اقای کیسی هادسون در مورد Dragon Age توضیح میدهد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
74203235147529170217.jpg

در هفته گذشته طبق گزارشی که منتشر شد سری بعدی Dragon Age در سال 2017 ریبوت شده است تا عناصر زنده (Live) بیشتری را در بر داشته باشد . از همین رو با توجه به علاقه شدید EA به سرویس پرداخت درون برنامه ای (microtransactions) برخی گمان ها به سمت قرار گرفتن این سرویس در بازی بعدی Dragon Age رفت . حال اقای کیسی هادسون طبق تویئیت که اخیرا منتشر کرده در مورد این نگرانی توضیح داده است .

هادسون بیان میکند که وقتی EA بازی بعدی Dragon Age را معرفی کرد خیال همه راحت میشود . بازیی که بر روی داستان و شخصیت پردازی تاکید دارد . با این حال بیان میکند که فعلا خیلی زود است که بخواهیم در این مورد صحبت کنیم . همچنین وجود عناصر زنده را تایید کرد ولی نه به معنای چیزی که همه فکر میکنیم. او بیان میکند که منظور از عناصر زنده ینی ادامه داشتن بازی بعد از تمام شدن بخش داستانی.

توئیت کیسی هادسون در این مورد :

"باز خورد های زیادی را این چند وقته در مورد Dragon Age خوندم . بزار خیالتون را در مورد چیزی که تیممون داره روش کار میکنه راحت کنم تمرکز بر روی داستان و شخصت پردازی
خیلی زوده که بخوام در این مورد صحبت کنم ولی وقتی حرف از زنده بودن میزنیم فقط به معنای طراحی یک بازی که بعد از تموم شدن بخش داستانیش باز هم چیز های برای گفتن داشته باشه ."​

با این حال اوایل این هفته مدیر عامل EA اندرو ویلسون در مورد برگشتن microtransactions به بازی Star Wars: Battlefront II دوباره تاکید کرد و گفت که با همه ضرر و زیان هایی که این مسئله به بازی وارد کرد قرار نیست از موضع خود در مورد پرداخت درون برنامه در آینده عقب نشینی کنن فقط این مورد را یک تجربه خوب دانست که به درست اجرا شدن microstransactions در بازی های آینده ـشان ختم خواهد شد. با توجه به شرایط فعلی اسفاده درست از پرداخت درون برنامه ای خواسته ی خیلی از گیمر هاست. در واقع پرداخت های درون برنامه ایی که اجباری نباشن و گیم پلی را تحت تاثیر قرار ندهند. زیاد هم بد نیست به نمونه موفقش Overwatch نگاه کنید .

نسخه ی جدید Dragon Age هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است ولی در ماه ژوئن بود که که اقای مایکل لایدلو بعد خارج شدن از استدیو گفت که چیزی هایی برای Dragon Age در حال اتفاق افتادن است . اخرین بازی این سری Dragon Age: Inquisition بود که در سال 2014 منتشر شد و تبدیل به موفق ترین عنوان در زمان لانچ در زمینه ی فروش در تاریخ BioWare شد.

Dragon Age Producer Responds To Concerns About New Game's Reported "Live Elements"

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
ea خیلی داره تلاش میکنه گند بزنه به همه بازیایی که داره . اخرشم به بهونه اینکه ۴۳۲۲۳۴میلیون نسخه نفروخت میاد استیدیو رو به کل تعطیل میکنه. با اختلاف بدترین سیاست ها رو داره

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به جای این مسخره بازی‌ها یه ریبوت از اوریجینز بدن بعدش هم یا شماره بعد چیزی مثل اوریجینز تحویل بدن یا کلا بیخیال سری بشن تا بیش از این گند نزدنش توش!
DAO در سطحیه که حتی تیم اصلی هم بیاد، نمیتونه چیزی مثلش بسازه:D بازی هنوز چنان کیفیتی داره که اصلا نیازی به ریبوت نداره. اصلا نمیخوام EA با ریبوت کردن، نابودش کنه.
برای من یکی هنوز DAII بهتر از DAI هست که بعد از چند ساعت بازی کردن، رغبت ادامه-ش رو نداشتم. داستان بازی هم برای من فعلا توی II مونده و جلو نرفته.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,434
نام
علی
یعنی اینکویزیشن افتضاحی بود در تاریخ گیمینگ!:| کافی بود بعد از ویچر بیاد تا با خاک یکسان بشه!:| همه ی شرکتا دارن چپ و راس بازی ریمستر و ریمیک میکنن این وسط EA که نمونه ی واضح پول پرستیش با گندی که توی پراختهایه بازی استاروارز زد بر همگان ثابت شده میگه من نمیرم سراغ ریمستر و ریمیک و دنبال آی پیه جدیدم:| که بتونم باز با پرداخت درون شبکه ای نابودش کنم:| یه مس افکت و یه اوریجینز ریمستر کنه بدون انگولک کاری البته تمومه دیگه واسه این نسل! یه رزیدنت 3 هم کپکام بده دیگه کالکشن ریمسترا بسته میشه برا من این نسل!:D

• Like
Reactions: Grey Warden

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
در مورد سیستم پرداخت درون برنامه ای به نظرم بودنش مشکلی ایجاد نمیکنه:D به شرطی که بتونه مثل overwatch باشه نه مثل battlefront 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر