آموزش انتقال دیتا به پلی استیشن 4 بدون نیاز به مودم

mja89

کاربر سایت
May 10, 2014
11
دوستان سلام
تو این تاپیک نحوه انتقال دیتا به ps4 با نرم افزار psx رو بهتون آموزش میدم.
لازم به ذکر این روش برای کسانی که مودم دارن و یا ندارند کابرد داره و موجب این میشه که سرعت انتقال دیتا نسبت به حالت کابل لن معمولی بیشتر هم بشه.

خب وسایل مورد نیاز:
۱. یک عدد گوشی همراه با قابلت 3g یا 4g یا بالاتر
۲. امکان اشتراک اینترنت گوشی توسط کابل usb (هات اسپات)
۳.یک عدد کابل لن هرچی کیفیت بشتر باشه بهتر

حالا آموزش:
در ابتدا نت گوشی رو روشن کنید و گوشی رو جایی قرار بدید که نت قوی داشته باشه
بعد بوسیله کابل usb گوشی رو به رایانه وصل کنید
از داخل تنظیمات گوشی قابلیت هات اسپات رو روشن کنید(اگه نامفهوم بود بگید بیشتر توضیح میدم احتمالا همه بلدید)
حالا اگه درست کارا رو انجام داده باشید باید رایانه به نت وصل شده باشه(دلیل اینکه میگم رایانه اینه که مهم نیست کامپیوتر خانگی باشه یا لب تاپ)
گوشی رو به حال خودش رها کنید و برید سراغ کابل لن
حالا رایانه رو بوسیله کابل LAN به ps4 وصل کنید
از طریق کنترل پانل و قسمت Network sharing نت کامپیوتر رو روی تمامی اتصالات که معمولا همون به دونه کابل لن هست share کنید(آموزش کامل در ادامه)
حالا برنامه psx رو باز کنید و آی پی برانامه رو یادداشت کنید ولی برنامه رو اجرا نکنید
از داخل کنسول اتصال اینترنت رو روی کابل lan تنظیم کنید و تا قسمت پروکسی همه چیز رو روی اتومات بذارید تو قسمت پروکسی آی پی یادداشت شده رو وارد کنید پورت هم ۸۰۸۰ بعد اوکی کنید
حالا نرم افزار رو اجرا کنید و تست کانکشن رو از کنسول بزنید
اگه همه چیز درست انجام شده باشه میبینید که سرعت دانلود و اپلود نسبت به حالت قبل خیلی بیشتر شده من با نت 3g بازی ۳۰ گیگابایتی رو حدود ۱۱ دقیقه ریختم ولی سرعت بیشتر هم امکان پذیره بسته به اینکه نت گوشی قوی باشه و کابل لن هم کیفیتش بالا باشه.
برای نحوه استفاده از برنامه psx هم تو انجمن آموزش رو بخونید همه چیز رو طبق همون روال قبل انجام بدید.
سوالی چیزی بود درخدمتم.

لینک بازی های پلی استیشن 4 استخراج شده با PSX از PSN

سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

آموزش انتقال بازی ها و استخراج لینک بازی ها توسط برنامه PSX DOWNLOAD HELPER

mja89

کاربر سایت
May 10, 2014
11
مگه سرعت انتقال کنسول به نت بستگی داره آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
شما دارید با این برنامه کنسول رو فریب میدید وقتی حداقل کیفیت انتقال رو بالاببرید مطمئن باشید اثر داره
درضمن اساس اینمبحث برای کسانیه که تو خونه مودم ندارن یا به هرطریقی یه دونه خروجی لن بیشتر نداشته باشن رو مودم و در عین حال رو رایانه وای فای هم نداشته باشن

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
شما دارید با این برنامه کنسول رو فریب میدید وقتی حداقل کیفیت انتقال رو بالاببرید مطمئن باشید اثر داره
درضمن اساس اینمبحث برای کسانیه که تو خونه مودم ندارن یا به هرطریقی یه دونه خروجی لن بیشتر نداشته باشن رو مودم و در عین حال رو رایانه وای فای هم نداشته باشن
کلا این مبحث شما چیز جدیدی نیست و تو فروم خودش هم خیلی دربارش بحث شده.ربطی هم به 3g یا 4g بودن گوشی نداره.یه لپ تاپ میخاد با یه کابل لن و یه اینترنت.اینترنتش هم هیچ فرقی نمیکنه چی باشه

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوستان سلام
تو این تاپیک نحوه انتقال دیتا به ps4 با نرم افزار psx رو بهتون آموزش میدم.
لازم به ذکر این روش برای کسانی که مودم دارن و یا ندارند کابرد داره و موجب این میشه که سرعت انتقال دیتا نسبت به حالت کابل لن معمولی بیشتر هم بشه.

خب وسایل مورد نیاز:
۱. یک عدد گوشی همراه با قابلت 3g یا 4g یا بالاتر
۲. امکان اشتراک اینترنت گوشی توسط کابل usb (هات اسپات)
۳.یک عدد کابل لن هرچی کیفیت بشتر باشه بهتر

حالا آموزش:
در ابتدا نت گوشی رو روشن کنید و گوشی رو جایی قرار بدید که نت قوی داشته باشه
بعد بوسیله کابل usb گوشی رو به رایانه وصل کنید
از داخل تنظیمات گوشی قابلیت هات اسپات رو روشن کنید(اگه نامفهوم بود بگید بیشتر توضیح میدم احتمالا همه بلدید)
حالا اگه درست کارا رو انجام داده باشید باید رایانه به نت وصل شده باشه(دلیل اینکه میگم رایانه اینه که مهم نیست کامپیوتر خانگی باشه یا لب تاپ)
گوشی رو به حال خودش رها کنید و برید سراغ کابل لن
حالا رایانه رو بوسیله کابل LAN به ps4 وصل کنید
از طریق کنترل پانل و قسمت Network sharing نت کامپیوتر رو روی تمامی اتصالات که معمولا همون به دونه کابل لن هست share کنید(آموزش کامل در ادامه)
حالا برنامه psx رو باز کنید و آی پی برانامه رو یادداشت کنید ولی برنامه رو اجرا نکنید
از داخل کنسول اتصال اینترنت رو روی کابل lan تنظیم کنید و تا قسمت پروکسی همه چیز رو روی اتومات بذارید تو قسمت پروکسی آی پی یادداشت شده رو وارد کنید پورت هم ۸۰۸۰ بعد اوکی کنید
حالا نرم افزار رو اجرا کنید و تست کانکشن رو از کنسول بزنید
اگه همه چیز درست انجام شده باشه میبینید که سرعت دانلود و اپلود نسبت به حالت قبل خیلی بیشتر شده من با نت 3g بازی ۳۰ گیگابایتی رو حدود ۱۱ دقیقه ریختم ولی سرعت بیشتر هم امکان پذیره بسته به اینکه نت گوشی قوی باشه و کابل لن هم کیفیتش بالا باشه.
برای نحوه استفاده از برنامه psx هم تو انجمن آموزش رو بخونید همه چیز رو طبق همون روال قبل انجام بدید.
سوالی چیزی بود درخدمتم.
برادر الان چرا واسه این داستان تخیولیتون این تاپیک رو زدید هیچ جایی هیچ دلیل بر این خرفای شما نیست!تاپیک قفل شه بهتره

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
این که بدون نیاز به مودم میشه عالیه و سرعت انتقال هیچ ربطب به سرعت نت نداره و بیشتر به نوع اتصالات لن هستش!!!

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
کاربری که dnssss بود فکر کنم ، تو سایت کنسول هکس همون سال 2013 آموزش کار با PSX رو به طور کامل بصورت وایرلس توضیح داد خیلی کارو راحت کرد ، کلا آموزشایی که میداد ترجمه میشد توی اکسپلویت ! و خود خارجیا اولین بار بود میدیدم مطالبشو کپی بر میدارن ، تو سایتای ایرانی حتی همین بازیسنتر سر کپی مطالبش جنگو دعوا بود ، در کل روش ایشون راحتترو شسته رفته تر از هر روشی بود که اون روزا آموزش داده شدو تا الان استفاده میکنم ، هر روز که دیتا انتقال نمیدید یا کپیخور نیس که هر روز پاک کنید نصب کنید .

peymanstar`

کاربر سایت
Jan 22, 2018
2
من هر کاری کردم نتونسم اینترنت گوشی رو لن اشتراک بزارم لطفا اگه تنظیمات خاصی تو ps4 داره بگین چون من هر ایتمی بود تست زدم تو قسمت نتورک نشد که نشد

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
سلام بر‌دوستان عزیز من شنیدم وقتی بازی اکانت ترکیبی میزنی میشه افلاین شد و راحت دیتارو افلاین زد با هر اپدیتی که داری اگه دوستی عزیزی این روش و میدونه و یا اموزش خاصی داره برام بزاره ممنون

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
میدونم تاپیک قدیمیه ولی من که همیشه بازی ها رو با مودم میریختم الان چون مودم در دسترس نبود با کابل مستقیم تست کردم سرعتم بالاتر بود.
یادمه همیشه با مودم سرعت 10 11 مگ در ثانیه بود الان که با کابل مستقیم تست کردم 65 الی 70 مگ در ثانیه سرعت داشت. یه بازی 60 گیگی رو ظرف 17 دیقه کپی کردم.
حالا نمیدونم که اون سرعت پایین مربوط به مودم بوده یا فاکتور دیگه ای ولی کابلم رو عوض نکردم و با همون کابل های قدیمی داره با همین سرعت سریع کپی میکنه.

137153

• Like
Reactions: wwewwe

farshid2345678

کاربر سایت
Apr 7, 2020
3
میدونم تاپیک قدیمیه ولی من که همیشه بازی ها رو با مودم میریختم الان چون مودم در دسترس نبود با کابل مستقیم تست کردم سرعتم بالاتر بود.
یادمه همیشه با مودم سرعت 10 11 مگ در ثانیه بود الان که با کابل مستقیم تست کردم 65 الی 70 مگ در ثانیه سرعت داشت. یه بازی 60 گیگی رو ظرف 17 دیقه کپی کردم.
حالا نمیدونم که اون سرعت پایین مربوط به مودم بوده یا فاکتور دیگه ای ولی کابلم رو عوض نکردم و با همون کابل های قدیمی داره با همین سرعت سریع کپی میکنه.

View attachment 137153
سلام دوست عزیز. ممکنه بگی چطوری از طریق مودم بازی میریختی. من با لن میتونستم اما الان ارور identifi میده هر کار کردم نشد.حتی با ریست کردن تنظیمات. اگه ممکنه بگی نحوه نصب رو ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر