بازي هاي موجود در بازار براي switch

گفتگو در 'Switch' ایجاد شده توسط zilyzal, ‏Dec 16, 2017.

1. zilyzal

عضو تحریریه

تاپيك به منظور بحث و تبادل نظر درمورد قيمت و بازي هاي سويچ ايجاد شده

كساني كه قصد تهيه عنواني رو دارن و ميخوان بدونن مناسبترين قيمت توي بازار چقدر هست و يا بازي مورد نظرشون ارزش خريد داره يا نه ميتونن از اين تاپيك استفاده كنن و از راهنمايي ديگران بهرمند بشن.

just_p30 و vdiablov این نوشته را Like کرده اند.
  2. just_p30

کاربر سایت

نام:
    تهمورث
    ممنون آراد جان ،
    کسی نسخه کالکتور Xenoblade 2 رو جایی دیده ؟ ممنون میشم بگه.

3. zilyzal

عضو تحریریه

فكر نكنم باشه به اين زوديا هم احتمالا وارد نميشه يه مدت طول ميكشه ولي ميتوني سفارش بدي
    تو special edition ها فقط براي بازي fire emblem warriors اين اواخر به چشم خورد كه ٥٠٠ قيمت زدن براش

just_p30 این نوشته را Like کرده است.
  4. vdiablov

کاربر سایت

جاییکه بازی هارو قیمت مناسب تر داشته باشه و جاییکه اکثر عناوین و داشته باشه فیزیکی مثل Sine Mora یا ittle dew و... سراغ دارین؟ :) ممنون.

5. vdiablov

کاربر سایت

سلام، بازی project octopath ساختن موزیکش تموم شده و احتمالا اوایل سال دیگه میبینیمش، واقعا منتظرشم و خواهشم اینه از بچه ها یکی یه تاپیک خوب واسش بزنه، من بلد نیستم و می ترسم بدتر خراب کاری کنم، این بازی فوق العادس حتما demo که واسش هست رو امتحان کنین.

6. zilyzal

عضو تحریریه

قیمت مناسب که نیست همه جا میخوان بکنن تو پاچه مخصوصا هفته های اول عرضه که قیمتای بالا میذارن برای بازی یه عده هم میرن با همون قیمت بالا میخرن بنابراین دلیلی ندارن قیمتو کاهش بدن دست دو بازیا هم که تقریبا نایابه هیچکس نمیخواد بفروشه
    ولی برای جایی که اکثر عناوینو داشته باشه بازی پورت خوبه (تو کانال تلگرامشون عضو بشید بهتره) معمولا بازیای کمیابو میارن الان ittle dew 2 و DISGAEA 5 و چند تا بازی دیگه رو هم فکر کنم داشته باشه
    دریم کالا هم میتونید چک کنید برای بازیا زیاد از وضعیتش خبر ندارم ولی میدونم اونا هم بازیارو میارن