Multi Platform Monster Hunter: World

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 26, 2018
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
MHWorld_E3_art1.jpg

Publisher and Developer : Capcom
Genre: Action RPG
Platforms : PS4 - Xbox One - PC
Release Date: January 26 2018

حالا که فقط حدود 20 روز به عرضه مونده، یه تاپیک برای اخبار، هماهنگی و پیدا کردن تیم برای Co-op لازمه. یه سری اطلاعات تایید شده از بازی + اطلاعاتی که خودم از تجربه‌ی بتا بدست آوردم رو در زیر بصورت تیتروار اعلام می‌کنم که اگه احیانا کسی با بازی آشنا نیست یا اینکه از محتویات بازی اطلاعی نداره، برای تجربه‌ی بازی آماده بشه:

- محتوای داستانی بازی حدود 40 تا 50 ساعت طول می‌کشه و طبق معمولِ نسخه‌های قبل، بعدش تازه ماجرای اصلی شروع میشه که اونم مولتی‌پلیر و Co-op هستش که باعث میشه صدها ساعت دیگه، واسه شکار هیولاهای مختلف و چلنج‌های هفتگی و البته ارتقای اسلحه‌ها و زره‌ها صرف بشه!
- برخلاف نسخه‌های قبلی، کمپین داستانی فقط یه بخش تمرینی برای بخش چند نفره نیست و چالش‌های بزرگ رو هم شامل میشه.
- طبق گفته کارگردان، بازی بعد از عرضه، از رویدادهای هفتگی و آپدیت‌های منظم و رایگان زیادی بهره خواهد برد.
- بازی هم بصورت آفلاین و هم بصورت آنلاین قابل بازیه و حتما نیازی نیست همیشه به اینترنت وصل باشید.
- اغلب مراحل و ماموریت‌ها رو میشه بصورت Co-op که تا حداکثر 4 نفر هست، تکمیل کرد.
- [طبق تجربه بتا] تمام 14 اسلحه‌ی بازی کاملا از نظر کنترل، عملکرد و قابلیت‌ها، متفاوت هستند و ماهر شدن در هر کدومشون، دقت و تمرین جداگانه رو لازم داره.
- [طبق تجربه بتا] برخلاف نسخه‌های قبل، هیچ لودینگ و معطلی خاصی، بین مناطق مختلف وجود نداره و مپ‌های بازی کاملا یکپارچه هستند.
- [طبق تجربه بتا] هوش مصنوعی هیولاها پیشرفت عظیمی کرده و کاملا هوشمندانه، وضعیت نبرد رو بررسی می‌کنن و از هر وسیله‌ای (مثل محیط، عقب‌نشینی و هیولاهای دیگه) برای شکست دادنتون استفاده می‌کنن.
- [طبق تجربه بتا] پوشش گیاهی و جانوری و محیط‌ها کاملا پویا هستند و حس یک حیات وحش واقعی رو منتقل می‌کنند.
- [طبق تجربه بتا] پیشرفتی که رفتار و انیمیشن هیولاها نسبت به نسخه‌ی قبل داشتن فوق‌العادست و در حد یک نسل تفاوت رو در اونها میشه حس کرد.
- [طبق تجربه بتا] از محیط میشه حداکثر استفاده رو کرد و با آیتم‌های متنوع و ساختاری که هر محیط داره، خیلی راحت میشه روند مبارزه رو تغییر داد.
- تجربه‌ی مولتی پلیر بازی کاملا توی این نسخه ریحن فری شده و تمام بازیکنان از سرتاسر جهان، می‌تونن به هم وصل بشن و بازی رو با هم تجربه کنن...پس از نظر پیدا کردن پلیر خیالمون باید راحت باشه (مخصوصا با اعتیادی که ژاپنیا به MH دارن :D)
- [طبق تجربه بتا] وضعیت سرورها در بتا بسیار مناسب بود و خیلی راحت در عرض چند ثانیه می‌شد یه Squad تشکیل داد و شروع به شکار کرد.

بازی 6 بهمن برای PS4 و Xbox One و در پاییز 2018 برای PC عرضه میشه. اگه کسی قصد تهیه بازی رو در روزهای ابتدایی داره، همین‌ جا اعلام کنه و id خودشو بزاره که همه بتونن راحت یه گروه تشکیل بدن. منم سعی می‌کنم تو این روزهای پایانی که به عرضه مونده یه سری اطلاعات تکمیلی راجب اسلحه‌ها، هیولاها و روش‌های مبارزه توی تاپیک قرار بدم که همه با آمادگی بریم سراغ بازی <:-P

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
جدی تو Kirin و Teostra رو آسونتر از نرگیگانته میدونی؟ >_>

مخصوصا Teostra به نظر من خیلی زیادی وحشی و سخته

این بازیش تجربش مثل دارک سولزه از این نظر که هرکی بازی کنه به نظرش سخت ترین باس و آسونترین باس ها با بقیه احتمالش خیلی زیاده که فرق بکنه

ولی Vaal رو موافقم راحت ترین الدره D: و اینکه الان فارمش نکن اصلا چون بعدا که Tempered Elder Dragon هارو آزاد بکنی برا فارم کردن Decoration و Gem هایی که برا Augment لازم داری بهترین راه فارم کردن Tempered Elder Dragon هاست که من خودم برا این کار اکثرا دارم هی Vaal رو فارم میکنم اینجوری هم سلاح و آرمورش رو میتونم بگیرم از بس فارمش میکنم (که گرفتم) هم Decoration و اون Gem هارو فارم میکنی

خلاصه الان به فکر فارمش نباش
teostra رو بیشتر از این که خودش رو مخ من باشه اون لوکیشن اولی که میبینیش رو مخم بود یعنی خودش نمیتونست بهم اتک بده بجاش اون گدازه ها میزد نصف دمیجمو میبرد:| سر همین جریان 20 دقیقه ای زدمش چون تو اون لوکیشن نمیتونستم بهش اتک بدم
kirin هم که من بهش اصلا الدر نمیگم در حد همین اسمال ماسنتر های بازی بود برام:D
daora هم که وقیتی اسمشو شنیدم ترسیدم چی بود اسمش دراگون استیلی یه همچین چیزی بود:D ولی خب این دراگون کلا علاقه زیادی داره تو هوا باشه که همین بزرگترین نقطه ضعفشه چون با فلش پاد میزنیش زمین حتی نمیذاری بره تو یه لوکیشن دیگه
ولی خدا نیاره از نرگیگانگه من حتی میترسم قیافشو ببینم اصلا هم اینایی که تو دو دقیقه میزننش درک نمیکنم:|
ولی خب درست میگی این بازی مثل دارک سولزه یادمه تو دارک سولز 3 یه باسی بود تو اسمش جادوگری چیزی بود خلاصه من یک ساعت تو این باس موندم دیگه داشم کفری میشدم تا زدمش درصورتی که دوستم اینو همون اول دید زد:| در عوضش باسی که رفیق ما نیم ساعت زدنش طول کشید رو من همون اول دیدم زدم:D

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
teostra رو بیشتر از این که خودش رو مخ من باشه اون لوکیشن اولی که میبینیش رو مخم بود یعنی خودش نمیتونست بهم اتک بده بجاش اون گدازه ها میزد نصف دمیجمو میبرد:| سر همین جریان 20 دقیقه ای زدمش چون تو اون لوکیشن نمیتونستم بهش اتک بدم
kirin هم که من بهش اصلا الدر نمیگم در حد همین اسمال ماسنتر های بازی بود برام:D
daora هم که وقیتی اسمشو شنیدم ترسیدم چی بود اسمش دراگون استیلی یه همچین چیزی بود:D ولی خب این دراگون کلا علاقه زیادی داره تو هوا باشه که همین بزرگترین نقطه ضعفشه چون با فلش پاد میزنیش زمین حتی نمیذاری بره تو یه لوکیشن دیگه
ولی خدا نیاره از نرگیگانگه من حتی میترسم قیافشو ببینم اصلا هم اینایی که تو دو دقیقه میزننش درک نمیکنم:|
ولی خب درست میگی این بازی مثل دارک سولزه یادمه تو دارک سولز 3 یه باسی بود تو اسمش جادوگری چیزی بود خلاصه من یک ساعت تو این باس موندم دیگه داشم کفری میشدم تا زدمش درصورتی که دوستم اینو همون اول دید زد:| در عوضش باسی که رفیق ما نیم ساعت زدنش طول کشید رو من همون اول دیدم زدم:D
Teostra رو با فلش پاد کاریش میشه کرد که حتی نتونه از رو زمین بلند شه. کافیه یه تیم همه فلش داشته باشن انفجار کشنده اش که هیچی حتی نمیزاری فرار کنه.:D
اسمال مانتستره kirin؟:|تو فکر کنم فقط اون kirin LR که تو event بوده رو زدی, بزار لولت 49 شه! بعد که خواستی لولتو بالا ببری ببینم دوباره میگی اسمال مانستره یا نه ای از خدا بیخبر=))

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
کپچر کردن چجوریه ؟! وسایل خاصی لازم داره ؟
trap و tanq bomb. روش عادیش اینه که هیولا رو حسابی میزنی تا جونش بحرانی شه.( وقتی شروع کنه لنگ لنگان ازت دور شدن یا اگه به اندازه کافی بالا باشه اطلاعاتت از اون هیولا تو نقشه میبینی که یه اسکلت بالای سرش ظاهر شده از اینجا میفهمی که الان میشه کپچرش کرد) وقتی این اتفاق افتاد مثلا یه shock trap میزاری تو مسیرش بعد tranq bomb رو میری جلو صورتش میزنی اگه بگیره کپچر میشه. فقط یکم باید تمرین کنی که دقیقا قلقش دستت بیاد. وقتی هیولا به دام میافته باید خیلی سریع عمل کنی چند ثانیه بیشتر وقت نداری بری جلو صورتش و tranq bomb رو بزنی و این که اگه راحت تر بودی اول tranq bomb رو حلو صورتش بزن بعد trap رو کار بزار اینجوری هم عمل میکنه. بهترین زمین هم واسه کپچر وقتیه که هیولا بره بخوابه. یه چند دفعه امتحان کنی دیگه خودت دستت میاد همه این چیزا.

• Like
Reactions: Jack Sparrow

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
Teostra رو با فلش پاد کاریش میشه کرد که حتی نتونه از رو زمین بلند شه. کافیه یه تیم همه فلش داشته باشن انفجار کشنده اش که هیچی حتی نمیزاری فرار کنه.:D
اسمال مانتستره kirin؟:|تو فکر کنم فقط اون kirin LR که تو event بوده رو زدی, بزار لولت 49 شه! بعد که خواستی لولتو بالا ببری ببینم دوباره میگی اسمال مانستره یا نه ای از خدا بیخبر=))
اره تو کوئست ها که رفتم همش دیدم دارن تیمی سعی میکنن kirin رو بزنن مثل این که خیلی سخته:D ولی خب پست ها رو بخونی میفهمی که من تازه الدر دراگون ها رو زدم پس کارینی که من زدم رنک پایین بوده
تجربه هم ثابت کرده هیچ وقت کوئستی رو تیمی نرو چون که health مانستر ها 4 برابر میشه و اگه یارات خوب بازی نکنن خیلی راحت میبازی حالا هر چقدرم تو خوب بازی کنی فقط در صورتی تیمی خوبه که یارات واقعا قوی باشن مثل نرگیگانگه که یارام همه فول بودن
همین الانم الدر دراگون اخر بازی رو زدم بعد زدنش همچنان میگم که نرگیگانگه برای من سخت ترین دراگون بازی بود چون این دراگون اخری فقط health زیادی داشت راحتم با دوال بلید زدمش فقط سر جریان جون زیادی که داشت زدنش طول کشید حدود 30 دقیقه زدنش برام طول کشید

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
اره تو کوئست ها که رفتم همش دیدم دارن تیمی سعی میکنن kirin رو بزنن مثل این که خیلی سخته:D ولی خب پست ها رو بخونی میفهمی که من تازه الدر دراگون ها رو زدم پس کارینی که من زدم رنک پایین بوده
تجربه هم ثابت کرده هیچ وقت کوئستی رو تیمی نرو چون که health مانستر ها 4 برابر میشه و اگه یارات خوب بازی نکنن خیلی راحت میبازی حالا هر چقدرم تو خوب بازی کنی فقط در صورتی تیمی خوبه که یارات واقعا قوی باشن مثل نرگیگانگه که یارام همه فول بودن
همین الانم الدر دراگون اخر بازی رو زدم بعد زدنش همچنان میگم که نرگیگانگه برای من سخت ترین دراگون بازی بود چون این دراگون اخری فقط health زیادی داشت راحتم با دوال بلید زدمش فقط سر جریان جون زیادی که داشت زدنش طول کشید حدود 30 دقیقه زدنش برام طول کشید
خب حرفتو قبول دارم الدر دراگون ها اصلا سخت نیستن فقط خیلی نبرد باهاشون حماسیه:D باس آخرم که قشنگ یه کشتیه گنده ست فقط واسه خودش راه میره.نرگی چون خیلی نیازه لوت کردنش که اینقدر لوتش میکنی که دیگه چشم بسته میزنیش. البته تو حالت تمپرد دوباره دوستان لول آپ میشن میتونن سریع وان شاتت کنن باید مجهز و با احتیاط بری ولی بازم این کیرین رو نمیدونم از کدوم جهنم دره ای اوردن تو بازی با اون قیافش... فقط دستم رو L1 بود میدوییدم ضربه نخورم:))کافی بود یجا یه ضربه اضافه بهش بزنم در جا میکشتم:|
حالا کیرین رو که بخواد کسی هم هم نمیشه مولتی رفت تو شلوغی سریع تر میکشه ولی درکل مولتی رو من بخاطر لذتش میرم اگه هیولایی رو خودمم راحت بزنم بازم مولتی میرم چون چندتایی شکار کردن خیلی حالش بیشتره بعدم با تیم خودمون میرم همه کارشون درسته, ماموریتا هم معمولا سختاشون لول پایین نمیتونه بهت ملحق شه مثلا واسه تمپرد الدرها حداقل لول 50 نیازه. درکل مثل بازیا دیگه زیاد آدم نوب نداره اکثرا حرفه این از اون نظر مشکلی نداشتم.

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
خب حرفتو قبول دارم الدر دراگون ها اصلا سخت نیستن فقط خیلی نبرد باهاشون حماسیه:D باس آخرم که قشنگ یه کشتیه گنده ست فقط واسه خودش راه میره.نرگی چون خیلی نیازه لوت کردنش که اینقدر لوتش میکنی که دیگه چشم بسته میزنیش. البته تو حالت تمپرد دوباره دوستان لول آپ میشن میتونن سریع وان شاتت کنن باید مجهز و با احتیاط بری ولی بازم این کیرین رو نمیدونم از کدوم جهنم دره ای اوردن تو بازی با اون قیافش... فقط دستم رو L1 بود میدوییدم ضربه نخورم:))کافی بود یجا یه ضربه اضافه بهش بزنم در جا میکشتم:|
حالا کیرین رو که بخواد کسی هم هم نمیشه مولتی رفت تو شلوغی سریع تر میکشه ولی درکل مولتی رو من بخاطر لذتش میرم اگه هیولایی رو خودمم راحت بزنم بازم مولتی میرم چون چندتایی شکار کردن خیلی حالش بیشتره بعدم با تیم خودمون میرم همه کارشون درسته, ماموریتا هم معمولا سختاشون لول پایین نمیتونه بهت ملحق شه مثلا واسه تمپرد الدرها حداقل لول 50 نیازه. درکل مثل بازیا دیگه زیاد آدم نوب نداره اکثرا حرفه این از اون نظر مشکلی نداشتم.
داداش گلم بیا کمک کن این KIRIN Temper بزنیم بی همه چیز اعصاب واسم نذاشته هیچ مانستری تو بازی انقدر اذیتم نکرده بودx-(x-(:D
من خودم با تیرکمون میام زیاد به من ضربه نمیزنه ولی هم تیمی هارو یه بار تو دو دقیقه سه تاشونو با هم کشت:-SS:D

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
حرفهاتون برام خیلی عجیبه، بر عکس همتون من با نرگیگانته مشکل زیادی ندارم و مثل آب خوردن میزنمش، ولی بقیه الدر دراگون ها بیچارم کردند. همیشه در حال خوردن مگاپوشن هستم.
به طرز ناجوری به المنت هاشون حساسم.
کیرین هم نزدم و همینجور لول ۴۹ موندم...

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
داداش گلم بیا کمک کن این KIRIN Temper بزنیم بی همه چیز اعصاب واسم نذاشته هیچ مانستری تو بازی انقدر اذیتم نکرده بودx-(x-(:D
من خودم با تیرکمون میام زیاد به من ضربه نمیزنه ولی هم تیمی هارو یه بار تو دو دقیقه سه تاشونو با هم کشت:-SS:D
من تا آخر هفته نیستم ولی خواستی آیدیتو بده اومدم به روی چشم. در کل اصلا سعی نکن چهار نفره بزنیش دیگه خودت دیدی چیکار میکنه.:D نهایتش یه نفر لول بالا که سپر و نیزه داشته باشه ببر اون جلو حمله هاش رو بگیره تو از دور بزنیش, بهترین استراتژی همینه. من خودم که با سویچ اکس بیچاره شدم تا زدمش, تنها هیولایی بود که حس کردم اونه که داره منو شکار میکنه.:))

• Like
Reactions: American Idiot

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
کوئست beyond the blasting scales خیلی حال داد یعنی یکی از باحال ترین کوئست ها بود البته نه اولش:D وقتی میفهمی جریان چیه:D
اولش که با یکی از بمب های مانستره میمیری و کلا هنگ میکنی که چی شد؟ من هیچ وقت با یه بمبش نمیمردم بعدش اتک های دیگش هم میخوری و میفهمی temperd ها کلا یک اتکن و تازه باید دوتا هم بکشی حس میکنی بازی باهات یه شوخیه بزرگ داره میکنه:D و اینجا دیگه پایان بازیه:))
بعدش یه نفس عمیق میکشی میگی یکارش میکنم:D و وقتی فهمیدم قلق این کوئست اینه که بذاری مانستر ها به همدیگه دمیج بدن و تو توی فرصت مناسب میتونی نابودش کنی میشه قشنگ ترین کوئست بازی برات:D
زمانی که مانستر ها شیرجه میرفتن تو دل هم و یه دمیج خیلی زیاد از هم دیگه کم میکردن و تو هم از موقعیت استفاده میکردی و میرفتی حرکت رقص دوال بلید رو روشون اجرا میکردی و یه دفعه میدی نوشته مانتسر slyed :D اصلا یه وضعی بود:))
فعلا که باید رنکمو برسونم به 49 ولی اگه تو بخش فرعی فرصت انجام این کوئست فراهم شد حتما دوباره میرم سراغش:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
کوئست beyond the blasting scales خیلی حال داد یعنی یکی از باحال ترین کوئست ها بود البته نه اولش:D وقتی میفهمی جریان چیه:D
اولش که با یکی از بمب های مانستره میمیری و کلا هنگ میکنی که چی شد؟ من هیچ وقت با یه بمبش نمیمردم بعدش اتک های دیگش هم میخوری و میفهمی temperd ها کلا یک اتکن و تازه باید دوتا هم بکشی حس میکنی بازی باهات یه شوخیه بزرگ داره میکنه:D و اینجا دیگه پایان بازیه:))
بعدش یه نفس عمیق میکشی میگی یکارش میکنم:D و وقتی فهمیدم قلق این کوئست اینه که بذاری مانستر ها به همدیگه دمیج بدن و تو توی فرصت مناسب میتونی نابودش کنی میشه قشنگ ترین کوئست بازی برات:D
زمانی که مانستر ها شیرجه میرفتن تو دل هم و یه دمیج خیلی زیاد از هم دیگه کم میکردن و تو هم از موقعیت استفاده میکردی و میرفتی حرکت رقص دوال بلید رو روشون اجرا میکردی و یه دفعه میدی نوشته مانتسر slyed :D اصلا یه وضعی بود:))
فعلا که باید رنکمو برسونم به 49 ولی اگه تو بخش فرعی فرصت انجام این کوئست فراهم شد حتما دوباره میرم سراغش:D

نمیخواد بری سراغش اونا خودشون تو هر ماموریت میان سراغت D:

من وقتی وارد HR شدم دیگه فهمیدم همیشه باید Dung Pod همراهم باشه تا اینارو بزنم برن XD

راستی همه گفتن منم بگم به نظرم سخت ترین مانستر بازی Tempered Teostraست >_> نرگیگانته هم تو Elder Dragon ها برا من بعد Teostra و Daora و Kirin سخت ترین الدر دراگونه 3: در واقع به نظرم فقط Vaal ازش راحت تره

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بلاخره تونستم نرگیگانه رو تنهایی بزنم:)) تو 15 دقیقه زدمش فکر میکردم 45 دقیقه ای بشه.
نقظه ضعفش تیغاشه وقتی که میزنه بیرون دمیج خوبی میشه بهش داد البته من با تیرکمون زدمش کلا هر سلاح دیگه ای رو امتحان کردم نشد:| ولی خب خیلی چسبید.:D
البته باز هر کار میکنم نمیتونم از اون اتک هیت باکسش که وان شاتم هست فرار کنم وقتی میره تو هوا دسته رو میزارم زمین مردنمو به اپیک ترین شکل ممکن نگاه میکنم.[-o<
یه چیزی هم که فهمیدم این بود که اصلا نذارم بره تو لوکیشن اخری که اونجا میخوابه چون اونجا علاقه زیادی به این اتک هیت باکسش داره اصلا همش همونو میزنه.:|
کلا بازی دوست نداره بهت کمکی کنه در بدرد دنبال affinity booster میگشتم تازه فهمیدم باید کل ماموریت های ریسرچ بیس رو بری ولی این بوستره سطح بازیت رو دو پله میبره بالاتر ازش برا کشتن tempered anjanath استفاده کردم با سلاح دوال رسما پودر شد.:))

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
sos ها چقدر کم شدند، حس میکنم تعداد پلیرها خیلی کمتر شده. خیلی اوقات باید تنهایی بازی کنم

با چه کنسولی؟

من با PS4 اتفاقا مشکل این دارم که یکی SOS میزنه تا بخوام جوین بشم پر میشه D: ملت ریختن اتفاقا

خودمم که SOS میدم به 30 ثانیه نمیکشه 3 نفر جوین میشن

البته الان چون Eventئه هورایزن رو گذاشتن احتمالا اکثرا دارن اونو میرن

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
واسه اونایی که نسخه‌ی PS4 رو دارن بازی می‌کنن:
Event جدید Horizon: Zero Dawn امروز شروع میشه و تا 15 مارس ادامه داره...
Monster Hunter: World Meets Horizon Zero Dawn: How to Unlock Aloy’s Armor and Bow
=============
در مورد کم شدن SOS ها هم من چیزی حس نکردم...با اینکه روی X1 بازی می‌کنم و پلیراش خیلی کمتر از PS4 هستش، ولی بعد از SOS زدن، زیر یه دیقه تیم Full میشه :-"

• Like
Reactions: Akiba

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
با چه کنسولی؟

من با PS4 اتفاقا مشکل این دارم که یکی SOS میزنه تا بخوام جوین بشم پر میشه D: ملت ریختن اتفاقا

خودمم که SOS میدم به 30 ثانیه نمیکشه 3 نفر جوین میشن

البته الان چون Eventئه هورایزن رو گذاشتن احتمالا اکثرا دارن اونو میرن

واسه اونایی که نسخه‌ی PS4 رو دارن بازی می‌کنن:
Event جدید Horizon: Zero Dawn امروز شروع میشه و تا 15 مارس ادامه داره...
Monster Hunter: World Meets Horizon Zero Dawn: How to Unlock Aloy’s Armor and Bow
=============
در مورد کم شدن SOS ها هم من چیزی حس نکردم...با اینکه روی X1 بازی می‌کنم و پلیراش خیلی کمتر از PS4 هستش، ولی بعد از SOS زدن، زیر یه دیقه تیم Full میشه :-"

الدر دراگونها سریع پر میشه، ولی هیولاهای ضعیف تر رو دیگه کسی نمیزنه.
تازه من وقتی لباس های شخصیت زن رو دیدم رفتم یه شخصیت زن هم ساختم و از اول شروع کردم (لامصبا خیلی هاتن)، کلا تو low rank دیگه کسی نمیاد کمک، هیولاهای ضعیف تر high rank هم مجبور شدم تنهایی بزنم.
Pink ratian هم بعد از ۳ بار تلاش ۱ نفر اومد، اما وقتی رسیدم به نرگیگانته ۳ سریع پر شد
من ۲ روز بعد از لانچ بازی رو خریدم، اون اوایل اصلا اینجوری بود و خیلی راحت به کمک دیگران میتونستم فارم کنم، اما الان فقط الدر دراگون و هیولاهای خیلی قوی راحت پر میشه.

• Like
Reactions: meysam1980

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر