عناوین «Far Cry 5» و «The Crew 2» تاخیر خوردند

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
کمپانی «Ubisoft» اعلام کرد عناوین «Far Cry 5» و «The Crew 2» در تاریخ دیرتری نسبت به آنچه پیشتر گفته شده بود، منتشر خواهند شد.

Far_Cry_5_Key_Art-1024x576.jpg

عنوان «Far Cry 5» با یک ماه تاخیر در تاریخ ۲۷ مارچ ۲۰۱۸ (۷ فروردین ۱۳۹۷) منتشر خواهد شد. عنوان «The Crew 2» نیز با تاخیر تا تاریخی نامعلوم همراه شده و انتشارش از ۱۶ مارچ ۲۰۱۸ (۲۵ اسفند) تا نیمه‌ی اول سال مالی بعدی (که از آپریل ۲۰۱۸ شروع میشود) موکول شده است.

طبق این اطلاعیه، مدیر اجرایی استدیوهای جهانی یوبیسافت آقای «Christine Burgess-Quémard» از موفقیت عنوان «Assassin’s Creed : Origins» که با تاخیر همراه شده بود تأثیرپذیرفته است.

The-Crew-2-PC-1024x576.jpg

او گفت :« دادن زمان بیشتری به عنوان «AC : Origins»، باعث شد تا تیم توسعه‌ي با استعداد ما به طور کامل دید خلاقانشون رو منتقل کنن و همونطور که انتظار میرفت اینکار تاثیر بسیار خوبی در کیفیت بازی و موفقیت تجاری اون گذاشت. با جهت گیری مشابه تصمیم گرفتیم که زمان توسعه‌ی بیشتری رو به ۳ عنوان آیندمون اختصاص بدیم.»

طبق گفته‌ی یوبیسافت عنوان سوم که نامش اعلام نشده است، قرار بوده تا در سال ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۹ منتشر شود و اکنون ممکن است انتشارش تا سال ۲۰۲۰ تاخیر بخورد.

Read the whole post here.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
طبق گفته‌ی یوبیسافت عنوان سوم که نامش اعلام نشده است، قرار بوده تا در سال ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۹ منتشر شود و اکنون ممکن است انتشارش تا سال ۲۰۲۰ تاخیر بخورد.
از یه طرف کاش SC باشه، از طرف دیگه یعنی SC قراره 2020 بیاد؟:(
پ.ن: یوبیسافت واقعا داره خوب میشه. کاش همین رویه رو ادامه بدن:D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
SC حتی معرفی نشده اگه سال بعد معرفی بشه باز همون 2020 فوقش بیاد. دلمون براش تنگ شده
کاش یه ریمستر از نسخه های قبل هم میدادن

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
یعنی کشکیه کاملا؟:D
هیچ برنامه ریزی و موقعیت یابی بازاری وجود نداره؟!
شب میخوابه صبح پا میشه میگه تاخیر بندازیم؟!
سری AC رو با The Crew داری یکی میکنی؟! طرفدارا و انتظارات رو خب یکم بسنج...

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
البته صحبت سال مالی 2019-2020 بوده که فکر می کنم توی همون سال 2019 باید شاهدش باشیم. یکی از حرکت های بد یوبی توی اول نسل (که خدارو شکر الان داره درست می کنه) این بود که فاصله معرفی و عرضه بازی خیلی زیاد بود. واقعا هیجان و هایپ پشت بازی می خوابید!

در مورد این تاخیرها، خودم به شخصه خیلی منتظر The Crew 2 بودم، امیدوارم خیلی تاخیر نخورده باشه و زودتر بتونن به هدف مورد نظرشون برسن! برای FC5 هم فکر نمی کنم یک ماه خیلی فرق زیادی داشته باشه مگر تو قضیه بهینه سازی که خوب میارزه اگه این مورد باشه. به نفع خودشون هست که بازی روز اول عرضه دچار مشکلات فنی و شکایت پلیرها نشه!
یکی هم کامنت داده بود بهشون که یک ماه هیچی رو توی بازیتون عوض نمی کنه و می خواین که Loot Box بچپونین توی بازی، که جواب دادن توی بازی هیچ گونه Loot Boxی وجود نداره (خدا کنه:D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر