معرفی بازی استراتژیک

گفتگو در 'معرفی و بررسی بازی ها' ایجاد شده توسط sadegh44, ‏Jan 5, 2018.

1. sadegh44

کاربر سایت

سلام روزتون بخیر
    میخواستم بهم چندتا بازی استراتژیک مثل ..قلعه ظهور تمدن ها زنرال ها . این سری بایز ها معرفی کنید بهم
    و در کنار اون بازی های که بشه با تعدادی نیرو پلن برای حمله به رقیب یا دفاع بچینی ..ممنون میشم

2. XboxLiveVirus

کاربر سایت

یه بازیه هست فقط یکم قدمیه اما گرافیک این چیزاش خوبه :D من از بچگی عاشقش بودم و هنوزم هم هستم! آنلاینشم کار میکنه و رایگانه. اسمش empire earth 2 هست.
    اینطوریه از انسان های اولیه شروع میکنی تا پیشرفته شه و جنگ رباط ها و این چیزا ساختمون سازی و حمله و این چیز ها هم داره :D کلی هم ذخایر معدنی مثل سنگ و آهن و نفت یا اورانیم داره و غذا و این چیزا. خیلی باحاله خیلی.
    یه بازی دیگه هم هست توش جنگ نداره و مربوط به شهرسازیه اما خیلی جالبه و حتما باید بازی کنه. simcity 5 اسمشه و هر چی یه شهر واقعی لازم داره رو باید براش انجام بدی .
    چنتا بازی دیگه هم هست که بستگی به علاقت داره مثل سری age of empire که قدمیه ولی آنلاینش حال میده .
    و البته همون سری ژنرالز که خودت گفتی این نسخه هاش رو اگه امتحان نکردی باید بازی کنی مثل Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising و یا Command & Conquer 3: Kane's Wrath البته آنلاینش چون تنهایی ممکنه حوصلت سر بره !

3. mybod

کاربر سایت

من pes 2017 نصب کردم بعد مشکل (لوگو..و..لباس تیم ها.. است)

بعد رفتم تحقیق کردم دیدم تو سایتا گفتن که باید آپدیت یا همون ریختن (پچ) رو تو بازی اجرا کنی تا لوگو و لباس تیم ها درست بشه...

بعد اگه من پچ رو تو بازی بریزم مشکلی تو بازی پیش نمیاد؟؟؟
    یعنی تیم ضعیف یا قوی نمیشن؟؟؟
    یا ترکیب تیم ها عوض نمیشه؟؟؟....

hamidfijani این نوشته را Like کرده است.
  4. hamidfijani

کاربر سایت

سلام. حمید هستم از شیراز
    یه بازی استراتژیک قدیمی به نام real war محصول 2001 رو دوران نوجوانی بازی میکردم. الان دنبالشم. هم خودش هم نسخه های جدیدش. ممنون میشم راهنمایی کنید چطور میتونم تهیه کنم این بازی رو!
    09173
    hamidfijani@gmail.com

#4 hamidfijani, ‏Jan 9, 2018
    Last edited by a moderator: ‏Sep 15, 2018
  5. XboxLiveVirus

کاربر سایت

torrent بگرد باید پیدا شه

آدرس خونه رو هم میدادی!

6. ehsan_jan3

کاربر سایت

Sudden Strike 4
    men of war assault squad 2