عنوان «The Wolf Among Us Season 2» تا سال 2019 تاخیر خورد

MR Spidy

کاربر سایت
Apr 14, 2018
122
کمپانی «Telltale» اعلام کرد عنوان «The Wolf Among Us Season 2» که پیش از این برای عرضه در نیمه دوم سال 2018 در نظر گرفته شده بود، به زمانی نامعلوم در سال 2019 تاخیر خورده است.

Telltale دلیل اصلی تاخیر را تغییرات اساسی در استودیو پس از اعلام خبر ساخت بازی، برشمرده است. در اواخر سال گذشته، استودیو با سیاست تعدیل نیرو، 25 درصد از کارمندان خود را کاهش داد و دلیل این تاخیر می‌تواند مربوط به همین موضوع باشد. Telltale همچنین این تاخیر را فرصتی برای افزایش کیفیت بازی و ساخت عنوان خاصی و ویژه دانسته است. The Wolf Among Us Season 2 اولین بار در جولای 2017 معرفی شد و همانند نسخه اول، با اقتباس از سری کمیک معروف «Fables» ساخته خواهد شد.

Read the whole post here.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
فصل اول بهترین بازی من توی این سبک بودش !
به شدت خاص و جذاب
شخصیت پردازی‌های فوق‌العاده و بی‌نقص + اتمسفر کم‌نظیر + داستان عالی
واقعا یه عنوان کاملا یونیک بود توی این سبک. خیلی چسبید :D
واسه ساخت سیزن۲ کار سختی دارن امیدوارم از پسش بر بیان

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
بازی که گویا تاپیک نداره...برای همین اینجا میزارم:-" ، گویا یک سری عکس لیک شده، که احتمال درست بودنشم زیاده... ولی خوب همچنان شایعه در نظر گرفته بشه...

برای مقایسه :

همم.... محیط جزئیات طراحیش خیلی پیشرفت کرده اما خود کاراکتر.... حیف اون طراحی قبلی نبود؟ به نظرم که گند زدن بهش:| ، امیدوارم فیک باشن:-"

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
تصویر سوم از بالا :-&
بیگبی سکته کرده چرا ؟ لب و دهنش کج شده :|

البته تصاویر تایید شده نیستن ، امیدوارم تایید هم نشن

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
بازی که گویا تاپیک نداره...برای همین اینجا میزارم:-" ، گویا یک سری عکس لیک شده، که احتمال درست بودنشم زیاده... ولی خوب همچنان شایعه در نظر گرفته بشه...

برای مقایسه :

همم.... محیط جزئیات طراحیش خیلی پیشرفت کرده اما خود کاراکتر.... حیف اون طراحی قبلی نبود؟ به نظرم که گند زدن بهش:| ، امیدوارم فیک باشن:-"
تایید شد فیک هستن

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
من میخواستم تاپیکشو بزنم تو کنسول گیمز ولی فک کنم کسی فعلا فعالیت نکنه بره زیر میرا دفن بشه
کلا بنظرم بچها بازیسنتر کم لطفی میکنن به اثار تل تیل :-?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر