پیش‌بینی برندگان اسکار 2018

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط Dinosaur, ‏Mar 1, 2018.

?

بهترین فیلم سال 2017 از نظر شما؟

  1. Call Me by Your Name

    5.5%
  2. Darkest Hour

    3.6%
  3. Dunkirk

    5.5%
  4. Get Out

    1.8%
  5. Lady Bird

    7.3%
  6. Phantom Thread

    9.1%
  7. The Post

    3.6%
  8. The Shape of Water

    16.4%
  9. Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    36.4%
  10. سایر موارد

    10.9%
  1. Dinosaur

    دبیر تحریریه

    تاریخ عضویت:
    ‏Sep 29, 2005
    ارسال ها:
    15,639
    نام:
    آریا
    سلام!
    مراسم اسکار دیگه ای در راه هست و تاپیک پیش بینی و ... :D
    تاریخ اسکار 4 مارس هست و مدت زیادی بهش نمونده!

    [​IMG]

    ليست نامزدها:

    بهترين فيلم:
    The Shape of Water

    Call Me by Your Name
    Darkest Hour
    Dunkirk
    Get Out
    Lady Bird
    Phantom Thread
    The Post
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين کارگردان:
    Guillermo del Toro - The Shape of Water

    Christopher Nolan - Dunkirk
    Jordan Peele - Get Out
    Greta Gerwig - Lady Bird
    Paul Thomas Anderson - Phantom Thread

    بهترين بازيگر نقش اول مرد:
    Garry Oldman - Darkest Hour

    Timothee Chalamet - Call Me by Your Name
    Daniel Day-Lewis - Phantom Thread
    Daniel Kaluuya - Get Out
    Denzel Washington - Roman J. Israel, Esq

    بهترين بازيگر نقش اول زن:
    Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    Sally Hawkins - The Shape of Water
    Margot Robbie - I, Tonya
    Saoirse Ronan - Lady Bird
    Meryl Streep - The Post

    بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
    Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    Willem Dafoe - The Florida Project
    Woody Harrelson - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
    Richard Jenkins - The Shape of Water
    Christopher Plummer - All the Money in the World

    بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
    Allison Janney - I, Tonya

    Mary J. Blige - Mudbound
    Lesley Manville - Phantom Thread
    Laurie Metcalf - Lady Bird
    Octavia Spencer - The Shape of Water

    بهترين فيلمنامه اوريجينال:
    Get Out

    The Big Sick
    Lady Bird
    The Shape of Water
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين فيلمنامه اقتباسی:
    Call Me by Your Name

    The Disaster Artist
    Logan
    Molly's Game
    Mudbound

    بهترين انيميشن:
    Coco

    The Boss Baby
    The Breadwinner
    Ferdinand
    Loving Vincent

    بهترين فيلم خارجی زبان:
    A Fantastic Woman

    The Insult
    Loveless
    On Body and Soul
    The Square

    بهترين مستند:
    Icarus

    Abacus: Small Enough to Jail
    Faces Places
    Last Men in Aleppo
    Strong Island

    بهترين مستند کوتاه:
    Heaven Is a Traffic Jam on the 405

    Edith+Eddie
    Heroin(e)
    Knife Skills
    Traffic Stop

    بهترين فيلم کوتاه:
    The Silent Child

    DeKalb Elementary
    The Eleven O'Clock
    My Nephew Emmett
    Watu Wote/All of Us

    بهترين انيميشن کوتاه:
    Dear Basketball

    Garden Party
    Lou
    Negative Space
    Revolting Rhymes

    بهترين موسيقی متن:
    The Shape of Water

    Dunkirk
    Phantom Thread
    Star Wars: The Last Jedi
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين ترانه:
    Remember Me - Coco

    Mighty River - Mudbound
    Mystery of Love - Call Me by Your Name
    Stand Up for Something - Marshall
    This Is Me - The Greatest Showman

    بهترين تدوين صدا:
    Dunkirk

    Baby Driver
    Blade Runner 2049
    The Shape of Water
    Star Wars: The Last Jedi

    بهترين ميکس صدا:
    Dunkirk

    Baby Driver
    Blade Runner 2049
    The Shape of Water
    Star Wars: The Last Jedi

    بهترين طراحی صحنه:
    The Shape of Water

    Beauty and the Beast
    Blade Runner 2049
    Darkest Hour
    Dunkirk

    بهترين فيلمبرداری:
    Blade Runner 2049

    Darkest Hour
    Dunkirk
    Mudbound
    The Shape of Water

    بهترين چهره پردازی:
    Darkest Hour

    Victoria & Abdul
    Wonder

    بهترين طراحی لباس:
    Phantom Thread

    Beauty and the Beast
    Darkest Hour
    The Shape of Water
    Victoria & Abdul

    بهترين تدوين:
    Dunkirk

    Baby Driver
    I, Tonya
    The Shape of Water
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين جلوه های ويژه:
    Blade Runner 2049

    Guardians of the Galaxy Vol 2
    Kong: Skull Island
    Star Wars: The Last Jedi
    War for the Planet of the Apes

    ------------------

    امتیازها:
    اسکار بهترين فيلم: 10 امتياز
    اسکار بهترين کارگردان و بهترين بازيگر مرد و زن، نقش اول و مکمل: 8 امتياز
    ساير جوايز: 5 امتياز

    نکات لازم:
    1. لطفاً فقط اسم فيلم هايي که فکر ميکنين اسکار ميگيرن رو بنويسين، نه فيلمهايي که دوست دارين اسکار بگيرن!
    2. هر وقت از ليستتون مطمئن شدين اون رو ارسال کنين، نه اينکه زود بفرستين و بعد 10 بار ويرايشش کنين! البته ويرايش مشکلي نداره، ولي ديگه خواهشاً نذارين 25 ثانيه قبل از شروع مراسم تا کار من هم سخت بشه!
    3. لطفآ ليستتون حتماً به ترتيب بالا باشه و توي Spoiler بذارين تا تاپيک زيادي کِش نياد!
    4. تا قبل از شروع مراسم وقت دارين ليست رو ارسال کنين.

    موفق باشين!
     
    #1 Dinosaur, ‏Mar 1, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Mar 5, 2018
    PXG, voldmort, The Nostalgic Gamer و 18 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. Origami 2008

    کاربر فعال

    تاریخ عضویت:
    ‏Oct 2, 2014
    ارسال ها:
    2,016
    نام:
    سپهر
    نکات در مورد پیش بینی بنده :

    1- طبق هر سال پیش بینی من بر اساس برندگان مراسم SAG,PGA,DGA,BAFTA,Golden Globe,WGA,Critics Choice Awards و مراسم Independent Spirit Award هست که اونجا The Shape Of Water و Three Billboard نیستند!
    2- فکر کنم امسال پیش بینی آسان تر است؛ چون اینقدر فیلم ها بد و متوسط بودند که انتخاب کردن بین بد ها، به نظرم راحت تر است. هم چنان معتقدم که سخت ترین پیش بینی، پیش بینی اسکار 2016 بود.
    3- در بخش Sound Editing، دو برنده را بولد کردم، چون ممکن است دو تایی برنده شوند و چیزی طبیعی است (اشاره به اسکار 2013 که در همین بخش به Skyfall و Zero Dark Thirty جایزه دادند!)


    بهترين فيلم:
    Call Me by Your Name
    Darkest Hour
    Dunkirk
    Get Out
    Lady Bird
    Phantom Thread
    The Post
    The Shape of Water
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين کارگردان:

    Christopher Nolan - Dunkirk
    Jordan Peele - Get Out
    Greta Gerwig - Lady Bird
    Paul Thomas Anderson - Phantom Thread
    Guillermo del Toro - The Shape of Water

    بهترين بازيگر نقش اول مرد:
    Timothee Chalamet - Call Me by Your Name
    Daniel Day-Lewis - Phantom Thread
    Daniel Kaluuya - Get Out
    Garry Oldman - Darkest Hour
    Denzel Washington - Roman J. Israel, Esq

    بهترين بازيگر نقش اول زن:
    Sally Hawkins - The Shape of Water
    Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
    Margot Robbie - I, Tonya
    Saoirse Ronan - Lady Bird
    Meryl Streep - The Post

    بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
    Willem Dafoe - The Florida Project
    Woody Harrelson - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
    Richard Jenkins - The Shape of Water
    Christopher Plummer - All the Money in the World
    Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
    Mary J. Blige - Mudbound
    Allison Janney - I, Tonya
    Lesley Manville - Phantom Thread
    Laurie Metcalf - Lady Bird
    Octavia Spencer - The Shape of Water

    بهترين فيلمنامه اوريجينال:
    The Big Sick
    Get Out (ابروی این بخش را می برد اما برنده قطعی است!)
    Lady Bird
    The Shape of Water
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين فيلمنامه اقتباسی:
    Call Me by Your Name
    The Disaster Artist
    Logan
    Molly's Game
    Mudbound

    بهترين انيميشن:
    The Boss Baby
    The Breadwinner
    Coco
    Ferdinand
    Loving Vincent

    بهترين فيلم خارجی زبان:
    A Fantastic Woman
    The Insult
    Loveless
    On Body and Soul
    The Square

    بهترين مستند:

    Abacus: Small Enough to Jail
    Faces Places
    Icarus
    Last Men in Aleppo
    Strong Island

    بهترين مستند کوتاه:
    Edith+Eddie
    Heaven Is a Traffic Jam on the 405
    Heroin(e)
    Knife Skills
    Traffic Stop

    بهترين فيلم کوتاه:
    DeKalb Elementary
    The Eleven O'Clock
    My Nephew Emmett
    The Silent Child
    Watu Wote/All of Us

    بهترين انيميشن کوتاه:
    Dear Basketball

    Garden Party
    Lou
    Negative Space
    Revolting Rhymes

    بهترين موسيقی متن:
    Dunkirk
    Phantom Thread
    The Shape of Water
    Star Wars: The Last Jedi
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين ترانه:
    Mighty River - Mudbound
    Mystery of Love - Call Me by Your Name
    Remember Me - Coco
    Stand Up for Something - Marshall
    This Is Me - The Greatest Showman

    بهترين تدوين صدا:
    (Baby Driver (Tie
    Blade Runner 2049
    (Dunkirk(Tie
    The Shape of Water
    Star Wars: The Last Jedi

    بهترين ميکس صدا:
    Baby Driver
    Blade Runner 2049
    Dunkirk
    The Shape of Water
    Star Wars: The Last Jedi

    بهترين طراحی صحنه:

    Beauty and the Beast
    Blade Runner 2049
    Darkest Hour
    Dunkirk
    The Shape of Water

    بهترين فيلمبرداری:
    Blade Runner 2049

    Darkest Hour
    Dunkirk
    Mudbound
    The Shape of Water

    بهترين چهره پردازی:
    Darkest Hour
    Victoria & Abdul
    Wonder

    بهترين طراحی لباس:
    Beauty and the Beast
    Darkest Hour
    Phantom Thread
    The Shape of Water
    Victoria & Abdul

    بهترين تدوين:
    Baby Driver
    Dunkirk
    I, Tonya
    The Shape of Water
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين جلوه های ويژه:
    Blade Runner 2049
    Guardians of the Galaxy Vol 2
    Kong: Skull Island
    Star Wars: The Last Jedi
    War for the Planet of the Apes
     
    #2 Origami 2008, ‏Mar 1, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Mar 1, 2018
  3. Ehsan95_76

    Ehsan95_76 Let The Dawn Of Love Survive
    عضو تحریریه

    تاریخ عضویت:
    ‏Jun 3, 2010
    ارسال ها:
    1,884
    نام:
    احسان
    بهترين فيلم:
    Call Me by Your Name
    Darkest Hour
    Dunkirk
    Get Out
    Lady Bird
    Phantom Thread
    The Post
    The Shape of Water
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين کارگردان:

    Christopher Nolan - Dunkirk
    Jordan Peele - Get Out
    Greta Gerwig - Lady Bird
    Paul Thomas Anderson - Phantom Thread
    Guillermo del Toro - The Shape of Water

    بهترين بازيگر نقش اول مرد:
    Timothee Chalamet - Call Me by Your Name
    Daniel Day-Lewis - Phantom Thread
    Daniel Kaluuya - Get Out
    Garry Oldman - Darkest Hour
    Denzel Washington - Roman J. Israel, Esq

    بهترين بازيگر نقش اول زن:
    Sally Hawkins - The Shape of Water
    Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
    Margot Robbie - I, Tonya
    Saoirse Ronan - Lady Bird
    Meryl Streep - The Post

    بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
    Willem Dafoe - The Florida Project
    Woody Harrelson - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
    Richard Jenkins - The Shape of Water
    Christopher Plummer - All the Money in the World
    Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
    Mary J. Blige - Mudbound
    Allison Janney - I, Tonya
    Lesley Manville - Phantom Thread
    Laurie Metcalf - Lady Bird
    Octavia Spencer - The Shape of Water

    بهترين فيلمنامه اوريجينال:
    The Big Sick
    Get Out
    Lady Bird
    The Shape of Water
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين فيلمنامه اقتباسی:
    Call Me by Your Name
    The Disaster Artist
    Logan
    Molly's Game
    Mudbound

    بهترين انيميشن:
    The Boss Baby
    The Breadwinner
    Coco
    Ferdinand
    Loving Vincent

    بهترين فيلم خارجی زبان:
    A Fantastic Woman
    The Insult
    Loveless
    On Body and Soul
    The Square

    بهترين مستند:

    Abacus: Small Enough to Jail
    Faces Places
    Icarus
    Last Men in Aleppo
    Strong Island

    بهترين مستند کوتاه:
    Edith+Eddie
    Heaven Is a Traffic Jam on the 405
    Heroin(e)
    Knife Skills
    Traffic Stop

    بهترين فيلم کوتاه:
    DeKalb Elementary
    The Eleven O'Clock
    My Nephew Emmett
    The Silent Child
    Watu Wote/All of Us

    بهترين انيميشن کوتاه:
    Dear Basketball
    Garden Party
    Lou
    Negative Space
    Revolting Rhymes

    بهترين موسيقی متن:
    Dunkirk
    Phantom Thread
    The Shape of Water
    Star Wars: The Last Jedi
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين ترانه:
    Mighty River - Mudbound
    Mystery of Love - Call Me by Your Name
    Remember Me - Coco
    Stand Up for Something - Marshall
    This Is Me - The Greatest Showman

    بهترين تدوين صدا:
    Baby Driver
    Blade Runner 2049
    Dunkirk
    The Shape of Water
    Star Wars: The Last Jedi

    بهترين ميکس صدا:
    Baby Driver
    Blade Runner 2049
    Dunkirk
    The Shape of Water
    Star Wars: The Last Jedi

    بهترين طراحی صحنه:

    Beauty and the Beast
    Blade Runner 2049
    Darkest Hour
    Dunkirk
    The Shape of Water

    بهترين فيلمبرداری:
    Blade Runner 2049
    Darkest Hour
    Dunkirk
    Mudbound
    The Shape of Water

    بهترين چهره پردازی:
    Darkest Hour
    Victoria & Abdul
    Wonder

    بهترين طراحی لباس:
    Beauty and the Beast
    Darkest Hour
    Phantom Thread
    The Shape of Water
    Victoria & Abdul

    بهترين تدوين:
    Baby Driver
    Dunkirk
    I, Tonya
    The Shape of Water
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين جلوه های ويژه:
    Blade Runner 2049
    Guardians of the Galaxy Vol 2
    Kong: Skull Island
    Star Wars: The Last Jedi
    War for the Planet of the Apes
     
    jetalpha این نوشته را Like کرده است.
  4. Prince78

    ناظم انجمن

    تاریخ عضویت:
    ‏Jul 18, 2011
    ارسال ها:
    3,071
    نام:
    عارف
    اینم از پیشبینی امسال... ببینیم بازم مثل دو سال گذشته میتونیم سربلند بیرون بیایم یا خیر :D


    بهترين فيلم:

    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين کارگردان:

    Guillermo del Toro - The Shape of Water

    بهترين بازيگر نقش اول مرد:
    Garry Oldman - Darkest Hour

    بهترين بازيگر نقش اول زن:
    Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
    Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
    Allison Janney - I, Tonya

    بهترين فيلمنامه اوريجينال:
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين فيلمنامه اقتباسی:
    Call Me by Your Name

    بهترين انيميشن:
    Coco

    بهترين فيلم خارجی زبان:
    A Fantastic Woman

    بهترين مستند:

    Faces Places

    بهترين مستند کوتاه:
    Edith+Eddie

    بهترين فيلم کوتاه:
    DeKalb Elementary

    بهترين انيميشن کوتاه:
    Dear Basketball

    بهترين موسيقی متن:
    The Shape of Water

    بهترين ترانه:
    Remember Me - Coco

    بهترين تدوين صدا:

    Dunkirk

    بهترين ميکس صدا:
    Dunkirk

    بهترين طراحی صحنه:

    The Shape of Water

    بهترين فيلمبرداری:
    Blade Runner 2049

    بهترين چهره پردازی:

    Darkest Hour

    بهترين طراحی لباس:
    Phantom Thread

    بهترين تدوين:
    Dunkirk

    بهترين جلوه های ويژه:
    War for the Planet of the Apes
     
    Ehsan95_76 و Origami 2008 این نوشته را Like کرده اند.
  5. Ali Venom

    Gold User

    تاریخ عضویت:
    ‏Jul 2, 2013
    ارسال ها:
    4,025
    نام:
    ali

    به جز بهترین فیلم خارجی که به نظرم loveless میبره باقی رو درست زدی

    بهترین فیلم:
    Call Me by Your Name
    Darkest Hour
    Dunkirk
    Get Out
    Lady Bird
    Phantom Thread
    The Post
    The Shape of Water
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين کارگردان:

    Christopher Nolan - Dunkirk
    Jordan Peele - Get Out
    Greta Gerwig - Lady Bird
    Paul Thomas Anderson - Phantom Thread
    Guillermo del Toro - The Shape of Water

    بهترين بازيگر نقش اول مرد:
    Timothee Chalamet - Call Me by Your Name
    Daniel Day-Lewis - Phantom Thread
    Daniel Kaluuya - Get Out
    Garry Oldman - Darkest Hour
    Denzel Washington - Roman J. Israel, Esq

    بهترين بازيگر نقش اول زن:
    Sally Hawkins - The Shape of Water
    Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
    Margot Robbie - I, Tonya
    Saoirse Ronan - Lady Bird
    Meryl Streep - The Post

    بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
    Willem Dafoe - The Florida Project
    Woody Harrelson - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
    Richard Jenkins - The Shape of Water
    Christopher Plummer - All the Money in the World
    Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
    Mary J. Blige - Mudbound
    Allison Janney - I, Tonya
    Lesley Manville - Phantom Thread
    Laurie Metcalf - Lady Bird
    Octavia Spencer - The Shape of Water

    بهترين فيلمنامه اوريجينال:
    The Big Sick
    Get Out
    Lady Bird
    The Shape of Water
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين فيلمنامه اقتباسی:
    Call Me by Your Name
    The Disaster Artist
    Logan
    Molly's Game
    Mudbound

    بهترين انيميشن:
    The Boss Baby
    The Breadwinner
    Coco
    Ferdinand
    Loving Vincent

    بهترين فيلم خارجی زبان:
    A Fantastic Woman
    The Insult
    Loveless
    On Body and Soul
    The Square

    بهترين مستند:

    Abacus: Small Enough to Jail
    Faces Places
    Icarus
    Last Men in Aleppo
    Strong Island

    بهترين مستند کوتاه:
    Edith+Eddie
    Heaven Is a Traffic Jam on the 405
    Heroin(e)
    Knife Skills
    Traffic Stop

    بهترين فيلم کوتاه:
    DeKalb Elementary
    The Eleven O'Clock
    My Nephew Emmett
    The Silent Child
    Watu Wote/All of Us

    بهترين انيميشن کوتاه:
    Dear Basketball

    Garden Party
    Lou
    Negative Space
    Revolting Rhymes

    بهترين موسيقی متن:
    Dunkirk
    Phantom Thread
    The Shape of Water
    Star Wars: The Last Jedi
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين ترانه:
    Mighty River - Mudbound
    Mystery of Love - Call Me by Your Name
    Remember Me - Coco
    Stand Up for Something - Marshall
    This Is Me - The Greatest Showman

    بهترين تدوين صدا:
    Baby Driver
    Blade Runner 2049
    Dunkirk
    The Shape of Water
    Star Wars: The Last Jedi

    بهترين ميکس صدا:
    Baby Driver
    Blade Runner 2049
    Dunkirk
    The Shape of Water
    Star Wars: The Last Jedi

    بهترين طراحی صحنه:

    Beauty and the Beast
    Blade Runner 2049
    Darkest Hour
    Dunkirk
    The Shape of Water

    بهترين فيلمبرداری:
    Blade Runner 2049

    Darkest Hour
    Dunkirk
    Mudbound
    The Shape of Water

    بهترين چهره پردازی:
    Darkest Hour
    Victoria & Abdul
    Wonder

    بهترين طراحی لباس:
    Beauty and the Beast
    Darkest Hour
    Phantom Thread
    The Shape of Water
    Victoria & Abdul

    بهترين تدوين:
    Baby Driver
    Dunkirk
    I, Tonya
    The Shape of Water
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين جلوه های ويژه:
    Blade Runner 2049
    Guardians of the Galaxy Vol 2
    Kong: Skull Island
    Star Wars: The Last Jedi
    War for the Planet of the Apes
     
    Origami 2008 این نوشته را Like کرده است.
  6. raya2

    کاربر سایت

    تاریخ عضویت:
    ‏May 21, 2008
    ارسال ها:
    6,199
    بهترين انيميشن:
    The Boss Baby
     
  7. wiy2011

    کاربر سایت

    تاریخ عضویت:
    ‏Feb 17, 2013
    ارسال ها:
    840
    نام:
    فرهاد
    اینم از ما :D
    بهترین فیلم / Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترین کارگردان / Greta Gerwig

    بهترین بازیگر نقش اصلی مرد / Daniel Day-Lewis

    بهترین بازیگر نقش اصلی زن / Frances McDormand

    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد / Woody Harrelson

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن / Octavia Spencer

    به نظرم اصلی ها این ها بودن بقیه رو پیش بینی نکردم :D
     
  8. u_2

    u_2
    کاربر سایت

    تاریخ عضویت:
    ‏Aug 20, 2011
    ارسال ها:
    3,655
    بهترين فيلم:
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين کارگردان:
    Guillermo del Toro - The Shape of Water

    بهترين بازيگر نقش اول مرد:
    Garry Oldman - Darkest Hour

    بهترين بازيگر نقش اول زن:
    Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
    Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
    Allison Janney - I, Tonya

    بهترين فيلمنامه اوريجينال:
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين فيلمنامه اقتباسی:
    Call Me by Your Name

    بهترين انيميشن:
    Coco

    بهترين فيلم خارجی زبان:
    A Fantastic Woman

    بهترين مستند
    Last Men in Aleppo
    بهترين مستند کوتاه:
    Edith+Eddie

    بهترين فيلم کوتاه:
    DeKalb Elementary

    بهترين انيميشن کوتاه:
    Dear Basketball

    بهترين موسيقی متن:
    The Shape of Water

    بهترين ترانه:
    Remember Me - Coco

    بهترين تدوين صدا:
    Dunkirk

    بهترين ميکس صدا:
    Baby Driver

    بهترين طراحی صحنه:
    The Shape of Water

    بهترين فيلمبرداری:
    Blade Runner 2049

    بهترين چهره پردازی:
    Darkest Hour

    بهترين طراحی لباس:
    Phantom Thread

    بهترين تدوين:
    Dunkirk

    بهترين جلوه های ويژه:
    War for the Planet of the Apes
     
    masoud101 این نوشته را Like کرده است.
  9. TDKR

    کاربر سایت

    تاریخ عضویت:
    ‏May 1, 2012
    ارسال ها:
    228
    بهترين فيلم:
    Get Out
    بهترين کارگردان:
    Jordan Peele - Get Out
    بهترين بازيگر نقش اول مرد:
    Garry Oldman - Darkest Hour

    بهترين بازيگر نقش اول زن:
    Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
    Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
    Allison Janney - I, Tonya

    بهترين فيلمنامه اوريجينال:
    Get Out

    بهترين فيلمنامه اقتباسی:
    Call Me by Your Name

    بهترين انيميشن:
    Coco

    بهترين فيلم خارجی زبان:
    A Fantastic Woman

    بهترين مستند
    Faces Places
    بهترين مستند کوتاه:
    Heroin(e)
    بهترين فيلم کوتاه:
    DeKalb Elementary

    بهترين انيميشن کوتاه:
    Dear Basketball

    بهترين موسيقی متن:
    The Shape of Water

    بهترين ترانه:
    Remember Me - Coco

    بهترين تدوين صدا:
    Dunkirk

    بهترين ميکس صدا:
    Baby Driver

    بهترين طراحی صحنه:
    The Shape of Water

    بهترين فيلمبرداری:
    Blade Runner 2049

    بهترين چهره پردازی:
    Darkest Hour

    بهترين طراحی لباس:
    Phantom Thread

    بهترين تدوين:
    Dunkirk

    بهترين جلوه های ويژه:
    War for the Planet of the Apes
     
  10. Kurt117

    کاربر سایت

    تاریخ عضویت:
    ‏Aug 6, 2009
    ارسال ها:
    2,599
    نام:
    Ali

    بهترين فيلم:

    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين کارگردان:


    Guillermo del Toro - The Shape of Water

    بهترين بازيگر نقش اول مرد:

    Garry Oldman - Darkest Hour

    بهترين بازيگر نقش اول زن:

    Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri


    بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:

    Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين بازيگر نقش مکمل زن:

    Allison Janney - I, Tonya

    بهترين فيلمنامه اوريجينال:

    Get Out

    بهترين فيلمنامه اقتباسی:

    Call Me by Your Name

    بهترين انيميشن:

    Coco

    بهترين فيلم خارجی زبان:

    A Fantastic Woman

    بهترين مستند:

    Faces Places

    بهترين مستند کوتاه:

    Heaven Is a Traffic Jam on the 405

    بهترين فيلم کوتاه:

    The Silent Child

    بهترين انيميشن کوتاه:

    Negative Space

    بهترين موسيقی متن:

    The Shape of Water

    بهترين ترانه:

    Mystery of Love - Call Me by Your Name

    بهترين تدوين صدا:

    Dunkirk

    بهترين ميکس صدا:

    Star Wars: The Last Jedi

    بهترين طراحی صحنه:


    Blade Runner 2049

    بهترين فيلمبرداری:

    Dunkirk

    بهترين چهره پردازی:

    Darkest Hour

    بهترين طراحی لباس:

    The Shape of Water

    بهترين تدوين:

    The Shape of Water

    بهترين جلوه های ويژه:

    Star Wars: The Last Jedi
     
  11. keyvan1370

    کاربر سایت

    تاریخ عضویت:
    ‏Oct 16, 2014
    ارسال ها:
    53
    بهترين فيلم:
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين کارگردان:

    Guillermo del Toro - The Shape of Water

    بهترين بازيگر نقش اول مرد:
    Garry Oldman - Darkest Hour

    بهترين بازيگر نقش اول زن:
    Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
    Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
    Allison Janney - I, Tonya

    بهترين فيلمنامه اوريجينال:
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين فيلمنامه اقتباسی:
    Call Me by Your Name

    بهترين انيميشن:
    Coco

    بهترين فيلم خارجی زبان:
    A Fantastic Woman

    بهترين مستند:

    Last Men in Aleppo

    بهترين مستند کوتاه:
    Edith+Eddie

    بهترين فيلم کوتاه:
    The Silent Child


    بهترين انيميشن کوتاه:
    Dear Basketball

    بهترين موسيقی متن:
    The Shape of Water

    بهترين ترانه:
    This Is Me - The Greatest Showman

    بهترين تدوين صدا:
    Dunkirk

    بهترين ميکس صدا:
    Dunkirk

    بهترين طراحی صحنه:

    The Shape of Water

    بهترين فيلمبرداری:
    Blade Runner 2049

    بهترين چهره پردازی:
    Darkest Hour

    بهترين طراحی لباس:
    Beauty and the Beast

    بهترين تدوين:
    I, Tonya

    بهترين جلوه های ويژه:
    War for the Planet of the Apes
     
  12. amirarsenal

    کاربر سایت

    تاریخ عضویت:
    ‏Dec 5, 2010
    ارسال ها:
    514
    نام:
    امیر
    بهترين فيلم:
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين کارگردان:

    Guillermo del Toro - The Shape of Water


    بهترين بازيگر نقش اول مرد:
    Daniel Day-Lewis - Phantom Thread


    بهترين بازيگر نقش اول زن:
    Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri


    بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
    Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
    Laurie Metcalf - Lady Bird



    بهترين فيلمنامه اوريجينال:
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين فيلمنامه اقتباسی:
    Call Me by Your Name


    بهترين انيميشن:
    Coco



    بهترين فيلم خارجی زبان:
    Loveless


    بهترين مستند:
    Strong Island


    بهترين مستند کوتاه:
    Knife Skills


    بهترين فيلم کوتاه:
    The Silent Child


    بهترين انيميشن کوتاه:
    Negative Space


    بهترين موسيقی متن:
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين ترانه:
    Remember Me - Coco


    بهترين تدوين صدا:
    Dunkirk


    بهترين ميکس صدا:
    Dunkirk


    بهترين طراحی صحنه:

    Blade Runner 2049


    بهترين فيلمبرداری:
    The Shape of Water

    بهترين چهره پردازی:
    Darkest Hour


    بهترين طراحی لباس:
    Beauty and the Beast


    بهترين تدوين:
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين جلوه های ويژه:
    Blade Runner 2049
     
  13. sabco

    sabco کاربر فعال بخش تریلرها
    کاربر فعال

    تاریخ عضویت:
    ‏Sep 16, 2009
    ارسال ها:
    1,381
    هر دو دوره گذشته که فکر کنم دوم شدم. امسال که به خاطر سربازی رسما 99 درصد فیلما رو ندیدم و از نتایج مراسم های دیگه هم خبر ندارم. بعید میدونم امسال بخت باهام یار باشه ولی اگه بازم خوب پیش بینی کردم جدی دیگه باید به فکر یه بنگاه شرط گذاری باشم :D
    بهترين فيلم:
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين کارگردان:

    Guillermo del Toro - The Shape of Water

    بهترين بازيگر نقش اول مرد:
    Garry Oldman - Darkest Hour

    بهترين بازيگر نقش اول زن:
    Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri


    بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
    Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
    Allison Janney - I, Tonya


    بهترين فيلمنامه اوريجينال:
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين فيلمنامه اقتباسی:
    Call Me by Your Name

    بهترين انيميشن:
    Coco


    بهترين فيلم خارجی زبان:
    A Fantastic Woman

    بهترين مستند:

    Icarus

    بهترين مستند کوتاه:5
    Heroin(e)


    بهترين فيلم کوتاه:
    DeKalb Elementary

    بهترين انيميشن کوتاه:
    Dear Basketball

    بهترين موسيقی متن:
    The Shape of Water

    بهترين ترانه:
    This Is Me - The Greatest Showman

    بهترين تدوين صدا:
    Dunkirk

    بهترين ميکس صدا:
    Dunkirk

    بهترين طراحی صحنه:

    The Shape of Water

    بهترين فيلمبرداری:
    Blade Runner 2049


    بهترين چهره پردازی:
    Darkest Hour


    بهترين طراحی لباس:
    Phantom Thread

    بهترين تدوين:
    Dunkirk

    بهترين جلوه های ويژه:
    Blade Runner 2049
    پ.ن: جدی جدی خیلی از پیش بینی ها رو صرفا از اونجایی که راحت تر بود گزینه اول رو بهش دست نزنم و چهارتای بعدی رو پاک کنم، انتخاب کردم:D
     
    Ehsan95_76 این نوشته را Like کرده است.
  14. Dinosaur

    دبیر تحریریه

    تاریخ عضویت:
    ‏Sep 29, 2005
    ارسال ها:
    15,639
    نام:
    آریا
    بهترين فيلم:
    The Shape of Water

    بهترين کارگردان:

    Christopher Nolan - Dunkirk

    بهترين بازيگر نقش اول مرد:
    Garry Oldman - Darkest Hour

    بهترين بازيگر نقش اول زن:
    Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
    Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
    Allison Janney - I, Tonya

    بهترين فيلمنامه اوريجينال:
    The Shape of Water

    بهترين فيلمنامه اقتباسی:
    Call Me by Your Name

    بهترين انيميشن:
    Coco

    بهترين فيلم خارجی زبان:
    A Fantastic Woman

    بهترين مستند:

    Icarus

    بهترين مستند کوتاه:
    Edith+Eddie

    بهترين فيلم کوتاه:
    DeKalb Elementary

    بهترين انيميشن کوتاه:
    Lou

    بهترين موسيقی متن:
    The Shape of Water

    بهترين ترانه:
    Remember Me - Coco

    بهترين تدوين صدا:
    Dunkirk

    بهترين ميکس صدا:
    Dunkirk

    بهترين طراحی صحنه:

    Beauty and the Beast

    بهترين فيلمبرداری:
    Dunkirk

    بهترين چهره پردازی:
    Darkest Hour

    بهترين طراحی لباس:
    Phantom Thread

    بهترين تدوين:
    Dunkirk

    بهترين جلوه های ويژه:
    Star Wars: The Last Jedi
     
    Ehsan95_76 این نوشته را Like کرده است.
  15. Cj_sa

    کاربر سایت

    تاریخ عضویت:
    ‏Jul 5, 2007
    ارسال ها:
    2,510
    نام:
    مهرداد
    بهترين فيلم:
    Phantom Thread

    بهترين کارگردان:

    Christopher Nolan - Dunkirk

    بهترين بازيگر نقش اول مرد:
    Garry Oldman - Darkest Hour

    بهترين بازيگر نقش اول زن:
    Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
    Christopher Plummer - All the Money in the World

    بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
    Allison Janney - I, Tonya

    بهترين فيلمنامه اوريجينال:
    The Shape of Water

    بهترين فيلمنامه اقتباسی:
    Call Me by Your Name

    بهترين انيميشن:
    Coco

    بهترين فيلم خارجی زبان:
    Loveless

    بهترين مستند:

    Faces Places

    بهترين مستند کوتاه:
    Knife Skills

    بهترين فيلم کوتاه:
    The Silent Child

    بهترين انيميشن کوتاه:
    Dear Basketball

    بهترين موسيقی متن:
    The Shape of Water

    بهترين ترانه:
    Remember Me - Coco

    بهترين تدوين صدا:
    Dunkirk

    بهترين ميکس صدا:
    Dunkirk

    بهترين طراحی صحنه:

    The Shape of Water

    بهترين فيلمبرداری:
    Dunkirk

    بهترين چهره پردازی:
    Darkest Hour

    بهترين طراحی لباس:
    The Shape of Water

    بهترين تدوين:
    Dunkirk

    بهترين جلوه های ويژه:
    Star Wars: The Last Jedi