Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,438
نام
علی
هایپ میباشم! من هایپ میباشم! من خیلی هایپ میباشم! من خیلی زیاد هایپ می باشم! من قطاره هاپم ترمز بریده!
کامبت سیستمش به نظرم شاهکاریه! خیلی هجومیتر از بلاده که هرچی بیشتر بهتر برا سلیقه ی من! 2فروردین!

آخرین ویرایش:

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
بازی یه منطقه hub مثل Firelink Shrine داره به نام Ashina Outskirts که از طریق Sculptor's Idol ها میشه بهش تلپورت کرد. درمورد سه تا از NPC های مهمی که اونجا هستن هم گفته شده:
The Sculptor
یا Busshi که سازنده Idol ها و دست شخصیت اصلیه. The Sculptor باعث پیشروی در برخی زوایای داستانی میشه و prosthetic های جدید میسازه و آپگریدشون میکنه.

The Immortal Soldier
شمشیرزنی که نمیتونه بمیره. یجورایی نقش حریف تمرینی داره و میشه حرکت ها رو روش امتحان کرد و استفادشون رو یاد گرفت.

Emma
یه پزشک که با استفاده از آیتمی به نام spirit-water drops تعداد healing gourd ها رو افزایش میده.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
بسی خوشحال شدیم از این خبر Pause!
به عنوان یکی از عاشقان Soulsborne، همیشه یکی از بزرگترین مشکلات این سری رو نداشتن قابلیت Pause میدونستم. میگن به خاطر آنلاین بودن بازی هست ولی وقتی بازی رو میشه آفلاین هم بازی کرد، این قضیه توجیه خوبی نیست. خیلی وقت‌ها پیش میاد آدم داره با یه باس بی‌شرف میجنگه و چیزی تا پیروزی نمونده و یه دفعه یکی زنگ میزنه یا پیتزا میارن ( :D ) یا اصلاً زبونم لال زلزله میاد و میخوای بازی رو متوقف کنی و بعداً ادامه بدی، ولی نمیشه! :| این قضیه بارها و بارها بیچاره‌م کرده و خیلی خوبه که این دفعه مشکلی نداریم.
یه off-topic هم بریم! :D این Dark Souls Collection کلاً توی ایران نیومده؟! میدونم که میشه هر سه نسخه رو جدا از هم گرفت، ولی اون کالکشن یه طعم و مزه دیگه‌ای داره و حال میده هر سه تا بازی رو کنار هم داشته باشی.

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
به عنوان یکی از عاشقان Soulsborne، همیشه یکی از بزرگترین مشکلات این سری رو نداشتن قابلیت Pause میدونستم. میگن به خاطر آنلاین بودن بازی هست ولی وقتی بازی رو میشه آفلاین هم بازی کرد، این قضیه توجیه خوبی نیست. خیلی وقت‌ها پیش میاد آدم داره با یه باس بی‌شرف میجنگه و چیزی تا پیروزی نمونده و یه دفعه یکی زنگ میزنه یا پیتزا میارن ( :D ) یا اصلاً زبونم لال زلزله میاد و میخوای بازی رو متوقف کنی و بعداً ادامه بدی، ولی نمیشه! :| این قضیه بارها و بارها بیچاره‌م کرده و خیلی خوبه که این دفعه مشکلی نداریم.
یه off-topic هم بریم! :D این Dark Souls Collection کلاً توی ایران نیومده؟! میدونم که میشه هر سه نسخه رو جدا از هم گرفت، ولی اون کالکشن یه طعم و مزه دیگه‌ای داره و حال میده هر سه تا بازی رو کنار هم داشته باشی.
میازاکی بالاخره داره با گیمرا راه میاد:D
از همین الان معلومه سکیرو قراره با بازی های قبلی میازاکی فرق های اساسی داشته باشه.مثل بلادبورن که مبارزات سریع،تفاوتش با دارک سولز بود.
کالکشن دارک سولز من تو یه کانال تلگرامی دیدم به قیمت 1100!

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
یه off-topic هم بریم! این Dark Souls Collection کلاً توی ایران نیومده؟! میدونم که میشه هر سه نسخه رو جدا از هم گرفت، ولی اون کالکشن یه طعم و مزه دیگه‌ای داره و حال میده هر سه تا بازی رو کنار هم داشته باشی.

من تو کل سری که بازی کردم (به جز Deamon Soul) اصلا با این قضیه پاوز مشکل نداشتم هیچوقت. یعنی وقتی تو 1000 بار در طول بازی میمیری دیگه نمیخونه توش یکی دوبار اینور اونور. الانم نمیدونم چه حسی داشته باشم نسبت به این قضیه. حس میکنم با یک شیبی میازاکی و تیمش دارن امتیاز میدن به گیمرها:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
شریکم عاشق سولزبورنه، میخواست بازی رو پیش خرید کنه، نمی‌دونست بازی برای pc هم میاد، خلاصه راضیش کردم بازی رو روی pc پایرت کنه و 60 دلار رو هم سیو کنه بر ای سایر بازیا. :-"

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
sekirowatermark.jpg

Sekiro: Shadows Die Twice's New Combat Options Means Bosses Are A Little Different

99757

99758

99759

99760

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali