آپدیت بزرگ No Man’s Sky در راه است+اضافه شدن Coop و دید سوم شخص

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
پس از نزدیک به 2 سال No Man’s Sky همان چیزی خواهد شد که وعده داده بود.اضافه شدن یک تجربه کاملا آنلاین در کنار دوستان خود!
gwlu_no_mans_sky_next.jpg
Next نام بزرگترین بروزرسانی بازی تا به اینجا خواهد بود که تغییرات بسیاری را برای NMS به ارمغان خواهد آورد.در این بروزرسانی شاهد:
-اضافه شدن بخش آنلاین.قادر خواهید بود تا با دوستان خود در سرورهای بازی به گشت و گذار در فضا پرداخته و تا 4 نفر می توانند به یکدیگر متصل شوند.
-اضافه شدن دید سوم شخص.قادر خواهید بود تا تمام بازی را با دید سوم شخص تجربه کنید از نبردهای فضایی جدید گرفته تا پیاده روی برروی سیاره ها.
-قادر خواهید بود تا کاراکتر خود را شخصی سازی کنید.از نژاد کاراکتر تا لباس و رنگ تماما قابل شخصی سازی است.
-اضافه شدن Event های آنلاین که جوایز بسیاری به همراه خواهد داشت.از انواع emote تا قطعات ساخت پایگاه و سفینه و ... همگی از جوایز این ماموریت ها خواهد بود.
-ساخت پایگاه بازسازی شده و می توانید هرجای سیاره هرنوع پایگاهی که مد نظر دارید ساخته و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.همچنین قطعات جدیدی برای ساخت پایگاه با این بروزرسانی اضافه خواهد شد.
-ماموریت های داستانی بازسازی شده و روایت بهتری خواهد داشت.همچنین ماموریت های اصلی و فرعی جدیدی به بازی اضافه خواهد شد(در بروزرسانی قبلی شاهد چیزی حدود 20 تا 30 ساعت ماموریت جدید بودیم).
-draw distance بازی افزایش قابل توجهی خواهد داشت.
-اضافه شدن دید سوم شخص و همچنین افزایش افکت های گرافیکی.
-اضافه شدن سفینه و آیتم های جدید.

این بروزرسانی امروز همزمان با انتشار بازی برروی Xbox One بطور همزمان برای هر 3 پلتفرم بطور رایگان منتشر خواهد شد.

منبع

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
Sean Murray هم از طرفدارای بازی بعد این همه سکوت عذرخواهی کرده و قول پشتیبانی بیشتر این بازی رو داده!خیلی خوشحالم بالاخره به اون چیزی که قولشو داده بودن رسیدن و به اشتباهاشونم اعتراف کردن.
تو این مدتم حسابی به بازی رسیدن و اپدیت جدیدم که حسابی غوغا کرده نیومده.مقایسه کنین با مس افکتی که اومد گند زد و به روی خودشونم نیاوردن و نکردن اشتباهارو جبران کنن.اینا حداقل گند زدن با اینکه تیمشون کوچیک بود ولی پای بازی واستادن و رسیدن اینجا که تمام سایتها و کسایی که تست کردن اپدیت جدیدو کف کردن.
تو این یکی دوسال گذشته هم کلی اپدیت دیگه دادن که محتوای بازی رو چندبرابر کرده.کسایی که بازیو دارن واقعا ارزششو داره برگردن.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
کاش دنیای بازی واسه همه یکسان بود و MMO بود یه جورایی. هر چند الان تقریبا غیر ممکنه بخوان همچین کاری کنن و باید از اول درست کنن بازی رو تا حدی، ولی اگه بود ترکیبش با اون پورتال ها و خونه سازی که بازی داره یه دنیای خیلی خیلی پویا و زنده رو درست می کرد، می تونم حتی بگم پویا ترین دنیا رو می تونست داشته باشه:D یه سرور 1 میلیون نفری ماینکرفت رو تصور کنید:D فکر کن خود پلیرا کنار پورتال ها شهر های خیلی بزرگ و ... درست می کردن و ...

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
کاش دنیای بازی واسه همه یکسان بود و MMO بود یه جورایی. هر چند الان تقریبا غیر ممکنه بخوان همچین کاری کنن و باید از اول درست کنن بازی رو تا حدی، ولی اگه بود ترکیبش با اون پورتال ها و خونه سازی که بازی داره یه دنیای خیلی خیلی پویا و زنده رو درست می کرد، می تونم حتی بگم پویا ترین دنیا رو می تونست داشته باشه:D یه سرور 1 میلیون نفری ماینکرفت رو تصور کنید:D فکر کن خود پلیرا کنار پورتال ها شهر های خیلی بزرگ و ... درست می کردن و ...
به نظرت اینترنت کشش این‌همه پلیر یه جا رو داره ؟
حداقل تو ایران :d

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
به نظرت اینترنت کشش این‌همه پلیر یه جا رو داره ؟
حداقل تو ایران :d
پهنای باند خیلی خفنی می خواد واسه مصرف کننده و البته سرور هاش رو هم باید خیلی خفن تر از این حرفا کنن. اصلا این چیزی که من می گم غیر ممکنه تقریبا، رویاست بیشتر:D

• Like
Reactions: king of north

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,568
نام
Mehrdad
من قبل از عرضه خیلی منتظرش بودم اینجا هم ازش زیاد دفاع کردم. اما تجربه نهاییم بسیار ناامید کننده بود. یک بازی بورینگ به تمام معنا. فقط شانس اوردم خودم نخریدم که بره تو پاچه و از دوستم گرفته بودم. با این حال اینطور که پیداست اپدیت جدید یه تکونی به بازی داده اما هنوزم گرونه. به نظرم بازی نهایتا 10/15 دلار ارزش داره کمتر هم بهتر :D

• Like
Reactions: Safety & Peace

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من قبل از عرضه خیلی منتظرش بودم اینجا هم ازش زیاد دفاع کردم. اما تجربه نهاییم بسیار ناامید کننده بود. یک بازی بورینگ به تمام معنا. فقط شانس اوردم خودم نخریدم که بره تو پاچه و از دوستم گرفته بودم. با این حال اینطور که پیداست اپدیت جدید یه تکونی به بازی داده اما هنوزم گرونه. به نظرم بازی نهایتا 10/15 دلار ارزش داره کمتر هم بهتر :D
10-15 دلار که میشه 100-150 هزار تومن که بازم ارزش ندارهx_x:D

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,138
نام
Melkor
فعلا که با اومدن سمت مایکروسافت پیشرفت خوبی کردن.
چه ربطی به مایکروسافت داره اخه؟!خودشون با اپدیت هاشون بازی رو به چیزی که وعده داده بودن رسوندن و تصمیم گرفتن رو کنسول مایکروسافت هم منتشرش کنن.ربطش به مایکروسافت چیه دقیقا؟

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
چه ربطی به مایکروسافت داره اخه؟!خودشون با اپدیت هاشون بازی رو به چیزی که وعده داده بودن رسوندن و تصمیم گرفتن رو کنسول مایکروسافت هم منتشرش کنن.ربطش به مایکروسافت چیه دقیقا؟
ربطش تبلیغاتی هست که مایکروسافت تو ماه های اخیر براشون انجام داد تریبونی که در e3 بهشون داد و ایکس باکس اینسایدر در اختیارشون گذاشت و توجه خبری که با انتشارش روی ایکس باکس دوباره به بازیش شد هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر