بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
سلام
من بازی Resident Evil Revelations 2 رو گرفتم ي يك ساعتم رفتم ولي حالا هي اروور unreadable disck ميده ميگه ديسك كثيفه در حالي كه تميزه
چي كار كنم مشكل از ديسكه؟كسي اين مشكلو نداشته؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
ممنون از راهنماییت البته بی نظیرترین سری به لحاظ داستانی متال گیر هست اینو نه بخاطر اینکه فن بازی هستم میگم بلکه خیلی از بهترین منتقدا و گیمرا هم همینو میگن
قربانت!
منتقد کیلو چنده!!؟ نوشتم به نظر من!
متال گیر هم فوق العاده هست! من خودم هم طرفدارش هستم! ولی باز هم به نظرم هیلو فراتر از این چیزاست!

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
دوستان كسي سايتي سراغ داره كه ارشيو كل بازياي 360 رو داشته باشه مثلا بازياي غير معروف و قديمي مثلا مثال ميزنم afterfall:insanity يا مثلا avatar burning earth اخه مغازه ها كه ندارن اين سايتيم كه من ميخرم نداره البته به غبر از سايت varna چون به دليل مشكلاتي نميتونم از اونجا بخرم براي به هم نزدن نظم تاپيك تو پروفايلم بگيد

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
135
نام
رامین
دوستان بازی Bioshock Infinite the complete edition دیسک یکش بازی اصلی و دیسک دومش DLCها هست درسته؟
یعنی من که بازی اصلی رو دارم فقط کافیه دیسک دوم رو بگیرم؟

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
آقایون Dishonored فقط ورژن فرانسوی ـش توی بازار هست؟!!!:-/
یبار خریدم فرانسوی بود,دیگه میترسم دوباره از یجا دیگه بخرم اونم زبانش و منوش فرانسوی باشه!!! :|

hadi 07

کاربر سایت
Jan 6, 2014
27
نام
هادی_کوروش
سلام
من بازی Resident Evil Revelations 2 رو گرفتم ي يك ساعتم رفتم ولي حالا هي اروور unreadable disck ميده ميگه ديسك كثيفه در حالي كه تميزه
چي كار كنم مشكل از ديسكه؟كسي اين مشكلو نداشته؟

دوست عزیز از لنز کنسولت اطمینان داری؟اگه لنز سالمه احتمال خیلی قوی از رایت دیسک هست یدونه دیگه بخر همین

- - -ویرایش - - -

یبار خریدم فرانسوی بود,دیگه میترسم دوباره از یجا دیگه بخرم اونم زبانش و منوش فرانسوی باشه!!! :|

عزیز جان احتمالا ورژن فرانسه از این بازی هم هستش .!شما یکاری کن از داخل منوی بازی بخش زبان بازی برو ببین میتونی تغییرش بدی.اگه جواب نداد یه دونه دیگه بخر نسخه انگلیسیش فراونه از دست ندی بازیرو.بینظیره

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
135
نام
رامین
این سوال رو صفحه ی پیش گذاشتم فکر کنم گم شد!
دوستان بازی Bioshock Infinite the complete edition دیسک یکش بازی اصلی و دیسک دومش DLCها هست درسته؟
یعنی من که بازی اصلی رو دارم فقط کافیه دیسک دوم رو بگیرم؟

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
نه ورژن انگليسي هم هست ولي بازيرو اگه از دست بدي كلا بايد اسم گيمر رو از خودت برداري بازي شاهكاره

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز از لنز کنسولت اطمینان داری؟اگه لنز سالمه احتمال خیلی قوی از رایت دیسک هست یدونه دیگه بخر همین

- - -ویرایش - - -

عزیز جان احتمالا ورژن فرانسه از این بازی هم هستش .!شما یکاری کن از داخل منوی بازی بخش زبان بازی برو ببین میتونی تغییرش بدی.اگه جواب نداد یه دونه دیگه بخر نسخه انگلیسیش فراونه از دست ندی بازیرو.بینظیره
دوست عزيز دقيقا همين مشكل واسه منم پيش اومد دقيقا ديروز بازي رو خريدم گذاشتم البته اولم كار نكرد و اين ارور رو داد اما دوباره گذاشتم و تا اخراي مرحله يك رفتم و بعدش فريز كرد و باز هم ارور clean disk و ديگه هر كاري كردم نشد ولي مشكل از لنزم نيست چون دقيقا بعدش رفتم l.a noir با ديسك 97% راحت بازي كردم بدون كوچك ترين مشكلي و امروز صبحم saints row v بازي كردم و مكلي نداشتم نميدونم اخه اين بازي برنرمكسم كه نداره درستان راه حلي داريد واسه دوستامم لين مشكل هست

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
نه ورژن انگليسي هم هست ولي بازيرو اگه از دست بدي كلا بايد اسم گيمر رو از خودت برداري بازي شاهكاره

- - -ویرایش - - -

دوست عزيز دقيقا همين مشكل واسه منم پيش اومد دقيقا ديروز بازي رو خريدم گذاشتم البته اولم كار نكرد و اين ارور رو داد اما دوباره گذاشتم و تا اخراي مرحله يك رفتم و بعدش فريز كرد و باز هم ارور clean disk و ديگه هر كاري كردم نشد ولي مشكل از لنزم نيست چون دقيقا بعدش رفتم l.a noir با ديسك 97% راحت بازي كردم بدون كوچك ترين مشكلي و امروز صبحم saints row v بازي كردم و مكلي نداشتم نميدونم اخه اين بازي برنرمكسم كه نداره درستان راه حلي داريد واسه دوستامم لين مشكل هست

مشکل از کیفیت دیسکهای موجود در بازاره که خیلی کیفیت بدی دارن مشکل از لنز نیست

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
مشکل از کیفیت دیسکهای موجود در بازاره که خیلی کیفیت بدی دارن مشکل از لنز نیست
درسته ديگه از بيرون نميخرم اين فروشگاه هاي اينترنتي خيلي بهترن من اين بازيو(resident evil r2) از بيرون هشت تومن گرفته بودم و رو ديسك عكس چاپ نداشت و جلدش كاغذي بود و برنر نبود البته اين بازي برنر نداره ولي اون فروشگاه هاي بيرون هيچكدوم برنر نيستن و ديسك اشغال و ميده هشت تومن اونوقت اين فروشگاه اينترنتي هم قاب پلاستيكي داره و هم چاپ رو ديسك داره و هم برنره و هم ورباتيم ميده شش تومن:|

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
درسته ديگه از بيرون نميخرم اين فروشگاه هاي اينترنتي خيلي بهترن من اين بازيو(resident evil r2) از بيرون هشت تومن گرفته بودم و رو ديسك عكس چاپ نداشت و جلدش كاغذي بود و برنر نبود البته اين بازي برنر نداره ولي اون فروشگاه هاي بيرون هيچكدوم برنر نيستن و ديسك اشغال و ميده هشت تومن اونوقت اين فروشگاه اينترنتي هم قاب پلاستيكي داره و هم چاپ رو ديسك داره و هم برنره و هم ورباتيم ميده شش تومن:|

البته همه فروشگاهای اینترنتی جنس خوب نمیدن باید توی انتخابتون دقت کنید که از کدوم فروشگاه خریداری کنید

hadi 07

کاربر سایت
Jan 6, 2014
27
نام
هادی_کوروش
دوست عزیز بازی دیزهانرد یا هر بازی که میخرید بلافاصله رو هارد نصب کنید تابعدا هنگام بازی مشکل نداشته باشید.من این بازیرو با هر دو نمونه رایت صد ونودوهفت تموم کردم.اون زمان دیسکای تو بازار مرغوب تر از الان بودن ومشکلی نبود.شمادیسک مرغوب تهیه کنید(ورباتیم باشه دیسک بازیتون خیلی بهتره)یه نکته دیگه اگه درست یادم باشه la.noirتکنولوژی رایتش ن صد هست نه نودوهفت زیر هشت گیگ هست اون زمان که عرضه شد بازی نوآرخبری از صددرصد نبود خداروشکر.(بیدانکردی دیسک مرغوب بازیرو بهم خبر بده تا اگه شد رات بندازم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر