E3 2018

بهترین نمایش E3 2018 ؟

• Sekiro Shadows Die Twice

• Gears of War 5

• Forza Horizon 4

• The Division 2

• Assassin's Creed Odyssey

• َAnthem

• Kingdom Heart 3

• Rage 2

• The Last of Us II

• Ghost of Tsushima

• Spider-Man

• سایر بازی ها

Results are only viewable after voting.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
q361_e3-2018-1070x446.jpg

با سلام خدمت تمام بازی سنتری های گرامی و با تشکر از مدیریت بابت ایجاد تالار اختصاصی

امسال دوستان خیلی خیلی زودتر به پیشواز E3 رفتن که البته با توجه به عناوین قوی که از همین الان حضور آن ها قطعی هست دور از انتظار نیست! امیدواریم که امسال یکی از قوی ترین E3ها رو در پیش داشته باشیم.

مانند سال های قبل این تاپیک به صورت کلی ایجاد شده، اطلاعات کلی از قبیل زمان کنفرانس ها، لینک های تماشا و ... اینجا قرار می گیره. همین طور دوستان می تونن در انتقال اخبار هم کمک کنن و بازی ها و اخباری که خارج از کنفرانس های اصلی هستند و یا هنوز تاپیکی ندارند رو اینجا منتقل کنند.

قوانین کلی این تالار هم مانند کل مجموعه بازی سنتر هست، بنابراین از همه عزیزان خواهشمندیم که موارد رو رعایت کنن.
بحث و کل کل از موارد هیجان انگیز حاشیه E3 هست، اما لطفا با رعایت قوانین باشه، و دوستانی که به موردهای مخالف برخورد کردن خواشمندیم به جای پاسخ مستقیم، از گزینه گزارش استفاده کنن.

کسانی که تاپیک های کنفرانس های اصلی رو ایجاد می کنن باید به این مورد توجه داشته باشن که مسئولیت پست اول اون تاپیک کاملا بر عهده آن ها خواهد بود، تاپیک حتما باید شامل حداقل اطلاعات لازم باشه، با این حال از دوستانی که تجربه کافی در این کار را دارند دعوت می کنم که برای ایجاد تاپیک ها بعد از رسمی شدن زمان کنفرانس اقدام نمایند.
  • تاپیک هایی که پست اول آن ها به روز نباشد و یا از لحاظ اطلاعات و یا ظاهری درخور این تالار نباشد بعد از یک بار اطلاع رسانی به ایجاد کننده واگذار خواهند شد.
  • دوستانی که تمایل به ایجاد نظر سنجی دارند می توانند با مدیران این بخش هماهنگی های لازم را انجام دهند.
  • باز هم اشاره می کنیم که به جای درگیری، از گزینه گزارش به منظور برخورد با موارد تنش زا استفاده کنید.

کنفرانس های خبری

ag49_ea_e3_armin.jpg

BC Topic -- Official Stream -- Twitch -- Youtube -- Full Conference Download Link

7p1t_xbox_e3_armin_2.jpg

BC Topic -- Official Stream -- Twitch -- Youtube -- Full Conference Download Link

j5x5_608x-1sdas.jpg

aoz7_dcrsjoexkaa3xct.jpg

8lm6_ubi_e3_armin_2.jpg

yerc_dcwwrfqxcaagw0v.jpg

s14_sony_e3_armin_6.jpg

n8pu_nintendo_e3_armin.jpg

بازم تشکر از @™MaMaD عزیز که توی فروم فعال نیست اما بابت تاپیک ها همیشه کمک می کنه

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
یعنی چی؟
یعنی دیگه غرفه های ماکرو پیش بقیه غرفه های e3 نیستن؟؟؟؟؟ کجا هستن پس ؟؟
ریزش مراجعه کننده پیدا نمی کنن اینطوری؟؟؟
نه مایکروسافت مثل EA رفته توی ساختمون خودش...از محل برگزاریِ E3 هم فاصله‌ی زیادی نداره...اونطوری که من شنیدم تقریبا یه خیابون فاصله داره و Microsoft Theater روبه‌روی نمایشگاهه! :D
ریزش مراجعه کننده که چه عرض کنم، فک کنم اینطوری حتی براشون مفیدتر باشه و افراد بیشتری رو هم بتونن جذب کنن چون مخاطبای خودشون و طرفدارای Xbox رو یه جا جمع می‌کنن و فضای بیشتری در اختیارشون هستش.

جدای از شوخی:D
مایکرو احتمالا FH4 و کوانتوم برک 2 رو نشون بده(البته کوانتوم دیگه انحصاری نیست) 8-}
حتی اگه شایعه‌ها درست از آب دربیان، امکان نداره به این زودیا خبری از QB2 بشه...Remedy قراره یه IP جدید معرفی کنه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
بین بتزدا و نینتندو مونده بودم به کدوم رای بدم که اخرش شد بتزدا :D
ubi و مخصوصا سونی رو میدونیم که قراره نمایش های گیم پلی زیادی داشته باشن + چند تا سورپرایز، ولی این وسط از بازی ها و برنامه های اینده نینتندو و بتزدا خبر خاصی نداریم!
مخصوصا نینتندو که سال 2018 رو یکم ارومتر شروع کرده و هنوز در مورد عناوینی که میخواد اخر سال منتشر کنه چیزی نمیدونیم. (به جز smash)
از اونور بتزدا... فقط پروژه جدید BGS ارزش رای دادن به بتزدا رو چند برابر میکنه :D مخصوصا اینکه خیلی ساکت بودن و چیز خاصی تایید نشده!
id هم که با یه شوتر جدید میاد جلو و باید ببینیم ادامه دوم هست یا نه....
در کل E3 خیلی خفنی میشه!

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
شدیدا برای کنفرانس سونی هایپم\m/
پارسال با وجودی که در مجموع نمایش های خوبی داشت ولی شدیدا ناامید شدم ازش و امیدوارم امسال بترکونه... به نمایش و معرفی DMCV، کالکشن یا ریمیک از یکی از بازی های انحصاری نسل قبل:D و نمایش گیم پلی GoT شدیدا امید دارم و خداکنه گند نزنن به هایپم:-"
به جز اون کنجکاوم نمایش بازی های بستدا رو هم ببینم... هرچند که بازی هاش زیاد به سلیقه ام نمیخوره ولی خب از نمایش های بستدا همیشه لذت میبرم:x
همه ی این موارد به کنجکاوم ببینم سابیرپانک 2077 بالاخره چطور نمایشی قراره داشته باشه.

• Like
Reactions: armin_shadow

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
من به سونی رای دادم!
نمایش های TLOU2 و GOT به تنهایی برای هایپ بودن کافیه! >:)
از اونطرف بازسازی Medievil هم دارن که به نظرم باهاش حال میکنم و چیز جذابی بشه!
یبلا انتظار معرفی Spyro رو داشتم، ولی الان هم معرفی شده و هم گیم پلی نشون دادن...هممم...بعید میدونم ریمستر این مدلی دیگه ای داشته باشیم... CTR احتمالا بره PSX :-"

دیگه ... دیگه... تاریخ Days Gone هم بزنند ، غیر از نمایش اسپایدرمن و معرفی DMC V دیگه نمیدونم ممکنه چه حرکتی برن! زیاد هایپم رو برای معرفی جدید نمیبرم بالا متاسفانه:(

آها اون Dreams لعنتی هم بالاخره عرضه بشه:| همین تابستون بدن بره! به خدا Mm حیف شد سر این ایده شون:(

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,836
نام
نریمان
امیدوارم اسکوئر پروژه ی اونجرز رو کامل معرفی کنه ببینیم چی هست اصلا؛ 1 سال و نیم گذشت از زمان معرفیش. :|

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
امیدوارم اسکوئر پروژه ی اونجرز رو کامل معرفی کنه ببینیم چی هست اصلا؛ 1 سال و نیم گذشت از زمان معرفیش. :|
خبری هم نشد تعجب نکنید. اسکوئر کلا سیستمش اینه. بازیای دو نسل بعدشو هم الان معرفی می کنه.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
همون پارسال که تایید شد گفتند امسال منتظر خبر نباشین و 2018 خبر های بعدی رو میشنوین... انشالله که خبری بشه
هم از Avengers کریستال و هم از GotG ِ ادیوس! (شایعه ای شده بود که امیدوارم حقیقت داشته باشه... که البته دور از انتظار هم نیست... چون پروژه های دیگه ای از مارول هم در دست ساخته)

پ.ن. الان چک میکردم سایت powerup-gaming یک مقاله فرستاده که طبق فرصت های شغلی خواسته شده برای پروژه ادعا میکنه پروژه خیلی شبیه destiny یا anthem خواهد بود...
پ.ن۲. (آف تاپیک) بحث اونجرز شد از فردا تا مدت نامعلومی fortnite یک رویدار infinity war داره که کاراکتر های مارول هستند یک دستکش بینهایت توی مپ گم شده و هر کی بردارتش تانوس میشه :D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دیگه بدتر از Cyberpunk2077 نیست ! هیچیش معلوم نیست کلا پروژه سری هست
CP2077 حداقل میدونیم قرار چی باشه ولی این یکی اصلا معلوم نی چی به چیه به قول معروف معلوم خوردنی پوشیدنی چیه اصلا :D :| در کل اسکوار با این نوع معرفی کردن جز عذاب دادن فن ها هیچ کار دیگه ای نمیکنه خدا رو شکر من یکی فن هیچکدوم از IP هاش نیستم !

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
CP2077 حداقل میدونیم قرار چی باشه ولی این یکی اصلا معلوم نی چی به چیه به قول معروف معلوم خوردنی پوشیدنی چیه اصلا :D :| در کل اسکوار با این نوع معرفی کردن جز عذاب دادن فن ها هیچ کار دیگه ای نمیکنه خدا رو شکر من یکی فن هیچکدوم از IP هاش نیستم !
مریضن ! برادر به هر حال الکی اینکار نمیکنن هم براشون بازخورد مالی داره و توجه ها رو جلب کنن هم اینکه بلاخره مارول بهشون فشار اورده باید بگید چون مارول جدیدا میخواد فعال بشه تو صنعت گیم و گفتن نمیخوایم مثل قبل ضعیف باشیم گفتن اسم کریستال داینامیک خودش به هر حال بازی ضعیفی نمیشه ... برای تبلیغ مارول و..

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
گفتنی ها رو دوستان گفتن
منم اتفاقاتی که دوست دارم رقم بخوره رو میگم

فقط قبلش اینو بگم که گیم برای من مثل فوتبال میمونه:D
حداقل از این نظر که حواشی بر متن غلبه داره و جذابیت حاشیه برام بیشتره
بحثایی که میشه، کل کل بین فنها ، اون انتظار شیرین قبل از مراسم؛ کلا با اینا بیشتر حال میکنم.

سر معرفی Gow در E3 2016 من رسما کف و خون قاطی کردم. تا یه روز کلا گیج و منگ بودم:D
ولی الان که دارم بازیش میکنم با اینکه به معنای واقعی کلمه شاهکاره اما از بس ازش مصاحبه و خبر و عکس و مقاله و ... دیدم که دیگه برام عادی شده
اون adrenaline rush و هایپی که سر معرفی بازی داشتم تو خود بازی حس نمیکنم

یا هایپی که سر تریلر کذایی معرفی واچ داگز شدم ( دیگه "اپیک مسیو فیل!" بعدش بماند:D) یا تریلر معرفی gow 3 و fallout vegas
دیگه هیچکدوم رو تو خود بازی تجربه نکردم
نمیدونم شاید از اثرات بالا رفتن سن باشه8->

-----------
در مورد کنفرانس ها من به سونی رای دادم (همینجوری عشقی... حال کردم:D)
لاین آپ بتزدا هم وسوسه کنندس اما من با کلا باهاش حال نمیکنم. یجوریه:-" (With all due respect to Its Fans)
البته سیاست معرفی و عرضه بازی هاش قابل ستایشه
تصور کنید E3 2015 هستش. یه تریلر پخش میشه.
تاد هاوارد (اگه اشتباه نکنم) میاد روی صحنه و میگه: "اینی که دیدین Fallout 4 بود. 4 ماه دیگه هم میاد .خداحافظ" و استیج رو ترک میکنه.:D

-----------
در مورد کنفرانس سونی من دوست دارم مثل مراسم 2016 باشه
پرده بره بالا و گوستاو رو نشون بدن وسط استیج که روی صندلی نشسته و تم مسحور کننده tlou رو میزنه
بعد گیم پلی tlou 2 پخش میشه و در آخر تاریخ عرضه رو میزنه اواخر 2018 یا اوایل 2019 (با توجه به خالی بودن تقویم سونی در 3 ماهه اخر سال. به اندازه کافی هم از rdr2 فاصله داره)
تمام که شد شاون لیدن بیاد رو استیج با تیشرت CTR و مثل همیشه بگه: It's all about the games و دیگه تا اخر مراسم نبینیمش:D

و تا پایان کنفرانس پشت سرهم بازی نشون بدین. چه بهتر که اینا باشه:

- گیم پلی Ghost of Tsushima
-گیم پلیDeath stranding
-گیم پلی Spiderman ( دیگه خیلی از این بازی نشون دادن ولی به هرحال هست)
-معرفی بازی فرام سافت ور
-معرفی پروژه جدید استدیو ژاپن و استاد اوئدا
-تریلر سایبرپانک
-گیم پلی دریمز
-معرفی rpg جدید اتلوس
-معرفی Persona 5 dance برای غرب
-ریمستر CTR
-معرفی گرن توریسمو 7
-معرفی یک شوتر جدید (از گوریلاگیمز؟! :-?)

بعلاوه اعلام زمان انتشار تک تکشون (Don't jinx it:D) و دو تا سورپرایز و کلی بازی VR حوصله سر بر:-"

پ.ن: طولانی شد. شرمنده:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
امسال از نظر معرفی های مورد انتظار احتمالا خفن ترین E3 نسل رو داریم.

بعد از مدت ها بالاخره قراره بازی جدید BGS معرفی بشه، بازی ای که قطع به یقین همین سال عرضه میشه پس نمایش خیلی مفصلی هم داره! بتزدا با توجه به هایپی که داره میکنه احتمالا حداقل یه سورپرایز خفن دیگه هم داره، شاید DOOM 2؟
از طرف دیگه یوبی به احتمال زیاد اسپلینتر سل جدید رو معرفی میکنه! BG&E2 هم احتمالا نمایش گیم پلی داشته باشه. دیویژن 2 و S@B و یه سری بازی معرفی شده دیگه رو که کنار بزاریم یوبی احتمالا یک یا دو سورپرایز دیگه هم داره! یکی احتمالا WD3 باشه و یکی دیگه کسی چه میدونه شاید POP؟ آواتار شعبه Massive به نظرم بعیده حضور داشته باشه!
امسال یکی از مهم ترین اتفاق های مراسم نمایش مفصل سایبر پانک هست! بعد این همه سال... یادمه خوندم بازی ممکنه زودتر از موعدی که سازنده ها براش تعیین کردن تکمیل بشه! امسال احتمالا بعیده اما سال دیگه احتمالا عرضه میشه و قطعا نمایشی کاملی داره!
مورد بعد P7 رمدی، یه IP اکشن سوم شخص سینمایی! امیدوارم نمایش این بازی هم مفصل و کامل باشه هر چند که بازی 2019 عرضه میشه و شاید نمایش کوتاه باشه!
مورد بعد پروژه مرموزی که تو 2K داره ساخته میشه! بایوشاک جدید؟ امیدوارم معرفی بشه و بالاخره ببینیم برنامه این ناشر برای سری چیه! یادمه یه شایعه منتشر شد که میگفت هانگار 13 سازنده مافیا 3 پشت بازیه! گذشته از این و مهم تر پروژه کن لوین. کِی میخواد معرفی بشه؟ امیدوارم همین E3.
پروژه فوق العاده مورد انتظار راکستدی! احتمالا قوی بالاخره معرفی میشه! در کنار این وارنر بروس مونترال هم قطعا بعد آرکام اوریجینز بازی جدیدی رو شروع کرده و انتظار میره که معرفی بشه!
معرفی پروژه مرموز فرام سافتویر که تو TGA تیزرش رو دیدیم! Shadows Die Twice احتمال میدم IP جدید باشه، امیدوارم به سولز رفته باشه!
نمایش گیم پلی Death Stranding! کی میخواد کوجیما گیم پلی نشون بده؟ هر چند که به نظر خودم نمایش گیم پلی بعیده ولی کوجیما قابل پیشبینی نیست شاید آماده کنه!
Borderlands 3 فوق العاده مورد انتظار! چقدر دیگه صبر کنیم؟ معرفی این بازی 100% قطعیه!
CAPCOM هم داره یه کارایی میکنه! قطعا حداقل یه سورپرایز بزرگ میارن! احتمال قوی DMCV باشه!
سونی شاید گیم پلی TLOU 2 رو نشون بده! هر چند که انتظار معرفی بازی بزرگ جدید رو شخصا ندارم گیم پلی بازی های معرفی شده رو کافیه نشون بدن تا انتظارها برآورده بشه کلی بازی همین الان دارن میسازن.
احتمال حضور IO و شاید معرفی Hitman جدید؟
احتمال حضور Ancestors: A Humankind Odyssey ! هر چند بعیده اما امیدارم نمایش اخیر بازی حداقل عمومی بشه!
PlayDead ممکنه بازی جدیدشو معرفی کنه!
مایکروسافت! به نظرم مراسم امسال برای مایکروسافت فوق العاده تعیین کننده هست! با توجه به اینکه اواخر نسل هستیم مایکروسافت اگه بخواد همین روند ناامید کننده رو ادامه بده استارت عقب افتادن خودش تو نسل آینده رو هم میزنه و نیاز داره که خودی نشون بده! از بین هیلو و گیزر احتمال یکی یا هر دو حضور دارن اما این کافی نیست!
بازی جدید Playground رو حداقل بیارن! اگر اشتباه نکنم اکشن نقش آفرینی هست!

+ یه نمایش خفن از گیم پلی Metro Exodus! شخصا به شدت منتظرم!
پروژه بعدی تک لند! شاید Call of Juarez جدید (با توجه به اینکه تازه امتیاز بازی رو به دست گرفتن احتمال پایینه!)، یا Dying Light 2؟
Dead Island 2... مایکروسافت دست از سر Sumo Digital برداره این بازی هم دوباره معرفی میشه!
نمایش گیم پلی SOTTR.
نمایش گیم پلی جدید از Anthem.

و کلی نمایش سورپرایز کننده و نمایش هایی که از قلم افتادن!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
درباره کنفرانس ها تک خطی بگم

بتزدا: بچه ها گفتند امسال مثل اینکه چنتا سوپرایز گنده داره از جمله بازی جدید BGS ولی به صورت عمومی مخاطب بازیهاش نیستم (البته دووم قلقلکم میده)
نینتندو: مثل اینکه نینتندو هم امسال دست پر هست از SMB2 و پوکمون ولی خب وقتی شرایط تجربه بازیهاش رو ندارم نمیتونم انچنان هایپ باشم
یوبیسافت: پارسال یوبی خیلی ترکوند ولی امسال فکر نمیکنم خبر خاصی باشه (کلا سر ماجرای ویوندی یکسری بازیهاش رو پیش از موعد رونمایی کرد) اهان SC هم در کار باشه نمایش اولش احتمالا بره کنفرانس مایکروسافت
EA: اول از همه خیلی خیلی دوست دارم بتل رویال بتفیلد بعدی رو ببینم و یکم براش هایپم :D دوم امیدورام FIFA 19 هم بیاد این گند نسخه قبلی رو بشوره و ببره
سونی: گیمپلی دلست، ghost of tsushima و اسپایدرمن و ... کنار رونمایی DMC V دیگه واقعا اصل هایپه و جدا از تمام اینها سونی مراسم هارو واقعا خوب اجرا میکنه و خوب میدونه گیمر رو چه طوری به وجد بیاره (برخلاف EA هرچقدر محتوا داشته بازم اجراشون بده)
مایکروسافت: تا دلتون بخواد اطراف مایکروسافت شایعه هست ولی جدا از تمام اینها هرچقدر فکر کردم دیدم بدتر از پارسال نمیتونه باشه :)) خلاصه این تغییر لوکیشن و گذر از مشکلات سخت افزاری با عرضه One S و X دیگه نوبت به مجموعه ایی از بازیها رسیده. در کل جذابیتش شاید همین هست که هیچی نمیدونیم از مراسم و میتونه خیلی خفن باشه و یا خیلی بد و معمولی

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
قشنگ هیچ وقت تو زندگیم اینقدر دوست نداشتم کنفرانس مایکروسافت بترکونه. به نظرم چند سال اخیر واقعا یک بعدی شده. هیجان رفته از صنعت.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
باز شایعه در مورد عنوان جاه طلبانه CD Projekt
بنظر میرسد CD Projekt قصد دارد یک ارائه طولانی مدت و مصاحبه پشت درهای بسته در مورد Cyberpunk 2077 در زمان برگذاری E3 داشته باشد ، که به مدت یک ساعت به طول بیینجامد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر