امتیازات Sea of Thieves

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud

Sea of Thieves
Developer : Rare
Publisher : Microsoft Studios
Platforms : Xbox 1 , PC

Generacion Xbox :90
Sea of thieves is one of a kind, a very rare game that will be a sea of joy for some, and a strange and empty game, that lack some of the basics of modern games for others. For me it's a total success, a game that has filled the hours I've spend playing it with plenty of unforgettable moments.
Multiplayer.it :86
Quotation forthcoming.
CCC :82
Sea of Thieves plots a course in the opposite direction of most big budget, predictable affairs. Loot is not about gaining power, and the thrill is in the voyage, not the destination. This may alienate some gamers, but it is a breath of fresh air for those willing to embrace the change. However, Rare will soon find the community clamoring for more content and improved social options to keep players invested and using their freedom to create limitless and fascinating stories.
Post Arcade: 80
Sea of Thieves is wholly dedicated to keeping players on equal footing. Someone who’s been playing for a day can crew up with someone who’s been playing for months, and neither will have an inherent advantage — save, of course, the latter’s experience with the game. It’s a bold move meant to keep the entire community playing together, and early indications suggest it works.
IGN Spain :77
A good effort but a shallow offer in its genre. Its success depends on the post-launch support provided by Rare, because there's a distinct lack of content in the existing game.
Xbox Tavern :73
Sea of Thieves offers a stunning world for players to explore and uncover its secrets. It’s fun, often hilarious, and unique. Though, the lack of meaningful structure and its simplistic gameplay really do hurt the experience. The game needs to offer more than cosmetic stature and acquisition if it wants a lengthy lifespan. Still, this is one of the few exclusives that Microsoft can, and should, be proud of.
Windows Central: 70
While Sea of Thieves offers some unmissable fun you won't find elsewhere, the game currently struggles to justify its $59.99 price point at launch.
God is a Geek :70
A game brimming with potential. Incredible attention to detail and the potential to create your own stories is tempered somewhat by a lack of guided content to keep players motivated.
IGN :70
As it stands at launch, it’s genuinely good fun with friends, but progressing to Pirate Legend is a long grind. Sea of Thieves needs a lot more briny depth before it’s the amazing voyage we’d hoped for, but so far the great cooperative moments are a good start.
GamesRadar :70
Sea of Thieves is bursting with potential for storytelling in a watery paradise, but doesn’t have enough to keep players coming back.
Game Informer :70
Sea of Thieves is like the kiddy-pool at the waterpark. They’re both pirate-themed, they both feature fun activities improved by having friends with you, and they’re both shallow in the interest of keeping things entertaining without being dangerous. The stories Sea of Thieves gifts you and your crew are jubilant and silly, but many elements of the experience left me wanting, even when it delivered on the pirate life.
Attack of the Fanboy :70
Jack of many trades, master of none. Sea of Thieves has a beautiful, wide ocean to explore. It's too bad that it feels about as deep as a puddle
Polygon :65
Sea of Thieves has the foundation of an incredible experience. It is a true pirate game that simulates the experience of piracy perfectly. And yet, after those first few jaw-dropping hours, you’re going to start feeling less like Blackbeard and more like Blackbeard’s accountant.
Gamespot :60
For now, it's a somewhat hollow game that can be fun for a handful of hours when played with friends, and something worth trying out if you happen to be an Xbox Game Pass subscriber. Even though it's hard to wholeheartedly recommend, I like enough of what I see to hold out hope that things will eventually improve as the game continues to be patched and updated with new content.
Fandom :60
Just be aware going into this one that after a few outings, you’ve pretty much seen what Rare’s pirate epic has to offer. Sea of Thieves is a “make your own fun” game, but its difficult not to feel like the developers could’ve made a little more fun for you. Sail, stare at the water, and live the life of a corsair — ultimately, its longevity will come down to you and your crew.
CGMagazine :55
Sea of Thieves feels like a game that should be offered for $10–$20 tops as an early access or game preview product. There just isn't enough content or depth here, its core gameplay is grinding repetitive fetch quests and not a whole lot else, the progression here just isn't fulfilling, and fun factor depends on who you're playing with.
Stevivor :40
Perhaps the least forgivable aspect for me, given my love of exploration and discovery in games like these, is that all the islands feel the same. For Sea of Thieves to be a truly unforgettable experience for me I’d have liked to have seen islands and archipelagos that feel lovingly crafted with supreme attention to detail. What we have instead is a map that feels like Rare turned “Generate Game” on once and just ran with what the creator spat out. This, more than anything else, saddens me as it makes things feel even less devoid of life. Islands are too spread out, too samey and too uninteresting leaving the player with a, “seen one, seen them all” feeling.

SOURCE: Sea of Thieves

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من قبلا هم گفتم مدیرهای اکس باکس درک درستی از نیاز مخاطب و بازار ندارن! الان سبک MMO اشباع شده و بازی های موجود این سبک و اونایی که قراره تو آینده بیان نیاز هر سلیقه ای رو رفع می کنن مایکروسافت نیاز نیست بره سراغ چنین سبکی!
باید رو سبک اکشن ماجراجویی داستان محور سرمایه گذاری کنه! به نظرم کم ریسک ترین سبکه هزینه ساخت یه AAA رو در اختیار یه استودیوشون بزارن و فقط ازشون بخوان اکشن ادونچر بسازن بدون دخالت! هر المانی که امتحانشو پس داده باشه رو الان میشه تو این سبک پیاده سازی کرد! یه بازی بسازه به شدت عام پسند با کلی المان باحال ریسک تجاریش هم واقعا بالا نیست و منتقدها رو هم راضی میکنه اگه واقعا باحال باشه!
مشکل مایکروسافت به نظرم اینه که دیگه نمیخواد وارد رقابت مستقیم با سونی بشه! سونی بازی هایی که اخیرا معرفی کرده تماما به شدت عام پسند هستند، بازی هایی که انقدر المان جواب داده تو خودشون دارن که می تونن مخاطب رو راضی کنن و ریسکشون از SOT خیلی پایین تره!
در عوض اینکار میاد رو بازی نچستی مثل Crackdown 3 کار میکنه!
اینکه یه استودیو تاسیس کنی تا آخرالزمان GEOW بسازه اونم Forza مسخره ترین و سطحی ترین کار ممکنه! دیگه اینکارها منسوخ شده اگه بازی درست حسابی میخوای بزار سازنده کارشو انجام شده و کسی که چیزی در مورد بازی سازی نمی دونه دخالت کردنش نابود میکنه هم بازی و هم سازنده شو!
دقت کنید تمام تصمیم هایی که مایکرو اخیرا در مورد بازی هاش گرفته واقعا ابتدایی هستن! معرفی یه RPG با سبک گیم پلی H@S واسه جذب بازار ژاپن (کنسل شد) در حالی که با همین سرمایه میتونه توجه گیمرهای کل جهان رو جلب کنه، سرمایه گذاری رو MMO ها، توجه نکردن به بازی ای که پتانسیل داره واقعا مثل State of Decay و ... مجبور کردن کوالیشن به ساخت GEOW و ترن 10 به ساخت FORZA. هر سال یه ریسینگ و ...
با همین سرمایه های تلف شده کارهای بهتری میشد انجام داد!

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
فاز یه عده رو نمیفهمم اون از درایوکلابتون که وقتی *ید رو نمرات همون اوایل میگفتن نه نه این بازی خداست و گرافیک ـو فلان و بهمان(کاری به ساپورت بعدش ندارم ) الان یه بازی با کلی جاه طلبی اومده و قراره هم کلی ساپورت شه چه بسا بشه یه چی در حد بازگشت Division ، بعد میاین گیر میدین با خوشحالی؟ : )))
این ماکروسافت این نسل واقعا گند زده چه از نظر انحصاری ها و چه سیاست ها یه چیز واضحی ـه اما این که یه عده میان از آب گل آلود ماهی میگیرن هم چیز واضحیه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
من خلی تو سایت ها خوندم که گفتن یکی از مشکلات بازی گیج کننده بودنش هست و تو یکی دو ساعت اول اصلا نمیدونی داری چیکار میکنی. اما در کل اصلا صحبتم ایرادات SoT نیست، دارم خیلی کلی تر میگم. به هر صورت همیشه انتظارات از بازی های انحصاری بالاست. شاید خود متا برای فن ها مهم نباشه و به هر صورت از تجربه اش لذت ببرن اما در کل یه فاکتور خیلی مهم و تاثیر گزاره. حداقل نشون میده یه بازی چقدر در پروداکشن موفق عمل کرده و ناشرهای بزرگ مثل سونی و مایکرو و نینتندو با کیفیت انحصاری هاشون مقایسه میشن. پس نمیشه بگیم متا بازی ها مهم نیست. خصوصا در شرایطی که سونی و نینتندو بازی های بزرگی دارن که هم تو فروش فوقالعاده هستن و هم تو امتیاز. سونی هورایزن رو میسازه، هم نمرات خوبی میگیره، هم از نظر خیلی ها گیم آو د یر هست، و هم فروش عالی داره. در نتیجه میشه پرستیژ PS4. مایکروسافت هم به این بازی ها نیاز داره. بحث رقابت با سونی و نینتندو مطرحه نه فقط ارضا شدن فن ها. وگرنه مثلا من هورایزن رو حتی تموم نکردم و اصلا خوشم نیومد اما مثلا خودم به سیکرت آو مانا 6 دادم ولی هنوزم بازی میکنم و برام سرگرم کنندس. متا جفتشون هم توی نظر شخصیم هیچ تاثیری نداره.

بازم میگم به نظر من ایراد اول از استدیو سازنده هست. تو میگی چون تجربه نداشتن خوب عمل نکردن اما مثلا گوریلا هم تجربه ای در ساخت نقش آفرینی ow نداشت اما با جذب کردن خیلی از نیروهای CD Project و Bethesda تونست از پس کار بر بیاد. البته 6 سال هم زمان صرفش کرد که نتیجه تصمیم گیری درست سونی و خود استدیو هست. Rare هم یا نباید میرفت سمت این بازی و یا درست نیرو میگرفت. مایکروسافت هم باید دخالت میکرد، چون باید بهتر از همه ماها بدونن که تو این شرایط و ظهور سوییچ چقدر به انحصاری های با کیفیت نیاز دارن.
حرفهات درسته و من هم بحثم این نیست که متا اهمیتی نداره و منتقدها اشتباه کردن، قطعا بازی ایراد داره که اینجور باهاش برخورد شده. من فقط گفتم لذت بردن از بازی هیچ ربطی به امتیازاتش نداره. در مورد گیج کننده بودن هم بگم بازی هیچ راهنمایی نداره ولی ابزار لازم برای هر کاری وجود داره و هیچ کاری شانسی انجام نمیشه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
حرفهات درسته و من هم بحثم این نیست که متا اهمیتی نداره و منتقدها اشتباه کردن، قطعا بازی ایراد داره که اینجور باهاش برخورد شده. من فقط گفتم لذت بردن از بازی هیچ ربطی به امتیازاتش نداره. در مورد گیج کننده بودن هم بگم بازی هیچ راهنمایی نداره ولی ابزار لازم برای هر کاری وجود داره و هیچ کاری شانسی انجام نمیشه.

خوب پس میرسیم به همون پست اول من:D

مشکل اول خود Rare هست که بازی کاملی نساخته. نمیگم بازی بد، میگم بازی کامل نساخته. مشکل دوم هم مایکرو هست که اجازه میده چنین اتفاق هایی بیفته و قطعا نظارت خوبی روی استدیوهاش نداره. اصلا مشکل بزرگ من با مایکرو همینه. همیشه میگم، با توان مالی و فنی که مایکروساف داره قاعدتا باید بهترین انجین رو داشته باشه، بهترین گرافیک هارو خلق کنه، بهترین انحصاری هارو بده بیرون اما نمیدونم از 2009 به بعد اون تو چه اتفاقی افتاد و تو غذای مدیران بخش Xbox چی ریختن که از نظر انحصاری انقدر افت کرد! نسل پیش تا 2009 مایکرو از نظر تعداد و کیفیت و تنوع انحصاری ها ترسناک بود. فقط کافیه یه نگاه به انحصاری هاش بندازی، GEoW و Halo و Forza و PGR و Mass Effect و Bioshock و NG2 و Kameo و PDZ و ... از اون موقع یه روند نزولی رو داره طی میکنه. اول تعداد و تنوع انحصاری هاش کم شد، حالا هم کیفیتشون. پیتر مور که رفت اینا منهدم شدن از بیخ! ممد من و تو بریم اونجا بخدا موفق تریم:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
فاز یه عده رو نمیفهمم اون از درایوکلابتون که وقتی *ید رو نمرات همون اوایل میگفتن نه نه این بازی خداست و گرافیک ـو فلان و بهمان(کاری به ساپورت بعدش ندارم ) الان یه بازی با کلی جاه طلبی اومده و قراره هم کلی ساپورت شه چه بسا بشه یه چی در حد بازگشت Division ، بعد میاین گیر میدین با خوشحالی؟ : )))
این ماکروسافت این نسل واقعا گند زده چه از نظر انحصاری ها و چه سیاست ها یه چیز واضحی ـه اما این که یه عده میان از آب گل آلود ماهی میگیرن هم چیز واضحیه.
درایو کلاب ۲۴ ساعت بعد کامل شد! یعنی منتقدا حتی بهش ۲۴ ساعت هم بهش مهلت ندادن تا اپدیت بازی بیاد ! و ایرادات و مشکلاتش رفع شه ! بر عکس این بازی که بعد ۴ روز هنوز ۶ تا نقد ازش اومده !
دقیقا یادمه یکی از منتقدا به صورت کودکانه ای گفته بود من برام مهم نیست اپدیتی که قراره بیاد چه تاثیری روی بازی بزاره من همین چیزی که روی دیسک بهم دادن برام مهمه ! پس خواهشا بحث ها رو قاطی نکنید

بعدشم که دیدیم با ساپورتشون چی از بازی ساختن

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان

DC خدایی بازی خوبی بود:D و کامل قربانی برنامه ریزی غلط سونی برای عرضه انحصاری شد. سونی بازی نداشت اینارو مجبور کرد زود بدنش بیرون، وگرنه اگه چند ماه صبر میکردن بعد کامل شدن همه آپدیت هاش و تغییرات آب و هوا و بالانس شدن گیم پلی و ... میدادن بیرون وضع خیلی فرق میکرد. کلا سونی دو تا بازی رو این نسل نابود کرد، یکی DC و یکی هم LBP3. یه بازی که تاکید زیادی روی مولتی 4 نفره داره ولی سرورهاش انقدر داغونه که اصلا نمیشه بازی کرد! خود بازی شاهکار بود اما انقدر باگ فنی داشت که گنگ بنگ شد متاسفانه. البته سونی KZ عزیز مارو هم نابود کرد و خدا لعنتشون کنه. هر دفعه بحث امتیاز باشه من به سونی و جد و آباد تیم دوم گوریلا بابت ساخت ان اشغال لعنت میفرستم.

در اینجور موارد به نظرم بهتره The Order مثال زده بشه:D زباله ای بود که من هنوزم نتونستم درک کنم چرا همچین شر و وری رو ساختن.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
درایو کلاب ۲۴ ساعت بعد کامل شد! یعنی منتقدا حتی بهش ۲۴ ساعت هم بهش مهلت ندادن تا اپدیت بازی بیاد ! و ایرادات و مشکلاتش رفع شه ! بر عکس این بازی که بعد ۴ روز هنوز ۶ تا نقد ازش اومده !
دقیقا یادمه یکی از منتقدا به صورت کودکانه ای گفته بود من برام مهم نیست اپدیتی که قراره بیاد چه تاثیری روی بازی بزاره من همین چیزی که روی دیسک بهم دادن برام مهمه ! پس خواهشا بحث ها رو قاطی نکنید

این اپدیتی که شما می گی چند ماه بعد اومد انتظار نداشتی که چند ماه صبر کنن تازه با همون اپدیت ها هم بازم بازی مالی نبود اکثر چیزاشم که پولیه

همه ی بازی ها باید از ابتدا خوب باشن حالا این بازی باشه starwars باشه یا حالا هر چی

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد

شوخی میکنی دیگه؟ :D چیزی که من یادمه درایوکلاب به مرور و بعد از چند ماه ساپورت تونست تکمیل بشه و تجربه خیلی بهتری نسبت به زمان لانچ رو ارائه بده. مثلا تغییرات آب و هوایی یک ماه بعد از عرضه به بازی اضافه شد. اصلا خیلی از نقدهایی که ده روز بعد از عرضه منتشر شدن هم داشتن از محتوا ایراد میگرفتن، اون وقت چطور بعد از ۲۴ ساعت بازی کامل شده بود؟ :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بازی یکسری مشکل داره این که توی اصلا حپلذت نداره یکی هم سرورهاش مشخص نیست چجوریه یکی هم اهداف و ماموربت ها میگن انگار اون کشش نداره دیگه تکرار میشه

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت

اقا به نظرم توهم زدیا ! ۲۴ ساعت بعد !! همون اپدیت اب و هواش یکماه طول کشید فقط ! ماه ها داشتن ساپورت میکردن از پیست و ماشین مجانی

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
شوخی میکنی دیگه؟ :D چیزی که من یادمه درایوکلاب به مرور و بعد از چند ماه ساپورت تونست تکمیل بشه و تجربه خیلی بهتری نسبت به زمان لانچ رو ارائه بده. مثلا تغییرات آب و هوایی یک ماه بعد از عرضه به بازی اضافه شد. اصلا خیلی از نقدهایی که ده روز بعد از عرضه منتشر شدن هم داشتن از محتوا ایراد میگرفتن، اون وقت چطور بعد از ۲۴ ساعت بازی کامل شده بود؟ :D

حالا تاریخش دقیفش یادم نیست ؟ بازی موقع لانچ یه سری مشکلات داشت خصوصا سروراش که همون روزای اول یه پچ دادن همش رفع شد ؟ تو پست من حرفی از اپدیت اب و هوایی زدم ! ؟ w t h

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,998
نام
احمد
ولله درایو کلاب بهترین بازی مسابقه سونی بوده و همین الان هم هست:D درایو کلاب بجز بحث سرور ها که دوستمون هم فرمودند، و محتویات کم در حد 5-6 ساعت، بهترین عنوان مسابقه ای هست، که دیدم، درایو کلاب اصلا مشکل فنی نداشت بنظرم:| مشکل کمبود محتوا بود در کل که اونم بعد 3-4 ماه اول تموم شد. نمیدونم فاز اون دوست عزیزی که بحث درایو کلاب رو با این بازی باز کرد چی بود:D در هر صورت واقعا درایو کلاب نشون داد که نباید با توجه به نمرات بازی سطح یک بازی رو معیار قرار داد، این چیزی که معلومه اینه که شخصا با گوشت و خون خودم تجربه کردم، و خیل عظیمی رو هم تو یوتیوب و داخل خود بازی و خیلی جاهایی دیگه هم دیدم که برای بازی کشته مرده دادن، برای همین هم هست که میگم نباید با این بازی این چنین برخوردی بشه که با مثلا RYSE یا ORDR شد، بازی بد و مزخرف به ORDER یا RYSE میگن که تو همون نمایش های اولیه هم میشد فهمید چه اشغال هایی هستن:D

• Like
Reactions: Milad_HW and Romell

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
حالا 24 ساعت یا یه هفته یا یه سال. اگر قبلا برای یه بازی مرجع نقد همون دیسک بوده مسلما برای باقی بازی ها هم همونه.
به نظر شخصیم هم همین درسته. اگر میتونید بازی رو بهتر کنید تاریخ عرضه رو تغییر بدین تا بازی رو کامل بدین بیرون.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
حالا تاریخش دقیفش یادم نیست ؟ بازی موقع لانچ یه سری مشکلات داشت خصوصا سروراش که همون روزای اول یه پچ دادن همش رفع شد ؟ تو پست من حرفی از اپدیت اب و هوایی زدم ! ؟ w t h
بحث محتوا و ساپورت سازنده بود وگرنه بیشتر ایرادات به درایوکلاب هم همون محتوا بود، اصلا صحبتی در مورد مشکل سرور که نداشتیم، کلا در مورد محتوا هست.
----
Post Arcade 8.0/10
Sea of Thieves is wholly dedicated to keeping players on equal footing. Someone who’s been playing for a day can crew up with someone who’s been playing for months, and neither will have an inherent advantage — save, of course, the latter’s experience with the game. It’s a bold move meant to keep the entire community playing together, and early indications suggest it works

Games Radar 3.5/5
Sea of Thieves is bursting with potential for storytelling in a watery paradise, but doesn't have enough to keep players coming back

Game Informer 7.0/10
Sea of Thieves can be tedious, and it lacks a compelling progression hook, but it excels as a cooperative story generator for you and your friends

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
درایوکلاب مشکلش خیلی عظیم تر از محتوا بود. بازی نه به تخصصی عنوان های شبیه ساز حرفه ایی بود که بخواد براش esport و این داستانها شکل بگیره، و نه به باحالی و سرگرم کنندگی عنوان های ارکد. یک چیز فی مابین این دو بود که حالا محتوا هم بعد از چند ماه تازه شد یک سوم رقیبهای دیگه تو بازار...

دلیل شکست ش رو بخوایم محتوا بدونیم و ربطش بدیم به بازیهایی که تو این تاپیک اسم اوردیم اشتباه هست، خوده سونی هم میدونست مشکل این بازی ماهیت اصلی ش هست و برای همین استدیو و کل بازی رو کنار گذاشت وگرنه مشکل صرفا محتوا بود شانسی برای ساخت نسخه دوم هم میداد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر