«Devil May Cry HD Collection» برای PC ,PS4 ,Xbox One معرفی شد

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
این یک اعلامیه برای «Devil May Cry 5» نیست؛ اما «Capcom» با معرفی «Devil May Cry HD Collection» ما را غافلگیر کرده است. این عنوان برای PC ,Xbox One ,PS4 منتشر خواهد شد. در اصل این کالکشن قبلا برای Xbox 360 و PS3 در دسترس قرار گرفت.

Devil-May-Cry-HD-Collection.jpg

این کالکشن شامل: Devil May Cry 3: Special Edition ,Devil May Cry 2 ,Devil May Cry خواهد شد و قیمتی معادل 29.99 دلار خواهد داشت؛ این عنوان همچنین در کنار انتشار دیجیتالی، به صورت فیزیکی هم در دسترس قرار خواهد گرفت. این کالکشن شامل فریم ریت 60 و پیشرفت گرافیکی است.

یک چیز که می‌توان از انتشار این کالکشن حدس زد این است که مخاطبان فعلی را برای Devil May Cry 5 آماده کند. به هر حال در تاریخ سیزدهم مارچ 2018 این کالکشن برای پلتفرم‌های ذکر شده منتشر ‌می‌شود.

منبع

Read the whole post here.

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
از سخت ترین H&S هایی که توی عمرم تجربه کردم:D
حالا شاید اون دوران کژوال تر بودم:D ولی در کل فکر کنم سخت اند.
دوباره بازی کنیم یکم باران نوستالژی شیم:D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
چقدر عالی. من نسخه های 1 و 2 رو بازی نکرده بودم حالا با یکم گرافیک بهتر بازی میکنیم
فقط نسخه 5 پس کو خسته شدیم :(
همون بهتر که شماره دو رو بازی نکردی یعنی من عرق شرم میاد رو پیشونیم وقتی اسم دویل می کرای پشت این بازی آشغال میاد:D
شماره سوم که بهترین بود شکی توش نیست ولی تنها چیزی که می خوام اینه که درجه سختی بازی مثل همون عنوان اصلی باشه یعنی اشک تو چشام جمع میشد وقتی یه مرحله رو کامل می کردم بس که سخت بود سه بار باید ورجیل لامصب رو می زدی هر بار از قبل سخت تر بود مایید گارو :D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
همون بهتر که شماره دو رو بازی نکردی یعنی من عرق شرم میاد رو پیشونیم وقتی اسم دویل می کرای پشت این بازی آشغال میاد:D
شماره سوم که بهترین بود شکی توش نیست ولی تنها چیزی که می خوام اینه که درجه سختی بازی مثل همون عنوان اصلی باشه یعنی اشک تو چشام جمع میشد وقتی یه مرحله رو کامل می کردم بس که سخت بود سه بار باید ورجیل لامصب رو می زدی هر بار از قبل سخت تر بود مایید گارو :D
حالا بیاد ببینیم چیه ولی تو این چند سال ک بدون دانته بودیم میچسبه:D
شخصا نسخه سوم دوس داشتم .یادمه اون زمان ویندوز xp اجرا میکرد ولی فقط صدا میمومد رفتم ویندوز 98 گرفتم 1500 تومن (پول یه ماهم بود ) بعد بازی اجرا شد اونقدری کیف کردم ک نگو:D

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
کپکام کلا یه عادتی که داره مدام تو کار ریمستر کردنه یعنی پنج نسل دیگه هم بریم بازم رزیدنت اویل 4 صد در صد تو لیست بازی ها هست:-"
ترجیح میدادم به جای یه کالکشن و ریمستر خشک و خالی میومدن بازی رو ریمیک میکردن ولی خب...:|

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
اگه همون پورتی هست که برای 360 دادن می خوام صد سال سیاه نیاد
یه ریمستر درست حسابی می خواد اون بازی ها
نه اینکه کات سین های بازی با کیفیت 480 4:3 باشه
یه ریمستر در حد ریمستر mgs 3

• Like
Reactions: Emperor visari

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این کالکشن بیشتر برای PC گیمرهاست که شماره اول و دومش روی این پلتفرم نیست و پورت شماره سوم به لطف یوبی سافت فاجعه هست. با اومدن این کالکشن، آرشیو این سری برای خیلیا (از جمله خودم، Day 1 بدون شک) تکمیل میشه و علاوه بر اون تجدید دیداری میشه قبل از عرضه DMCV و آماده شدن برای اون.
یه بار DMC 3 HD رو روی کنسول دوستم زدم و واقعا عالی بود و به شدت نرم و روون. همیشه حسرت این کالکشن رو میخوردم و کپکام یه حال اساسی بهم داد:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
ایول یکی از بهترین خبر های که میشنوم نسخه ی سوم رو به خاطر پورت مضخرفش هیچوقت تموم نکردم بیصبرانه منتظر این کالکشنم =P~

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر