PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
والا بدبختی اینجاست که اصلا نتونستم گیم پلی دموی فیفا 19 رو تحمل کنم,من تا قبل از پس 18 فقط فیفا میزدم در این نسل ولی 18 افتضاح بود و 19 هم هسته گیم پلیش همونه فقط اومدن لیگ قهرمانان اروپا بهش اضافه کردن البته جو و حواشی عالیش و نحوه برخورد بازیکنها رو نمیشه منکر شد ولی من با فیزیک بازیکنها و توپش مشکل دارم
پس 19 هم واقعا این مشکلات هوش مصنوعی رو مخه ,اهل بازی یوزر با یوزر هم نیستم,انلاینشم که یا اصلا کانکت نمیشه یا کانکتم بشه لگش اعصاب خورد کن هست
امیدوارم این مشکل هوش مصنوعی رو با ی اپدیت حل کنن
دیگه بدبختی همین جاست ! من از هوش مصنوعی فیفا 19 واقعا خوشم اومد ولی این مشکلات لعنتی فیزیک توپ و انیمیشن و گیم پلی بصریش و مدلینگ بازیکناش رو هر کار کردم نتونستم باهاش کنار بیام و نشد که نشد ! این PES 2019 هم یه طور دیگه و یه داستان مزخرف دیگه . نتیجه گرفتم نخرم هیچ کدوم رو . کاری هم دیگه از دستم بر نمیاد . بازم میگم هر کس دیگه ای خریده و داره کیفش رو میبره خوش به حالش و بازم میگم مهم هم همینه . من نظرم رو گفتم و متاسفانه حیف این PES 2019 چنین انیمیشن ها و گرافیک و فیزیک توپ و فیزیک کلی بازی ولی قربانی ندانم کاری های تیم سازنده شده و داد تمام طرفدار های آفلاین باز رو در آورده . یعنی دیوانه کرده همه رو . ما فیدبکمون رو میدیم و بقیش با تیم سازنده .

امین جان (Romell) بی زحمت یه توضیح در مور هندی کپ می دی ؟
می دونم سوال پیش پا افتاده ای هست و بارها هم توضیح داده شده اما ممنون می شم وضعیتش رو تو پی اس 19 و فیفا 19 هم برامون تشریح کنی
ممنون
کمی دیر تر و به روی چشم توضیحاتی میدم و حتما و با کمال میل .

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
امین جان شما تباشت میکنی ولی ما نطراتمون همه کوبیده میسه تو دسوار برای کونامی کلا اهمیتی نداره حقشونه هر سال تو فروش بازی بیشتر افت کنه حساب کار بیاد دستسون مثلا میخوان تو انلاین یکجورایی پابه پای فیفا برن
البته فروششون تو این دو سه سال اخیر یه ثبات نسبی و خوبی رسیده ولی خب متای بازیشون امثال ترکید و یعنی کلی کیف کردم و حقشون بود و گفته بودم امیدوارم متا امسال کم بشه تا اینا شاید به خودشون بیان و متا برای کمپانی ها به شدت مهمه و سر متا حتی پیش اومده کمپانی ها تیم سازنده رو تهدید میکنن که از فلان متا کم تر بشه اخراجتون میکنیم و حقوقتون رو کم میکنیم و کپکام که اصلا مدیر بازار یابیش اومد گفت فقط فروش بازی مهم نیست و متا هم برامون مهمه و یه سری صحبت ها کرده بود که من گذاشته بودم این جا و خلاصه متا برای سازنده ها به شدت مهمه .

نکته جالب اینه تیم کونامی نمرات PES رو سال های قبل جز تبلیغاتش قرار میداد و روش کلی مانور میداد ولی امسال هیچ خبری نیست !!! :)) همین خودش نکته مهمی هستش و خلاصه کن شدن متا هم که گیر دادنشون سر مد های آفلاین و مسترلیگ و سر آخر لایسنس . یعنی حتی لایسسن رو هم تا حدودی بیخیال شدن و میدونن کاری از این احمقا ساخته نیست ولی دیگه سر مد های آفلاین و مسترلیگ ترکوندن اینا رو و حقشون هم بود .

شانس نداریم که :( از فردا بریم NBA 2K بخریم من شک ندارم از سال دیگه میشن جز بد ترین بازی های تاریخ ورزشی و .... :)):((:-??

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
1 - بازی یوزر با یوزر نسخه PES 2019 بهترین بازی فوتبالی هستش که تا به حال ساخته شده بدون هیچ شکی . ( یوزر با یوزر به راحتی میشه نمره 9 رو بهش داد )

2 - بازی یوزر با سی پی یو نسخه PES 2019 یکی از بدترین بازی های ساخته شده نسل هشتم هستش بدون هیچ شکی ! ( از عمد بوده ؟! این رو نمیدونم ! چون همین الانش شما تشریف ببرین هوش مصنوعی PES های نسل ششمی رو هم ببینید از این نسخه 2019 وحشتناک بهتره . ( یوزر با سی پی یو به راحتی میشه نمره 5 رو داد )
اگه آنلاین بازی و مشکل لگ و قطع اینترنت و اینا نداری خب PES 2019 بهترین بازی یوزر با یوزری هستش که تا به حال ساخته شده .

پاینده باشی .
اتفاقا بدترین قسمتش یوزر با یوزر هستش.کلا حساب کتاب نداره.اکثر گلها شانسیه.تو محوطه جریمه بازیکنا همش سوتی ها فاجعه باری میدن.کلا pes19 امسال یه سنگ قبر بزرگیه واسه سری pes

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
دو رای گیری گذاشته شده از طرفداران بخش آفلاین و مسترلیگ و آنلاین و مای کلاب و نتیحه رای گیری رو هم مشاهده کنید . یکیش مربوط به کانال WEPES هستش و دیگریش هم خارحی و مربوط به یوتوبر بسیار معروف TheTrueBrits .

رای گیری مشخصه و نظرات خودم رو درباره آفلاین و آنلاین گفته بودم قبلا و دیگه تکرار مکررات نمیکنم .

چیزی که مشخص هست این هستش که بخش مای کلاب بخش درآمدزای بازی هست و انتظار زیادی نمیشه ازش داشت. ولی قسمت مستر لیگ خیلی خیلی جای کار داره، به نظر من به دلیل اینکه درآمدزا نیست و آفلاین هم هست سرمایه گذاری خاصی روش نمیکنن. البته من کلا علاقه ای به بخش آفلاین ندارم. منظورم بازی با CPU هستش.

• Like
Reactions: WCW and spiritpalsy

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
یکی از دوستان من این بازی رو گرفته اصلا به سرور نمیتونه وصل بشه خواستم ببینم کسی این مشکلو داره؟

منم آخر سر متوجه نشدم مشکل از isp های داخل ـه یا سرورهای کونامی و یا psn ! اما تو لایو ایکسباکس متصل میشم ولی خوب پینگم فقط با natType 2 خوبه

بدون پلاس چقد میشه انلاین زد

طبق سنت هر ساله کونامی 2 روز امکان آنلاین زدن هست . کافیه برید بخش آنلاین اونجایی که ازتون پلاس میخواد 2روز فیری ـــــه کونامی رو اکتیو کنید

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
منم آخر سر متوجه نشدم مشکل از isp های داخل ـه یا سرورهای کونامی و یا psn ! اما تو لایو ایکسباکس متصل میشم ولی خوب پینگم فقط با natType 2 خوبه

100% مشکل از داخل هست. خارج از ایران چیزی به اسم مشکل اینترنت وجود نداره. اگرم یه جایی مثل ایران و روسیه مشکل داره مشکل از دستکاری های خودشون هست.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
100% مشکل از داخل هست. خارج از ایران چیزی به اسم مشکل اینترنت وجود نداره. اگرم یه جایی مثل ایران و روسیه مشکل داره مشکل از دستکاری های خودشون هست.
۱۰۰% مشکل از ایران نیست.اینا خودشون عرضه ندارن یه سرور درست حسابی بدن به ملت.همه بازیها بدون مشکل اجرا میشه فقط این pes بی همه چیز مشکل لگ و تاخیر شدید داره

• Like
Reactions: spiritpalsy

R_Golkar

کاربر سایت
Mar 17, 2017
114
۱۰۰% مشکل از ایران نیست.اینا خودشون عرضه ندارن یه سرور درست حسابی بدن به ملت.همه بازیها بدون مشکل اجرا میشه فقط این pes بی همه چیز مشکل لگ و تاخیر شدید داره

سلام دوست عزیز من اصلا وصل نمیشدم زنگ زدم پارس آنلاین برام تیکت گذاشتن و مشکل رو حل کردن فقط الان توی کوآپ حریف پیدا نمیشه، فکر کنم مشکل داخلی هست هرچند سرورهای کونامی(اون دیگه جهانی هست) برای حریف پیدا کردن مشکل داره

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
سلام دوست عزیز من اصلا وصل نمیشدم زنگ زدم پارس آنلاین برام تیکت گذاشتن و مشکل رو حل کردن فقط الان توی کوآپ حریف پیدا نمیشه، فکر کنم مشکل داخلی هست هرچند سرورهای کونامی(اون دیگه جهانی هست) برای حریف پیدا کردن مشکل داره
منم فقط تو co-op مای کلاب مشکل دارم. کلا تو بخش آنلاین وقتی حریف پیدا میکنه یه صدای دینگی میده. اون میاد تو co-op ولی چیزی نشون نمیده دوباره شروع میکنه به گشتن.

• Like
Reactions: R_Golkar

adams-khersi

کاربر سایت
Apr 19, 2016
55
دوستان این پچ نقل و انتقالات اومده یا نه هنوز؟؟؟ چلسی رو برمیداری عکس ساری مربی جدیدش هست ولی بازیکنای جدید نیستن...

خسته شدیم انقدر استقلال پرسپولیس بازی کردیم، بدون ترنسفر ام اصلا حال نمیده.. مخصوصا من که میلانی ام بازیکنای جدید رو میخوام...

Amirshoghi

کاربر سایت
Apr 25, 2016
32
نسخه دوم #آپشن_فایل PES Universe برای PES 19 منتشر شد که علاوه بر جزییات ذکر شده در تصویر کیت سوم تیمهای اروپایی رو در خودش داره و تیمهای ملی هم آپدیت شده

PS4: opizo.me/v6fCpd

PC: opizo.me/JFU1MQ

Pass: www.pesnewupdate.com

آموزش نصب: t.me/WEPES/2140​
با سلام
لطفا نحوه نصبش رو و از اینکه از کجا دانلود کنم رو توضیح میدین چون لينك براي دانلود ندارد
ممنونم

آخرین ویرایش:

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
دوستان این پچ نقل و انتقالات اومده یا نه هنوز؟؟؟ چلسی رو برمیداری عکس ساری مربی جدیدش هست ولی بازیکنای جدید نیستن...

خسته شدیم انقدر استقلال پرسپولیس بازی کردیم، بدون ترنسفر ام اصلا حال نمیده.. مخصوصا من که میلانی ام بازیکنای جدید رو میخوام...

apply Live Update رو بزن تو extra

The last Live Update will be released on 31/05/2018. In addition, the Live Update service will be terminated on the same date.
After this update, the condition of Live Update players will be set to C. Also, please note that there will be no further updates to the player database.

لطفا نحوه نصبش رو و از اینکه از کجا دانلود کنم رو توضیح میدین چون لينك براي دانلود ندارد
ممنونم

از اینجا

پسووردش هم هست : www.ketubanjiwa.com

(ورژن 2 نیاز به فیلتر شکن و ip انگلیس یا آمریکا هست برای دانلودش اینجور که من تست کردم)

(آپشن فایل های بیشتر اعم از بوندس لیگا و لجند و.......... هم در صحفه اول تاپیک در پست دوم موجوده )

آموزش نصب
برای نصب آپشن فایل بر روی PS4 باید به اکانت PSN خود کانکت باشید و همچنین بازی شما آخرین نسخه از آپدیت PES 2018 رو دارا باشد

2: برای استفاده بدون نقص آپشن فایل در بازی حتمن در بخش انتخاب تیم Live Update رو با R3 (فشار دادن آنالوگ سمت راست) خاموش کنید.

مراحل نصب: پوشه ای به نام WEPES با حروف بزرگ بسازید (مانند نصب همه آپشن فایلهای PES 2018 بر روی PS4) فایل دانلودی را در پوشه WEPES استخراج یا Extract کنید و پوشه رو به همراه فایلی که درش استخراج شده به روت یک مموری فلش با فرمت FAT32 بریزید

:3: اگر فایل دانلودی خود دارای پوشه یا فولدر WEPES بود که نیازی به درست کردنش نیست!

سپس مموری فلش رو به کنسول متصل کرده و وارد PES 2018 بشید، در منوی اولیه بازی به تب EXTRAS رفته و وارد بخش Edit شوید، در صفحه باز شده بر روی نوار Data Management کلید کنید و سپس نوار Import/Export رو باز کنید، در صفحه باز شده Import Team رو بزنید و پیغام نمایان شده رو رد کنید تا صفحه ای که از شما آدرس مموری فلش رو میخواد باز شود. بر روی آیکون مموری فلش نمایان شده بزنید و در لیست ظاهر شده تیمهای مورد نظر که دانلود کرده بودید و پسون ted. دارند رو تیک بزنید در بالای لیست Next رو انتخاب کنید، در صفحه باز شده به نام Advanced Settings گزینه دوم یعنی Apply player and squad data رو حتمن :ballot_box_with_check: تیک بزنید و سپس بر روی OK دکمه تایید که ضربدر هست بزنید و منتظر باشید تا فایل بر روی بازی شما نصب شود... و کار تمام است...

• Like
Reactions: adams-khersi

adams-khersi

کاربر سایت
Apr 19, 2016
55
من همه این کارا رو کردم نصفه اومدن بازیکنا، تو چلسی کوآچییچ که روز آخر اومد هست ولی جورجینیو که اول اومد نیست!! میلانم هیگواین هست ولی باکایوکو و لاکسالت و اینا نیستن...

مثلا تو لیگ ایتالیا یوونتوس و اینتر کامل ئه چه اونا که رفتن چه اونا که اومدن ولی میلان و رم و ناپولی ناقص ان...

پارسال خیلی راحت اوکی کردم نمیدونم چرا امسال اینجوری شده، شاید بد نصب شده فک کردم مثل فیفا خودش درست میشه ولی انگار باید کلا بازی رو پاک کنم دوباره نصب کنم:|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: DellaFonte

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر