PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
بی شک پارتنر نیست و لاینسسه ...
کاورفیفا ...!
نمیشه ک ...
نه نه نمییییییییییشه ..
اما اگه بشه !
نمیشه دادا نمیشهx_x

ربطی به کاور فیفا نداره!

پیش تر کاور FIFA 17 مارکو رویس بود که همون سال هم کونامی با دورتموند قرارداد پارتنرشیپ امضا کرد

FIFA17.jpg

PES-2017-KONAMI-BVB.jpg

هیچی نمیخوام خدایی دیگه اگه این اتفاق بیفته. فقط تصور کنید کات سین دراوردن تی شرت رو، سرخیو راموس با تتو هاش ! الله اکبر پـ ـشم ریزون میشه :D

ولی خیلی خیلی بعید میدونم، فکر نکنم قرارداد رئال با فیفا اینقد کم بوده باشه :-؟ فیفا هم که با یه باشگاه پارتنر باشه عمرا به این راحتی از دست بده.

چی میشه ایسکو، کروس، مارسلو و ... با تتوها و بهترین کیفیت :-(

واقعا هم به همچین همکاری نیاز داره الان پس جدا از اینکه من فن دو آتیشه رئال هستم. از دست رفتن یو سی ال و اتفاق عجیب دورتموند با لیگ هایی در پیتی جبران نمیشه.

البته بازیکنهای رئال توی PES 2018 هم عالی طراحی شده بودن نگاهی به ایسکو ، کارواخال ، کاسمیرو ، راموس و رونالدو کافیه بندازی... رونالدو رو که توی دیتاپک 3 یا 4 بود فکر کنم باز اومدن دوباره چهرشو آپگرید کردن و چیزی عالی در اومدن بدون اسکن...!!

قرار داد EA با رئال 3 ساله بوده که تابستون امسال به پایان میرسه و کونامی سریع دست به کار شده برای پارتنر کردنش!

هنوز از مای کلاب و تغییراتی که گفتن خبری نشد؟ من منتظر خبر دوستان هستم

قرار هست 21 جولای خبراشو بیرون بدن به همراه تریلر

امسال بازی گویا زودتر از هرسال ریلیز میشه، هشت شهریور درسته؟! کسی از زمان انتشار دمو خبری نداره؟ احتمال زیاد بخاطر ترافیک شدید بازی ها تو مهر و آبان این تصمیم رو گرفتن و فوتبال دوستای هایپر شاید دلو ب دریا بزنن و پس رو بخرن

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

قرار هست 21 جولای اعلام کنن

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
البته بازیکنهای رئال توی PES 2018 هم عالی طراحی شده بودن نگاهی به ایسکو ، کارواخال ، کاسمیرو ، راموس و رونالدو کافیه بندازی... رونالدو رو که توی دیتاپک 3 یا 4 بود فکر کنم باز اومدن دوباره چهرشو آپگرید کردن و چیزی عالی در اومدن بدون اسکن...!!

قرار داد EA با رئال 3 ساله بوده که تابستون امسال به پایان میرسه و کونامی سریع دست به کار شده برای پارتنر کردنش!

در مقابل بازیکنا دورتموند یا بارسلونا خوب افتضاح بودن ( در مقایسه با این تیما، وگرنه میدونم مثلا در مقابل فیفا عالی بودن) و مصنوعی بودنشون مشخص بود. یه چیز در اون حد میخوام بعد این همه سال بی توجهی فیفا که پارتنر بود

--------------------------------------------------

حدود 20 بازی در یه تورنومنت ( جام جهانی ) تقریبا 9-10 تا پنالتی، حالا بگیم دو سه تاشو کمک داور ویدیویی گرفته...
پس 18 برای من : 7،8 ماه بازی روزانه 0 پنالتی در طول بازی و فقط اگر مساوی میشد تو لیگ قهرمانانی جایی پنالتیا آخر

خطاهای پشت 18 قدم هم که دیگه نگم . کلا هر بازی بالای 10 تا خطا داره و ما خوش شانس باشیم 2 یا سه خطا تو بازی

دوستانی که توئیتر هستن خواهشا گیر بدن بی این موضوع امسال درست کنن دیگه، هنوز وقت هست بعدا بهانه نیارن درخواستا برای درست شدن داوری کم بود و ما باید به خواسته همه ی فنا توجه کنیم :|

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
این احمقا چرا دوربین بازی رو درست نمیکنن؟:|چرا همیشه باید یه جای کار بلنگه؟اگه دوربین بازی مثل فیفا بود دیگه بی نظیر میشد. 10-20 نفر جمع شیم تو توئیتر بهشون بگیم شاید اثر کرد.
واقعا خسته نباشین !!! :|:D من و فرهاد جان یه چند باری این جا پست گذاشتیم و گفتیم بیاین ما رو حمایت کنین ولی دریغ از حمایت !!! فقط دوستان میان غر میزنن و میزنن و میزنن و میزنن و ...... خب بیاین دیگه !:| تیم سازنده بیشتر به فیدبک هایی اهمیت میده که تعداد لایک ها بیشتر باشه و اون فیدبک ها میره تو لیست بهبود هاشون ! فیدبک هایی رو که ببینن حمایتی نمیشه خیلی بهشون اهمیت نمیدن !

البته فیدبک هایی رو هم که اهمیت میدن یه دو سه سالی میره تو لیست و بعدش اون فیدبک رو لحاظ میکنن تو بازی :|:D البته بعضی هاش رو !! مثلا برف 12 سال طول کشید !!! :))ولی مثلا سیستم تنفسی دو سال !!! :D و بعضی ها هم یک سال ! و خلاصه داستان زیاده !

فرهاد عزیز صفحه ای باز کرده به نام PES IRAN و فیدبک هاش رو میده به تیم سازنده و منم به صورت انفرادی عمل میکنم و البته یه سری فیدبک ها رو هم مثلا من و فرهاد با هم صحبت میکنیم و خودش دیگه میره فیدبکه رو میده به تیم سازنده ! فیدبک های طرفدار های آمریکای جنوبی هم زیاد هستش و همین طور بچه های سایت EVO WEB و WinnigElevenblog خدا بیامرز !

خداییش بهتون فشار میاد بیاین فقط فیدبک ها رو یه لایک کنین و برین ؟!:D

اینم صفحه PES Feedback فرهاد عزیز که توش فعالیت داره . حمایت کنین ! به جای فقط غر ردن بیاین حمایت کنین ! این بازی همین پیشرفت هایی رو که میبینن بخشیش رو مدیون کسایی هستش که در این سال ها زحمت کشیدن و فیدبک دادن . این بازی به خاطر طرفدارهاش هستش که تونسته پیشرفت کنه و بخشیش رو مدیون طرفدار هاش هست .

Capture.PNG

:Arrowd::Arrowd::Arrowd:

PES Feedback! (@PES_IRAN) | Twitter
:D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
واقعا خسته نباشین !!! :|:D من و فرهاد جان یه چند باری این جا پست گذاشتیم و گفتیم بیاین ما رو حمایت کنین ولی دریغ از حمایت !!! فقط دوستان میان غر میزنن و میزنن و میزنن و میزنن و ...... خب بیاین دیگه !:| تیم سازنده بیشتر به فیدبک هایی اهمیت میده که تعداد لایک ها بیشتر باشه و اون فیدبک ها میره تو لیست بهبود هاشون ! فیدبک هایی رو که ببینن حمایتی نمیشه خیلی بهشون اهمیت نمیدن !

البته فیدبک هایی رو هم که اهمیت میدن یه دو سه سالی میره تو لیست و بعدش اون فیدبک رو لحاظ میکنن تو بازی :|:D البته بعضی هاش رو !! مثلا برف 12 سال طول کشید !!! :))ولی مثلا سیستم تنفسی دو سال !!! :D و بعضی ها هم یک سال ! و خلاصه داستان زیاده !

فرهاد عزیز صفحه ای باز کرده به نام PES IRAN و فیدبک هاش رو میده به تیم سازنده و منم به صورت انفرادی عمل میکنم و البته یه سری فیدبک ها رو هم مثلا من و فرهاد با هم صحبت میکنیم و خودش دیگه میره فیدبکه رو میده به تیم سازنده ! فیدبک های طرفدار های آمریکای جنوبی هم زیاد هستش و همین طور بچه های سایت EVO WEB و WinnigElevenblog خدا بیامرز !

اینم صفحه PES Feedback فرهاد عزیز که توش فعالیت داره . حمایت کنین ! به جای فقط غر ردن بیاین حمایت کنین ! این بازی همین پیشرفت هایی رو که میبینن بخشیش رو مدیون کسایی هستش که در این سال ها زحمت کشیدن و فیدبک دادن . این بازی به خاطر طرفدارهاش هستش که تونسته پیشرفت کنه و بخشیش رو مدیون طرفدار هاش هست .

View attachment 89560

مطمنی اینا رو نگاه میکنن ادم بتی فعاله ؟

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
در مقابل بازیکنا دورتموند یا بارسلونا خوب افتضاح بودن ( در مقایسه با این تیما، وگرنه میدونم مثلا در مقابل فیفا عالی بودن) و مصنوعی بودنشون مشخص بود. یه چیز در اون حد میخوام بعد این همه سال بی توجهی فیفا که پارتنر بود

--------------------------------------------------

حدود 20 بازی در یه تورنومنت ( جام جهانی ) تقریبا 9-10 تا پنالتی، حالا بگیم دو سه تاشو کمک داور ویدیویی گرفته...
پس 18 برای من : 7،8 ماه بازی روزانه 0 پنالتی در طول بازی و فقط اگر مساوی میشد تو لیگ قهرمانانی جایی پنالتیا آخر

خطاهای پشت 18 قدم هم که دیگه نگم . کلا هر بازی بالای 10 تا خطا داره و ما خوش شانس باشیم 2 یا سه خطا تو بازی

دوستانی که توئیتر هستن خواهشا گیر بدن بی این موضوع امسال درست کنن دیگه، هنوز وقت هست بعدا بهانه نیارن درخواستا برای درست شدن داوری کم بود و ما باید به خواسته همه ی فنا توجه کنیم :|

خدایی در مقابل چهره های اسکن شده هم اینکه بگیم افتضاح بودن بی انصافیه... رونالدو حالا اولش تابلو بود زیاد طبیعی نبودنش ولی دیتاپک 3 اومد دوباره آپدیت شدش خیلی پشم ریزون شد طوری که خود فیفا فنی که رونالدو توی اون بازی سر تا پاش اسکن شده میگفت این چیزی که توی آپدیت جدید PES از رونالدو دیدم طبیعی ترین تصویر رونالدو توی یه بازی ویدیویی هست... چهره سازی افتضاح میخوای علیرضا جهاتبخش که زیاد شبیه به خودش نیست که اونم گفته شده امسال درستش میکنن... بعضی چهره ها مانند محمد صلاح هستن که اسکن شدشون عالی تر از اسکن نشدشون در میاد البته همین صلاح هم اگر ریش بهش اضافه کنن میشه خودش...

View attachment 89560

ممنون امین جان

خدایی راست میگی بعضی دوستان فقط غر میزنن

الان خیلی ها دیگه فیلترشکن دارن و راحت با وارد کردن یه ایمیل و پسورد میتونن حساب توییتر بسازن و بیان پشتیبانی کنن ولی خب اون اتحاده رو هیچ وقت بین فنهای ایرانی ندیدم

الان اسمش هست فن پیج ایرانی زدم به جز رامین و خودت و یکی دو نفر دیگه بقیه خارجی هستن:D

خیلی خنده داره ها...

آدام که دیگه فیدبکها رو نمیبینه از وقتی رفته ژاپن توییتر هم کم میاد
برای اکانت رسمی PES فرستاده میشه حتی زمانی که خود آدام فعال بود میگفت به من نفرستید پیشنهاداتتون رو این پیج شخصیه منه
البته اون پیشنهادهای مهم رو من همه رو منشن میکنم از پیج رسمی PES تا آدام اسیم و کارگردان بازی و پیجهای اروپایی کونامی

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
ببین پستم رو خوب نگاه کنی خودم هم صحبت هام دو پهلو بود و فیدبک هایی که تو این سال ها داده شده دیر یا زود به هر حال بهشون عمل شده ( البته نه همه فیدبک ها و بسیاریش هنوز تو کما باقی مونده !!!! ) و تیم سازنده صد البته میبینه که اولویت های این فیدبک های ما کدوم ها هستش !

الان فقط بتی نیست که ! کلا یک جامعه وسیع از طرفداران بازی داره PES و بسیار فعال هستن و فیدبک ها به صفحه اصلی PES خود بتی و بسیاری از کسایی که با کونامی هم کاری میکنن دست به دست میگرده و صد در صد سازنده های بازی این فیدبک ها رو میبینن !

بتی هم صد در صد بسیاری از فیدبک ها رو نگاه میکنه و خودش میگه که من نگاه نمیکنم آن چنان و به صفحه اصلی PES بفرستین ولی خب امکان نداره نگاه نکنه و روی بتی تاثیر گذار نباشه !

الان سرعت گیم پلی به خصوص انیمیشن ها و سرعت توپ مقداری از نسخه 2018 کم تر شده و بسیار شبیه به نسخه بتای PES 2018 شده سرعت گیم پلی بازی و بتی تاثیرات خودش رو روی تیم سازنده رو همین نسخه PES 2019 گذاشته ! این رو هم در نظر بگیریم تازه رفته استدیو تیم سازنده و داره زبان ژاپنی رو یاد میگیره و تو صفحه توییرتش هم گفته که داره یاد میگیره و هنوز خوب بلد نیست و وقتی زیبان ژاپنی رو یاد بگیره بیشتر میتونه با تیم سازنده ارتباط برقرار کنه !

فیدبک ها تاثیر گذار صد در صد هست ولی خب دیگه دهن ما رو سرویس میکنن تا فیدبک های داده شده رو به بازی اضافه کنن !

اصلا همین بخش شوت زنی !!! این دقیفا فیدبک هایی بود که سه سال بود داشتن طرفدار ها میگفتن آقا شوت زنی بازی مشکلات اساسی داره و آخر سر امسال این فیدبک بهش رسیدگی شد و بخش شوت زنی بازی رو بازسازی کردن ! یا نور پردازی داینامیک که از اول نسل طرفدار های بازی میخواستن !

شاید اعتراض ها و فیدبک های بخش شوت زنی بازی داده نمیشد هیچ وقت سازنده ها بهش توجهی نمیکردن !

از این دست مثال ها بسیار زیاده ....

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
ببین پستم رو خوب نگاه کنی خودم هم صحبت هام دو پهلو بود و فیدبک هایی که تو این سال ها داده شده دیر یا زود به هر حال بهشون عمل شده ( البته نه همه فیدبک ها و بسیاریش هنوز تو کما باقی مونده !!!! ) و تیم سازنده صد البته میبینه که اولویت های این فیدبک های ما کدوم ها هستش !

الان فقط بتی نیست که ! کلا یک جامعه وسیع از طرفداران بازی داره PES و بسیار فعال هستن و فیدبک ها به صفحه اصلی PES خود بتی و بسیاری از کسایی که با کونامی هم کاری میکنن دست به دست میگرده و صد در صد سازنده های بازی این فیدبک ها رو میبینن !

بتی هم صد در صد بسیاری از فیدبک ها رو نگاه میکنه و خودش میگه که من نگاه نمیکنم آن چنان و به صفحه اصلی PES بفرستین ولی خب امکان نداره نگاه نکنه و روی بتی تاثیر گذار نباشه !

الان سرعت گیم پلی به خصوص انیمیشن ها و سرعت توپ مقداری از نسخه 2018 کم تر شده و بسیار شبیه به نسخه بتای PES 2018 شده سرعت گیم پلی بازی و بتی تاثیرات خودش رو روی تیم سازنده رو همین نسخه PES 2019 گذاشته ! این رو هم در نظر بگیریم تازه رفته استدیو تیم سازنده و داره زبان ژاپنی رو یاد میگیره و تو صفحه توییرتش هم گفته که داره یاد میگیره و هنوز خوب بلد نیست و وقتی زیبان ژاپنی رو یاد بگیره بیشتر میتونه با تیم سازنده ارتباط برقرار کنه !

فیدبک ها تاثیر گذار صد در صد هست ولی خب دیگه دهن ما رو سرویس میکنن تا فیدبک های داده شده رو به بازی اضافه کنن !

اصلا همین بخش شوت زنی !!! این دقیفا فیدبک هایی بود که سه سال بود داشتن طرفدار ها میگفتن آقا شوت زنی بازی مشکلات اساسی داره و آخر سر امسال این فیدبک بهش رسیدگی شد و بخش شوت زنی بازی رو بازسازی کردن ! یا نور پردازی داینامیک که از اول نسل طرفدار های بازی میخواستن !

شاید اعتراض ها و فیدبک های بخش شوت زنی بازی داده نمیشد هیچ وقت سازنده ها بهش توجهی نمیکردن !

از این دست مثال ها بسیار زیاده ....
اين برفي كه اضافه كردن بدرد نميخوره يكم دور زمين نميتونيد بپرسيد ازشون ايا بارش برف يا جمع شدنش در زمين هست؟

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
جیم بگلین اعلام کرد مراحل ضبط صدای گزارشگر و مفسر بازی به پایان رسیده و اینطور که به نظر میرسه توی همون استودیوی آکواریوم که پارسال ضبط صورت گرفته بود انجام شده

----------------------------------------------

سایتهایی که تا الان از PES 2019 تعریف کردن و یا اون رو بهترین بازی ورزشی E3 اعلام کردن

EA can’t buy what makes ‘PES’ great

Gameplay Is Still King For Pro Evolution Soccer 2019

'PES 2019' Has The Best Sports Video Game Trailer At E3

DualShockers’ E3 2018 Awards — Ghost of Tsushima and Spider-Man Take Home the Gold

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
اینو حتما ببینین. 40 ثانیه از گزارش Peter Drury بین تیمهای بارسا و رم هست. ویدیوهای دیگه ایی هم ازش دیدم. فوق العاده گزارش میکنه. حالا اینو مقایسه کنید با گزارش خواب آور بازی. قشنگ کم کاری تیم سازنده مشخص میشه.

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
امیدوارم امسال به ریزه کاریا هم دقت کنن مثلا شورت بازیکنا وقتی تکل میرن یا شیرجه میزنه دروازبان از حالت لوله تفنگی در بیاد و طبق جاذبه رون بازیکن به شورت بچسبه و پایین شورت آزاد باشه. و اینکه تو هم رفتگی اعضای بدن و لباس ها مثه دو تا پاچه های شورت و استوک و توپ ، توو هم نرن، مخصوصا خیلی منتظرم ببینم انیمیشن شوت هارو تصحیح کردن یا نه، هنگام شوت زدن پایه تکیه گاه که رو چمن میاد، خیلی ی ی جابجا میشه تا انیمیشن شوت اجرا شه این طبیعی نیس ، اسمش روشه پای تکیه گاه تو انیمیشن پای تکیه گاه لیز میخوره خیلی زیاد. خلاصه فیزیک پیرهن ،شورت و بدن و مخصوصا انگشتا که کل بازی حالت جمع شدگی داره رو دوست دارم تصحیح کنن و بهش تحرک بدن

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
امیدوارم امسال به ریزه کاریا هم دقت کنن مثلا شورت بازیکنا وقتی تکل میرن یا شیرجه میزنه دروازبان از حالت لوله تفنگی در بیاد و طبق جاذبه رون بازیکن به شورت بچسبه و پایین شورت آزاد باشه. و اینکه تو هم رفتگی اعضای بدن و لباس ها مثه دو تا پاچه های شورت و استوک و توپ ، توو هم نرن، مخصوصا خیلی منتظرم ببینم انیمیشن شوت هارو تصحیح کردن یا نه، هنگام شوت زدن پایه تکیه گاه که رو چمن میاد، خیلی ی ی جابجا میشه تا انیمیشن شوت اجرا شه این طبیعی نیس ، اسمش روشه پای تکیه گاه تو انیمیشن پای تکیه گاه لیز میخوره خیلی زیاد. خلاصه فیزیک پیرهن ،شورت و بدن و مخصوصا انگشتا که کل بازی حالت جمع شدگی داره رو دوست دارم تصحیح کنن و بهش تحرک بدن

شرت بازیکن ها رو هیچ امیدی بهش نداشته باش ! من هر چی ویدئو گیم پلی بود رو دیدم ! شرت بازیکن ها متاسفانه تکون درست حسابی نمیخوره ! فقط پیراهن بازیکن ها نسبت به سال قبل چروک بسیار بهتر و تکون بیشتری میخوره ولی شرت ها اصلا اون چیزی که باید باشن و نیستن .

تمامی این مواردی رو که میگی مو به مو درسته و لیز خوردن انیمیشن ها در مواردی واقعا بهتر شده ولی کاملا برطرف نشده !

من به نظرم این بخش پیراهن و شرت ها تو یه سالی بی مانند طبیعی میشه ، یعنی یه تحول اساسی توش رخ میده . دقیقا مثل سیستم نور پردازی نسخه 2019 که تحول اساسی و ریشه ای توش صورت گرفت .

و نمیدونم شاید سال بعد ! و شاید نسل بعد فیزیک پارچه درست حسابی دیدیم ! این انیمیشن های عالی PES اگه تکون خوردن عالی شرت ها و حتی پیراهن هم روش به درستی اجرا میشد واقعا با واقعیت دیگه بیش از پیش نزدیک میشد ! ولی خب متاسفانه این نسل اون رویای فیزیک پارچه ای که داشتم من به شخصه اصلا ندیدم در بازی های فوتبالی !

بازی PES از موتور قدرتمند هاوک استفاده میکنه و فیزیک پارچه این موتور بسیار عالی هستش و در نسخه 2014 اونم بر روی کنسول های نسل قبلی دیده بودیم که چقدر میتونن عالی این ویژگی رو اضافه کنن ولی نسل بعد شد و به جای این که پیشرفتی خیره کننده رو ببینیم در عوض این بخش با دانگردی اساسی روبرو شد و تا همین نسخه 2019 هم درست نشد ! تجربه ثابت کرده تیم سازنده اگه بخواد میتونه هر کاری رو انجام بده ! چیزی به نام نشد وجود نداره !

سال های بعد که خب چیزی مشخص نیست و من شک ندارم در یه سالی این بخش یه چیزی میشه بی مانند عالی ولی حالا کی رو واقعا نمیدونم !

امیدوارم فقط روزی نشه که موهامون مثل دندون هامون سفید شده باشه !!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر