Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
این ویدئو رو ببینید، مشخصا بازی که توی E3 بوده، از نسخه های خیلی اولیه بوده، ایده ها رو پیاده کردن اما ابدا در حد ایده آل نبوده، قطعاً بازی روز به روز بهتر میشه و امیدوارم این دفعه هم دوستانی باشن که به نسخه Closed alpha دسترسی پیدا کنن و نظرشون رو بگن، اطمینان داشته باشید Dice صدای طرفدار ها رو شنیده.

• Like
Reactions: ps34

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
EA on Women in Battlefield V: Haters Can Either "Accept it or Don't Buy the Game"
راه بتلفرانت 2 رو پیش گرفتن و عوض درست جواب دادن دارن توهین میکنن به مردم، اشکالی نداره بعدا میفهمن.
یکی از کارکناش گفته بخاطر دخترم بوده و این صوبتا، بعد ملتم گفتن اگر دخترت بچس که کلا نمیتونه این رو بازی کنه.
اگرم بزرگه که فکر کنم اونقدر شعور داشته باشه که بفهمهد انگولک کردن تاریخ کار درستی نیست.
البته این جور صحبت کردن تیم دایس زیاد برام جای تعجب نداره چون اینا استدیوشون تو سوئد هست و این کشور شدیدا تحت کنترل تفکرات رادیکال چپ و فمینیسم افراطیه و کل دولتشون هم زنه و یه سرچ کوچیک توی یوتوب بزنید کاملا متوجه میشید چه گندی این هارد لفتیست ها و SJW ها زدن به سوئد و دیگه بهش میگن دولت اسلامی سوئد.
اینام دارن همون اره رو میرن که نتیجشو میبینن و مام میبینیم؛ موردی نداره.
طرف تو آمریکا میگه نصف شب بازی دراپ میشد ما میرفتیم جلوی گیم استاپ بازی رو بگیریم یه دونه دختر پیدا نمیشد تو بتل های قبلی، حالا دولوپر ها دارن شهید میکنن خودشونو به خاطرشون.
بهرحال این سوار موج شدن ها و سو استفاده از ترند های روز یجا خودشو وا میده همونطور که سوئدی ها با گوشت و خون دارن درک میکنند.
Throw political correctness in the garbage where it belongs

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
پرچم نازی رو نگذاشتن ؟ کسی میدونه؟ استدیو سازنده ولف هم سوئدی بود دیگه از این جهت میگم که احتمالا ربطی به سیاست نداشته باشه این موضوع عدم استفاده از آرم نازی

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
پرچم نازی رو نگذاشتن ؟ کسی میدونه؟ استدیو سازنده ولف هم سوئدی بود دیگه از این جهت میگم که احتمالا ربطی به سیاست نداشته باشه این موضوع عدم استفاده از آرم نازی

همونطور که پیش بینی میشد خیر متاسفانه.جرات استفاده از Swastika رو نداشتن.
تو کلیپ هایی که دیدم بعضا پرچم مشابه عکس پروفابل من استفاده شده بود و یکسری جاها از پرچمی با Iron Cross بجای Swastika.
این پرچم..

3136_1483209706_2.jpg

توی بخش داستانی میتونه قضیه فرق کنه. هرچند چون ظاهرا قراره در نقش آلمانی ها هم بازی کنیم بعید میدونم..
اما توی ولفنشتین شما در نقش سلاخی کننده آلمانی ها بازی میکنید! پس جای تعجبی نداشت دیدن اون نماد تو بازی.

the saw

کاربر سایت
Feb 26, 2012
298
نام
رمضون
هرچند نه آنچنان از بازی راضیم نه وقتی که بتا میاد بعید بدونم اصلا ایران باشم که بتونم تجربش کنم ولی خب پیش خریدش کردم چون یه بتلفیلد هست و یک دنیا خاطره.فقط تاریخ پری لود بازی رو زده روز ریلیز:| امیدوارم چون هنوز تاریخی برا دنلودش هنوز مشخص نیست اینکارو کردن:
تو برنامه اوریجین pre load رو واسه 12 اکتبر زده , 90% اینم همون موقعس

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
تو برنامه اوریجین pre load رو واسه 12 اکتبر زده , 90% اینم همون موقعس
اره درسته.بازی ۱۹ اکتبر ریلیز میشه و پیش دانلودش یک هفته قبل یعنی ۱۲ اکتبر میاد.
من اورجین نمیرم ولی اگر اونجا تاریخ حدودی بتا رو زدن لطفا اینجا خبر بده.مثلا کارگردان بلک اوپس۴ گفت بتا قطعا آگوست میاد اما تاریخش مشخص نیست ولی ندیدم dice چیزی بگه !

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,998
نام
احمد
حالم از این EA مزخرف پست فطرت به هم میخوره! لامصب ها ادای خوب بازی درست کردن ندارن ولی هنر خوب پول در اوردن رو دارن.
من یکی از طرفدار های EA در زمان بتل 3 بودم، هر روز و هر شب منتظر بودم بتل 3 رو بخرم، اولین بازی اورجینال من بتل 3 بود،:D ولی بعد بتل 3 و بعدش بتل 1 و بعدش الان و همچنین هاردلاین بشدت از EA متنفر شدم.
شما یک نگاه به بتل 3 و 4 بندازید واقعا متوجه چه پیشرفتی میشید دقیقا؟ به غیر از جابه جایی مپ ها چه چیزی تغییر کرده؟:|
شما به بتل هارلاین هم نگاه بندازید بجز تم بازی که شده دزد و پلیس چه فرقی با بتل 4 داره؟
بتل 1 رو تم جنگ جهانی اولش کاری نداشته باشیم چه تغییر در گیم پلی و غیره بازی شده؟ چه تحولی درش دیدید؟
شک ندارم بتل 5 هم همین بتل 1 خواهد بود با تغییر تم همون گیم پلی تکراری ماقبل تاریخ بتل 3
بهتر نبود EA بجای این همه بتل ساختن از همون اول ساپورتش رو Bf3 بود؟
اینا رو میگم پون واقعا دوست ندارم یک سال پشینی بتل 3 رو بازی کنی خوب لول اپ بشی بعدش چند وقت بعدش یک نسخه دیگه ازش بیاد!!! در حالی کل لذت بازی بعدش به همون لول اخر هست !!!! بتل 4 اومد بتل 3 خالی شد، حالا که خالی خالی نه ولی تموم حرکت ها رفت سمت بتل 4- بتل 1 هم همین طور :|
واقعا زور نداره یک عمر بشینی لول اپ کنی بعدش نسخه بعدی رو بدن؟:| اونم برای یک بازی انلاین ؟
الان بلیزارد چقدر از وارکرفات پشتیبانی کرد!!! یک نسل استارکرافت ساخت ولی همشون یک بازی هستن، یعنی شما استارکرافت رو اجرا کنید میتونید همزمان وارد هر بسته الحاقی بشید و مالتی پلیر و قابلیت های جدید هم به بسته قبلی اضافه شدن یا به نحوی اپدیت شدن و نسل جدید یا مثلای های جدیدتر مثل یوبیسافت با R6 یا همین بلیزارد دوباره با Overwatch یا بتلگراند که گفتند بیش از 10 سال از بازی پشتیبانی میکنن:| یک بازی که سرویس دار هست میشه یک فرهنگ، یک جامعه، این که مثل EA جامعه رو پاره پاره کنی چه لذتی داره؟:|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حالم از این EA مزخرف پست فطرت به هم میخوره! لامصب ها ادای خوب بازی درست کردن ندارن ولی هنر خوب پول در اوردن رو دارن.
من یکی از طرفدار های EA در زمان بتل 3 بودم، هر روز و هر شب منتظر بودم بتل 3 رو بخرم، اولین بازی اورجینال من بتل 3 بود، ولی بعد بتل 3 و بعدش بتل 1 و بعدش الان و همچنین هاردلاین بشدت از EA متنفر شدم.
شما یک نگاه به بتل 3 و 4 بندازید واقعا متوجه چه پیشرفتی میشید دقیقا؟ به غیر از جابه جایی مپ ها چه چیزی تغییر کرده؟
شما به بتل هارلاین هم نگاه بندازید بجز تم بازی که شده دزد و پلیس چه فرقی با بتل 4 داره؟
بتل 1 رو تم جنگ جهانی اولش کاری نداشته باشیم چه تغییر در گیم پلی و غیره بازی شده؟ چه تحولی درش دیدید؟
شک ندارم بتل 5 هم همین بتل 1 خواهد بود با تغییر تم همون گیم پلی تکراری ماقبل تاریخ بتل 3
اینا رو میگم پون واقعا دوست ندارم یک سال پشینی بتل 3 رو بازی کنی خوب لول اپ بشی بعدش چند وقت بعدش یک نسخه دیگه ازش بیاد!!! در حالی کل لذت بازی بعدش به همون لول اخر هست !!!! بتل 4 اومد بتل 3 خالی شد، حالا که خالی خالی نه ولی تموم حرکت ها رفت سمت بتل 4- بتل 1 هم همین طور
واقعا زور نداره یک عمر بشینی لول اپ کنی بعدش نسخه بعدی رو بدن؟ اونم برای یک بازی انلاین ؟
الان بلیزارد چقدر از وارکرفات پشتیبانی کرد!!! یک نسل استارکرافت ساخت ولی همشون یک بازی هستن، یعنی شما استارکرافت رو اجرا کنید میتونید همزمان وارد هر بسته الحاقی بشید و مالتی پلیر و قابلیت های جدید هم به بسته قبلی اضافه شدن یا به نحوی اپدیت شدن و نسل جدید یا مثلای های جدیدتر مثل یوبیسافت با R6 یا همین بلیزارد دوباره با Overwatch یا بتلگراند که گفتند بیش از 10 سال از بازی پشتیبانی میکنن یک بازی که سرویس دار هست میشه یک فرهنگ، یک جامعه، این که مثل EA جامعه رو پاره پاره کنی چه لذتی داره؟
حرفاتون درسته ولي تا حداقل بتاشو بازي نكنيد نميتونيد نظر قطعي بديد متاسفانه ea اين نسل زده تو كار دوشيدن حالا بتل خوبه 2 3 سالي يه بار مياد ولي فيفا هرسال مياد تغييرات خيلي كم از درون برنامه اي هم سالي 800m غير فروش بازي در مياره

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
من یکی از طرفدار های EA در زمان بتل 3 بودم، هر روز و هر شب منتظر بودم بتل 3 رو بخرم، اولین بازی اورجینال من بتل 3 بود،:D ولی بعد بتل 3 و بعدش بتل 1 و بعدش الان و همچنین هاردلاین بشدت از EA متنفر شدم.
شما یک نگاه به بتل 3 و 4 بندازید واقعا متوجه چه پیشرفتی میشید دقیقا؟ به غیر از جابه جایی مپ ها چه چیزی تغییر کرده؟:|
اینا رو میگم پون واقعا دوست ندارم یک سال پشینی بتل 3 رو بازی کنی خوب لول اپ بشی بعدش چند وقت بعدش یک نسخه دیگه ازش بیاد!!! در حالی کل لذت بازی بعدش به همون لول اخر هست !!!! بتل 4 اومد بتل 3 خالی شد، حالا که خالی خالی نه ولی تموم حرکت ها رفت سمت بتل 4- بتل 1 هم همین طور :|
واقعا زور نداره یک عمر بشینی لول اپ کنی بعدش نسخه بعدی رو بدن؟:| اونم برای یک بازی انلاین ؟
الان بلیزارد چقدر از وارکرفات پشتیبانی کرد!!! یک نسل استارکرافت ساخت ولی همشون یک بازی هستن، یعنی شما استارکرافت رو اجرا کنید میتونید همزمان وارد هر بسته الحاقی بشید و مالتی پلیر و قابلیت های جدید هم به بسته قبلی اضافه شدن یا به نحوی اپدیت شدن و نسل جدید یا مثلای های جدیدتر مثل یوبیسافت با R6 یا همین بلیزارد دوباره با Overwatch یا بتلگراند که گفتند بیش از 10 سال از بازی پشتیبانی میکنن:| یک بازی که سرویس دار هست میشه یک فرهنگ، یک جامعه، این که مثل EA جامعه رو پاره پاره کنی چه لذتی داره؟:|
خب وقتی میتونه با ساختن یه نسخه جدید کُلی پول پارو کنه در عوض پشتیبانی طولانی تر که دلیلی نداره اینکار رو نکنه :|
بتلفیلد مثله warcraft و لول و .... اونقدر پتانسیل تکرار رو نداره و دیگه بعد 2-3سال از هر نسخه اصلی باید بهش مرخصی اجباری داد هر چند هنوز کم نیستن کسایی که دارن بتل3/4 پلی میدن داخل نسخه پی سی البته کنسولی رو اطلاع ندارم.
در مورد r6 خیلی اطلاعی ندارم اما بلیزارد و بلوبالز غلط کردن گفتن ما بیشتر 10سال میتونیم پشتیبانی کنیم :| بازیشون بعد 2سال بیشتر 50درصد پلیرهاش رو از دست داده, بتل گراند که همین نصف باقی موندش چشم بادومیان که از نظر ما نباید پلیری که باهاش بازی کرد محسوب بشن. بلیزارد هم واقعاً داریم پشتیبانی دلیرانش رو میبینم از اورواچ داخل چند ماه اخیر.
لول مکس بتل4 و بتل3 یه عمر طول نمیکشه ها :D

• Like
Reactions: Forza Xbox

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
با صحبتت راجع به دوشیدن موافقم،
ولی گفتی لول آپ، مگه واسه لول آپ بازی میکنی؟
بازی میکنیم حال کنیم لذت ش رو ببریم، لول هم خودش میره بالا:D

• Like
Reactions: R@OUF

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
قیمت 4708-}
delux هم 600:-j:-j
تازه سی دی کی روسیه
حیف وقت که گذاشتم اخبار بازی رو دنبال کردم ارزونی خودشون من برمیگردم با رفقای قدیمی bf3 بازی میکنم پابجی هم اف خورده خریدم شما هم بخرید بازی کنید تا بعدا این بازی هم اف بخوره یا فرجی بشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
همین الان برا پیش خرید بتل v باید 540 تومن پول بدیم
وطنم پاره تنم بر خاک تو بوسه میزنم ای جاااااان
دونفري با دوستتون بخريد نصف در مياد هردوهم همزمان ميتونيد انلاين بزنيد (نسخه ديجيتالي نه ديسك)

• Like
Reactions: blechh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر