بعد از گذشت 25 سال مجموعه شورش در شهر با عنوان جدیدی باز می‌گردد!

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
به نظر می‌‎رسد خبر‌های خوب برای گیمرها تمامی ندارد، اول از همه معرفی «Desperados III» و حالا بازگشت مجموعه «Streets of Rage» یا همان شورش در شهر خودمان! تقریبا بعد از 25 سال این مجموعه خاطره انگیز که خاطرات زیبای ما را در گذشته ساخته، با عنوان جدید «Streets of Rage 4» باز می‌گردد.

qhiiyb4z2zj49zxhzlti-1024x576.png

این عنوان ظاهرا توسط «Lizardcube» و «Guard Crush Games» در حال توسعه است و «DotEmu» وظیفه نشر این عنوان را برعهده دارد. همچنین باید گفت که دو شخصیت اصلی «Axel Stone» و «Blaze Fielding» نیز باز خواهند گشت. تا کنون پلتفرمی برای انتشار و همچنین تاریخ عرضه این عنوان مشخص نشده است.

استودیو Lizardcube کار ریمیک عنوان کلاسیک «Sega» یعنی «Wonder Boy: The Dragon’s Trap» را برعهده داشت و همچنین استودیو Guard Crush Games اخیرا عنوان ساید اسکرولر «Beat ’em up» تولید کرده که «Streets of Fury» نام داشت و الهام گرفته بود، اما به این مجموعه سگا مرتبط نبود. همچنین اوایل ماه حاضر نیز DotEmu دنباله عنوان کلاسیک و رترو «Windjammers» با نام «Windjammers 2» معرفی کرد.

مجموعه Streets of Rage که در ژاپن «Bare Knuckle» نامیده می‌شود، یکی از مجموعه‌های قدیمی و محبوب شرکت سگا محسوب می‌شود که به صورت ساید اسکرولر و Beat 'em up دنبال می‌شد و در واقع ریشه در «Final Fight» و «Double Dragon» داشت که قبل از آن منتشر شدند. سه نسخه از این مجموعه در دهه 90 میلادی منتشر شد، اما بعد از آن دیگر خبری از این عنوان نشد، همان‌طور که تقریبا این ژانر نیز تا حدودی به فراموشی سپرده شد.

نظر شما چیست؟ آیا انتظار معرفی این عنوان را داشتید؟ چه خاطراتی با این مجموعه دارید؟

منبع: Kotaku

Read the whole post here.

آخرین ویرایش:

Ozzy the turtle

کاربر سایت
Sep 2, 2017
228
بهترین بازی سال ۲۰۱۷ باید cuphead می شد .
چرا ؟
چون سازنده ها می خواستن شماره ۴ این بازی رو بسازن ولی ایده های ۲۰ سال پیش جوابگوی الآن نبود
منتها وقتی موفقیت cuphead رو دیدن تصمیم گرفتن ازش اسکی برن و کاراکتر ها رو با دست طراحی کنن
هممون زنده شدن خاطراتمون رو مدیون cuphead هستیم :kissingheart:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
آقا عجب خبری ! یکی از آرزوهام بود ! همیشه میگفتم چرا این بازی رو ادامش رو نمیسازن ! حالا ببینید چه فروشی هم میکنه ! استارتش خورده و من شک ندارم بازی فروش خوبی هم میکنه و ادامش بازم ساخته میشه .
منو این هم خوشبختی محاله !!:x

زنده شدن خاطرات !:(( ما پیر مرد ها ! :(( ..............

HITMAN ISO 9001

کاربر سایت
Aug 27, 2018
50
نام
hkgjhgfj
دو سال پیش بود فکر کنم خبر Double Dragon IV که اومد میخواستیم پَر دربیاریم! ولی وقتی خود بازی اومد با اینکه بازی خوبی بود اما عالی ام نبود و کم کاری هایی مشاهده شد. موسیقی مثل دوران میکرو جادویی نبود، طراحی مراحل ساده و پیش پا افتاده بود، باس فایت های جدید و خفنی تو بازی قرار نداده بودن و...

حالا ببینیم این چه میکنه.

• Like
Reactions: Ozzy the turtle

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
Axel چقد پیر شده:(:D
امیدوار بودم که سبک بازی رو عوض نکنند که بعد دیدن تریلر فهمیدم که نه تنها سبک رو عوض نکردند بلکه کار خوبی که کردند این بود که گرافیک رو کامیکی درست کردند تا اون حس قشنگ نوستالژیک و Retro رو بشه حس کرد.
بازی موفقی باشه یا نباشه من که می خرمش:D چون این دیگه برای ما فقط بازی نیست. پول میدیم تا خاطره دوران بچگی و نوستالژی بخریم.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
آقا عجب خبری ! یکی از آرزوهام بود ! همیشه میگفتم چرا این بازی رو ادامش رو نمیسازن ! حالا ببینید چه فروشی هم میکنه ! استارتش خورده و من شک ندارم بازی فروش خوبی هم میکنه و ادامش بازم ساخته میشه .
منو این هم خوشبختی محاله !!:x

زنده شدن خاطرات !:(( ما پیر مرد ها ! :(( ..............
4 تو دوران dreamcast داشت ساخته میشد ویدیو هاشم هستcomix zone هم تو دوران saturn.... ولی یه دفعه سگا به چیز رفت و کنسل شد......:D
................
عجب خبری چه بازیایی تو این نسل برگشتن.... واقعن بازگشت تک تکشون تا دو سه سال پیش در حد ارزو بود:(( crash برگشت sonic برگشت spyro برگشت re برگشت rare با bt برگشت:x فقط مونده متال اسلاگ و رقیب همیشگی شورش final fight (که البته با این سیاستای جدید کپکام عمرا یه بازی انیمه ای دیگه بسازن:(()
تاپیکشم زدم تا پیرمردا نگیرنش :D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
Axel چقد پیر شده:(:D
امیدوار بودم که سبک بازی رو عوض نکنند که بعد دیدن تریلر فهمیدم که نه تنها سبک رو عوض نکردند بلکه کار خوبی که کردند این بود که گرافیک رو کامیکی درست کردند تا اون حس قشنگ نوستالژیک و Retro رو بشه حس کرد.
بازی موفقی باشه یا نباشه من که می خرمش:D چون این دیگه برای ما فقط بازی نیست. پول میدیم تا خاطره دوران بچگی و نوستالژی بخریم.
من همیشه فکر میکردم axel تو شماره بعدی ریش میزاره و پیر تر میشه که به حقیقت تبدیل شد:grin:
این قسمت دست سگا نیست؟

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
برای من مهم‌ترین خبرِ این چند سال اخیر بود... خیلی هایپ شدم و فقط گرافیک انیمیشنِ دوبعدی که خیلی با سری‌های قبلی متفاوته برام جای سئوال بود اما باز هم انقدر خبر ناگهانی و عجیب بود که از خوشحالیم کم نکرد... بعد از یک روز که مقداری در مورد سازندگانش جستجو کردم حالا با احتیاط بهش نگاه میکنم... اینطور که تو سایتشون زده ۶ نفر روی بازیِ به این مهمی دارن کار میکنن! و این موضوع خطر کم بودنِ محتوا رو بالا میبره.

حداقل انتظار من به عنوان یه طرفدار قدیمی اینه که بازی ۴ یا ۵ تا شخصیت قابل بازی و مراحل زیاد و پایان‌های متفاوت داشته باشه. (حدس میزنم در کنار یکی دو تا شخصیتِ احتمالی جدید، حداقل سَمی که احتمالا حالا بزرگ شده یکی دیگه از شخصیت‌های قابل بازی باشه و البته شاید آدام و مکس، زان نباشه موردی نیست )
مکانیزم‌های بازی هم باید به روز بشه و ارزش تکرار بالایی داشته باشه. مراحل بازی باید انقدر زیاد باشه که مثه شماره‌های قبلی دو سه ساعته تموم نشه و مسیرهای قابل انتخاب مثل شماره‌ی سوم باید با تنوع بالاتری برگردن. خلاصه این بازی پتانسیل خیلی بالایی داره و میتونه بازیِ خوبی دربیاد، امیدوارم چیز ماندگار و با ارزشی بشه و پایان غم‌انگیزی بر این سریِ باشکوه نباشه.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
4 تو دوران dreamcast داشت ساخته میشد ویدیو هاشم هستcomix zone هم تو دوران saturn.... ولی یه دفعه سگا به چیز رفت و کنسل شد......:D
................
عجب خبری چه بازیایی تو این نسل برگشتن.... واقعن بازگشت تک تکشون تا دو سه سال پیش در حد ارزو بود:(( crash برگشت sonic برگشت spyro برگشت re برگشت rare با bt برگشت:x فقط مونده متال اسلاگ و رقیب همیشگی شورش final fight (که البته با این سیاستای جدید کپکام عمرا یه بازی انیمه ای دیگه بسازن:(()
تاپیکشم زدم تا پیرمردا نگیرنش :D
بازی Comix Zone شماره دوش یعنی میشه یه روزی ساخته بشه !! [-o<

اسکیچ ترنر شخصیت اصلی بازی اون موش همراهش رو Bro صدا میکرد ! :)):x

بازی نبود که ! تو زمان خودش یه چیز دیوانه کننده ای بود ! اولین بار این بازی رو دیدم دقیقا یادمه پشت شیشه کلوپی من بازی رو برای اولین بار دیدم قشنگ میخ شدم و انیمیشن های ضربات رزمی شخصیت بازی ( تیو موندولیو میزد یعنی خدا :Praying:) و اون تیپ خفنش رو دیدم و اون گرافیک عالی بازی و یعنی چشمام داشت دقیقا برق میزد @-)8-> ( دقیقا انگاری یکی یه گنجی ، چیزی پیدا کرده )

و رفتم و بازیش کردم و چقدر هم بهم کیف داد ! هیچ وقت یادم نمیره ! :(( و همون شبش هم بازی رو از همو کلوب کرایه کردم و رفتم خونه بازیش کردم و تابستون هم بود و شبا بیدار و تا صبح مینشستم بازی میکردم و ..... :x~o)

موسیقی بازیش که اون زمان اصلا اون طوری بازی ها نمیساختن موسیقی هاشون رو . و عجیب موسیقی هم داشت ! comix zone :o از اولین بازی هایی هم بود که آخر بازی دو تا پایان داشت و خلاصه امیدوارم روزی نسخه دومش ساخته بشه ! [-o<

آخرین ویرایش:

mario...RE..SH

کاربر سایت
Oct 8, 2014
251
بله منم بازیش کردم اونو .. خیلی عالی بود و ایده های قششنگی هم اضافه کرده بودن ... البته خب این که به کل سه گانه می ارزید به این خاطر هم بود که اون بازیا سال 93 میلادی بودن و اینا فکر کنم 2009 ساخته بودن و طبعا لان خیلی دستشون بازتر بوده. کلا این ریمیکی که فن ها ساخته بودن فوق العادس و یه SOR باز حتما باید کنار اون سه گانش داشته باشتش. امیدوارن این ورژن جدید هم یه تجربه خیلی مثبتی بشه که بتونه حتی سری رو احیا کنه و حتی منجر به ریبوت بازی بشه.

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
من همیشه فکر میکردم axel تو شماره بعدی ریش میزاره و پیر تر میشه که به حقیقت تبدیل شد:grin:
این قسمت دست سگا نیست؟
واقعا چقد تو خوش بین بودی که شماره بعدی ای هم ساخته خواهد شد:D
میشه لطفا خوش بین باشی به PoP بعدی یا حداقل Prototype 3:D[-o<
فکر نکنم دیگه دست سگا باشه. دو تا استودیو ناشناس(Lizardcube و Guard Crush Games) با یه ناشر فرانسوی(DotEmu که همچنین ناشر Double Dragon هم هست) بازی رو گرفتن دستشون.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بازی Comix Zone شماره دوش یعنی میشه یه روزی ساخته بشه !! [-o<

اسکیچ ترنر شخصیت اصلی بازی اون موش همراهش رو Bro صدا میکرد ! :)):x

بازی نبود که ! تو زمان خودش یه چیز دیوانه کننده ای بود ! اولین بار این بازی رو دیدم دقیقا یادمه پشت شیشه کلوپی من بازی رو برای اولین بار دیدم قشنگ میخ شدم و انیمیشن های ضربات رزمی شخصیت بازی ( تیو موندولیو میزد یعنی خدا :Praying:) و اون تیپ خفنش رو دیدم و اون گرافیک عالی بازی و یعنی چشمام داشت دقیقا برق میزد @-)8-> ( دقیقا انگاری یکی یه گنجی ، چیزی پیدا کرده )

و رفتم و بازیش کردم و چقدر هم بهم کیف داد ! هیچ وقت یادم نمیره ! :(( و همون شبش هم بازی رو از همو کلوب کرایه کردم و رفتم خونه بازیش کردم و تابستون هم بود و شبا بیدار و تا صبح مینشستم بازی میکردم و ..... :x~o)

موسیقی بازیش که اون زمان اصلا اون طوری بازی ها نمیساختن موسیقی هاشون رو . و عجیب موسیقی هم داشت ! comix zone :o از اولین بازی هایی هم بود که آخر بازی دو تا پایان داشت و خلاصه امیدوارم روزی نسخه دومش ساخته بشه ! [-o<
اینم از comix zone 3d که کنسل شد:(اولی خداییش عجب بازیی بود خیلی هم سخت بود عجب طراحی هم داشت گرافیک هنریش هنوزم عالیه:-SSکلا Sega Technical Institute با اون مدیریت بد سگا و رفتن مارک سرنی ترکید:-w
comixzoneproto.jpg

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
واقعا چقد تو خوش بین بودی که شماره بعدی ای هم ساخته خواهد شد:D
میشه لطفا خوش بین باشی به PoP بعدی یا حداقل Prototype 3:D[-o<
فکر نکنم دیگه دست سگا باشه. دو تا استودیو ناشناس(Lizardcube و Guard Crush Games) با یه ناشر فرانسوی(DotEmu که همچنین ناشر Double Dragon هم هست) بازی رو گرفتن دستشون.
نه مال سگا اسمش تو تیزر هست خوش بین نبودم فقط تصور کردم که axel این شکلی میشه:D

mario...RE..SH

کاربر سایت
Oct 8, 2014
251
به شخصه در لحظه اول كه خبرو ديدم از جام پريدم ولي وقتي ديدم سازنده يكي ديگس يه جوري شدم
به عنوان يه سگا فن ميگم كه شورش درومده
اون از shenmue
اين از اين
اون از بايونتا
همرو داده اينور اونور
در مورد تريلر
با توجه به دشمنا و ساختار گيم پلي ميشه گفت يه ريميك سادس
اميدوارم يهو نيان بگن پلتفرم ios و android
فك كنم بايد آرزوي streets of rage سه بعدي رو به گور ببرم
سه بعدی کردن چنین عناوینی که دوبعدی های قدیمی بودن ریسکیه واقعا. مثل ماریو و سونیک یا همین شورش در شهر. شاید خیلی خوب بشه شایدم خیلی بد. یادمه پلی استیشن 1 بازی ای اومد که همه میگفتیم شورش در شهر سه بعدی هستش، اسمش Fighting Force بود. شماره 1 و 2. هردو هم خیلی ضعیف و الان تو gamespot نمراتش 3 و 4 هست. البته خب اون سه بعدی سارزیا هم واسه سالای 1997 و 1999 بودن و شاید الان اگه یه تیم قوی و خوش ایده بیاد و سه بعدی کنه نتیجه خیلی هم طلایی بشه.

mario...RE..SH

کاربر سایت
Oct 8, 2014
251
یک ورژن از شورش در شهر رو یادمه یک گروه از طرفداران پر پا قرص این بازی درست کردن تقریبا هفت هشت سال این بازی رو توسعه دادن و چندین ورژن ازش بیرون دادن اسمش هم Street of rage remake هست

به جرات بگم اگر این بازی از کل این سه گانه بهتر نباشه کمتر نیست
بازی ترکیبی از بازیکنان هر سه تا شورش و ترکیبی از مراحل هر سه شورش بعلاوه کلی مراحل جدید و راه مخفی ها هست که لذت بازی رو فوق‌العاده بالا برده با همون حال هوایی بازی اصلی

اولین بار که دانلود کردم پیش خودم گفتم نکنه با یک بازی ضعیف روبرو بشم و خاطرات کودکی رو خراب کنه
اما وقتی بازی کردم دیدم به مراتب از خود سازندگان اصلی بازی رو بهتر جذاب تر کاملتر در آوردن
حتی دو تا مرحله مخفی شورش سه هم که موتورسواری رو پل بود هم بهش اضافه شده
در کل بازی واقعا عالی هست و مشخص هست عاشقان و طرفداران سینه چاکش درست کردن
بازی چندین شروع مختلف و چندین پایان مختلف داره
حتی قرار شد بازی برای پلی چهار و ایکس‌باکس پورت بشه

ولی متاسفانه بعد از هفت سال توسعه پارسال سگا ازشون تهدید به شکایت کرد و مدعی شد این عنوان متعلق به اونها هست و متاسفانه کار ادامه پیدا نکرد و سایت خاموش شد
این عنوان رو با نام Street of rage remake v5 می‌توانید پیدا کنید آخرین ورژن هم ۵.۱ بود
حجمش هم ۱۰۰-۱۵۰ مگ بود برای PC
این عنوان فوق‌العاده رو مخصوصا طرفداران قدیمی از دست ندهند

Sent from my XT1562 using Tapatalk
بله منم بازیش کردم اونو .. خیلی عالی بود و ایده های قششنگی هم اضافه کرده بودن ... البته خب این که به کل سه گانه می ارزید به این خاطر هم بود که اون بازیا سال 93 میلادی بودن و اینا فکر کنم 2009 ساخته بودن و طبعا لان خیلی دستشون بازتر بوده. کلا این ریمیکی که فن ها ساخته بودن فوق العادس و یه SOR باز حتما باید کنار اون سه گانش داشته باشتش. امیدوارن این ورژن جدید هم یه تجربه خیلی مثبتی بشه که بتونه حتی سری رو احیا کنه و حتی منجر به ریبوت بازی بشه.

• Like
Reactions: che-jaleb

Killua Zoldyck

卍解・天鎖斬月
Gold User
Aug 30, 2014
169
نام
امیر
سه بعدی کردن چنین عناوینی که دوبعدی های قدیمی بودن ریسکیه واقعا. مثل ماریو و سونیک یا همین شورش در شهر. شاید خیلی خوب بشه شایدم خیلی بد. یادمه پلی استیشن 1 بازی ای اومد که همه میگفتیم شورش در شهر سه بعدی هستش، اسمش Fighting Force بود. شماره 1 و 2. هردو هم خیلی ضعیف و الان تو gamespot نمراتش 3 و 4 هست. البته خب اون سه بعدی سارزیا هم واسه سالای 1997 و 1999 بودن و شاید الان اگه یه تیم قوی و خوش ایده بیاد و سه بعدی کنه نتیجه خیلی هم طلایی بشه.

حالا سه بعدی آرزو عه اصلن باید بررسی کرد و دید که میشه یا نه
ولی اینکه سگا اهمیتی نمیده به این فرانچایز محبوب و میسپاره یه یه تیم نوپا باعث تعجبه
والا سگا سامی کم پول نداره عنوان بسازه
Atlus رو خرید Relic رو خرید
TMS که از انیمه سازای خوبه رو داره
ولی نه رو Shenmue سرمایه گذاشت نه رو Streets و نه رو بایونتا
Yakuza هم که بیشتر مطرح میشه با سرمایه کمی ساخته میشه
والا پول سگا الان از راکستارم بیشتره ولی نمیدونم فازش چیه
فقط ریمستر میده یا اینکه عناوینشو اجاره میده به عبارتی
فقط داره پول جم میکنه
(الان ماریو های سه بعدی نتیجه نگرفتن؟ والا خیلیا مثل خودم به خاطر همین ماریو سه بعدی Wii U هم گرفتن. سونیک هم به خاطر بی لیاقتی های سگا موفقیتش خیلی عظیم نبود)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر