خریدار PS4 PRO

wow.

کاربر سایت
Feb 12, 2012
105
Rating - 100%
2   0   0
سلام یکدونه دارم 6 ماه خریداری شده هست قریمور 5.55 هست اگر به کارتون میاد 2300 تخفیف میدم
وجدانا" 6 ماه پیش خریدی(که دوره ور 1800 بوده خریدین) بعد به قیمت 100 تا 200 تومن زیر قیمت اکبند میدی؟!!
وجدان هم خوب چیزیه حداقل با قیمت خریدت بفروش
بازم خوبه ک گفتی 6 ماه پیش خریدی بعضیا میگن همین 4 روز پیش خریدم فقط و فقط برای بازی گاد!!! در صورتی ک اینطور نیست
معذرت از زننده تایپیک خرید که پست دادم

• Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
Rating - 100%
20   0   0
وجدانا" 6 ماه پیش خریدی(که دوره ور 1800 بوده خریدین) بعد به قیمت 100 تا 200 تومن زیر قیمت اکبند میدی؟!!
بازم خوبه ک گفتی 6 ماه پیش خریدی بعضیا میگن همین 4 روز پیش خریدم فقط و فقط برای بازی گاد!!! در صورتی ک اینطور نیست
چه میشه کرد.فعلا اوضاع بازار به اینصورته متاسفانه

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
Rating - 100%
4   0   0
سلام شما درست عرض میکنی و حرف شما کاملا قبول دارم دوست من یک کارت گرافیگ خرید 1 میلیون یک شب شد چند میلیون من دارم تو این جامعه زندکی میکنم اگر فردا خواستم همین پرو بخرم باید 2.5 پول بدم(البته امروز این قیمت هست فردا خدا میداند اوضاع بازار ایران که در جریان هستی) بازی که خودش جدا هست با وضع این دلار قانون کالای استفاده شده اینه هست قیمت روز حساب میشه طبق قیمت روز کاهش قیمت داده میشه در ضمن این کنسول مشتری دارد قیمت کاهش پیدا کرد برای این دوستم بیشتر اون 200 هزار تومان خیال راحت هوای بازی خورها اگر خودمان داشته باشیم

• Like
Reactions: mohsen2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر