سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
کسی تا حالا کالاف ورد وار 2 رو اجرا کرده ؟ من دو نسخه دانلود کردم بازی اجرا نمیشه فقط یه پیغام میاد میگه join the fight ضربدر که میزنی میگه وصل پی اس ان شو

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
کسی تا حالا کالاف ورد وار 2 رو اجرا کرده ؟ من دو نسخه دانلود کردم بازی اجرا نمیشه فقط یه پیغام میاد میگه join the fight ضربدر که میزنی میگه وصل پی اس ان شو

نسخه آپدیت دارش رو باید بگیری
بازی پچ روز اول داره و بدون اون اجرا نمی شه

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
نسخه آپدیت دارش رو باید بگیری
بازی پچ روز اول داره و بدون اون اجرا نمی شه
من یه نسخه از پی سی دی گرفتم زده بود v 1.11 اجرا نشد همون نسخه رو دانلودها هم گذاشته
نسخه fugazi رو گرفتم البته هنوز اپدیتشو نگرفتم
بگیرم اپدیت رو تست میکنم خبر میدم

m_a_q

کاربر سایت
Oct 1, 2010
214
نام
مهدی
سلام دوستان
من امروز دستگاه خریدم تا حالا کنسول نداشتم
لطفا راهنمایی میکنید چکار باید انجام بدم برای هک و ریختن بازی
ورژن دستگاه دیدم فکر کنم 4.73 بود
اگه وصل کنم به نت ابدیت میشه خودش؟ هک از بین میره؟
مرسی

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
هنگ کرده نسوخته ولی یه درایور کارت گرافیک که مشکل باگ داشته باعث شده مدار تغذیه کارت بسوزه (نمونه کارت gtx 590 انویدیا که یه درایور ناقص باعث شد مدار تغذیش بسوزه ) این روش هک هم هنوز باگ داره واسه همین من به شک افتادم مبادا اتفاقی بیفته
اون کسی که هک ارائه داده نه شرکت سونی هست نه تیم پشتیبانی داره
یکی مث من و شما هست

همه دارن استفاده میکنند،به هر حال یه روش غیر رسمی هست،ریسک ش رو باید قبول کنی

به قول خودت شرکت انویدیا خودش برا کارت گرافیک خودش درایور باگ دار داده بیرون
حال شما ببین یه هکر سطح متوسط....

سلام دوستان
من امروز دستگاه خریدم تا حالا کنسول نداشتم
لطفا راهنمایی میکنید چکار باید انجام بدم برای هک و ریختن بازی
ورژن دستگاه دیدم فکر کنم 4.73 بود
اگه وصل کنم به نت ابدیت میشه خودش؟ هک از بین میره؟
مرسی
اینو نصب کن
http://mydramadl.in/Trailer/Behnam/BehNaMAzy/5.05/505Retail.PUP
بریزش تو فلش و بزن به دستگاه و نصب ش کن(آموزش هاشو اگه بلد نیستی تو نت سرچ کن)
بعد از طریق لینک امضام،برنامه رو بریز تو گوشی و کنسول رو هک کن(از این تاپیک کمک بگیر اگر نفهمیدی )
اکسپلوید دستگاه روش سوم استفاده از نرم افزار اندروید گوشی
http://forum.bazicenter.com/threads/109112/
بقیه چیزام تو همون تاپیک هست(نصب بازی،دامپ دیسک و....)

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: m_a_q

Alirza.snj

کاربر سایت
Jun 23, 2018
1
ی سوال با initialize ps4 (reinstall system software) نمیشه تمام آپدیت ها مثلا ۵.۵۵ و اطلاعاتی که داشتیم رو پاک کنیم بعد آپدیت ۵.۰۵ رو نصب کنیم
با restore default setting چی؟؟؟؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
ی سوال با initialize ps4 (reinstall system software) نمیشه تمام آپدیت ها مثلا ۵.۵۵ و اطلاعاتی که داشتیم رو پاک کنیم بعد آپدیت ۵.۰۵ رو نصب کنیم
با restore default setting چی؟؟؟؟
خیر راهی برای دانگرید نیست

Sent from my P008 using Tapatalk

saeedmd

کاربر سایت
Jun 26, 2018
12
سلام

ببخشید نمیدونستم مشکلم کجا مطرح کنم (تازه کارم) لطفا راهنمایی کنید بنده تا به امروز دستگاه ps3 مدل اسلیم به مانیتورم(ایکس ویژن xl2220alh) از طریق کابل hdmi وصل میکردم مشکلی هم نداشتم و خروجی مانیتور هم fhd هست ولی امروز موقعی داشتم بازی میکردم برق رفت و بعد آمدن برق وقتی دستگاه روشن میکنم صفحه مانیتور روشن و سیاه میمونه و هیچ تصویری نمیده و با 3 کابل hdmi امتحان کردم در ضمن همین مانیتور با همین کابلها و قتی به کامیپوتر وصل از پورت hdmi هیچ مشکلی نداره ومثل قبل تصویر میده و دستگاه ps3 رو هم وقتی به تلویزیون وصل میکنم با hdmi به خوبی گذشته کار میکنه لطفا بگید مشکل چیه خیلی رو اعصاب از تعمیر کار تلویزون پرسیدم نفهمید

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
میشه از بازی های که ریختیم رو دستگاه دوباره بک اپ گرفت؟ و بعدش دوباره نصب کرد؟ نگید نه که خیلی از زندگی نا امید میشم:((:(

Dream game

کاربر سایت
Jul 24, 2014
181
سلام

ببخشید نمیدونستم مشکلم کجا مطرح کنم (تازه کارم) لطفا راهنمایی کنید بنده تا به امروز دستگاه ps3 مدل اسلیم به مانیتورم(ایکس ویژن xl2220alh) از طریق کابل hdmi وصل میکردم مشکلی هم نداشتم و خروجی مانیتور هم fhd هست ولی امروز موقعی داشتم بازی میکردم برق رفت و بعد آمدن برق وقتی دستگاه روشن میکنم صفحه مانیتور روشن و سیاه میمونه و هیچ تصویری نمیده و با 3 کابل hdmi امتحان کردم در ضمن همین مانیتور با همین کابلها و قتی به کامیپوتر وصل از پورت hdmi هیچ مشکلی نداره ومثل قبل تصویر میده و دستگاه ps3 رو هم وقتی به تلویزیون وصل میکنم با hdmi به خوبی گذشته کار میکنه لطفا بگید مشکل چیه خیلی رو اعصاب از تعمیر کار تلویزون پرسیدم نفهمید
با کابل av کابل سه فیشه رنگی فابریک خود کنسول دسگارو وصل کن به تی وی تصویر میاد برو تنظیمات تیک گزینه کابل اچ دی رو بزن تمام

Sent from my iPhone using Tapatalk

saeedmd

کاربر سایت
Jun 26, 2018
12
با کابل av کابل سه فیشه رنگی فابریک خود کنسول دسگارو وصل کن به تی وی تصویر میاد برو تنظیمات تیک گزینه کابل اچ دی رو بزن تمام

Sent from my iPhone using Tapatalk
جسارت دوست عزیز سوال من کامل خوندی میگم با کابلhdmi به tv وصل میشه اونجا هیچ مشکلی ندارم هرتنظیماتی هم بگی کردم مشکل من با مانیتورم(ایکس ویژن xl2220alh) قبل اینکه برق بره هیچ مشکلی نبود ولی الان دستگاه به مانیتور وصل میکنم دستگاه روشن ولی مانیتور نه تصویر داره نه صدا با 4 تا کابل hdmi امتحان کردم تصویر سیاه ولی خود دستگاه داره کار میکنه واقعا مشکل عجیبی هیچ کس راه حلی نداره همین مانیتور با کابل hdmi به لبتاب به pc به گیرنده دیچیتال وصل میشه و لی با ps3 مشکل داره اونم میگم بعد برق رفتن شد

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
سیو کامل بازیهارو میشه براحتی دانلود و بعد منتقل کرد به کنسول یا خیر یعنی جواب میده؟
سیو کامل اینجاستیس 2 (CUSA05459) مورتال کامبت ایکس ال (CUSA03589) رو لازم دارم
اگه کسی لینک دانلود داره یا خودش بصورت کامل بازیهارو به اتمام رسونده زحمت آپلود بکشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر