MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,571
نام
Mehrdad
خوب من كه خبر نگار نیستم نمیخوام هم باشم خود تو این چند وقته آستین بالا زدی چپ و راست خبر میزاری در مورد مایکرو و سریع هم اولین پست تاپیک رو زیرش میچسبونی که افتخار ترول با تو باشه :D

خوب زحمت اینطور خبرها رم بکش تا اینقدر تابلو فن بازی در نیاری !! در ضمن ps4 محبوب ترین کنسول نیست پرفروشترینه اینکه یه عده جو گیر شدن ریختن کنسول خریدن و الانم درصد زیادشون مثل چی پشیمونن کنسولی خریدن که تو سه سال سه تا انحصاری درست و حسابی تحویلشون داده از ps4 کنسول محبوب نمیسازه !!البته این نظر من و خیلیایه دیگست که حوصله پست گزاشتن تو اینجا رو ندارن
این اکوسیستم هم گرفتی دهنت هر جا ول میدی این مدل حرف زدن کار بچه هاست وگرنه من اینقدر از این جور حرفایه مفت که سونی اول نسل به خوردتون داد رو بلدم که بگم شر میشه پس اینجور حرفا رو هر جا نزن کل کل اینطوری از سن من و تو گذشته :Dزمان ۳۶۰ هم دقیق یادمه شماها از اینم بدتر بودین اول و اواسط نسل رو عقب بودین نمیشد باهاتون کل کل کرد مدیر ها و ناظم ها ماشالله نصف بچه هایه مایکرو رو بن دایمی کردن رفت تازه اون زمان خودتون رو جز اقلیت جامعه گیمری میدونستین و ماها همه نوب بودیم!! حالا بگذریم !
نسل هشتم رو هم سونی عالی شروع کرد و داره پیش میره مبارک خودش و هواداراش !! دیگه این حرکات چیه در میارین ؟؟ چهار تا جمله یاد گرفتین هر جا یه کم انتقاد میشه میپرین وسط شروع میکنین به مسخره بازی !اکو سیستم و ویندوز all in one و صد تا چرت و پرته دیگه!! من تو پست اولم به کسی یا کنسول یا شرکتی توهین نکردم دو تا جمله نوشتم!! جواب منو با مسخره کردن دادی !!
یادش بخیر چه جو به یاد ماندنی داشت این سایت !! الان۹۰ درصد فن هایه مایکرو دیگه اینجا نمیان همه از دست شماها رفتن پی کارشون !! چه دوستانی بودن اینجا پست میزاشتن چهار تا نکته علمی یاد میگرفتیم البته منظورم فن مایکرو نیست هر دو طرف !!
الان همه چی دیگه بچه بازی شده دیگه چهار پنج تا بیشتر تو این سایت فن مایکرو نمونده اونا هم میرن بشینین شب تا صبح به به هو چه چه کنین از فروش فوق العاده کنسولتون همش تاپیک بزنین از بازیهاتون تعریف کنین وقتی فن مایکرویی نباشه بازیتون رو بکنین تو چشمش چه فایده ایی داره؟؟؟ عزیزم ماکان جون قدر ماها رو بدونین اگه ما نباشیم مطمعن باش دیگه بازی بهت لذت نمیده حتی یه ذره :D

90% دوستانی که اینجا فعالیت میکنند خبرنگار نیستند و مثل خودت یوزر هستند. میتونی به جای اورد دادن خودت دست به کار شی. ولی جدیدترین مدل گیر دادن بود افرین:D
در مورد انحصاری نداشتن ps4 و پشیمونی بعد از خرید هم باور کن نگی به نفعه ته:D اصلا موندم چطور اینو به زبون اوردی:D
---
گاهی اوقات قبل پست دادن یک لیوان اب خنک:D

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
خوب من كه خبر نگار نیستم نمیخوام هم باشم خود تو این چند وقته آستین بالا زدی چپ و راست خبر میزاری در مورد مایکرو و سریع هم اولین پست تاپیک رو زیرش میچسبونی که افتخار ترول با تو باشه :D

خوب زحمت اینطور خبرها رم بکش تا اینقدر تابلو فن بازی در نیاری !! در ضمن ps4 محبوب ترین کنسول نیست پرفروشترینه اینکه یه عده جو گیر شدن ریختن کنسول خریدن و الانم درصد زیادشون مثل چی پشیمونن کنسولی خریدن که تو سه سال سه تا انحصاری درست و حسابی تحویلشون داده از ps4 کنسول محبوب نمیسازه !!البته این نظر من و خیلیایه دیگست که حوصله پست گزاشتن تو اینجا رو ندارن
این اکوسیستم هم گرفتی دهنت هر جا ول میدی این مدل حرف زدن کار بچه هاست وگرنه من اینقدر از این جور حرفایه مفت که سونی اول نسل به خوردتون داد رو بلدم که بگم شر میشه پس اینجور حرفا رو هر جا نزن کل کل اینطوری از سن من و تو گذشته :Dزمان ۳۶۰ هم دقیق یادمه شماها از اینم بدتر بودین اول و اواسط نسل رو عقب بودین نمیشد باهاتون کل کل کرد مدیر ها و ناظم ها ماشالله نصف بچه هایه مایکرو رو بن دایمی کردن رفت تازه اون زمان خودتون رو جز اقلیت جامعه گیمری میدونستین و ماها همه نوب بودیم!! حالا بگذریم !
نسل هشتم رو هم سونی عالی شروع کرد و داره پیش میره مبارک خودش و هواداراش !! دیگه این حرکات چیه در میارین ؟؟ چهار تا جمله یاد گرفتین هر جا یه کم انتقاد میشه میپرین وسط شروع میکنین به مسخره بازی !اکو سیستم و ویندوز all in one و صد تا چرت و پرته دیگه!! من تو پست اولم به کسی یا کنسول یا شرکتی توهین نکردم دو تا جمله نوشتم!! جواب منو با مسخره کردن دادی !!
یادش بخیر چه جو به یاد ماندنی داشت این سایت !! الان۹۰ درصد فن هایه مایکرو دیگه اینجا نمیان همه از دست شماها رفتن پی کارشون !! چه دوستانی بودن اینجا پست میزاشتن چهار تا نکته علمی یاد میگرفتیم البته منظورم فن مایکرو نیست هر دو طرف !!
الان همه چی دیگه بچه بازی شده دیگه چهار پنج تا بیشتر تو این سایت فن مایکرو نمونده اونا هم میرن بشینین شب تا صبح به به هو چه چه کنین از فروش فوق العاده کنسولتون همش تاپیک بزنین از بازیهاتون تعریف کنین وقتی فن مایکرویی نباشه بازیتون رو بکنین تو چشمش چه فایده ایی داره؟؟؟ عزیزم ماکان جون قدر ماها رو بدونین اگه ما نباشیم مطمعن باش دیگه بازی بهت لذت نمیده حتی یه ذره :D
شما اول یه نگاه به پست هات بنداز بعد به دیگران انگ بچه بودن بزن :|
ر ضمن ps4 محبوب ترین کنسول نیست پرفروشترینه اینکه یه عده جو گیر شدن ریختن کنسول خریدن و الانم درصد زیادشون مثل چی پشیمونن کنسولی خریدن که تو سه سال سه تا انحصاری درست و حسابی تحویلشون داده از ps4 کنسول محبوب نمیسازه
باشه :|

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این XBOX ONE S عجب قیمتی داره 300 دلار می دی 2 تا بازی شاخ هم روش مفتی بهت می دن با این اوضاع احتمالا امسال صدر فروش باشه اگرم نشد دیگه باید گرفت زد لهش کرد:D

خوب شما به دلیل توهین به سونی کبیر احتمالا چند هفته ای بن می شید در جریان نیستید که در این سایت نباید از سونی بد بگید نه

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سری Civilizatio تا به الان بیش از 35 میلیون نسخه بفروش رفته

Originally Posted by Take-Two

Announced that Sid Meier’s Civilization® VI, the next entry in the award-winning turn-based strategy franchise that has sold-in over 35 million units, is currently in development for PC at Firaxis Games and planned for launch on October 21, 2016.

Civilization series ships over 35 million copies

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه

کلا یخورده حرفات با منطق بود میشد بهت خیلی راحت باهات بحث کرد داداش من

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
پرفروشترین بازیهای دیجیتالی ماه July شبکه Psn رو سونی منتشر کرد. ریمستر خدای جنگ 3 یک تخفیف خیلی خوب خورده بود تو ماه قبل و الان صدرنشین شده. و Call of Duty: Black Ops III – Descent هم به عنوان پرفروشترین بسته الحاقی برای ps4 لقب گرفته.

1 God of War III Remastered
2 7 Days to Die
3 The Last Of Us Remastered
4 Minecraft: PlayStation 4 Edition
5 Grand Theft Auto V
6 Rocket League
7 Overwatch: Origins Edition
8 Borderlands: The Handsome Collection
9 Mortal Kombat X
10 EA SPORTS FIFA 16
11 Goat Simulator
12 Journey
13 I Am Setsuna
14 Saints Row Re-Elected
15 Resident Evil 5
16 Destiny
17 LittleBigPlanet 3
18 DOOM
19 Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition
20 Batman: Arkham Knight

تو لینک زیر هم میتونید پرفروشترین های ps3 ps3 add psvita رو ببینید

PlayStation Store: July’s Top Downloads

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
حالا خوبه بازیسنتر فکر کنم تنها سایتیه که خبرگذاری تو فروم رو محدود عده خاصی نکرده(خودم یه مدت خبرنگار پردیس بودم کاربر عادی خبر میذاشت پاک که میشد هیچ ادامه میداد بیچاره بود) و هرکس بسته به چهارچوب خاصی میتونه خبر بزاره!طرفدار چیزی هستین خودتون دست بکار بشین.خود شرکتی که شما انتظار خبر ازش داری سالی یبار بزور آمار فروش کنسولشو میگه اونوقت از اعضای فروم انتظار خبر داری؟لول
حالا اینکه بحث خبر نذاشتن از مایکروسافت دوستمون ختم شد به انحصاری نداشتن PS4 کسی فهمید برای بقیم توضیح بده!احتمالا کل ناراحتی ایشون بهانه بود که این قسمت PS4 رو بروز بده!

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
2 7 Days to Die
5 Grand Theft Auto V
6 Rocket League
9 Mortal Kombat X
10 EA SPORTS FIFA 16
11 Goat Simulator
12 Journey
13 I Am Setsuna
14 Saints Row Re-Elected
15 Resident Evil 5
16 Destiny
17 LittleBigPlanet 3
18 DOOM

چه ماه باشکوهیه ! 8 تا از بازیای لیست واسه نسل های قبله :|
معلوم نیست ملت واسه چی دارن 7 Days to Die رو با متای 45 میخرن :|

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,809
نام
محمد رضا
البته این نظر من و خیلیایه دیگست که حوصله پست گزاشتن تو اینجا رو ندارن
جناب شمایی که حوصله پست گذاشتن رو ندارین از بقیه توقع نداشته باشین براتون پست بزاره تا باز هم با بی حوصلگی نخونید و مورد بی توجهی قرار بدین.

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
* 10 کنسول برتر خونگی از نظر فروش تا 30 ژوئن 2016:

3xz2opxna5fnupupx109.jpg
نمیدونم کسی دقت کرد یا نه که PS3 نسل قبل رو دوم تموم کرده:D
و اینکه خود شرکت ها از شروع این نسل دیگه آماری از فروش نسل قبلشون اعلام نکردن، که اینجا مشخص شد حدود ۹۰ میلیون فروختن ۳۶۰ و ps3

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
پرفروشترین بازیهای دیجیتالی ماه July شبکه Psn رو سونی منتشر کرد. ریمستر خدای جنگ 3 یک تخفیف خیلی خوب خورده بود تو ماه قبل و الان صدرنشین شده. و Call of Duty: Black Ops III – Descent هم به عنوان پرفروشترین بسته الحاقی برای ps4 لقب گرفته.

2 7 Days to Die
5 Grand Theft Auto V
6 Rocket League
9 Mortal Kombat X
10 EA SPORTS FIFA 16
11 Goat Simulator
12 Journey
13 I Am Setsuna
14 Saints Row Re-Elected
15 Resident Evil 5
16 Destiny
17 LittleBigPlanet 3
18 DOOM

تو لینک زیر هم میتونید پرفروشترین های ps3 ps3 add psvita رو ببینید

PlayStation Store: July’s Top Downloads
آقا چرا آنچارتد تو این لیست نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
فروش این هفته بازی ها در بریتانیا بر اساس تفکیک پلتفورم:

01 (01) PS4 UNCHARTED 4: A THIEF'S END (SONY COMPUTER ENT.)
02 (04) PS4 GRAND THEFT AUTO V (TAKE 2)
03 (09) XBO GRAND THEFT AUTO V (TAKE 2)
04 (05) XBO OVERWATCH (ACTIVISION BLIZZARD)
05 (02) XBO FIFA 16 (ELECTRONIC ARTS)
06 (03) PS4 LEGO STAR WARS: THE FORCE AWAKENS (WARNER BROS. INTERACTIVE)
07 (06) PS4 OVERWATCH (ACTIVISION BLIZZARD)
08 (08) XBO ROCKET LEAGUE (505 GAMES)
09 (10) PS4 RATCHET & CLANK (SONY COMPUTER ENT.)
10 (12) PS4 ROCKET LEAGUE (505 GAMES)
11 (11) 3DS POKEMON ALPHA SAPPHIRE (NINTENDO)
12 (15) 3DS POKEMON OMEGA RUBY (NINTENDO)
13 (07) PS4 DOOM (BETHESDA SOFTWORKS)
14 (13) XBO DOOM (BETHESDA SOFTWORKS)
15 (14) XBO LEGO STAR WARS: THE FORCE AWAKENS (WARNER BROS. INTERACTIVE)
16 (19) XBO MINECRAFT: XBOX EDITION (MICROSOFT)
17 (18) 3DS MONSTER HUNTER GENERATIONS (CAPCOM)
18 (22) PS4 HEAVY RAIN & BEYOND TWO SOULS COLLECTION (SONY COMPUTER ENT.)
19 (21) 3DS NEW SUPER MARIO BROS. 2 (NINTENDO)
20 (24) PS4 BLOODBORNE (SONY COMPUTER ENT.)
21 (40) XBO TOM CLANCY'S THE DIVISION (UBISOFT)
22 (__) PC THE SIMS 4 (ELECTRONIC ARTS)
23 (25) 3DS TOMODACHI LIFE (NINTENDO)
24 (29) XBO STAR WARS BATTLEFRONT (ELECTRONIC ARTS)
25 (__) XBO FORZA MOTORSPORT 6 (MICROSOFT)
26 (39) PS4 EA SPORTS UFC 2 (ELECTRONIC ARTS)
27 (23) 3DS POKEMON Y (NINTENDO)
28 (16) PS4 CALL OF DUTY: BLACK OPS III (ACTIVISION BLIZZARD)
29 (__) PS4 TOM CLANCY'S RAINBOW 6: SIEGE (UBISOFT)
30 (17) 360 LEGO STAR WARS: THE FORCE AWAKENS (WARNER BROS. INTERACTIVE)
31 (__) PS4 TOM CLANCY'S THE DIVISION (UBISOFT)
32 (30) PS4 MINECRAFT: PLAYSTATION EDITION (SONY COMPUTER ENT.)
33 (27) WIU MARIO & SONIC: RIO 2016 OLYMPIC GAMES (NINTENDO)
34 (28) WIU MINECRAFT: WII U EDITION (NINTENDO)
35 (20) 3DS POKEMON X (NINTENDO)
36 (__) PS4 UNCHARTED: THE NATHAN DRAKE COLLECTION (SONY COMPUTER ENT.)
37 (__) XBO TOM CLANCY'S RAINBOW 6: SIEGE (UBISOFT)
38 (33) PS4 STAR WARS BATTLEFRONT (ELECTRONIC ARTS)
39 (__) XBO EA SPORTS UFC 2 (ELECTRONIC ARTS)
40 (26) XBO CALL OF DUTY: BLACK OPS III (ACTIVISION BLIZZARD)

فروش UNCHARTED 4: A THIEF'S END تا الان در بریتانیا:

[Week 19, 2016] UNCHARTED 4: A THIEF'S END (SONY COMPUTER ENT.) 01 (NE) - 193,000 / NEW
[Week 20, 2016] UNCHARTED 4: A THIEF'S END (SONY COMPUTER ENT.) 01 (01) - 42,500 / 235,500 (-78%)
[Week 21, 2016] UNCHARTED 4: A THIEF'S END (SONY COMPUTER ENT.) 02 (01) - 26,800 / 262,300 (-37%)
[Week 22, 2016] UNCHARTED 4: A THIEF'S END (SONY COMPUTER ENT.) 02 (02) - 19,600 / 281,900 (-27%)
[Week 23, 2016] UNCHARTED 4: A THIEF'S END (SONY COMPUTER ENT.) 04 (02) - 10,800 / 292,700 (-45%)
[Week 24, 2016] UNCHARTED 4: A THIEF'S END (SONY COMPUTER ENT.) 03 (04) - 10,900 / 303,600 (+1%)
[Week 25, 2016] UNCHARTED 4: A THIEF'S END (SONY COMPUTER ENT.) 03 (03) - 8,500 / 312,100 (-22%)
[Week 26, 2016] UNCHARTED 4: A THIEF'S END (SONY COMPUTER ENT.) 05 (03) - 6,900 / 319,000 (-19%)
[Week 27, 2016] UNCHARTED 4: A THIEF'S END (SONY COMPUTER ENT.) 06 (05) - 4,700 / 323,700 (-32%)
[Week 28, 2016] UNCHARTED 4: A THIEF'S END (SONY COMPUTER ENT.) 02 (06) - 11,800 / 335,500 (+152%)
[Week 29, 2016] UNCHARTED 4: A THIEF'S END (SONY COMPUTER ENT.) 06 (02) - 4,200 / 339,700 (-64%)
[Week 30, 2016] UNCHARTED 4: A THIEF'S END (SONY COMPUTER ENT.) 02 (06) - 8,100 / 347,800 (+94%)
[Week 31, 2016] UNCHARTED 4: A THIEF'S END (SONY COMPUTER ENT.) 02 (02) - 9,600 / 357,400 (+19%)

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
با این آمار بالا، فقط یه چیزی حدود ۵۰۰ هزارنسخه تو بریتانیا باید شیپ شده باشه ازش...
نمیدونم چرا سونی اعلام فروش نمیکنه برای این بازی های پرفروشش یکی این یکی هم رچت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر