PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214
اینو بخون دقیق چی میگه.مال خود کونامیه.بهم عنگ فن فیفا بودن میزنی ولی چیزی رو که خودشون قبول کردن و معذرت خواهی هم کردن رو داری رد میکنی
Trouble Connecting to the Server | PRO EVOLUTION SOCCER 2019
دوست گرامی این مشکل اوایل بازی آنلاین بود اونم مربوط به کانکت نشدن کاربرا روس به کل سرور آنلاین بود.ما هم زمانی بازی رو خریدیم مشکل اتصال به سرور رو داشتیم که حل شد.دوست عزیز و فهیم مشکل الان ما مربوط به بخش coop هست.که دیگه مشکل از طرف کونامی نیست دیگه روسیه هم مشکل نداره دارن بازی میکنن.تازه هر چه ما ایمیل میزنیم و یا بچه ها توییت میزنن کونامی جواب نمیده چون اعتقاد داره دیگه مشکل از طرف اونا نیست حالا هی دلخوش کن به این لینک .

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
دوست گرامی این مشکل اوایل بازی آنلاین بود اونم مربوط به کانکت نشدن کاربرا روس به کل سرور آنلاین بود.ما هم زمانی بازی رو خریدیم مشکل اتصال به سرور رو داشتیم که حل شد.دوست عزیز و فهیم مشکل الان ما مربوط به بخش coop هست.که دیگه مشکل از طرف کونامی نیست دیگه روسیه هم مشکل نداره دارن بازی میکنن.تازه هر چه ما ایمیل میزنیم و یا بچه ها توییت میزنن کونامی جواب نمیده چون اعتقاد داره دیگه مشکل از طرف اونا نیست حالا هی دلخوش کن به این لینک .
شما اول حرفی رو که میزنی با سند و مدرک بزن حتی با یه لینک ساده.در مورد جواب ندادن به ایمیلهاتون هم کارش کاملا منطقی هستش چون تعهدی نسبت به ایران نداره که حالا بیاد رفع مشکل کنه

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214
شما اول حرفی رو که میزنی با سند و مدرک بزن حتی با یه لینک ساده.در مورد جواب ندادن به ایمیلهاتون هم کارش کاملا منطقی هستش چون تعهدی نسبت به ایران نداره که حالا بیاد رفع مشکل کنه
مالک احساسی بحث نکن.این مشکل اتصال به کل سرور هست.
اتفاقا باید به کاربراش احترام بزارن و جواب بدن.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
با هر پروتوکلی وصل نمیشه...من الان یه ماه هست دارم با و..پی...ان...وصل میشم کواپ....wind...scribe رو تست کن من با این تونستم وصل بشم...از سایت ایرانی v...p..v...maker هم اکانت دارم ولی با هیچکدوم از پروتوکل هاش نتونستم وصل بشم...یه اکانت هم از 20speed...v..p..n دارم که با اون فقط با پروتوکل v...p...n... , open...v...p..n تونستم وصل بشم... .این هم خواستم اکانت تست رایگانش رو امتحان کن... .ولی خوب همشون پینگ رو 30 تا 40 تا بالا میبره.... .
من اوایل با express vpn میتونستم کوآپ وصل بشم ولی باز مشکل افزایش پینگ داشت حتی با سرور فرانکفورت.الان دیگه با اونم نمیشه

• Like
Reactions: spiritpalsy

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
شما هم کشتی مارو با این توهم توطعت.وقتی از نقاط ضعف یه بازی میگیم این چه ربطی به ژاپن و مریخ داره آخه.آنلاینش مشکل داشت خودشون هم واسه روسیه و عربستان تایید کردن و تقریبا درستش کردن.حالا از سرورهای فیفا تعریف میکنیم آدمایی مثل شما البته از اون طرف افتاده میان میگن شما غرب زده هستید.
من توهم توطئه ؟! :o خوبه توهم توطئه رو خود شما داری عزیز ! شما میای میگی عمد در کار بوده و بعد به من میای میگی ؟! و نکته عجیب تر اینه یک بار هم از اینترنت ایران بد نگفتی تا به حال و آقا خداییش تو کدوم ایران داری زندگی میکنی ما هم بیایم همون جا و حالش رو ببریم !

خوبه داری میگی روسیه و عربستان مشکل داشتن و درستش کردن ! ( روسیه هم پورت ها و .... رو دست کاری میکنه و فیلترینگ در روسیه هم هستش و .... ) دقیقا گفته های پست چند صفحه قبل من بود و من همینا رو که قشنگ توضیح دادم ! قشنگ سه کشور ایران ، روسیه ، عربستانی رو نام بردی که وضعیت اینترنت و ...... که دارن مشخصه :)) و نیازی به توضیح بیتشری نیست و اینا رو که من خودم گفتم چند صفحه قبل و کونامی روسیه رو خبر دارم باهاشون هم کاری کرد و مشکل رو حل کرد و ایران هم مشکل حل نمیشه اونم توضیح دادم که دلیلش چی هستش !

و در ضمن شما صحبت از عمد بودن کردی و بهش تاکید داشتی تو پست قبلیت و گفتی کونامی از عمد چنین کاری رو کرده !

فیفا هم امسال خیلی ها مشکلاتشون بیشتر شده و اون راحتی بازی کردن سال های قبل رو ندارن و اونم توضیح دادم و تکرار مکررات داره میشه

دو تا کشور رو نام بردی یعنی با ایران که میشه سه تا وضعیتشون مشخصه و .... :))

این غرب زده و شرق زده رو هم بذاریم در کوزه آبش رو بخوریم بهتره !!! من چی کار دارم به غرب زده و شرق زده ! البته که فعلا بله شرقی و نه غربی هستیم و ..... آقا باشه شما درست میگی ! مشکل کونامیه عوضی هستش و مرگ بر کونامی ! مرگ بر ژاپن ( با چشمانی خشم آلود و دستانی پر از نفرت دارم پرچم ژاپن را آتش میزنم )

پایان این صحبتم و دیگه یک کلمه هم درباره اینترنت و فیلتر و ... صحبت نمیکنم و اصلا خنده داره موضوع درباره صحبت از اینترنت ایران ! و بعدش مشکلات اصلی رو بندازیم گردن ژاپنی ها و .... !!! :))

آخرین ویرایش:

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214
من توهم توطئه ؟! :o خوبه توهم توطئه رو خود شما داری عزیز ! شما میای میگی عمد در کار بوده و بعد به من میای میگی ؟! و نکته عجیب تر اینه یک بار هم از اینترنت ایران بد نگفتی تا به حال و آقا خداییش تو کدوم ایران داری زندگی میکنی ما هم بیایم همون جا و حالش رو ببریم !

خوبه داری میگی روسیه و عربستان مشکل داشتن و درستش کردن ! ( روسیه هم پرت ها رو دست کاری میکنه و فیلترینگ در روسیه هم هستش و .... ) دقیقا گفته های پست چند صفحه قبل من بود و من همینا رو که قشنگ توضیح دادم ! قشنگ سه کشور ایران ، روسیه ، عربستانی رو نام بردی که وضعیت اینترنت و ...... که دارن مشخصه :)) و نیازی به توضیح بیتشری نیست و اینا رو که من خودم گفتم چند صفحه قبل و کونامی روسیه رو خبر دارم باهاشون هم کاری کرد و مشکل رو حل کرد و ایران هم مشکل حل نمیشه اونم توضیح دادم که دلیلش چی هستش !

و در ضمن شما صحبت از عمد بودن کردی و بهش تاکید داشتی تو پست قبلیت و گفتی کونامی از عمد چنین کاری رو کرده !

فیفا هم امسال خیلی ها مشکلاتشون بیشتر شده و اون راحتی بازی کردن سال های قبل رو ندارن و اونم توضیح دادم و تکرار مکررات داره میشه

دو تا کشور رو نام بردی یعنی با ایران که میشه سه تا وضعیتشون مشخصه و .... :))

این غرب زده و شرق زده رو هم بذاریم در کوزه آبش رو بخوریم بهتره !!! من چی کار دارم به غرب زده و شرق زده ! البته که فعلا بله شرقی و نه غربی هستیم و ..... آقا باشه شما درست میگی ! مشکل کونامیه عوضی هستش و مرگ بر کونامی ! مرگ بر ژاپن ( با چشمانی خشم آلود و دستانی پر از نفرت دارم پرچم ژاپن را آتش میزنم )
به خدا الان با یه برزیلی آنلاین بازی کردم از ریتینگ و همه چیزش معلوم بود گردن کلفتیه وقتی دید بازی لگ داره اینقدر اعصابش خورد شد توپ را هی میزد تو گل خودش.آخر بازی رفتم بهش گفتم یه کم رو دروازهت فشار اومد بازی چرا خراب کردی.بهم گفت خراب نکردم بازی لگ داشت رو اعصابم بود کانکشنت خیلی بد بود. گفتم منم خرابترش کنم.

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214
اتفاقا آقا مالک بعد از ارسال ایمیل که مربوط به گذشته هست جوابشم بهم دادن.
Thank you for contacting KONAMI Customer Support.

We've received your inquiry and an agent will respond to you within 1 to 2 business days, barring closures for holidays and weekends.Please note that all inquires will be responded to in the order they were received.Thank you for your understanding and patience.

Best Regards,
KONAMI Customer Support Team
Hours of Operation: Monday-Friday 8:30am to 5pm PST
حالا از دیدگاه شما میگی اونا وظیفشون نیست جواب بدن.حالا دیدی دیدگاه اونا با دیدگاه منفی و ناامیدانه شما فرق داره

• Like
Reactions: Siamak61

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
داداش منظورم همین استفاده مکرر از واژه نوهم توطعه از طرف خودت بود که چپ و راست میگید ما توهم توطعه داریم.از بس سر جنگ با این و اون دارید خون جلو چشاتون رو میگیره

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
اتفاقا آقا مالک بعد از ارسال ایمیل که مربوط به گذشته هست جوابشم بهم دادن.
Thank you for contacting KONAMI Customer Support.

We've received your inquiry and an agent will respond to you within 1 to 2 business days, barring closures for holidays and weekends.Please note that all inquires will be responded to in the order they were received.Thank you for your understanding and patience.

Best Regards,
KONAMI Customer Support Team
Hours of Operation: Monday-Friday 8:30am to 5pm PST
حالا از دیدگاه شما میگی اونا وظیفشون نیست جواب بدن.حالا دیدی دیدگاه اونا با دیدگاه منفی و ناامیدانه شما فرق داره
این که جواب نیست:) اینو اوتومات فرستاده.الان بعد ۱-۲ روزه کاری جواب دیگه ای هم فرستاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214
این که جواب نیست:) اینو اوتومات فرستاده.الان بعد ۱-۲ روزه کاری جواب دیگه ای هم فرستاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله کاملا درسته شما گفتید اصلا وظیفشون نیست جواب بدن.بازم عزیزم ایمیل دادن مدل دستگاه نو بازی نوع اتصال اینترنت.نوع نسخه بازی همش ازم سوال کردن از بخش دیگه من باید همش کپی کنم بیارم اینجا همه ببینن..حالا برودبخند

• Like

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214
سلام دوستانی که طرفدار بخش مربوط به فیفا هستن میتونن تو بخش فیفا کمک رسانی کنند اینجا مربوط به مشکلات pes2019 هست.با تشکر
چالش اینتر و میلان رو دوستانی که سکه دارن بزنن بازیکنان بسیار خوبی داره.

• Like

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214
اینم برای مالک جونم میگه کونامی بیخیاله وظیفش نیست جواب بده.خخخخخخخخخخ
Thank you for contacting us.

In order to investigate your report, could you please kindly provide us with the following information?
The more questions you can answer, the more it will assist us.

- Online ID (PS4) / Gamertag (Xbox One) / Player name (Steam) for PES 2019.
- Time and date when the issue occurred.
- The version of the game you are playing. Is it the Disc or Digital version?
- Did you see an error message when the issue occurred? If so, what was the content?
- Which mode were you playing when the issue occurred?
- Which team were you using when the issue occurred?
- The frequency of the issue. (*Does the issue occur in the same place, and same circumstances?)
- If you are able to, please tell us where and how the issue occurred.
- The version of the game when the issue occurred.
- The version of the console when the issue occurred.
- Did the ""Send Report"" screen show up when the issue occurred?
- Have you sent a report through the ""Send Report""?
- If you have sent a report, please kindly provide us with the date, time and content of the report.

Also, if you could, please provide us a screenshot of the issue.

We hope to hear from you soon.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
سلام دوستانی که طرفدار بخش مربوط به فیفا هستن میتونن تو بخش فیفا کمک رسانی کنند اینجا مربوط به مشکلات pes2019 هست.با تشکر
چالش اینتر و میلان رو دوستانی که سکه دارن بزنن بازیکنان بسیار خوبی داره.
میگن مملکت درست بشو نیست منم میگم آره درست میگید درست بشو نیست چون دقیقا خودتون مشکل هستید.اینم پیام این بنده خدا به من.کم کم همه فرومها داره حال بهم زن میشه
(مالک تو قسمت فیفا به بچه ها کمک کنی شیرنتره.عزیزی عشقم)

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214
میگن مملکت درست بشو نیست منم میگم آره درست میگید درست بشو نیست چون دقیقا خودتون مشکل هستید.اینم پیام این بنده خدا به من.کم کم همه فرومها داره حال بهم زن میشه
(مالک تو قسمت فیفا به بچه ها کمک کنی شیرنتره.عزیزی عشقم)
دوست گرامی ما و بقیه دوستان اینجا تنها هدفه ایجاد یک انجمن جهت کمک به همدیگه جهت رفع مشکل بازی pes2019 هست و هیچ کاری دیگه ای به غیر این نداریم پس لطفا وارد حاشیه و بحث های به غیر این نشید.چون خریداری نداره اینجا ما فقط هدفمون بازی و سرگرمی هست.همین بس. بازی آنلاین که این همه ناراحتی نداره.در رابطه با اون پیام واقعا اگر طرفدار فیفا هستید تو بخش فیفا میتونید بهتر کمک کنید وگرنه بحث الکی که فایده ای نداره.یا علی

• Like

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
یکی که آنلاین بازه لطف کنه بگه مشکل دیلی روتوبازی آنلاین چجوری حلش کنم اصلا الان افتادم تومای کلاب اکادمی3.الان پاس میدم یا شوت میزنم دیرجواب میده خیرسرمون معلوم نیست ازنت یاسرورهای کونامی تازه کارم حدودا هستم رنک مچ هم بازی میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر