1: :laughing:
کریتوس با خدایان یونان که قابل شمارش نیستن میجنگه و دانته هم با شیاطین
البته داستان دوستمون هم خیلی توپ بود حتما کتابش کن شاید تو هم مثل نویسنده هری پاتر پولدار شی
البته زیاد این رو جدی نگیرین

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
من همه DMC ها و GOW 1-2 رو بازی کردم.
جذاب ترین شخصیت به نظر من کریتوس هست.
علی رغم اینکه دانته خیلی شوخ طبعه و فرزه و ... اما به اندازه ی کریتوس شخصیت گسترده ای نداره.
کسی که زجر کشیده رو نمیتوان وصف کرد.
دانته از اول اینجوری بوده. اما ببینین کریتوس چه مراحلی رو گذرونده.
این وصف هم که دانته پس گردنی میزنه اصلا درست نیست. اگه اینجوری باشه وسکر هم میاد ... :biggrin1:

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
سلام
من که از اسم کاربریم معلومه فقط دانته!
دانته با یه سری حرکات و ضربات پایه میتونه یه کمبوی خیلی قوی درست کنه ولی توی GOW کریتوس یه سری کمبو داره مثلا مثلث و مربع میشه یه ضربه ی قوی. توی کمبو لیست DMC ضرباتی هست که زیاد قوی نیست ولی وقتی درکنار هم قرار میگرین یه ضربه ی خیلی خفن میسازن:cheesygri

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
به نظر بنده اگر دانته و ویرجیلشون با هم متحد شند بریزند سر کریتوس تازه می تونند شصت پاشو گاز بگیرند , دوتا داداشا هم که بچه خوشگل یه وقت دیدی این وسطا دوربین رفت سمت یه کوزه ,کوزه هم شروع به لرزیدن کرد و کریتوس هم ازشون Point گرفت...:laughing:
بنده خداها دانته به نبرد شیطان میره , کریتوس میره دخل خدایان رو میآره
به هر حال این آخر عاقبت در اوفتادن با کریتوسه...
Kratos%20copy.jpg

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
بابا ديگه معلومه دانته اول هست.
من هيچ وقت از كريتوس خوشم نيومد.بقول دوستمون يارو وحشيه.
ولي دانته خونسرد هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر