PlayStation Nioh

5k65_nioh-badge-01-ps4-eu-12jul16.png

Developer: Team Ninja
Publisher: Koei Tecmo
Genre: Action RPG
Release Date: 7 Nov 2017
سفر های ویلیام آدامز....
این روزها یکی دیگر از عناوین انحصاری و بلند متا داران , کنسول معظم و بلند مرتبه ps4 نیز به جرگه آرشیو pc گیمر های عزیز پیوست...​
(چه دوست داشته باشید چه نه دیگه کم کم باید به اومدن بازی های بزرگ کنسول ها برای pc عادت کرد ......
در خلال جنگ های خونین بین سونی و ماکروسافت برنده قطعا pc بازها هستند.....)

krdy_picture35.jpg

حال بر آن دیدیم تایپیک این عنوان تحسین شده را به پا داریم (موندم چرا تا حالا کسی نزده ..) بلکه دوستان از تجربیات یکدیگر پند گیرند و گره ای از مشکلات گمیپلی خود بازکنند (مشکلات مربوط به درون بازی مثل کجا برم . ..این آیتم به چه درد می خوره ...غوله رو چجوری بکشم و ....اینا ... تایپیک مشکلات فنی جداست..) و ره توشه ای برای سفر سخت و دوشوار خود محیا سازند....​

akq4_picture2.jpg

در مورد داستان بازی هم همه چیز برمی گرده به آمریتا ...اصلا همه دنبال آمریتا هستند ( با آمریتا رائو اشتباه نشه ..آخه خیلی ها دنبال اونم هستند...) آمریتا یک سری سنگ های جادویی هستند که تو ژاپن اون موقع خیلی زیاد بوده ..از اون ور ملکه الیزابت نمی دونم چندم هم برای پیروزی بر اسپانیا عده ای رو به همراه آقایی که شما باشید (ویلیام آدامز ...ویلیام .....اصلا ویلی صدا کنید راحت باشید..) می فرسته پی آمریتا...مدت ها بعد شما رو تو زندان میندازن ( آخه چرا...) شما هم از اونجا که دلتون طاقت نداره می زنید بیرون ..حین فرار با یک حاج آقایی به نام ادوارد کلی ( ما بهش میگیم حاج ادوارد...بازم شما هر جور راحتین صداش کنید..) در گیر میشین و روح نگهبانتون رو می پیچونن...بعدش نمی دونم چی چی ....نمی دونم چی چی ....شما دوباره می روید ژاپن و....​

uu25_picture34.jpg

اگه طرفداره دارک سولز (سبک گیمپلی و سختی), اونیموشا ( جو و حال و هوای سامورایی )نینجا گایدن ( تیم نینجا و مبارزات سریع و کاتانا ) توی کیدن ( اون oni کله قرمزه آتیشیه...) و از همه مهمتر باز کردن صندوق ها با لگد به روش ریو هایابوسا هستید ...یکی از آرزو هاتون برآورده شده ....بریزید تو بازی و اگه فکر می کنید تو دارک سول خیلی شاخ هستید کور خوندید این بازی یه نموره سخت تره (بخاطر مبارزات سریعتر و ویلیام ضعیف تر , نبودن سپر ,حتی یک در قابلمه هم پیدا نمیشه بگیرید جلوتون ...و همینطور عدم پشتیبانی رسمی از موس...البت غیر رسمیش هست ...)​
پس بازی رو نصب کنید و از مرگ لذت ببرید.....​

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
چه دوست داشته باشید چه نه دیگه کم کم باید به اومدن بازی های بزرگ کنسول ها برای pc عادت کرد ......در خلال جنگ های خونین بین سونی و ماکروسافت برنده قطعا pc بازها هستند.....)
برای روشن سازی دوست عزیز, سونی ای پی هایی که مال خودش هست رو برای pc منتشر نمیکنه و برنامه کاریش مثل مایکروسافت نیست
صاحب این ای پی Koei Tecmo هست و سونی فقط وظیفه نشرش رو رویه کنسول خودش به عهده داشته که در عوضش مدتی انحصاری زمانی نگهش داشت حتی تو ویدئو تبلیغاتی بازیاش از این بازی به عنوان انحصاری کنسولی نام برده بود نه انحصاریه مطلق:)
الان Koei Tecmo میتونه این ای پی رو حتی برا ایکس باکس هم نشر بده چون صاحب این ip هست
خواستم بگم زیاد جو زده نشی:)

• Like
Reactions: MMDMO

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
با عرض پوزش از ناظم انجمن
برای روشن سازی دوست عزیز, سونی ای پی هایی که مال خودش هست رو برای pc منتشر نمیکنه و برنامه کاریش مثل مایکروسافت نیست
صاحب این ای پی Koei Tecmo هست و سونی فقط وظیفه نشرش رو رویه کنسول خودش به عهده داشته که در عوضش مدتی انحصاری زمانی نگهش داشت حتی تو ویدئو تبلیغاتی بازیاش از این بازی به عنوان انحصاری کنسولی نام برده بود نه انحصاریه مطلق:)
الان Koei Tecmo میتونه این ای پی رو حتی برا ایکس باکس هم نشر بده چون صاحب این ip هست
خواستم بگم زیاد جو زده نشی:)
مطمئنی شما؟ اینا نقل قول های شما نیست تو تاپیک بازی؟:D
گرافیکش اگه رو حالت فیلم بذاری و با 30 فریم مشکلی نداشته باشی میفهمی بازی انحصاری به چی میگن:D ولی وقتی میاد رو 60 فریم گرافیک زیاد جالب نیست...
دیگه رو کاور هیچ بازی فکر نکنم برچسب انحصاری بزنه:-" این ای پی هم ماله سونیه وظیفه نشرش هم خودش برعهده داره:D
اکثر دوستان قبل از این که واسه pc تایید بشه میگفتن انحصاریه ps4 هست و ip مال سونیه،یه عده میگفتن انحصاری کنسولی،الان که واسه pc اومده زدن کوچه علی چپ حرفای خودشون رو نقض می کنن:Dالانم که میگین میتونه واسه xbox هم منتشر کنه....
خلاصه طوری نکنید که مردم فکر کنن طوری شده

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
با عرض پوزش از ناظم انجمن

مطمئنی شما؟ اینا نقل قول های شما نیست تو تاپیک بازی؟:D

اکثر دوستان قبل از این که واسه pc تایید بشه میگفتن انحصاریه ps4 هست و ip مال سونیه،یه عده میگفتن انحصاری کنسولی،الان که واسه pc اومده زدن کوچه علی چپ حرفای خودشون رو نقض می کنن:Dالانم که میگین میتونه واسه xbox هم منتشر کنه....
خلاصه طوری نکنید که مردم فکر کنن طوری شده
من اون موقع این جریان رو نمیدونستم فکر میکردم ای پی مال سونی هست دوستان هم به من میگفتن که برچسب only on نداره که من باز باور نمیکردم اگه هم کسی گمراه شد من عذر می خوام
سر جریان بازیه کرش هم همین حرف رو زدم اگه اون بازی هم برا pc یا ایکس باکس بیاد من توش نه مشکلی میبینم نه تعجبی میکنم

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
به نظرم بازی چیزی برای گفتن نداره
چون از چند تا بازی اسکی تشریف بردن
یه نگاه به نقد هاش بنداز ، چند دقیقه از گیم پلی رو نگاه کن بعد بگو چیزی برای گفتن نداره!!!
اگر هم اسکی رفته باشن کارشون خیلی حرفه ای بوده و نتیجه گرفتن.

• Like
Reactions: New Shredder

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خود بازی برای علاقه مندان به سبک ـش خیلی خوبه و واقعا کار شده ، اما پورت PC بازی از مضــــخرف ترین و بیخود ترین پورت ها برای PC بوده ...:)

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
Boss Fhight پنجم
Great Centipede

لطفا به گیرنده های خود دست نزنید هنوز درباره بازی nioh صحبت میشه نه centipede
هر چند این هیولا فقط توی اون بازی یافت میشه
با این مقدمه سراغ بازی بریم که اون مرحله ای که ایشون افتخار غول آخر بودنشون رو دارند در یک معدن در جریانه ...همین که وارد مرحله میشید حس میکنید که سر تاسر غار راسو های وحشت زده پخش شده اند و سلامتی شما در خطر هست :-q (برای همین دم در معدن کولر روشنه ..بس که بوی باقالی میاد..) کمی که جلو برید می بینید نه از راسو خبری هست و نه کیسه زباله همسایتون پاره شده...بلکه همه چیز از سنگ هایی هست که این گاز ها رو تولید می کنند (مگه سنگ هم آره...)
می تونید سنگ ها رو نابود کنید و معدن رو پاک سازی کنید...:-bd
وقتی با غول مواجه می شید تازه می فهمید که سنگ کجا بود بنده خدا ...این چیز بد بو ها تکه های بدن ایشون هست که از خود به یادگار گذاشته و گند زده به همه جا (پوست انداخته یا جایی گیر کرده نمی دونم ...) گفتم فقط بدونید با چی طرفید...
پس عزم خود را جزم کرده تا به زندگی سراسر چندش این موجود کثیف پایان بدید....خوشبختانه اصلا کار سختی نیست ... ایشون کند هستند با خودتون بمب زیاد ببرید و اگر تکه بدنشون زمین افتاد و هوا آلوده شد اولویت با پاکسازی هواست نه کشتن ایشون...یادتون باشه کولر ها رو هم روشن کنید( قبلش پدرها رو در جریان بگزارید...) از ارتفاع به نفع خودتون استفاده کنید (همچین فرود بیایید روی مهره هاش که :Ranting: ...:Censored: .....),همچنین از پله ها مارپیچ بالا برید و بگذارید دور ستون بپیچه و دنبالتون بیاد و وقتی ایستاد از پشت غافلگیرش کنید ....
اگه نفس کم نیارید به یاری خدا پیروز هستید بازم می گم اگه نفستون نبره....

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
boss fight ششم
Umi bozu

این هیولای دریا از دل افسانه ها و فولکلور ژاپن بیرون اومده...
(مثل کراکن برای غربی ها ., ملوانان و دریا نوردان قدیم دل خوشی از ایشون نداشتند ...)
بدون اغراق این مرحله و باس فایتش جزو زیباترین مراحل هست این غول خیلی بددهنه یعنی هر چی از دهنش در میاد بهتون پرتاب میکنه بدترن حرکتش هم اشعه زرد رنگی هست که در مقابلش هیچ دفاعی ندارید و بدون مقدمه دعوت حق رو لبیک خواهید گفت ...

برای شکست دادن ایشون توی مرحله سعی کنید همه جا رو بگردید و مشعل ها رو روشن کنید و بعد هنگام مبارزه اسلحه خودتون رو به آتش آغشته کنید نقطه ضعف ایشون همین آتش هست :Shrewd: مرحله اول فایت که ایشون درون آب هستند خیلی راحته همین که کشته نشید خودش خوبه :Hurted1:.....مرحله دوم که ایشون قدم مبارک رو روی اسکله می گذارند فقط له نشید خوبه یادتون باشه زیاد دورش بدوید و مثل هویج یک جا نمونید و وقتی خودش رو مثل سفره پهن کرد نزدیک نرید این یک دامه...

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اسکی رفتن با الهام گرفتن خیلی فرق داره. پورت pc هم هیچ ایرادی نداره باگی هم نداره تقریبا فقط به نسبت گرافیکش اصلا جالب فریم نمی ده البته 1 اپدیت دادن که فریم رو بهتر می کنه.

• Like
Reactions: New Shredder

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
:-SSboss fight هفتم :-SS

Joro gumo

برای شکست خانم عنکبوتو ابتدا باید به نقطه ضعف ایشون واقف باشید ..نقطه ضعف همه عنکبوت ها هم یجاشون بیشتر نیست (تو dark souls , darksiders , okami , lord of fallens و..... با این موجودات روبرو شدید و می دونید کجاشون رو میگم ...در هر صورت اگر نمی دونید کجاشه , دنبال رنگ زرد باشید...) نکته دوم اینکه این بانو هم خیلی سریع هستند هم قوی.. اگه معمولی مبارزه می کنید رو حالت دویدن باشید و از هر فرصتی برای رسیدن به اونجایی که گفتم ...همون زرده... استفاده کنید....:-w

اگه از Onmyo Magic استفاده می کنید Sloth Talismans کار رو خیلی آسون میکنه (کلا برای همه غول ها کاربرد داره..) یک ذره بپاشید روش و حالش رو ببرید ....زرده فراموش نشه... (این تلسم طرف رو اسلوموشن میکنه در حد max payne ..)
تا یادم نرفته بگم ....اینجا هم نگذارید بغلتون کنند [-x (باس دوم پیش این هیچی بود) از اونجا که عنکبوت ها موجودات احساساتی هستند خیلی گرم و صمیمی این کار رو انجام میدن ولی مشکل اینجاست که شما طاقت این همه صمیمیت رو ندارید و خدایی ناکرده به دیار باقی خواهید شتافت....:-h

آخرین ویرایش:

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
:-SSboss fight هفتم :-SS

تا یادم نرفته بگم ....اینجا هم نگذارید بغلتون کنند [-x (باس دوم پیش این هیچی بود) از اونجا که عنکبوت ها موجودات احساساتی هستند خیلی گرم و صمیمی این کار رو انجام میدن ولی مشکل اینجاست که شما طاقت این همه صمیمیت رو ندارید و خدایی ناکرده به دیار باقی خواهید شتافت....:-h

آقا سعید ... خدا رو بگم چکارت کنه ناقلا :D:D:D
واقعا حال کردم با اون قلم طنز و زیبای شما =D>
باز هم از این نقد و بررسیهای زیبا و همراه با طنز برامون بگذار ..
موفق باشی:-h

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
این Familiarity اسلحه ها رو اساتید اگر ممکنه برامون یه توضیح بدهند ممنون میشم.

مثلأ یه نوع شمشیر رو اگر زیاد استفاده کنیم که Familiarity اون پر بشه ، چه منفعتی داره نسبت به همون نوع شمشیر که مثلأ یک لول بالاتر هست ولی هنوز Familiarity اون خالیه ؟؟؟

در مورد Level سلاحها هم یه توضیح بدید ممنون میشم ... مثلأ یک نوع نیزه که دمج بیشتری وارد میکنه و لول یک هست بهتره یا همون نوع نیزه که لول 4 هست ولی دمج کمتری داره ... کدوم بهتره ؟؟؟

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
این Familiarity اسلحه ها رو اساتید اگر ممکنه برامون یه توضیح بدهند ممنون میشم.

مثلأ یه نوع شمشیر رو اگر زیاد استفاده کنیم که Familiarity اون پر بشه ، چه منفعتی داره نسبت به همون نوع شمشیر که مثلأ یک لول بالاتر هست ولی هنوز Familiarity اون خالیه ؟؟؟

در مورد Level سلاحها هم یه توضیح بدید ممنون میشم ... مثلأ یک نوع نیزه که دمج بیشتری وارد میکنه و لول یک هست بهتره یا همون نوع نیزه که لول 4 هست ولی دمج کمتری داره ... کدوم بهتره ؟؟؟

در مورد Familiarity اگه دقت کرده باشید هر کدوم از اون مربع هاش که پر میشه یکی از قابلیت های ویژه اسلحه افزایش پیدا می کنه (عددش به رنگ آبی درمیاد ) و همینطور قدرت دمیج پایه اسلحه بیشتر میشه.....اگر هم بخواهید توی شراین تقدیم کنید آمریتای بیشتری می گیرید....ولی نکته قابل تامل در مورد اون سلاح هایی هست که توی قابلیت های ویژه شون (Special Effect ) پشت توضیحش یک شکل شبیه دو تا مستطیل که یک مثلث وسط هست (توی شکل دورش خط کشیدم ) که همه اسلحه ها هم ندارند ....

حالا میشه توی soul match از اون اسلحه ای که ازاین شکل ها داره و Familiarity هم پر شده به عنوان متریال استفاده کرد و اون ویژگی که از این علامت ها داره رو منتقل کرد به اسلحه base .....به این عمل زیبا و خداپسندانه میگن inheritance weapon.....و تاکید میکنم که فقط در صورتی منتقل میشه که Familiarity پر باشه....
بهتره توی سلاح ها بگردید اونایی که از این ویژگی ها دارند پیدا کنید بسته به اون ویژگی سلاحی رو انتخاب کنید و Familiarity اون رو پر کنید بعد بندازینش روی سلاح محبوبتون......​

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
شده توی بازی های نقش آفرینی از شکل یک سلاح یا لباس ..خوشتون بیاد و دوست داشته باشید همش اونو بپوشید ولی جلوتر که می رسید چون اون لباس یا سلاح ضعیفه دیگه به ناچار باید درش بیارید و با یک تیپ ضایع تو بازی ول بچرخید....

(خودم عاشق یک دست لباس سبز و خاکستری رنگ ... توی دارک سول 2 ...همون که روی کاورش هست بودم...ولی تا آخرش در نیاوردم با این که خیلی قوی هم نبود....دیگه آخرای بازی بازی پاره پوره شده بود .. بعضی از قسمت هاش طوری سوراخ بود که آدم روش نمیشد جلوی جمع بازی کنه .... جلوی باس آخر ..همون خانم ملکه ..من از خجالت آب شدم تا کشتمش....=))...)​

آیا از این موضوع رنج می برید ..دیگر نگران نباشید...​

توی قسمت refashion داخل آهنگری هر سلاح یا لباسی رو که خواستید می تونید به شکل لباس یا سلاح دلخواهتون تبدیل کنید ( فقط باید از یک نوع باشند یعنی تبر به شمشیر نمیشه یا کلاه به شلوار ...) کافیه مثلا لباس کمیابی رو که پیدا کردید ولی از قیافش خوشتون نمیاد در قسمت بالا یعنی Item to refashion قرار بدید و لباسی که دوست دارید مثلا لباس شینوبی در قسمت پایین Appearance to copy قرار بدید و دکمه ثبت رو فشار بدید حال لباس قوی شما با همون ویژگی ها ولی با ظاهر لباس شینوبی آماده است (به خشکشویی هم نیاز نیست.....>:D<...این آهنگره ( Seji Tome ) رو دست کم نگیرید.. درسته یک چشمش رو در حین فوت کردن تو کوره از دست داده (آخی ...حیوونی..) ولی کارایی میکنه..... بطوریکه دوست من که فوق لیسانس متالوژی هست بهش میگه : 私の友人 鍛冶屋.... ( یچیزی تو مایه های استاد کوچیکتیم...)
فقط لباس ها رو جابجا نذارید خودم این کارو یکبار کردم بعدش اونقد گریه کردم ...اونقد غصه خوردم ...اونقد.....:((....:((.....:((....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر