Assassin's Creed: Odyssey

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط NaRiiMaN, ‏Jun 1, 2018.

1. NaRiiMaN

کاربر فعال

نام:
    نریمان

Developer: Ubisoft Sofia
    Publisher: Ubisoft
    Genre: Open-World RPG
    Release Date: October 5, 2018

پس از شایعات فراوان بالاخره نسخه ی جدید AC معرفی شد. وقایع بازی در حدود 400 سال قبل از Origins بوده و محوریت آن "تمدن اولیه" می باشد. از این رو شاهد حضور "اساسین ها" در این نسخه نخواهیم بود!! همچنین در این نسخه شاهد گسترش بیشتر المان های نقش آفرینی خواهیم بود بطوریکه برای اولین بار در سری شاهد انتخاب کرکتر قبل از شروع بازی خوایم بود. بازیکنان میتوانند در نقش Alexios یا Kassandra از نوادگان Leonidas بازی را آغاز کنند. سلاح اصلی بازی نیزه ی شکسته ی Leonidas می باشد که یک Piece Of Eden بوده و جایگزین Hidden Blade شده است.

[​IMG] [​IMG]

از دیگر ویژگی های جدید بازی، اتتخاب دیالوگ بوده که در روند داستان تاثیرگذار می باشد بطوریکه داشتن چندین پایان مختلف برای بازی تایید شده. همچنین بازیکن میتواند قدرت و مهارت های مختلف را روی دکمه های دلخواه Assign کند.

مانند سایر نسخه ها شاهد شخصیت های تاریخی یا خیالی مختلفی در قالب متحد و دشمن هستیم در ادیسه هستیم.حضور شخصیت های زیر تاکنون تایید شده است:

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

#1 NaRiiMaN, ‏Jun 1, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Jun 22, 2018
    Hazmat, gamer1998y, Barcelona FC و 29 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. guppy

کاربر سایت

نام:
    davood
  3. guppy

کاربر سایت

نام:
    davood
    از ubisoft clubمیتونید بایک به کشتی خودتون اضافه کنین

4. ps34

کاربر سایت

نام:
    مهدی
    امروز ساعت ۱۰ صبح تمامش کردم :D بازی خوبی بود اما من بازم اورجینز رو ترجیح میدم.مشکل اصلیمم باهاش پرفورمنس و فریم دهی به اضافه کیفیت کلی گرافیکی به خصوص بافت ها بود که چندین لول از نسخه قبل پایین تره.
    اما من دلم برای اورجینز تنگ شده اما هیچوقت به ادیسی بر نخواهم گشت هرچند از فردا صبح که رد دد۲ بیاد بعید بدونم کسی دیگه عنوان جهان باز دیگه ای رو بخواد تجربه کنه حالا توی هر سبکی

James Bond این نوشته را Like کرده است.
  5. vayne solidor

کاربر سایت

نام:
    حسین
    جالبه چقدر اختلاف سلیقه هست منم تمام سری رو بازی کردم حتی اونی که روی psp هم اومده بود .اودیسه در کنار بلک فلگ با سه گانه دو بهترین اساسین هایی بود که تا الان بازی کردم.به نظرم اودیسه فوق العاده بود بازی ای بود که تا مدتها فراموشش نمیکنم

James Bond این نوشته را Like کرده است.
  6. Horror

کاربر سایت

نام:
    Mohammad Gharib
    در رابطه با پرفورمنس که با اینکه من نسخه PC رو میرفتم ولی بازم باهات موافقم
    من معمولا رو پی سی هیچ بازی زیر ۱۰۰ فریم نمیگیرفتم اما این بازی با اینکه اصلا شاخ گرافیک محسوب نمیشد بین ۶۰ تا ۸۰ فریم خیلی سینوسی عمل میکرد
    در مورد RDR2 هم که کاملا حق با توئه
    از امروز صبح باید با بازی های دیگه خداحافظی کنیم

WCW این نوشته را Like کرده است.
  7. reza_cowboy

کاربر سایت

نام:
    رضا
    بازی واقعا زیبا کار شده و لذتبخشه و هر روز همینجوری مراحل زمانی و تکراری میرم بخاطر فایتهاش واقعا بهم میچسبه!!!دلم نمیخواهد اصلا بازی تموم بشه:D
    اولی و بنظرم تنها مشکل بازی بنظرم این رابط کاربری ضعیف و ناقص بازی هست که نمیشه راحت اسکیلهارو یوز کرد چون واقعا 8تا قسمت واسه اون همه اسکیل زیبا و با کارایی کمه!!!
    مثلا دلم میخواست اون اسکیل شاخه اساسین که از راه دور نیزه پرت میکنه و یهو میرسه بهش و چین میشه زد باهاش بیاد رو قسمت L2 و شبیه به شادو موردور بشه....یا مثلا اون اسکیل که سلاحو میشه باهاش آتشی یا زهرآلود کرد باهم ترکیب میشدن که راحت بشه استفاده کرد!!!
    کلا یه فکر دیگه باید میکردن واسه اسکیل اساسینها چون عملا تو فایت غیر قابل استفاده میشن و آدم حوصله اش نمیگیره هی بره تغییرشون بده!!!!
    بدبختی آخه اینجاس تمام اسکیلها زیبا و حیاتی کار شدن....شاخه اول اسکیلهای فایت من سریع با اسکیلهای اسپارتا کیک و کله گاو:D و هیل و سپرشکن پر شدن و کسایی که بازی کردن میدونن این اسکیلها تا آخر بازی حیاتی باقی میمونن و جایگزین ندارن از طرفی کلی اسکیل مثل آتشی کردن شمشیر و آهسته کردن زمان و کمک گرفتن از یه فرمانده خودی و پرتاب نیزه تو قسمت دوم قرار دادم ولی هنوز راضی نیستم چون حس میکنم کامل نیستن!!!

مشکل دوم که اسمشو نمیشه مشکل گذاشت و یجورایی شخصی هست اینه چرا با این همه قدرت مختلف واسه زره و سلاح که هست چرا نمیشه زره و سلاح کاملا شخصی از صفر واسه خودمون بسازیم با هر بیلدی که دوست داریم!!!فقط میشه یه قدرت به سلاح یا زره اضافه کرد که واقعا کمه!!!!

غیر این 2تا واقعا من چیزی ندیدم که اذیت کنه و بنظرم بهترین اساسین این نسل هست ولی شخصیت بایک و مصر مخوف چیزی نیست به این راحتیها از ذهنها بره:x

robb stark, James Bond, Sampler و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. '!|SNAKE|!'

کاربر سایت

نام:
    Soroush
    بازی توی سه بخش بهترین اکشن ادونچر و بهترین کارگردانی هنری و بازی سال یا همون گوتی خودمون نامزد شده !>:)

برای من جای تعجبی که نداره هیچ خیلی هم خوشحالم هر چند هم که هیچ کدوم رو نبره ، بازی قبل از عرضه و حتی بعد از عرضه زیر بغض و کینه یه سری بود و این قضیه جواب خوبی بهشون بود .
    متاسفانه یه سری افراد (توی داخل ) مدام راه میرن و از اساسین بدی میگن و یوبی سافت رو که سالهاست ما باهش خاطر داریم رو یوبی باگ خطاب میکنن و احساس کول بودن هم میکنن .:-"
    این نسخه برای من جزو دوتا اساسین برتر بود و مطمئنم نسخه بعدی که با فاصله بیشتری میاد بازم هیترهای یوبی رو سرجاشون مینشونه !

پ.نوشت : اپدیت جدید بازی هم شامل یه باس تک چشم بدون محدویت زمانی هست که پاداشش یه تیرکمون هست با چندتا ویژگی ریز و درشت دیگه . بازی خیلی بهتر از نسخه قبل قراره ساپورت بشه با محتواهای ماهانه .

#457 '!|SNAKE|!', ‏Nov 14, 2018 at 10:28 AM
    آخرین ویرایش: ‏Nov 14, 2018 at 10:46 AM
    Ehsan95_76, MEHRDAD.F, .PinkFloyd. و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. ehsan M

کاربر سایت

این بازیش تخیلی شده یا مثل اوریجینز واقع گرایانس ؟

10. Jebaited

کاربر سایت

بازی واقعیه دیگه ولی باس فایت اساطیری هم دارع.بازی خوبیه من اورجینز رو ادامه ندادم ولی اینو ارش خسته نمیشم بازی خوبیه درکل

ehsan M این نوشته را Like کرده است.
  11. ehsan M

کاربر سایت

من هم اوریجینز رو ادامه ندادم واقعا خسته کننده و تکراری بود ولی شنیدم این بازی بهتره

12. guppy

کاربر سایت

نام:
    davood
    بازی زیادی به سمت نقش افرینی با تیر میزنی تو سر طرف نمیمیره مگر اینکه از مهارت مربوط استفاده کنی ولی اینکه داستان خودت پیش میبری عالی شده 6مدل اسبم بیشتر نداره که همه فوبوس اسمشون بازی ارگینز گیمپلی سنگینی داشت شخصیت بایک دلنشین تر بود

#461 guppy, ‏Nov 15, 2018 at 7:52 PM
    آخرین ویرایش: ‏Nov 15, 2018 at 8:05 PM
  13. Jebaited

کاربر سایت

14. Paradise Lost

کاربر سایت

این که یوبیسافت چندین نسله افت کرده نسبت به قبل یک فکت هست نه دشمن خیالی و توهم توطئه و هیت ورزی بهش! نمونشم هم مقایسه متای سری بازی های جدید با قدیمش هست! یک سری هم مثل شما با طرفداری افراطی تر کسانی که مشکلات بازی های یوبی و امثالهم رو میگن هیتر خطاب قرار میدن که از این جهت هم انگار احساس کول بودن میکنند؟:|

#463 Paradise Lost, ‏Nov 16, 2018 at 1:58 AM
    آخرین ویرایش: ‏Nov 16, 2018 at 4:47 AM
    genesis007 این نوشته را Like کرده است.
  15. AMIN-PASHA

کاربر سایت

نام:
    امین پاشا
    دوستان یه سوال
    چند شماره قبلی رو نتونستم ارتباط بر قرار کنم باهاش
    البته بازی کردم ولی بعد سه چهار ساعت، شدیدا بازی تکراری شده برام
    خواستم بدونم اینم اینطوریه یا فرقی کرده
    شدیدا دلم برا یه اساسین خوب ( سری اتزیو ادیتوره) مثل قدیما لک زده

16. reza_cowboy

کاربر سایت

نام:
    رضا
    آقا الان یه قسمت که باید انتخاب میکردیم بین 2 نفر که 2 قلو بودن زدم اون کسی که بی گناه بودو کشتم:-s
    حالم بدجور گرفته شد بعدش نمیدونم چرا :-sکلا یه حس گناه عجیبی گرفتم:((حدس میزدم اون باشه ولی یه لحظه فکر کردم شاید این داره خودشو به موش مردگی میزنه که شمشیرو گرفتم و خشتکشو دریدم ولی دیدم ای دل غافل=((

من تازه نصف مپ پاکسازی کردم و چپر 6 رد کردم لولم شده 50!!!
    دوستانی که بازیو خوردن میخواستم بدونم میشه همه لولهارو آزاد کرد یا نه!