PlayStation The division

باسلام خدمت دوستان بازی سنتر تو انجمن گشتم مطلب زیادی راجه به بازی دیویژن ندیدم البته که این بازی زیاد جدید نیست ولی شاید یکسری از دوستان مثل خود من تازه رفته باشند سراغ این بازی !
جالبه که وقتی وارد محیط بازی میشیم میبینیم که این بازی از نظر گرافیک از بعضی بازیهای جدید هم خیلی سرتره و به خیلی از جزئیات و فضاها و بافتها توجه شده
خواستم اگر دوستان مطالبی داشتند در این پست بذارند من خودم چند تا سوال برارم پیش اومده بود گفتم که مطرح کنم اول اینکه متاسفانه سی دی گلد ادیشن که تمام season pass و دی ال سی ها داخلش باشه تو بازار نیست فقط یکی برای پی سی دیدیم
مطلب بعدی اینکه بعد از نصب بازی حدود 24 گیگاباین آپدیت نیاز داره و چون بازی کلا آنلاین هست حتما باید این آپدیت نصب بشه
داخل خود بازی برای کرفتینگ اسلحه و بقیه تجهیزات باید به خانه امن مرکزی رفت تو طبقه پایین سیف هاوس
ولی مطلبی که برام سوال شده اینکه معمولا تو بازیهایی مثل دستینی یا اسسین اوریجین وقتی شما یه اسلحه رو آپگرید میکنین لول اسله هم بالا میره ولی داخل بازی دیوژن من هرچی کرفتینگ میکنم فقط پاور اسلحه زیاد میشه و لول اسلتحه همون پاییین میمونه دوم اینکه اسلحه های سطح اگزوتیک رو نمیشه پیدا کرد!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر