Streets of Rage 4

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط jhoobin, ‏Aug 29, 2018.

?

انتظارات شما از عنوان streets of rage 4

1. کمبو های جدید و متنوع

8.9%
  2. داستان خوب به همراه روایت با کات سین

5.4%
  3. هر دو مورد......

44.6%
  4. هیچ انتظاری ندارم فقط امیدوارم سگا گند نزنه و بازی به ریشه ها پایبند باشه.........:D

41.1%
  1. jhoobin

کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    StreetsOfRage4_Reveal.jpg
    توسعه دهنده: Lizardcube
    ناشر:DotEmu
    تاریخ انتشار:
    2019
    پلتفرم: نامشخص(اگه این سگا واسه موبایلم میده :D)

Streets_of_Rage_logo.png

بعد از گذشت 24 سال و چهار بار کنسل شدن قسمت چهارم سری توسط sega در سال 2000 هم اکنون ما شاهد بازگشت ip محبوب sega یعنی streets of rage خواهیم بود این عنوان توسط Lizardcube (شرکتی که وظیفه ساخت ریمیک ip قدیمی سگا wonder boy را بر عهده داشت)و Guard Crush Games(سازنده streets of fury عنوانی مشابه به street of rage) ساخته خواهد شد
    و شرکتDotEmu این عنوان را در تاریخی نامعلوم منتشر خواهد کرد البته ip همچنان متعلق به sega خواهد بود...

Streets_of_Rage_logo.png

بازی ادامه مستقیم شماره سوم همراه با داستان جدید خواهد بود گیم پلی مانند سه گانه اصلی همراه با گرافیک بهبود یافته و دشمنان کلاسیک سری خواهد بود
    همچنین شایعه شده است که Yuzo Koshiro اهنگ ساز سه گانه وظیفه ساخت موسیقی این قسمت را نیز خواهد داشت اما هنوز جیزی تایید نشده است
    بر اساس تیزر منتشر شده در این قسمت شاهد بازگشت Axel stone و blaze fielding خواهیم بود اما حظور شخصیت هایی نظیر
    adam hunter
    Max thunder
    Eddie
    skate hunter
    وZan

هنوز تایید نشده است...

Streets_of_Rage_logo.png

streetsofrage4-0003-1024x576.png
    Streets-of-Rage-4-7.jpg
    images.jpeg

#1 jhoobin, ‏Aug 29, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Oct 29, 2018
    ehsan11, Sera., GUѦRDiAN و 33 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. jhoobin

کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    تا جایی که تریلر نشون میده دشمن اصلی همون زنی بود که یه مار رو دستشه
    باید صبر کنیم تریلر گیم پلی بیاد و ببینیم که بازی چه تغییراتی کرده تو این تیزر که شکل دشمنا و کامبت بازی همون بود فقط گرافیک و ارت استایل خوب و نویی داشت

3. rezvideo

کاربر سایت

نام:
    رضا چشمی
    من کاملا متوجه منظور شما هستم
    شما موضوع رو از زاویه دیگه ای نگاه می کنی که برای من کاملا قابل درک هست
    اما صحبتهای من هم کاملا واضح هست گفتم سگا می تونه با الگو برداری از مکانیزم مبارزات بتمن یا بازی های مشابه ، بازی رو به سمت دنیای سه بعدی ببره کاری که نتونسته تا حالا انجام بده . در کل از نظر من این چیزی که الان به ما نشون دادن با اینکه قابل احترام هست ولی چیزی جز یه ارتقاء معمولی بیشتر نیست و این نقطه ضعف دمو نمایش داده شده هست چون اسم شورش خیلی بزرگتر از این حرفهاست و لازمه با احترام بیشتری باهاش برخورد بشه.تجربه نشون داده معمولا این جور بازی هایی که بعد از گذشت سالیان سال انتظار ساخته می شن در نهایت فیل می شن چون انتظارات بالاتر رفته هر چند امیدوارم سگا نشون بده اشتباه می کنم
    به هر حال من به نظر شما احترام می گذارم و اتفاقا جز فن های شورش در شهر هستم اما حداقل انتظارم این بود که سگا بعد از 24 سال چیز جدید و بهتری نمایش بده (گرچه همین هم برای ما فن های بازی غنیمته)

Sera. این نوشته را Like کرده است.
  4. FUTURE

کاربر فعال

نام:
    Alireza
    Fan Art:

Doko6oXXsAAqkaG.jpg

NaRiiMaN, .Amirone, GUѦRDiAN و 9 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. ashkan.as

کاربر سایت

NaRiiMaN و .Amirone این نوشته را Like کرده اند.
  6. jhoobin

کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    تشکر میکنم از شما و بقیه دوستان که کار ما رو قبول دارید و تو این تاپیک فعالیت میکنید ببخشید که دیر جوابت دادم حظور کوشیرو تایید نشده من اشتباه گزاشتم خبر همین الان یکی از دوستان بهم گفت:D
    Streets of Rage 4 - Wikipedia
    ---------------------
    اعلام شد بازی 2019 میاد
    ---------------------
    دوستان اگه رنگ متن پست اول اذیتتون میکنه بگید درستش کنم برای زیبایی این کار کردم

#35 jhoobin, ‏Oct 29, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Oct 29, 2018
    ps3_360_wii و J. Constantine این نوشته را Like کرده اند.
  7. NaRiiMaN

کاربر فعال

نام:
    نریمان
    نوشته yet to be confirmed، یعنی هنوز تایید نشده.

8. jhoobin

کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    :D:D:D هنوز انگلیسیم خوب نشده lol=)):| بهتره برم پست قبلی و پست اول درست کنم 8-}

9. ashkan.as

کاربر سایت

سلام ژوبین جان دلم برای تو و بقیه دوستان تنگ شده من حدود یه هفته پیش یه پست گذاشتم مخاطبم خودت بودی که دیدم پاسخ ندادی پاکش کردم من روزانه سایت sor4 و سوشیال مدیاشونو چک میکنم با کوشیرو یه مصاحبه کردن تو یوتیوب سرچ کنی هست تو اون مصاحبه گفت هیچ تصمیمی گرفته نشده که بخوان کار موزیکو به من بدن مشخص بود دلش میخواست کارو بهش بدن ولی باید مدیران ساخت بازی بهش پیشنهاد بدن که متاسفانه تا این لحظه ندادن تو یه جا از مصاحبش گفت که الان دستگاهای ساخت موزیک خیلی نسبت به دهه نود پیشرفت کردن و میشه با ترکیب سازهای مختلف کارهای خیلی خوبی تولید کرد من خیلی حالم گرفت که کارو دستش ندادن اون تجربه سه نسخه قبلو داره با پیشرفت علم الان دسش خیلی بازتره برا خلق یه اثر خارق العاده ولی حیف...بازیم به احتمال زیاد 2019 منشر میشه یه عده ای فکر میکردن تا اخر 2018 بیاد به احتمال زیاد مولتی بیاد فقط من یکم نگران شدم بابت اینکه با دوتا کاراکتر قراره بیاد بیرون که به نظرم دیونگیه یکی از جذابیتای بازی وجود کاراکترای مختلف بود امیدوارم که حداقل همچین دیونگی نکنن.

#38 ashkan.as, ‏Oct 30, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Oct 31, 2018
    hanif36, jhoobin و J. Constantine این نوشته را Like کرده اند.
  10. jjhha

کاربر سایت

با درود
    من اینو تازه دیدم
    یکی از اون بازی هایی هست که خیلی حال میده یاد اون شبهایی میوفتم که تا صبح میشتیم پای سگا تا صبح بازی میکردیم یا میرفتیم کلوپ 10 تومن میدادیم برای 5 دقیقه یا یه مرحله

اگه میشد زمان هم برگرد به عقب خیلی خوب بود
    یاد باد یاد گذشته شاد باد

:((:((:((:((:((:((:((:((:((

jhoobin این نوشته را Like کرده است.
  11. ashkan.as

کاربر سایت

داداشم من همین الانم شبایی که خوابم نمیبره تا دم صبح بازی میکنم همون حسو حالیرو برام داره که تو سن ده دوازده سالگی برام داشت گیم پلی بازی جوریه که هر چقدر بازی کنی زده نمیشی چه برسه به اینکه باهاش کلی خاطره هم داریم.

12. jhoobin

کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    Capture.PNG
    نظرسنجیش همچین جالب نبود ولی فکر نمی کردم نتایج انقدر به هم نزدیک باشه:D

برچسب ها: