Epic Games سرویس آنلاین کراس پلتفرم رایگان برای توسعه دهندگان راه اندازی می کند

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
oie_1374226naEmMb5r.png

کمپانی Epic Games که اخیرا با Fortnite به موفقیت بسیاری دست یافته، اعلام کرده که در سال 2019 سرویس آنلاین رایگان برای تمامی توسعه دهندگان ارائه خواد داد.
این سرویس در اصل برای Fortnite طراحی شده و هم اکنون پاسخگوی 200 میلیون پلیر بر روی 7 پلتفرم مختلف است.
این سرویس سازگار با تمامی Engine ها، تمامی پلتفرم ها و تمامی استور ها خواهد بود و توسعه دهنده می تواند سرویس های آنلاین Epic را با هر آنچه که می خواهد ترکیب کند.
همچنین سرویس ها سازگار GDPR و Privacy خواهند بود.
سرویس های آنلاین نیازی به لاگین بر روی کنسول ندارند و از اکانت های Facebook, PSN, Xbox Live, Nintendo, Google, Epic Games برای ورود پشتیبانی می کنند و همچنین قابلیت اتصال به اکانت Twitch را نیز دارا هستند.
سرویس های آنلاین بر روی دیتاسنتر های Amazon و بر روی ساختار Amazon Web Service به اجرا در می آیند تا سرویس ها در سر تا سر دنیا همیشه در دسترس باشند.
از امکانات دیگری که Epic Games در آینده به این سرویس ها اضافه خواهد کرد تولید محتوا توسط کاربر، توسعه هرچه بیشتر ارتباط کاربر با شبکه های اجتماعی، سیستم ضد تقلب و ... است.

Epic Games یک کیت توسعه بر مبنای C برای این سرویس مدنظر گرفته است و در زمان لانچ این کیت با Unreal Engine و Unity سازگار است اما به صورت مداوم توسعه میابد و پشتیبانی و امکانات جدید به ان اضافه می شود.

Epic Games همچنین برنامه خود برای عرضه این سرویس ها را دروب سایت Unreal Engine اعلام کرده که از سه ماه دوم 2019 تا سه ماهه آخر 2019 را در بر می گیرد.
Epic 2019 Cross-Platform Online Services Roadmap

آخرین ویرایش:

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
کلا این Epic با پولی که از Fortnite به جیب زده اساسی داره تکون اساسی می ده به خودش و سیاست هاش
مدت قابل توجهی بود که فقط شده بود Engine ساز

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اپیک داره اسب رو چهار نعل میتازونه ، دمش گرم

امیدوارم این یه مورد جز سیاست های کثیفشون دسته بندی نشه !!

واقعا مجانی انلاین زدن حق همه گیمراست !!! مسخره است سونی و مایکرو و و پول میگیرن از ملت ، من پول بازی رو دادم دیگه پول اشتراک چیه دیگه !!! پولی که این نسل من جای پلاس دادم ، میتونستم یه کامیون بازی (توتخفیفا) بخرم !

• Like
Reactions: wii baz

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414

واقعا مجانی انلاین زدن حق همه گیمراست !!! مسخره است سونی و مایکرو و و پول میگیرن از ملت ، من پول بازی رو دادم دیگه پول اشتراک چیه دیگه !!! پولی که این نسل من جای پلاس دادم ، میتونستم یه کامیون بازی (توتخفیفا) بخرم !

البته شما کماکان روی کنسول ها باید از شبکه خود کمپانی استفاده کنی، یعنی به هر حال باید Plus و Gold و Online Services بخری

sang

کاربر سایت
Dec 28, 2009
198

حتی اگر پلاس را با تخفیف نتونی بگیری با همون 60$ هم واقعا ارزشش را داره، تو یکسال حداقل چند برابر ارزش پولی که میدی بازی مجانی ارائه میشه

• Like
Reactions: s.snake2

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
الان بدون پلاس میشه Fortnite روی PS4 بازی کرد.

سیاست سونی بر اینه که بازی های F2P رو بدون پلاس بشه بازی کرد
اما سیاست Epic Games کلا ارائه سرویس آنلاین رایگان به همه هست، کاری نداره بازیت F2P اه یا پولی
برای اتصال به شبکه Epic Games هم باید از PSN و XBL بگذری پس هرچی اونا بگن همونه
مثلا در شرایط فعلی اگر Activision بره از این سرویس Epic Games استفاده کنه، شما کماکان برای COD باید پلاس داشته باشید

• Like
Reactions: RedShift

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر