امتیازات Detroit: Become Human

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
امتیازات عنوان جدید Quantic Dream منتشر شد.

MetaCritic: 79
OpenCritic: 80

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
امیدوارم سایت های خودشیرینی مثل واشنگتن پست ( در دوران آنچارتد 4 شاهکار نویسندگیشون رو به ثبت رسونده بودن ) باعث خراب شدن متای بازی نشن فقط :D
خودم پیش بینی میکنم یه چیزی بین 80 تا 84 بشه میانگین نمراتش ... حالا ببینیم چی از آب درمیاد :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
احتمال میره به متای خوبی دست پیدا کنه تو پیش نمایش ها اکثرا تعریف کرده بودن که اینجا انتخاب ها واقعا تاثیر دارن و اینکه از لحاظ گیم پلی تعاملش بیشتره نسبت به قبلی ها و که بیشتر اینتراکتیو فیلمی بودن

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
به این سایتایی که زودتر از امبارگو میان اعتماد نکنید که دنبال کلیک بیت هستن ! حالا به بازیایی که انتظار نمره بالا میره نمره پایین و به بازیایی که انتظار نمره پایین میره نمره بالا میدن !
.........
ولی چیزی که میانگین نمرات بازیای کیج رو پایین میاره کیفیت بازیاش نیستن ! منتقدای سبکش تو ویدیوگیم هستن ! من که ۹۹ درصد مطمینم چند تا نمره قرمز میبینیم ! اما من خودم خوشحالترین کسی میشم که این نمرات رو نبینیم !

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
ولی چیزی که میانگین نمرات بازیای کیج رو پایین میاره کیفیت بازیاش نیستن ! منتقدای سبکش تو ویدیوگیم هستن ! من که ۹۹ درصد مطمینم چند تا نمره قرمز میبینیم ! اما من خودم خوشحالترین کسی میشم که این نمرات رو نبینیم !
اینکه کیفیت رو چی تعریف کنیم مهمه . و از اون مهمتر از یه بازی چه انتظاری داریم .
الان بازی هایی که متا بگیر ، نمره بگیر ، خر فروش ، منتقد پسند و پرطرفدار هستند همشون تکیه کاه اصلیشون گیم پلی هستش . به عبارتی گیم پلی با اختلاف حرف اول رو تو بازیشون میزنه .
تو این بازی وقتی خود کارگردان میگه : موارد زیادی هستند تو بازی که برای من اولویت بیشتری نسبت به گیم پلی دارن ، پس نباید در مورد اون منتقدی که نمره پایین میده ( از نوع منطقی اش ) خیلی سخت گرفت .
این بازی رو باید در حد استاندارد های خودش قبولش کرد .
اینکه یکی بیاد چه منتقد بابت نقد و چه طرفدارا بابت خرید نکردن ، که کلا سبک Interactive رو دوست نداره ( حالا بماند که خود بازی چقد میتونه تو این سبک خوب باشه ) نمیشه بهش خرد گرفت .
————————————
در کل من میخوام انتظاراتم رو در مورد این بازی خیلی بالا نگه ندارم . و اگه متای بازی چیزی بین ۸۲-۸۳ شد خیلی از نظر من موفق عمل کرده .
فروش بازی هم اگه ۴ میلیون ( کم و بیش ) به نظر سونی احتمالا موفق عمل کرده ( قرار نیست همه مثل UN4 یا COD و یا هرچی بفروشن )

• Like
Reactions: Milad_HW

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
اینکه کیفیت رو چی تعریف کنیم مهمه . و از اون مهمتر از یه بازی چه انتظاری داریم .
الان بازی هایی که متا بگیر ، نمره بگیر ، خر فروش ، منتقد پسند و پرطرفدار هستند همشون تکیه کاه اصلیشون گیم پلی هستش . به عبارتی گیم پلی با اختلاف حرف اول رو تو بازیشون میزنه .
تو این بازی وقتی خود کارگردان میگه : موارد زیادی هستند تو بازی که برای من اولویت بیشتری نسبت به گیم پلی دارن ، پس نباید در مورد اون منتقدی که نمره پایین میده ( از نوع منطقی اش ) خیلی سخت گرفت .
این بازی رو باید در حد استاندارد های خودش قبولش کرد .
اینکه یکی بیاد چه منتقد بابت نقد و چه طرفدارا بابت خرید نکردن ، که کلا سبک Interactive رو دوست نداره ( حالا بماند که خود بازی چقد میتونه تو این سبک خوب باشه ) نمیشه بهش خرد گرفت .
————————————
در کل من میخوام انتظاراتم رو در مورد این بازی خیلی بالا نگه ندارم . و اگه متای بازی چیزی بین ۸۲-۸۳ شد خیلی از نظر من موفق عمل کرده .
فروش بازی هم اگه ۴ میلیون ( کم و بیش ) به نظر سونی احتمالا موفق عمل کرده ( قرار نیست همه مثل UN4 یا COD و یا هرچی بفروشن )
جالبه که ذهنیت و انتظار شما از بازی،در مقابل من فنه کیج هم ارمان گرایانه و خوش بینانه به حساب میاد و از این لحاظ بحثی نداریم ! ولی در مورد اون چیزی که در ابتدا گفتید ! همون موضع گیری باعث شد که کل سبک های گیمینگ یکی پس از دیگری محو شدن ! منتقدی که نمیتونه خودش رو با محتوای بازی و سبکش هماهنگ کنه درست مثل گیمریه که رفته ۶۰ دلار داده بازی که خوشش نمیاد بازی کنه ! اگه با همین ذهنیت jrpg ها قرار بود نقد بشن هیچ کدوم متای بالای ۸۰ نمیتونستن بگیرن !

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
جالبه که ذهنیت و انتظار شما از بازی،در مقابل من فنه کیج هم ارمان گرایانه و خوش بینانه به حساب میاد و از این لحاظ بحثی نداریم ! ولی در مورد اون چیزی که در ابتدا گفتید ! همون موضع گیری باعث شد که کل سبک های گیمینگ یکی پس از دیگری محو شدن ! منتقدی که نمیتونه خودش رو با محتوای بازی و سبکش هماهنگ کنه درست مثل گیمریه که رفته ۶۰ دلار داده بازی که خوشش نمیاد بازی کنه ! اگه با همین ذهنیت jrpg ها قرار بود نقد بشن هیچ کدوم متای بالای ۸۰ نمیتونستن بگیرن !
من نمیخوام بگم شما اشتباه میکنید یا مخالف حرفاتون باشم . من میخوام بگم یه مسیر یا جوی هستش که نسبت به این سبک ( interactive ) الان وجود داره .
با توجه به این جو باید انتظارت رو نگه داشت ( اگه برامون مهمه فروش یا نقد ) .
یه گیمری هست به عنوان مثال دقیقا 4 خرداد 2 بازی عرضه میشه که من قصد خرید دارم . Detroit Become Human و Dark Souls Remastered
خب من نگاه میکنم میبینم DS کیفیتش مشخصه چبه . ارزون تر هم هست . گیم پلی هم هر چقد ایراد داشته باشه حداقل احساس میکنم بیشتر از DBC سرگرمم میکنه . خب میرم سراغ DS در اولویت اول ( این کلا مثال بود والا DBC قطعا موفق تر عمل میکنه ) خود DARK SOULS هم شرایطی مثل DETROIT داره . یه بازی خاص که همه پسند نیست و خیلی کم میرن سمتش
این به نوعی یک شرایطی هستش که وجود داره و ما اگه برامون مهمه نقد باید این بازی رو با این شرایطش بپذیریم . والا خب هستن کسایی که بازی مورد انتظارشون به جای GOW و یا RED DEAD همین DETROIT هستش.
در کل من خودم برای شرایط بد اماده کردم :D و اینکه کلا این سبک رو دوست دارم

• Like
Reactions: vaan 2

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
نظر یکی از افرادی که بازی رو تموم کرده:

I just finished the game. I am still under embargo so I can't say much about it yet sadly, but wow what a game...

By far one of the best PS4 games ever and especially one of the best and emotional stories in video game history. Can't wait to talk more about it and see what paths everyone Will take.

The story is a fantastic roller coaster, especially the second part of the game. And I probably shouldn't say it yet but the story replayability is unmatched.

The last game that gave me such a wow-feeling like this must be the first Life is Strange and Uncharted 2. But U2 amazed in completely other ways than Detroit of course.
اکانت رسمی Sony هم شروع کرده به پست کردن راجب بازی. خیلی کم پیش میاد همچین کاری رو بکنه. Uncharted 4 و God of War الان تو ذهنم هست فقط.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
اخ اخ نزدیکیم به انتشارش. خیلی منتظرشم مخصوصا بعد از تجربه‌ی دموش عجیب خوشم اومد از بازی، اگه تمام بازی همونطور باشه قطعا بهترین کار دیوید کیج و تیمش خواهد بود
همینطور تریلرهای بازی به خصوص اونی که مربوط به کارا بود :D عالی بودن
ببینیم این یکی انحصاری پلی۴ چه خواهد کرد

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
به نظر من متا بازی بین 70 تا 80 میشه. یه سریا بهش 8 9 و شاید 10 هم بدن اما 5 و 6 هم کم نمیگیره. کلا یکی حال میکنه یکی هم بدش میاد. چون من تو نمایش هاش شخصا هیچ چیز خاصی ندیدم. صرفا یه داستان احتمالا پیچیده برای کسایی که این مدل بازی های رو دوست دارن. مثل خودم:D کلا انتظار نمره بالا اصلا نداشته باشید:D سونی هرچی سر گاو خورد رو اینجا پس میده:D

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
به نظر من متا بازی بین 70 تا 80 میشه. یه سریا بهش 8 9 و شاید 10 هم بدن اما 5 و 6 هم کم نمیگیره. کلا یکی حال میکنه یکی هم بدش میاد. چون من تو نمایش هاش شخصا هیچ چیز خاصی ندیدم. صرفا یه داستان احتمالا پیچیده برای کسایی که این مدل بازی های رو دوست دارن. مثل خودم:D کلا انتظار نمره بالا اصلا نداشته باشید:D سونی هرچی سر گاو خورد رو اینجا پس میده:D

متا بین 80 ~ 90 شد ، خود ِ دیوید کیج وسط تاپیک پاره ات کرد نگی چرا :D

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
با توجه به Preview های بازی و این دوتا فیدبک منتشر شده میگم این اثر به احتمال بسیار زیاد Highest rated و بهترین بازی دیوید کیج میشه.

• Like
Reactions: Adidas95

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
گویا خانم Lucy O'Brien منتقد بازی برای IGN هست , متاسفانه قبلا هم گفته که کلا با سبک بازی های دیوید کیج حال نمیکنه اتفاقا ماه دسامبر اشاره کرده بوده که طرفدارهای Quantic Dream باید خوشحال باشن چون من بازی رو نقد نخواهم کرد ولی انگار بر خلاف میلش بازم نقدش رو دادن به ایشون
Lucy O'Brien همون منتقد U4 و ROTR هست که یه مدت خیلی بهش اعتراض میکردن و تیکه مینداختن
عجب شانسی :D امیدوارم این بازی نظرش رو عوض کنه

• Like
Reactions: Milad_HW and PoPEye

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,434
نام
علی
تو بازی های کیج خیلی نباید به متا توجه کرد چون بازی هاش خیلی سلیقه ایه.
نمونش beyond که خیلی ها بهترین بازیه کیج میدونستن اونو و خیلی هاهم بدترین.
واقعا با وجود فارنهایت و هوی رین کی بیاندو بهترینه کیج میدونه دقیقا؟!:|:D بیاند شاید بازی بدی نباشه ولی به حتم بهترین کاره کیج نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر