گزارش مشکلات کاربران با شبکه PSN

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
کسی با وان کاری نداره چون خودش به اندازه کافی مشکل داره :D
:)):)):)):)):)):)):)):)) آی گفتیااااا ! یعنی اگه خودمxbox one نداشتم بهم ثابت نمیشد
ولی بهتره از این حرف ها نزی چون تاپیک تبدیل به دعوا میشه:D

• Like
Reactions: .Amirone

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
آسیاتک دارم الان یه مدته وضعیت بهتر شده از خود کنسول که دانلود میکنم اگه ارور بده یه چند باری دوباره میزنم درست میشه.با PC هم که دانلود میکنم دقیقا همین توره
همون لینکی که فیلتره بعد از چند بار تلاش مجدد یهو رفع فیلتر میشه :D

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
با سلام.
منم حدود یک ماهی هست هر وقت میخوام بازی دانلود کنم یا آپدیت کنم ارور 403 (اگر اشتباه نکنم) و پیغام can not download میده.و واقعا آزار دهندست...
از شاتل سرویس میگیرم...

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
اي بابا فيلترينگ و اين صحبتا همش صحنه سازيه ، اگه هم فيلتر شده باشه حتما به صلاح جوانهاي اين مرز و بومه، شما از دستا پشته پرده خبر نداريد كه كل دنياي غرب نشستن واسه منحرف كردن جوانها ايراني اين بازي ها و كنسول ها رو ميسازن

واقعا متاسفم.

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51
واسه منم پارس آنلاین هست
تا چند روز پیش زیاد این ارور cannot download رو نمی داد مثلا 1 گیگ دانلود می شد این پیامو می داد ولی از دیروز تا حالا 20 بار این ارورو داده دیگه نهایت 200 مگ دانلود می کنه باز همینو میگه موندم چی کار کنم

آخرین ویرایش:

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
مشکل که از حدودا 6 ماه پیش بیشتر شده بعد عید که رسما نت تعطیل شده برا من تا به حال لگ نداشتم از بعد عید لگ هم اضافه شده و این قطعی مسخره پینگ هم زیاد شده البته از نت ما انتظاری نمیره ولی نسبت به قبل بشدت افت کیفیت داشته
مخابرات :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر