حل مشکل Cannot Download آپدیت بازیها در پلی استیشن 4

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یعنی فکر کردید وزیر درست میکنه
اگه میخاستن درست کنن چرا خراب کردن
ميخواستن جلو دانلود بازيارو سد كنن كه كلا همه بازيها فيلتر ميشد بابا اينا يه سايت يا يه port يي رو فيلتر كردن از شانس خوبمون با سرورهاي سوني يكي شده اينجوري شده يه مشت شادمغز تو زير ساخت كار ميكنن عيدي هم هركدوم 12 ميليون بهشون دادن

• Like
Reactions: aliahmadi2

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
دوستان من پیگیری کردم برای مشکل cant download که جدیدا روی شبکه پلی استیشن موقع دانلود آپدیتها و بازی ها بوجود میاد.
نزدیکترین CDN برای کشور ما llnwd.net هستش که متاسفانه به اشتباه فیلتر شده!
CDN ها دارای هیچ محتوی نیستن که بخواد مجرمانه یا خلاف قوانین کشوری باشه و فقط عمل دانلود محتوی سهولت میبخشن.
لطفا به سایت Internet.ir مراجعه کنید و این دامنه جهت رفع فیلتر به کارگروه مصادیق مجرمانه اعلام کنید تا مشکل زودتر برطرف بشه و سرعت دانلود از PSN هم وظعیت بهتری پیدا کنه چون هرچقدر درخواست رفع فیلتر 1 دامنه بیشتر باشه احتمال رفع فیلتر اون بیشتره!

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام دوست عزیز من درخواست دادم ولی فکر کنم قبلا ردش کردن

tyy_capture.jpg

• Like
Reactions: Farhad1363

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
سلام دوست عزیز من درخواست دادم ولی فکر کنم قبلا ردش کردن

tyy_capture.jpg
برای منم همین طور شد ولی به قسمت ارتباط با ما رفتم و در قسمت انتقادات 1 نامه نوشتم و توضیح دادم که 1 CDN اصلا دارای محتوی نیست که بخواد مجرمانه باشه!! و این توضیح اصلا درست نیست و همین متن به 1 شماره موبایلی هم که داده بودن SMS کردم

• Like
Reactions: ps34

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
پس بازار رضا میتونید پیدا کنید. پایین ترین مدلش مدل hap lite هست که حدود ۱۰۰ تومنه‌

Sent from my FIG-LA1 using Tapatalk
دوست عزیز من این مدل hAP ac دارم ولی دقیق نمیدونم پ ک سی رو کجا ست کنم.سایتی,آموزشی چیزی نداری برم بخونم ببینم چه جوری میتونم ست کنم؟

• Like
Reactions: mahabad

amin-farahmand

کاربر سایت
Jun 29, 2017
48
دوست عزیز من این مدل hAP ac دارم ولی دقیق نمیدونم پ ک سی رو کجا ست کنم.سایتی,آموزشی چیزی نداری برم بخونم ببینم چه جوری میتونم ست کنم؟
سلام الان سر کار هستم شب حتما آموزششو میزارم فقط یک قندشکن خوب تهیه کنید

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
از کجا میدونید به اشباه فیل شده
شاید از عمد فیل شده
در پیچ وزیر و پیگیرییا سایت اتفاقی نیافتاد
چون این 1 CDN هستش و محتواش اصلا قابل رویت و دسترس نیست که کسی بخواد ببینه و به خاطر محتوی مشکل دار فیلترش کنه! منم با بررسی هایی که کردم دیدم که این CDN در حال حاضر کلا سرویس دهنده به سرورهای گیمینگ هستش و سرویس دهنده به جایی نیست که بخواد دیتا مشکل دار روش بزاره که بخواد به خاطر اون فیلتر بشه !!

old_ashkan

کاربر سایت
Jul 17, 2014
140
سلام من دو روزه هرچی creat user میزنم وصل نمیشه به پلی استیشن نتورک یه اکانت خریدم نمیتونم اددش کنم
ی دستی برسونید بچه ها عجب جایی شده هرچی هست و نیستو دارن ش ی ل تر میکنن
گیم چیه آخه

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
شما مشكلتون دانلود من الان دو روزه نمي تونم به psn وصل شم عملا بازي انلاين تعطيل

من xbox دارم امروز به همین وضع دچار بودم چند بار مودم را خاموش روشن کردن رنج ip عوض شد ولی عملا فایده نداشت
وسط رینبو بی دلیل مینوشت سرور لاست و . ...
لعنتی ها معلوم نیست چکار دارن میکنن
بازی پابجی موبایل هم از بس لگ میزنه نمیشه بازی کرد

• Like
Reactions: amirv2

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
بابا چه خبره....یه kerio بگیرین شیرش کنین رو پورت لن یا وای فای بعد پی اس رو وصل کنین بهش..خلاص
هم با دستگاه دان کنین هم اکانت بزنین هم انلاین بازی کنین
فقط خساست رو بزارین کنار یه هیلتر خوب بخرین
از اول سال این مشکل شرو شد با این روش حله

من مغازه دارم اگه جواب نمیداد باید در مغازمو گل میگرفتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر