Battlefield V

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط RedShift, ‏May 21, 2018.

1. RedShift

Gold User

سازنده
    : EA DICE
    ناشر: Electronic Arts
    موتور گرافیکی: Frostbite
    پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
    تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
    سبک: شوتر اول شخص
    مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
    همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
    1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
    یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
    2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
    3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
    4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
    این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
    5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
    6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
    7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
    8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
    9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
    10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
    11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
    12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
    13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
    مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
    14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
    15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
    16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
    با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
    1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
    2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
    3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
    4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
    5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
    6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
    7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
    8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
    9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
    10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
    11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
    تصاویر:
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

#1 RedShift, ‏May 21, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Dec 5, 2018
    MiladKhafan, Simons, Erebor و 50 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. aliahmadi2

کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    الان این چه ربطی داره؟ الان دوستای منم 69 تا دارن رینبو بازی میکنن فقط 5 نفر BO4 بازی میکنن، دلیل به بهتر بودنه بازیه؟ :D

MiladKhafan این نوشته را Like کرده است.
  3. robb stark

کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    این VG247 یه خبر گذاشته کسایی که بتل ۱ و ۴ رو دارن اجرا کنن براشون تبلیغ میاد که میتونن بتل ۵ رو با ۵۰ درصد تخفیف بخرن تا ۲۰ دسامبر هم بیشتر نیست.
    کسی بتل قبلیارو داره تست کنه بی زحمت ببینه برا همه میاد؟عکسشم گذاشته اگه عمومیه دانلود کنم اینجوری تخفیف بگیرم براش تنها راهش اجرای بتل قبلیاس

4. MiladKhafan

کاربر سایت

نام:
    میلادشهبازی
    از ثمرات بزرگ این اپدیت اینه که smg ها بهتر شدن و ملت تمایل بیشتری برای مدیک ورداشتن دارن ... امروز من کلی ریوایو شدم توسط بقیه ... خودمم امروز برای اولین بار بیشترین تایمی بود که مدیک بازی کردم و کلی کشتم و کلی ریوایو کردم

Erebor این نوشته را Like کرده است.
  5. J. Constantine

کاربر سایت

نام:
    علی
    برا من رو پلی 4 تخفیف 50% خورده ولی نسخه ی دیلاکسشه!

robb stark این نوشته را Like کرده است.
  6. robb stark

کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    مثل اینکه تخفیف نسخه استاندارد فقط برا Xbox هست اینجور که تو ردیت نوشتن واقعا مسخرس:|

BucketHead این نوشته را Like کرده است.
  7. blechh

کاربر سایت

نام:
    حسین
    در عجبم که دایس یه مشت باگ که نمیدونی اصلا چی بودن رو رفع کرده ولی اصلی ترین باگ ها که قشنگ جلو چشمته رو فیکس نمیکنه:|
    نه مشکل گیر کردن تو لودینگ ها درست شده نه مشکل لود شدن بافت های صورت تو منوی بازی:|
    من نمیدونم چرا اینطوریه این بشر:| بتل 1 هم اشکارترین باگش اون ماسک گاز بود که وقتی میزدی اصلا معلوم نمیشد بعضی وقت ها هم که اصلا کار نمیکرد درست یک سال طول کشید تا این باگه رو فیکس کنه:|
    پ.ن: ما امروز کلاس ساپورت رو کشف کردیم لامصب چقدر خفنه سلاح KE7 به جرئت میگم قوی ترین سلاح این کلاسه مطمئنم اینقدر نرفش کنن که دیگه کسی سمتش نره:D چون اصلا با وجود این سلاح کسی سراغ سلاح دیگه ای تو این کلاس نمیره مخصوصا این که سلاح هایی مثل FG و MG خیلی کار باهاشون سخته و تو هر شرایطی هم بدرد نمیخورن

8. Delta Force

کاربر سایت

نام:
    سینا
    کسی quest medical crate رو انجام داده ؟ من نمیدونم باگه یا باید خودشون بیان باهاش خودشونون heal کنن چون اصلا پوینت نمیده ~X(

9. BucketHead

کاربر سایت

نام:
    وحید
    تو ردیت از آسمون و زمین براشون میباره با اون مراسم #EveryOnesBattlefield
    دایس آدم بشو نیست. امیدوارم همینطوری فروش با کله زمین بیاد که یاد بگیرن برای ارضای یه جریان تازه به فن بیس اصلیشون اونطوری توهین نکنن.

dargon9090, aliahmadi2, FARNOOD007 و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. FARNOOD007

کاربر سایت

حالا ببین اگر بازی نشد 15 دلار.
    اول 40 بعد 30 بعد 15 .

11. BucketHead

کاربر سایت

نام:
    وحید
    تاپ کامنت پست ردیتش هم همین بود. بهت قول میدم تابستون سال آینده بازی زیر 10 دلاره.
    الان دیگه حتی سر و صدای نقد و شکایت از بازی هم دیگه تو ردیت نیست؛ منتها تیم PR الکترونیک آرتز مدام داره تو سابردیت های مربوط به بتلفیلد تند تند تاپیک میزنن با این عنوان که " کسایی که این بازی رو امتحان نکردن باید یبار بهش شانس بدن" و "اونایی که بازی رو نخریدن نباید بیان ازش نقد بکنن وقتی نخریدنش !!!" (خب همون نقداس که نمیخرن بزرگوار این صوبتا باعث نمیشه ملت بیان بازی نیمه تمومتو بخرن).
    اونایی که بازی رو خریدن هم که میبینی دارن دو دستی رو سرشون میکوبن چرا بازی رو زود خریدیم و یماه بعدش 50 درصد تخفیف خورد و حتی آپدیتشم قراره با تاخیر بیاد.

Siavash_MH و FARNOOD007 این نوشته را Like کرده اند.
  12. RedShift

Gold User

اپدیت اومد

13. BucketHead

کاربر سایت

نام:
    وحید
    بعد یه اعتراض تو ساب بتلفیلد فکر کنم تحت فشار قرار گرفتن؛ ببین همه چیز داشت آروم میشد تا اینکه چند روز پیش دوباره اومدن تو یه مراسم ملتی که اعتراض داشتن به بازی رو مسخره کردن،
    من نمیدونم وقتی فروش بازیت نسبت به بتلفیلد 1 نصف شده چرا میایی باز آب میریزی تو لونه مورچه و دوباره ملت رو تحریک میکنی. واقعا تیم تبلیغات این بازی یه افتضاح بتمام معناست.
    دولوپرا داشتن از ملت فیدبک میگرفتن و بازی بهتر میشد ولی بخش تبلیغات بازی داره وضعیت رو بدتر و بدتر میکنه.

FARNOOD007 این نوشته را Like کرده است.
  14. J. Constantine

کاربر سایت

نام:
    علی
    باگه معلوم نبودن ماسک هنوزم هست روی پلی 4!

15. NERO 7

NERO 7 سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
    کاربر سایت

خیلی وقته دوست دارم یه نقد کوچک از بازی بنويسم ولی وقت نمی کنم

اما در کل :
    بازی در بدترین حالت یه بتل1 دیگه است که کمی ویرایش و بهتر شده
    بازی در بهترین حالت ادامه ای برای سری از بتل 4 حساب میشه که رگه های هاردکور تر شدن و همکاری تیمی خیلی بهتر و موثر تر شده و تغییراتی ریزی مثل جدا بودن قابليت ریوایو کلاسگ مدیک از بخش گجت ها خیلی به بهتر شدنش کمک کرده

همین یه تغییر باعث شده مدیک دیگه ورنداره مثل قبل به کل تهاجم بشه و ریوایو اصلا نداشته باشه

حالا اینکه ابن بتلv کدوم دو تعریف بالاست براتون، دیگه انتخاب خودتونه

پ.ن : این کاهش قیمت بازی از درون منو سوزوند:|:(=((

BucketHead, aliahmadi2, gladiator12 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. guppy

کاربر سایت

نام:
    davood
    عزیز اگه نظرات من درست خونده باشی که نخوندی دوستموت گفت با squadبازی کن این حرفی که من زدم مربوط به این بوده که کمتر کسی بازی گرفته نه فروش من هر 2 دارم از هر 2 دارم لذت میبرم فروشش برام فرقی نداره