Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
فروش سری بازیهای The Wticher به 25 میلیون نسخه رسیده است <:-P

For years we have consistently prioritized quality and focused on a limited range of products. The persistently strong sales of the entire The Witcher series vindicate our approach and contribute to long-term appeal of our releases. Between the launch of The Witcher in 2007 and the end of 2016 we have sold over 25 million copies of The Witcher games. – remarks Adam Kiciński, President of CD PROJEKT.

CD PROJEKT has sold over 25 million copies of The Witcher games

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
نینتندو سویچ در 4 هفته پس از عرضه در ژاپن 519,504 عدد فروخته که از PS4 سریع تر هست
برای مقایسه PS4 در طول مدت مشابه 439,810 عدد فروخته و بعد از 7 هفته موفق به فروش بیش از 500,000 کنسول شده
کنسول Wii U در مدت مشابه 500,000 عدد فروخته منتها باید توجه داشت که Wii U در زمان تعطیلات سال جدید عرضه شده

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
فکر کنم رقیب کنسول ps4 توی فروش پیداش شده سوئیچ این چند وقت خفن داره میفروشه توی این ماه دو میلیون فروخته شرکت نینتندو دوبار میزان شیپ کنسول کنسول رو تغییر داده
از هشت میلیون در سال اول به ۱۶ میلیون سپس به ۲۰ میلیون تغییر داده
دمش گرم

حالا یه ذره زوده برای این حرف ها!:D اجازه بدید یکم بگذره، هایپ اولیه بخوابه ببینیم فروش چه تغییری میکنه. چون همیشه تو ماه های اول عرضه فن های سه آتیشه میخرن و استقبال زیاده. از اونجا به بعد هست که تازه محبوبیتش محک میخوره. و باید دید چقدر از نظر بازی ساپورت میشه و گیمرها میان سمتش. مثلا این ای تری خیلی مهمه. بازی هایی که نینتندو نشون میده و اعلام همکاری های بزرگ. همین الان گفته میشه فقط 3% از دولوپرها برای سوییچ بازی میسازن که بده. چون از طرف دیگه سونی با انحصاری های خفنش و موج بعدی بازی های Pro میاد، X1 هم با بازی های اسکورپیو و یحتمل گرافیک های خیلی خفنی رو نمایش میدن. و این خودش یه هایپ خفنی راه میندازه. نینتندو خیلی کارش سخته.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
حالا یه ذره زوده برای این حرف ها!:D اجازه بدید یکم بگذره، هایپ اولیه بخوابه ببینیم فروش چه تغییری میکنه. چون همیشه تو ماه های اول عرضه فن های سه آتیشه میخرن و استقبال زیاده. از اونجا به بعد هست که تازه محبوبیتش محک میخوره. و باید دید چقدر از نظر بازی ساپورت میشه و گیمرها میان سمتش. مثلا این ای تری خیلی مهمه. بازی هایی که نینتندو نشون میده و اعلام همکاری های بزرگ. همین الان گفته میشه فقط 3% از دولوپرها برای سوییچ بازی میسازن که بده. چون از طرف دیگه سونی با انحصاری های خفنش و موج بعدی بازی های Pro میاد، X1 هم با بازی های اسکورپیو و یحتمل گرافیک های خیلی خفنی رو نمایش میدن. و این خودش یه هایپ خفنی راه میندازه. نینتندو خیلی کارش سخته.
جسارتا سوئیچ علاوه بر فن هاش خیلی های دیگه خریدن فروشش که توی بازه زمانی از wii هم بیشتر بوده توی یک ماه حدود دو میلیون فروخته رکورد ps4 رو توی ژاپن زد فروش ۵۰۰ هزار در سه هفته در صورتی که ps4 در هفت هفته به این میزان رسید
رجی هم گفته این e3 قراره اتفاقات زیادی داشته باشن به نظرم نینتندو اتیش بازیش داره شروع میشه به نظرم ماکان جان یک پول بزار کنار چون میدونم شما هم کم عشق نینتندو نیستی! یک سوئیچ لازم هستی

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
جسارتا سوئیچ علاوه بر فن هاش خیلی های دیگه خریدن فروشش که توی بازه زمانی از wii هم بیشتر بوده توی یک ماه حدود دو میلیون فروخته رکورد ps4 رو توی ژاپن زد فروش ۵۰۰ هزار در سه هفته در صورتی که ps4 در هفت هفته به این میزان رسید
رجی هم گفته این e3 قراره اتفاقات زیادی داشته باشن به نظرم نینتندو اتیش بازیش داره شروع میشه به نظرم ماکان جان یک پول بزار کنار چون میدونم شما هم کم عشق نینتندو نیستی! یک سوئیچ لازم هستی
فعلا که فقط زلداس اون متای 98 زلدا هم بی تاثیر نبود روی خود نواوری سوییچ

• Like
Reactions: ortegoli

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان

منظور من از فن یعنی کسایی که در وحله اول جذب کنسول میشن. مثلا خود من جزو این افراد محسوب میشم و اگه قیمت ها الکی بالا نبود تا الان کنسول رو خریده بودم و صبر نمیکردم بیاد پایین. منتها در مورد کنسول ها از این به بعد همیشه مهم تره. چون یه سری گیمر هستن که باید واقعا یه چیز خاصی ببینن تا ترقیب بشن. حالا یا مثلا دوباره کژوآل ها باشن که رو حساب بازی های فان میان سمتش یا گیمرها هاردکور و ... به هر صورت نینتندو باید بازی های جدید معرفی کنه و رقابت سختی با سونی و مایکرو داره. مثلا همین الان بخشی از موفقیت سوییچ مدیون موفقیت عجیب غریب Zelda هست. انقدر وحشتناک بود عملکرد بازی که خیلی ها هایپ شدن بتجربش کنن. و به همین ترتیب معرفی بازی خلی خوبه. ببینیم نینتندو چیکار میکنه. البته من کماکان موفقیت زیادی رو برای سوییچ پیش بینی نمیکنم. گول فروش ماه های اول رو نخورید!:D WiiU هم مثل سوییچ در بازه زمانی مشابه از PS4 بیشتر فروخته بود!:D

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
منظور من از فن یعنی کسایی که در وحله اول جذب کنسول میشن. مثلا خود من جزو این افراد محسوب میشم و اگه قیمت ها الکی بالا نبود تا الان کنسول رو خریده بودم و صبر نمیکردم بیاد پایین. منتها در مورد کنسول ها از این به بعد همیشه مهم تره. چون یه سری گیمر هستن که باید واقعا یه چیز خاصی ببینن تا ترقیب بشن. حالا یا مثلا دوباره کژوآل ها باشن که رو حساب بازی های فان میان سمتش یا گیمرها هاردکور و ... به هر صورت نینتندو باید بازی های جدید معرفی کنه و رقابت سختی با سونی و مایکرو داره. مثلا همین الان بخشی از موفقیت سوییچ مدیون موفقیت عجیب غریب Zelda هست. انقدر وحشتناک بود عملکرد بازی که خیلی ها هایپ شدن بتجربش کنن. و به همین ترتیب معرفی بازی خلی خوبه. ببینیم نینتندو چیکار میکنه. البته من کماکان موفقیت زیادی رو برای سوییچ پیش بینی نمیکنم. گول فروش ماه های اول رو نخورید!:D WiiU هم مثل سوییچ در بازه زمانی مشابه از PS4 بیشتر فروخته بود!:D
من تیم کیشیما رو خیلی قبول دارم از موقعی سر کار اومد و صحبت هاش رو در مورد وی یو و اینده نینتندو خوندم خیلی بهش امیدوار شدم
تبلیغات نینتندو خیلی خیلی زیاد شده برنامه ریزی ریلیز بازی ها عالی شده شمادتوی هر ماه دو بازی انحصاری تاپ میبینی خودنوآوری سوئیچ هم بی تاثیر نبوده شاید باورتون نشه ولی کافیه سوئیچ رو دست بگیرید تا قدرت و عظمتش رو حس کنید کنسول بشدت خوشدست و عالیه بارتون نمیشه که کنسولی به این کیفیت عالی میبینید
بازم میگم من خیلی به آیندش امیدوارم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
من تیم کیشیما رو خیلی قبول دارم از موقعی سر کار اومد و صحبت هاش رو در مورد وی یو و اینده نینتندو خوندم خیلی بهش امیدوار شدم
تبلیغات نینتندو خیلی خیلی زیاد شده برنامه ریزی ریلیز بازی ها عالی شده شمادتوی هر ماه دو بازی انحصاری تاپ میبینی خودنوآوری سوئیچ هم بی تاثیر نبوده شاید باورتون نشه ولی کافیه سوئیچ رو دست بگیرید تا قدرت و عظمتش رو حس کنید کنسول بشدت خوشدست و عالیه بارتون نمیشه که کنسولی به این کیفیت عالی میبینید
بازم میگم من خیلی به آیندش امیدوارم

برعکس من فکر میکنم کنسول موفقی نمیتونه باشه. چون معتقدم در هر دو وجه و بعدی که داره پتانسیلی برای شکست رقیباش نیست. یعنی از نظر هندهلد بودن حساب کنیم و شعار آن د گو نینتندو، اسمارت فون ها اجازه نفس کشیدن نمیدن به کسی و به عنوان یه کنسول خونگی هم سونی. وجه تمایز نینتندو صرفا بازی های خاصش هست که اونم باز زیاد نیست. از طرف دیگه اختلاف گرافیکی باعث میشه ترد پارتی ها ساپورت درست و حسابی نکنن. شاید فقط یه سری ناشر خیلی بزرگ که سردمدارشون هم یوبیسافته بیان براش چندتا بازی بسازن که باز از نظر من خیلی حساب نمیشه. در کل ساپورت نرم افزاری سوییچ هنوز موضوع اطمینان بخشی نیست. کما اینکه همین الان خیلی بازی نداره! مثلا خیلی از فن های نینتندو به من پیشنهاد میدادن برای خرید سوییچ مثل خودشون تا آخر امسال و امدن ماریو صبر کنم چون بازی خاصی نداره که ارزش داشته باشه کنسول بخری. این خیلی بده.

به همه اینها مساله 4K و VR رو هم اضافه کن. از وقتی مایکرو هم با اسکورپیو بیاد وسط و سونی قدرت واقعی Pro رو نشون بده عملا نسل بعدی واقعی رو میبینیم. چون به نظر من Pro و اسکورپیو بین نسلی نیستن، بلکه اینا نسل 8 هستن و برعکس این کنسول های فعلین که بین نسلی یا 7.5 بودن!! با تمام این اوصاف کار خیلی سختی رو نینتندو پیش رو داره. اینکه یه دلیل خیلی خوب به ملت بده که بیان سوییچ رو هم بخرن.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
برعکس من فکر میکنم کنسول موفقی نمیتونه باشه. چون معتقدم در هر دو وجه و بعدی که داره پتانسیلی برای شکست رقیباش نیست. یعنی از نظر هندهلد بودن حساب کنیم و شعار آن د گو نینتندو، اسمارت فون ها اجازه نفس کشیدن نمیدن به کسی و به عنوان یه کنسول خونگی هم سونی. وجه تمایز نینتندو صرفا بازی های خاصش هست که اونم باز زیاد نیست. از طرف دیگه اختلاف گرافیکی باعث میشه ترد پارتی ها ساپورت درست و حسابی نکنن. شاید فقط یه سری ناشر خیلی بزرگ که سردمدارشون هم یوبیسافته بیان براش چندتا بازی بسازن که باز از نظر من خیلی حساب نمیشه. در کل ساپورت نرم افزاری سوییچ هنوز موضوع اطمینان بخشی نیست. کما اینکه همین الان خیلی بازی نداره! مثلا خیلی از فن های نینتندو به من پیشنهاد میدادن برای خرید سوییچ مثل خودشون تا آخر امسال و امدن ماریو صبر کنم چون بازی خاصی نداره که ارزش داشته باشه کنسول بخری. این خیلی بده.

به همه اینها مساله 4K و VR رو هم اضافه کن. از وقتی مایکرو هم با اسکورپیو بیاد وسط و سونی قدرت واقعی Pro رو نشون بده عملا نسل بعدی واقعی رو میبینیم. چون به نظر من Pro و اسکورپیو بین نسلی نیستن، بلکه اینا نسل 8 هستن و برعکس این کنسول های فعلین که بین نسلی یا 7.5 بودن!! با تمام این اوصاف کار خیلی سختی رو نینتندو پیش رو داره. اینکه یه دلیل خیلی خوب به ملت بده که بیان سوییچ رو هم بخرن.
ماکان جان از تو بعید این حرفا
گوشی های موبایل هر چقدر هم قوی باشند کنسول هندهلد نمیشه به شخصه گیمری ندیدم گوشی رو به کنسول هندهلد ترجیح بده چون تجربه دکمه فیزیکی و بازی های کنسول دستی یک چیز دیگست
در ضمن فروش موفق 3ds تا الان نشون میده خیلی ها هنوز به کنسول دستی معتقد هستند البته به اندازه ds نبوده ولی بازم خوب بوده ۶۵ میلیون فروش داشته تا پایان ۲۰۱۶
اومدن شرکت ترد پارتی حتما به معنی اومدن بازی cod و بتل روی سوئیچ نیست شرکت های ترد پارتی میتونن بیان براش بازی های انحصاری بسازن مثل همون یوبی سافت که rayman raving rabbids رو داد بازی های خاص خودشو میطلبه
قضیه 4k با الان سوئیچ مثل مقایسه wii با ps3 هست wii گرافیک خیلی خیلی ضعیفی داشت و بیشترین گرافیکش 480p بود در صورتی ps3 داشت با انچارتد یک چشم نوازی میکرد به نظرم نینتندو این موضوع رو متوجه هست که جای خالی گرافیک رو میتونه با تعدد بازی و خلاقیت پر کنه در ضمن همین وی یو که میگن گرافیکش ضعیفه ماریو کارت هشت رو داشت که گرافیکش دست کمی از عناوین نسل هشت نداشت همین الان من تو ایران خودمون دیدم که خیلی ها که اصلا نینتندو باز نبودن به خاطر زلدا رفتن سوئیچ خریدن حالا زلدا استثناست ولی خب نینتندو ید طویلی در ساخت عناوین با کیفیت داره. به برنامه عرضه بازی هاش نگاه کنی میبینی توی هر ماه انحصاری با کیفیت میبینی
vr که شکست خورده هست کلا وایو و ریفت و vr چقدر فروختن ؟ چقدر بازی فروخته ؟ خود من vr رو تست کردم اصلا مناسب بلند مدت نیست و سریعا جذابیتش رو از دست میده
من نمیگم اینایی که میگی همش بی تاثیره ولی دلیل نمیشه بگی چون سوئیچ ضعیفه پس حتما شکست میخوره چون تاریخ گیمینگ ثابت کرده گیم فقط با گرافیک جلو نمیره . قرار بر گرافیک بود باید crysis پر فروش ترین بازی جهان میشد در صورتی که اینطور نشد
به هر باید منتظر بود و دید نینتندو چه میکنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SHANSER

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
فروش 200 هزار نسخه ای NieR Automata بر روی پلتفرم pc در استیم در کمتر از دو هفته
یوزرهای استیم اینطوری ادامه بدن خیلی زود PC میشه پلتفرم اصلی JRPG.
خیلی خوب فروش داره رو استیم این سبک، سر FF XV فکر کنم دیگه رکورد بزنه استیم.

• Like
Reactions: m.a.t and masoud101

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
یوزرهای استیم اینطوری ادامه بدن خیلی زود PC میشه پلتفرم اصلی JRPG.
خیلی خوب فروش داره رو استیم این سبک، سر FF XV فکر کنم دیگه رکورد بزنه استیم.

NIER چه ربطی داره به JRPG ...?? به همون FF XV هم دیگه به سختی میشه گفت JRPG

بعدشم فروشش اندازه فروش تنها هفته اول بازی اونم فقط تو ژاپنه .... همچین اندازه چشمگیری نیست برای بازی با این کیفیت

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
NIER چه ربطی داره به JRPG ...?? به همون FF XV هم دیگه به سختی میشه گفت JRPG

بعدشم فروشش اندازه فروش تنها هفته اول بازی اونم فقط تو ژاپنه .... همچین اندازه چشمگیری نیست برای بازی با این کیفیت
درسته بهتر بگیم Action Rpg .
اما خواستم این فروش خیلی خوب رو به فروش فوق العاده JRPG ها تو استیم ریط بدم.
به من بگو فروش کلی بازی قرار هست چقدر باشه که 200.000 نسخه تو 2 هفته برای این بازی کم هست؟
اونهم یک آی پی جدید برای PC گیمر.
نکنه این فروش رو میخوای با فروش COD تو 2 هفته استیم مقایسه کنی؟
=======
استیم الان اینقدر JRPG خوب میفروشه که حتی عناوین انحصاری داره.
فروش خوب سری FF به تنهائی اینو نشون میده.

• Like
Reactions: m.a.t

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
درسته بهتر بگیم Action Rpg .
اما خواستم این فروش خیلی خوب رو به فروش فوق العاده JRPG ها تو استیم ریط بدم.
به من بگو فروش کلی بازی قرار هست چقدر باشه که 200.000 نسخه تو 2 هفته برای این بازی کم هست؟
اونهم یک آی پی جدید برای PC گیمر.
نکنه این فروش رو میخوای با فروش COD تو 2 هفته استیم مقایسه کنی؟
=======
استیم الان اینقدر JRPG خوب میفروشه که حتی عناوین انحصاری داره.
فروش خوب سری FF به تنهائی اینو نشون میده.

فروشش رو با فروش خود بازی مقایسه کردم ... حالا حالا راه هست تا این بازیا و این سبک ها روی PC جا باز کنن ... هر چند به نظرم لیمیتشون همینه که الان هستن.

فروش خوب FF ??? سه گانه 13 رو هم بخوام مثال بزنم، روی کنسول ها که اکثرشم با قیمت 60 دلاری بوده 13 -14 میلیون نسخه فروش رفته ... روی PC فارق از قیمت اصلی محصول و تخفیفاتش 1 میلیون . اصلا قابل مقایسه نیست . برای مقایسه فروش کلشون روی PC اندازه فروش هفته اول FFXIII رو PS3 فقط تو ژاپنه.:D

پلتفرم اصلی ؟؟؟:-? فانتزیه ؟؟

به هر حال روی هر پلتفرمی ژانر های محبوب وجود داره . و این غیر قابل عوض شدن و کتمانه ... مگر اینکه یه روزی کل این سیستم تغییر کنه ...

اگر این سیستم باقی بمونه تا ابد ... هر کی میخواد JRPG بازی کنه باید بره PS و DS بخره ... هر کی میخواد MMO و FPS بازی کنه باید بره سمت PC

• Like
Reactions: Abolfazl3007

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
@vaan 2
اون 2 خط آخر کاملا غیر منطقیه مازیار.
این که بحث PC vs Console نیست که این حرفهای تکراری و قدیمی رو پیش کشیدی.
هنوز فکر میکنی هر کی FPS و MMO میخواد بازی کنه میاد سمت استیم و PC!!!
چرا نگاهمون همش صف و یک هست، دیگه الان که همه چی در دسترس هست، یک سرچ بزن ببین چقدر پلیرهای این سبک تو استیم چند سال اخیر زیاد شده، منم که نگفتم همین الان استیم بهترین پلتفرم برای این سبک هست و استیم پلتفرم برتر و بقیه هم قوطی و...

چرا فروش خیلی خوب یک آی پی جدید روی استیم باید با فروش ژاپن مقایسه بشه؟!!!
از طرف دیگه فروش دوران اوج JRPG نوبتی رو با ریلیز همون بازی بعد از6-5 سال روی استیم مقایسه میکنی!

جالبه برام بدونم که الان غیر از ژاپن، یک JRPG نوبتی همونقدر سابق فروش میکنه روی PS4 ؟
مطئنا نه، وگرنه دلیل بروز کردن FF توسط SE چی میتونه باشه؟
حالا این وسط این بازیها داره رو استیم خوب فروش میکنه ولی چون معیار ژاپن هست، داره ضرر میده!؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر