بازی Marvel's Spider-Man گلد شد

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
کمی بیش‌تر از یک ماه دیگر، بازی جدید شرکت «Insomniac Games» یعنی «Marvel’s Spider-Man» به صورت انحصاری برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد. اکنون، «اینسامنیاک گیمز» به صورت رسمی در توییتر خود اعلام کرده که مراحل ساخت این بازی به پایان رسیده است.

ساعتی پیش، شرکت «Insomniac Games» در توییتر خود به صورت رسمی خبر اتمام مراحل ساخت این بازی را منتشر کرد. این به آن معناست که آن‌ها هم‌اکنون شروع به آماده کردن و تهیه محتوای نسخه نهایی ساخته شده بر روی دیسک‌های فیزیکی بازی کرده‌اند. البته، این خبر می‌تواند به این معنا هم باشد که اکنون بخشی در استودیو می‌توانند مشغول به تهیه‌ی محتوای اضافی برای بازی یا حتی به‌روزرسانی‌ روز اول بازی باشند.

«اینسامنیاک گیمز» متن و تصویر زیر را در توییتر خود منتشر کرده است:

DjJ5wLGUcAAOD_V-1024x793.jpg

ما مفتخریم که اعلام کنیم #SpiderManPS4 برای عرضه در تاریخ 7 سپتامبر گلد شده است. با تشکر از @PlayStation و @MarvelGames برای حمایتشان در خلق ماجراجویی اورجینال و بدیع مرد عنکبوتی.
«Marvel’s Spider-Man» در تاریخ 7 سپتامبر 2018 (16 شهریور 1397) برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد.

Read the whole post here.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
بنظرم اگه بلطف GOW نتونه بازی سال بشه بهترین بازی ساخته شده مارول و دنیای کمیک میشه
بشخصه منتظر متا 9 ب بالام

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
بنظرم اگه بلطف GOW نتونه بازی سال بشه بهترین بازی ساخته شده مارول و دنیای کمیک میشه
بشخصه منتظر متا 9 ب بالام

بهترین بازی سال که RDR2 هست. گاو هم به احتمال زیاد هیچی نمیبره و مثل هورایزن میشه.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بنظرم اصن دلیلی نداره gow بهترین بازی سال بشه چون بجز داستانش هیچی نداره اصن میشه گفت که gow نیست نگفتم بده گفتم gow نیست هیچ نکته ی خفنی توش وجود نداشت همون new beginning بود شاید ما زیادی انتظارمون بالا بردیم:D

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
نظرات یه عدرو میخونی میگی اینا اصلا گیمرن؟اصلا GOW بازی کردن؟
الان RE4 چون شبیه RE1,2,3 نبود یعنی بازی بدرد نخوری بود و هیچ جایزه ای نباید میگرفت:))یا GTA III رو با نسخه های 1 و 2 مقایسه کنید!!!
GOW جدید با اختلاف از تمام نسخه های قبلی بهتر بود همونطور که RE4 در حقیقت از تمام نسخه های RE بهتر بود فقط چون ما به اون مدل قبلی عادت کرده بودیم همیشه ته ذهنمون میگیم نسخه های قبلی بهترن اونم به خاطر نوستالژی الان خود من میگم RE2 و RE3 از RE4 بهتره ولی در واقعیت نگاه کنیم و از فاز نوستالژی خارج شیم اصلا قابل قیاس با نسخه 4 نیستن ...
فعلا با اختلاف بهترین بازی سال GOW بوده تا ببینیم SM و RDR2 چی از آب درمیان!

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
بنظرم اصن دلیلی نداره gow بهترین بازی سال بشه چون بجز داستانش هیچی نداره اصن میشه گفت که gow نیست نگفتم بده گفتم gow نیست هیچ نکته ی خفنی توش وجود نداشت همون new beginning بود شاید ما زیادی انتظارمون بالا بردیم:D
همون گرافیکش بدون شک بهترین گرافیک بین همه بازی های 2018 هستش. گیم پلی بازی هم به نظر من از نسخه های قبلی خیلی بهتر شده بود.

• Like
Reactions: vaan 2

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
بهترین بازی سال که RDR2 هست. گاو هم به احتمال زیاد هیچی نمیبره و مثل هورایزن میشه.
هورایزن اتفاقا از مراجع مختلف خیلی خوب جایزه برد (غیر از گوتی) و بعد زلدا بیشترین گوتی رو هم داشت :D
این که GOW جز داستانش نکته خفنی نداشت و GOW هم نبود رو میشه به عنوان جک و طنز تاپیک ازش گذشت :D به نظر خودم کمتر بازی وجود داره که مثل GOW کامل باشه یعنی گرافیک , گیم پلی , داستان و موسیقی همه در بالاترین سطح . با توجه به فروش فوق خفنی هم که داشته و همچنان داره رقیب خیلی سختی برا RDR2 هست

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
همون گرافیکش بدون شک بهترین گرافیک بین همه بازی های 2018 هستش. گیم پلی بازی هم به نظر من از نسخه های قبلی خیلی بهتر شده بود.
گیم پلی گرافیک و داستان بدون شک بهترین توی سریه اما دریغ از یک باس خفن از اونایی که وقتی می بینیش بگی پشمام :D
نظرات یه عدرو میخونی میگی اینا اصلا گیمرن؟اصلا GOW بازی کردن؟
الان RE4 چون شبیه RE1,2,3 نبود یعنی بازی بدرد نخوری بود و هیچ جایزه ای نباید میگرفت:))یا GTA III رو با نسخه های 1 و 2 مقایسه کنید!!!
GOW جدید با اختلاف از تمام نسخه های قبلی بهتر بود همونطور که RE4 در حقیقت از تمام نسخه های RE بهتر بود فقط چون ما به اون مدل قبلی عادت کرده بودیم همیشه ته ذهنمون میگیم نسخه های قبلی بهترن اونم به خاطر نوستالژی الان خود من میگم RE2 و RE3 از RE4 بهتره ولی در واقعیت نگاه کنیم و از فاز نوستالژی خارج شیم اصلا قابل قیاس با نسخه 4 نیستن ...
فعلا با اختلاف بهترین بازی سال GOW بوده تا ببینیم SM و RDR2 چی از آب درمیان!
استاد تو فن بوی های سونی(منظورم باهمه نیست من خودم فن سونیم همون عده رو میگم که 24 ساعته وقتی سونی کنفرانس داره هایپ الکی میکنن بعد فکر میکنن چقدر خفنن انگار که همه کاره سونین) مغز مارو سائیدین تو این فروم من نگفتم gow بده بازی حرف نداشت اما اگه قبلیا رو بازی کرده باشی میفهمی که این بازی دربرابر اونا چیزی بجز داستانش نداره انقدر شک داری میخوای psn id م بدم بهت برو ببین بازی کردم یا نه:)) تا وقتی RDR 2 هست gow برای چی باید بازی سال بشه؟! یکم فکر کنید RDR2 یه بازی انقلابیه که داره مرز های open world جابه جا میکنه....gow هرچقدر هم که خوب و متفاوت باشه از رو بازیایه دیگه ایده گرفته دوربین بازی از روی tlou گرفته شده rpg توی بازی از رو عناوینی مثل ویچر گرفته شده..... استاد یه دلیل به من بده که چرا gow باید بازی سال بشه و rdr نه..... جواب:چون من فن بوی نوب سونیم lol=))
نهایتش gow شاید جایزه بهترین story رو ببره چون واقعن قشنگ بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر