امتیازات Kingdom Come: Deliverance

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
kingdom-come-deliverance-day-one-patch-size.jpg
release date: February 13, 2018
Developer: Warhorse Studios
Engine: CRYENGINE
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Publishers: Warhorse Studios, Deep Silver

امتیازات:

Gamespew 90
Game Revolution 90
Multiplayer.it 89
GameWatcher 80
DarkStation 80
Eurogamer Italy 80
Everyeye.it 80
Cubed3 70
Hardcore Gamer 70
Windows Central 60
Attack of the Fanboy 50
TheSixthAxis 40

2018-02-13_123457.jpg

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
پتانسیل بالایی داشت اما فدای باگ و مشکلات گرافیکی شده، حیف شد واقعا. عجیب اینجاست با این همه تاخیری که خورد هنوز باگهای زیادی داره
حتما بعد ریلیز آپدیت ها و رفع مشکلاتش تجربش میکنم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بله:| فیل میشویم میرود رده کارش:|
نظرات به شدت سلیقه ایه مشکلات فنی هم که دیگه رسما نابود کرد بازی رو باید صبر کرد تا مشکلات بازی برطرف بشه بعدا بریم سمتش با این حال بازی دقیقا همون چیزی بوده که منتظرش بودیم و به نظرم همین مهمه ...

مثلا Hardcore Gamer که بهش 70 داد اینجوری از بازی تعریف کرد

Had the initial forty-to-fifty hour campaign not delivered the level of bugs and problems present in the current build, you'd easily be looking at potentially one of the year's best all-round experiences in an RPG and an essential for everyone no matter your affiliation with the genre. As it stands, visually, technically and mechanically sound as its foundation is, Kingdom Come: Deliverance's performance is an unruly and occasionally unpredictable beast.

TheSixthAxis بهش 40 داده باز از بازی تعریف کرده ولی از مشکلات فنی بازی ناله کرده و گفته تموم خوبی بازی رو این مورد تحت شعاع قرار داده :

If Kingdom Come: Deliverance has a ton of bug fixing to improve the performance drastically, it could be a hidden gem. It’s clear that the game, despite its grand ambitions, was simply not ready for public consumption. Shimmers of brilliance are there and had it seen more time in the oven, or set its expectations at a more reasonable level, it could have been brilliant and scored significantly higher as a result. Alas, Kingdom Come: Deliverance is another cautionary tale rather than a trend setter.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,438
نام
علی
نظرات به شدت سلیقه ایه مشکلات فنی هم که دیگه رسما نابود کرد بازی رو باید صبر کرد تا مشکلات بازی برطرف بشه بعدا بریم سمتش با این حال بازی دقیقا همون چیزی بوده که منتظرش بودیم و به نظرم همین مهمه ...

TheSixthAxis بهش 40 داده باز از بازی تعریف کرده ولی از مشکلات فنی بازی ناله کرده و گفته تموم خوبی بازی رو این مورد تحت شعاع قرار داده :

If Kingdom Come: Deliverance has a ton of bug fixing to improve the performance drastically, it could be a hidden gem. It’s clear that the game, despite its grand ambitions, was simply not ready for public consumption. Shimmers of brilliance are there and had it seen more time in the oven, or set its expectations at a more reasonable level, it could have been brilliant and scored significantly higher as a result. Alas, Kingdom Come: Deliverance is another cautionary tale rather than a trend setter.
الان بحث اینجاس که اون پچ بالای 20 گیگی که روز اول دادن دقیقا چه کرده پس؟:| مطمئنا آپدیت کردنو بازی کردن دیگه؟!:|

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین

البته مشکلات فنی و باگ تو بازیهای بزرگ و با این سبک عادیه
اسکایریم زمان انتشارش اینقدر باگ داشت که اگه از command console استفاده نمیکردی گیر میوفتادی تو مراحل
مهم اینه که همون چیزی که باید باشه،باشه
این گروه از توانش خارج بود بازی رو همزمان برا سه پلتفرم بزنه و هندونه زیادی برداشته
باید میزاشت کم کم و با ریلیز رو pc تو همون 2016 شروع میکرد
این تاخیر دو ساله عاملی شده که این ایرادها بزرگتر جلوه کنه

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
یه نکته‌ای که به نظرم باید در نظر گرقت، اینه که Kingdom Come اولین بازی Warhorse Studios هست و اگر اشتباه نکنم فقط با بودجه‌ی 5 میلیون دلار ساخته شده. به همین دلیل هم هست که انیمیشن‌های بازی اینقدر توی ذوق میزنن و مشکلات فنی بازی هم بی‌شک تا حدی به همین خاطره. Cd Projekt هم یک‌مرتبه Witcher 3 رو نساخت، Witcher 1 هم اون‌طوری که من شنیدم قبل از نسخه‌ی Enhanced Edition باگ و مشکل کم نداشت (بماند که خود Witcher 3 هم قبل از آپدیت‌هاش باگ کم نداشت). باید به استودیو فرصت داد و شک ندارم که اگه بازی موفقیت تجاری مناسبی داشته باشه، بازی‌های بعدیشون خیلی پیشرفت میکنه. اونطوری که به نظر میاد، بازی توی ارائه‌ی چیزی که می‌خواسته کاملا موفق بوده و این مشکلات فنی و باگ‌ها هستن که باعث این نمرات شدن. البته حتی اگر این باگ‌ها هم نبودن، واقع‌گرایی بازی قطعا به مذاق همه خوش نمیومد. در کل منظورم اینه که اگر از نمایش‌های بازی و ایده‌ش خوشتون اومده بود، حالا یا یه مدت دیگه و بعد از رفع مشکلات فنی یا همین روزها، تهیه‌ش کنید چون به نظر بازی توی چیزی که قصد ارائه‌ش رو داشته کاملا موفق عمل کرده.

آخرین ویرایش:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
نمرات بازی خیلی هم خوبه، من ترسم از این بود نکنه 60 و خورده ای بشه، چون موقع دیدن تریلرا دقیقا میدونستم 70 و خورده ای میشه و به چه دلایلی. من که بازیش میکنم حتماً نه الان.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,438
نام
علی
نمرات بازی خیلی هم خوبه، من ترسم از این بود نکنه 60 و خورده ای بشه، چون موقع دیدن تریلرا دقیقا میدونستم 70 و خورده ای میشه و به چه دلایلی. من که بازیش میکنم حتماً نه الان.
آقا از این ضد هایپات برا منم بفرس:D گمان نکنم متا رو 70 بمونه!

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
آقا از این ضد هایپات برا منم بفرس:D گمان نکنم متا رو 70 بمونه!

من که نه تو تاپیک هاش چرخیدم نه اخبارشو خوندم اما تریلراشو به دقت پیگیری میکردم بعضم مواقع پتانسیل 50 رو هم داشت. اگر انتظارتون از چیزی که الان گرفته بالاتر بوده من نمیدونم شما چی رو دیدین یا دنبال چی بودین حقیقتش :D
نکته مهم برا من این بود تو چیزی که میخواد ارائه بده هم نزاییده باشه که نشده مث اینکه.

• Like
Reactions: J. Constantine

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
IGN Italia 75
Great story and medieval atmosphere, but with some technical problems, like low frame-rate, graphic pop-ups and improvable artificial intelligence.
Gaming Nexus 90
Kingdom Come will break you down. It will humble you. It will remind you that you’ve got a lot to learn. Whether that means making your fingers do more WASD gymnastics than you’ve ever done in a first-person game, or giving you the down and dirty as to the extended services provided in the bath house. It acknowledges what a thorough hell it is for women living under a complete patriarchy. It’ll also give you a feel for what it was like to walk through the streets of the Late Middle Ages, with its still-primitive technologies and its utter lack of plumbing.

The Games Machine 86
It's almost impossible not to compare Kingdom Come: Deliverance with the Witcher series: there's absolutely no fantasy in the Warhorse production, but it boasts a strong character, an enormous quantity of content, choices that matter, and an adult and mature storyline. You can't expect the same visual quality or a comparable level of polish (pun intended), but the battles are like nothing you've ever seen, and the depth of the simulation really drags the player into a beautiful medieval novel.

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,142
نام
Melkor
بازی طبق چیزایی که خوندم،کامبت سیستم و داستان عالی ای داره! واقعا حیفه زیر فشار این همه مشکلات فنی باشه ،کاشکی یک ماه تاخیر میزدن این بلا سر نمرات بازی نمیومد.

• Like
Reactions: uriel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر