همه نشانه‌ها اشاره به رونمایی از «Resident Evil 2 Remake» دارند

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
ظاهرا نشانه‌های زیادی اشاره به «Resident Evil 2 Remake» دارند. «Capcom» چند ماه‌ای می‌شود که ریمستری از سری «Resident Evil» منتشر نکرده‌ است، خب شاید بخاطر این عنوان است. به نظر می‌رسد نشانه‌ها حاکی از رونمایی قریب الوقوع RE 2 Remake و تاریخ انتشارش هستند.

resident-evil-2.jpg

اولا، یک سایت به نام این بازی وجود دارد که ما دو چیز در باره آن می دانیم؛ این صفحه متعلق به Capcom است و دیگری این که این سایت به صورت یک صفحه خالی سفید رنگ است که در آن کلمه “OK” وجود دارد. احتمالا OK اشاره به این دارد که چگونه تهیه کننده «Yoshiaki Hirabyashi» وجود این عنوان را آشکار کرد.

صفحه توییتر ژاپنی RE، یک سرتیتر جدید دارد که به صورت یک فضای خالی است که باید با عنوانی پر شود.

در نهایت، مستقیم‌ترین نشانه از توییتر برای تیم توسعه نشات می‌گیرد؛ توییتی که در پایین مشاهده می‌کنید، نکات جالبی دارد.

DT1wA7XVQAEaxiX-1024x768.jpg

در این عکس به راحتی می‌توانید «Dummy Finger» را مشاهده کنید که در دمو «Resident Evil 7» سر و صدای زیاد به پا کرد، دیگری لبه یک شی است که ظاهرا مثل ماشین‌های تایپ قدیمی به نظر می‌رسد؛ محل ذخیره‌سازی مشهور در Resident Evil کلاسیک.

نکته جالب این است که همه‌ی این اتفاقات چند روز قبل از 21 ژانویه که می‌شود سالگرد بیست سالگی RE2، به وقوع پیوستند.

منبع

Read the whole post here.

آخرین ویرایش:

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
درسته ما یه اویل می خوایم که احساس کنیم داریم اویل بازی میکنیم وگرنه دد اسپیسم با دوربین اول شخص تم فضای ،اینده ای خیلی وحشتناک بود حتی کمبود مهماتم داشت (براصاص خت سختی) ولی شما احساس نمیکنی داری اویل بازی میکنی چون مثل خودشه اویلم باید اینجوری باشه

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
جدا چه چیز این خبر می تونه جای تعجب داشته باشه! :D
خُ مشخص بود بعد از شماره یک، قراره نسخه 2 رو ریمیک کنن دیگه! :D کَردن! :D
بعدی هم شماره سه هست که تا 1 سال دیگه ریمیک می شه! :D هرچند هزار بار توسط شبیه ساز تمومش کردیم هممون! :D
ایده های ناب از سرزمین گِیم رخت سفر بسته... پیش به سویِ گذشته طلائی! :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
@Dr.Trax
خبر ساخت ریمیک شماره 2 که 2سال هست خود کپکام تایید کرده، حتی کارگردان و گروه ساخت هم مشخص شده و مصاحبه هم کردن.
خیر تاپیک در مورد زمان رونمائی از بازی هست.
ریمیک نسخه اول و نسخه Zero برای کنسول گیم کیوب (15 سال پیش) بود که برا کنسولهای نسل جدید هم ریلیز شد.
تا بحال هیچ نسخه ای از اویل های کلاسیک به معنای واقعی کلمه "ریمیک" نشدن، از همین لحاظ دوباره سازی یکی از بهترین عناوین سری میتونه حتی از تایید شدن شماره جدید هم مهمتر و پر سروصدا تر باشه.

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
@Dr.Trax
خبر ساخت ریمیک شماره 2 که 2سال هست خود کپکام تایید کرده، حتی کارگزدان و گروه ساخت هم مشخص شده و مصاحبه هم کردن.
خیر تاپیک در مورد زمان رونمائی از بازی هست.
ریمیک نسخه اول و نسخه Zero برای کنسول گیم کیوب (بیش از 10 سال پیش) بود که برا کنسولهای نسل جدید هم ریلیز شد.
تا بحال هیچ نسخه ای از اویل های کلاسیک به معنای واقعی کلمه "ریمیک" نشدن، از همین لحاظ دوباره سازی یکی از بهترین عناوین سری میتونه حتی از تایید شدن شماره جدید هم مهمتر و پر سروصدا تر باشه.
آخه داستان سَر این موضوعه که شخص خودِ من صدها که خوبه، هزاران دفعه این نسخه ها رو بازی کردم! پیر شدم با اینا! :D
بابا جان، من الآن یک بازی جدید، با همون حال و هوا و جَو می خوام! :D می تونی، بساز! :D چرا همش داری تراوُشاتِ قدیم رو می دی به خوردم! :D عین کسی شدن که داره یک خاطره قدیمی رو هر بار با یک رنگ و لعاب جدید تعریف می کنه! :D
یا مثلا این کارگردان های ایرانی که فیلم های قبل انقلاب رو با همون دیالوگ دوباره بازسازی می کنن! :D
بابا، کافیه! :D تفکر کنید، تامل کنید و مارو وارد یک چالش جدید کنید! :D نسل جدید چه گناهی کرده که در فقدانِ بازی های خاص و موندگاره! :D
یک جُک رو بارها تعریف کنی دیگه مثل سابق خنده دار نیست! برید سراغ یک لطیفه دیگه بابا! :D
من عنوان یک گیمیر کهنسال عرض کردما... :D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
آخه داستان سَر این موضوعه که شخص خودِ من صدها که خوبه، هزاران دفعه این نسخه ها رو بازی کردم! پیر شدم با اینا! :D
بابا جان، من الآن یک بازی جدید، با همون حال و هوا و جَو می خوام! :D می تونی، بساز! :D چرا همش داری تراوُشاتِ قدیم رو می دی به خوردم! :D عین کسی شدن که داره یک خاطره قدیمی رو هر بار با یک رنگ و لعاب جدید تعریف می کنه! :D
یا مثلا این کارگردان های ایرانی که فیلم های قبل انقلاب رو با همون دیالوگ دوباره بازسازی می کنن! :D
بابا، کافیه! :D تفکر کنید، تامل کنید و مارو وارد یک چالش جدید کنید! :D نسل جدید چه گناهی کرده که در فقدانِ بازی های خاص و موندگاره! :D
یک جُک رو بارها تعریف کنی دیگه مثل سابق خنده دار نیست! برید سراغ یک لطیفه دیگه بابا! :D
من عنوان یک گیمیر کهنسال عرض کردما... :D
فن ها یه بازی از اویل که داستانش از سری جداست و free هست دارن میسازن

• Like
Reactions: farzad_angel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر