بازی های دامپ شده برای ps4 فریمور 4.05

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
سلام. بله متاسفانه اپدیت مشکل داره. سعی میکنم تا فردا نسخه Repack این اپدیت را در سایت قرار بدم.
داداش سایت برای شماس یا اونجا نویسنده هستید؟
ی زحمت بکشید بازی های بیشتری اپلود کنین :-":D
دبنال Tom.Clancys.Ghost.Recon.Wildlands میگردم هر روز ب سایت سر میزنم نیست

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
بله

نه، حداقل برای من که قفل نشد
دوست عزیز تست کردیم تمام سیو گیماتون کار کار میوفتن و بازیا خودتون اجرا نمیشن!برای نبده و دوتا اشنا اینطوری شد
حتما یک سیو رو رو فلشی چیزی بک اپ بگیرید همینطور بازیهای نصب شدتون رو

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
دوست عزیز تست کردیم تمام سیو گیماتون کار کار میوفتن و بازیا خودتون اجرا نمیشن!برای نبده و دوتا اشنا اینطوری شد
حتما یک سیو رو رو فلشی چیزی بک اپ بگیرید همینطور بازیهای نصب شدتون رو
خود بازی نصب از قدیم بعد از هک، قفل می شن؟ من چندتا بازی هکی دارم منتها به نت وصل نمی شم که قفل نشن. شما تست کردی ببینی قفل می شن یا نه؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
خود بازی نصب از قدیم بعد از هک، قفل می شن؟ من چندتا بازی هکی دارم منتها به نت وصل نمی شم که قفل نشن. شما تست کردی ببینی قفل می شن یا نه؟

من استفاده نکردم اما احتمالا قفل شن
خوب وقتی هک هست دیگه چه نصبی؟فقط این هک بازیاش مقل اریج نیستنااا!دقت کن خیلی فریز و رو اعصابن
حتما دقت کن!الان داری با اسایش استفاده میکنی اونطوری میگی به به مجانیه!اما فعلا خیلی کار داره کلا هم ۱۰ ۱۲ تا ابزی خوب روش روش کار میکنه بقیه یا به درد نمیخوره یا کار نمیکنه یا برای فایرمر بالاس

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
من استفاده نکردم اما احتمالا قفل شن
خوب وقتی هک هست دیگه چه نصبی؟فقط این هک بازیاش مقل اریج نیستنااا!دقت کن خیلی فریز و رو اعصابن
حتما دقت کن!الان داری با اسایش استفاده میکنی اونطوری میگی به به مجانیه!اما فعلا خیلی کار داره کلا هم ۱۰ ۱۲ تا ابزی خوب روش روش کار میکنه بقیه یا به درد نمیخوره یا کار نمیکنه یا برای فایرمر بالاس
اوه یعنی بازی هایی که با این روش ها هک شدن، فیریز می شن وسط بازی؟ فریمور من 5.05 هست. اگه هکش بیاد فکر نکنم دیگه داستان فیریز داشته باشه. الان دیگه همه اگه بخوان هک کنن میان رو فریمور 4.55 که مشکلات اجرای بازیشون به حداقل برسه.

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
اوه یعنی بازی هایی که با این روش ها هک شدن، فیریز می شن وسط بازی؟ فریمور من 5.05 هست. اگه هکش بیاد فکر نکنم دیگه داستان فیریز داشته باشه. الان دیگه همه اگه بخوان هک کنن میان رو فریمور 4.55 که مشکلات اجرای بازیشون به حداقل برسه.

تا الان که اینطوری بوده و اصلان جالب نبوده!حالا کی بیاد برای این نسخه معلوم نیست
گاهی درست کار میکنن گاهی فریز میکنن
اون چیزی که انتظار داری فعلا نیست
انلاینم نمیشه

• Like
Reactions: erfanPS4

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
تا الان که اینطوری بوده و اصلان جالب نبوده!حالا کی بیاد برای این نسخه معلوم نیست
گاهی درست کار میکنن گاهی فریز میکنن
اون چیزی که انتظار داری فعلا نیست
انلاینم نمیشه
مسئله آنلاین نشدن خیلی برام اهمیت نداره اما برای اولین باریه که می شنوم با این هک بازی ها وسطش فیریز یا کرش می کنن!! جایی گزارش شده یا خودتون تست کردید ؟ تو یوتیوب می تونید رفرنس بدید؟

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
مسئله آنلاین نشدن خیلی برام اهمیت نداره اما برای اولین باریه که می شنوم با این هک بازی ها وسطش فیریز یا کرش می کنن!! جایی گزارش شده یا خودتون تست کردید ؟ تو یوتیوب می تونید رفرنس بدید؟

شما خوب استفاده نکردید گزارش نشده؟کل کاربرا باهاش مشکل دارن بلی شخصا اشنا فامیل دوست فرومهای خارجی تو بازیهای رزیدنت اویل ۷
و خیلی بازیای دیگه کرش میکنه یا کنسول فریز میکنه ، کاملا شانسیو رو اعصابه
نه دوست عزیز فعلا که شما کنسول هک شده ندارید بگرید فرومها پره
یوتوب هم سرچ نکردم اما باید باشه

• Like

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
شما خوب استفاده نکردید گزارش نشده؟کل کاربرا باهاش مشکل دارن بلی شخصا اشنا فامیل دوست فرومهای خارجی تو بازیهای رزیدنت اویل ۷
و خیلی بازیای دیگه کرش میکنه یا کنسول فریز میکنه ، کاملا شانسیو رو اعصابه
نه دوست عزیز فعلا که شما کنسول هک شده ندارید بگرید فرومها پره
یوتوب هم سرچ نکردم اما باید باشه
آره درسته، الان سرچ کردم. بعضی‌ها مشکل رو از کرنل دیدند بعضی ها هم نه. مثل اینکه کلا شانسیه. پس با همین حالت فعلی بدون هک جلو می ریم تا برسیم به یه هک پایدار.

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
آره درسته، الان سرچ کردم. بعضی‌ها مشکل رو از کرنل دیدند بعضی ها هم نه. مثل اینکه کلا شانسیه. پس با همین حالت فعلی بدون هک جلو می ریم تا برسیم به یه هک پایدار.

دوسته
۵.۰۵ هم که رو هواست!مردم که بیکار نیستن بشینن این اقا بچه بازی در بیاره .. qwertyup اکسپلویت رو که میگه داره!که شاید داره بلوف میزنه!الانم بازیا رو همینطوری مثل قبل همه بازی میکنن پس مشکلی نیست!تو فرومهای ایرانی هم یک شوری میدن ای ps4 هک شد و خیلیا بدوو رفتن ps4 پلم خریدن و گرون بعد هک کردن دیدن ۱۵ تا بازی بیشتر نیست
همشونم قدیمی بدد جوری ضد حال خوردن

• Like

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
دوسته
۵.۰۵ هم که رو هواست!مردم که بیکار نیستن بشینن این اقا بچه بازی در بیاره .. qwertyup اکسپلویت رو که میگه داره!که شاید داره بلوف میزنه!الانم بازیا رو همینطوری مثل قبل همه بازی میکنن پس مشکلی نیست!تو فرومهای ایرانی هم یک شوری میدن ای ps4 هک شد و خیلیا بدوو رفتن ps4 پلم خریدن و گرون بعد هک کردن دیدن ۱۵ تا بازی بیشتر نیست
همشونم قدیمی بدد جوری ضد حال خوردن
اون یارو که دیگه شورشو درآورده، میگه هشت ماه پیش کرنل رو گیر آورده ولی انتشار نمی ده‌ بعضیا هم می گن چون ناپایداره منتشر نمی کنه. سایت wololo هم هر سه روز یه خبر می ده. من اوایل خیلی تب هک داشتم ولی با این اوصاف کم کم دارم بی خیال می شم. حداقل تا وقتی که به یه هک پایدار برسیم.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر