1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

مراسم PlayStation Experience 2017

گفتگو در 'نمایشگاه ها و کنفرانس های خبری' ایجاد شده توسط .Amirone, ‏Nov 10, 2017.

?

بهترین استودیوی بازیسازی جهان ؟

1. Bethesda

2. Capcom

3. CD Projekt RED

4. From Software

5. Kojima Productions

6. Naughty Dog

7. Santa Monica

8. Sucker Punch

9. Take Two Interactive

Results are only viewable after voting.
  1. Anonymous M3

Anonymous M3 人類に栄光あれ
    عضو تحریریه

نام:
    امیر مسعود
    البته Guillaume de Fondaumière که دموی Detroit ـو بازی کرد بعدش گفت بازی تو بهار عرضه میشه :D

s.snake2 و Sɯαsƚikα این نوشته را Like کرده اند.
  2. JOKERACN7

کاربر سایت

نام:
    حمید
    اینقدر عصبانیت به خاطر ی کنفرانس؟

Take it easy fam

darkworld این نوشته را Like کرده است.
  3. Akiba

Akiba king of the majestic oceans of the world
    کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    آها بین این و Dreams قاط زده بودم که کدومشون گفتن بهار:-"
    پس Detroit همون May میاد، Dreams میره Q3 :))

WCW این نوشته را Like کرده است.
  4. WCW

WCW
    کاربر سایت

نام:
    کثافت
    سال دیگه شلوغ نیست ! RDR2 داریم از اونور Farcry 5 و بازی ریسینگ یوبی ! AC احتمالا نداشته باشیم امسال ولی باز بتلفید و COD هم سرجاشونن GOW و SPIDER و دیگه خون به مغزم نمیرسه:-?

5. vivanred

کاربر سایت

نام:
    Alireza
    خوب اصل کاری شروع شد البته احتمال زیاد چیز زیادی نشون ندن اسم پنلشون از ایده تا نمایش هستش .

6. hamed_yazdani

کاربر سایت

7. FUTURE

کاربر فعال

نام:
    Alireza
    بروبچه‌های Sucker Punch توی پنل خیلی با احتیاط صحبت می‌کردن...نامردا حتی یه ذره هم نم پس نمی‌دادن :D
    بیشتر در مورد فرهنگ ژاپن و اینکه چطوری این ایده به ذهنشون رسیده صحبت شد ولی چنتا نکته باحال هم داشت...
    اولی اینکه اسب‌ها رو هم موشن کپچر کردن :D:

DQpHzG8UEAA7ev9.jpg

نکته مهم بعدی اینکه کارگردان بازی، از طرفدارا خواست که بگن صداگذاری ژاپنی می‌خوان یا نه که همه انقدر داد و بیداد کردن که فک کنم خودش کاملا متوجه شد که اگه صداگذاری ژاپنی نزاره تو بازی واسش بد تموم میشه :D میشه گفت اینم تایید شد <:-P
    در کل گیم‌پلی موند واسه E3 و اینکه بنظرم قراره یکی از اصلی‌ترین تمرکزهای سونی تو E3 باشه...یعنی انتظار یه دموی گیم‌پلی طولانی مثل تریلر معرفی GOW و Days Gone رو دارم...به احتمال زیاد هم بازی واسه عرضه توی سال 2019 در نظر گرفته شده...کلا ایده‌ی بازی رو خیلی دوست دارم ولی کاش یکمی گیم‌پلی هم می‌دیدیم...
    SP با یه تیم بزرگ توی ژاپن همکاری می‌کنه تا بتونه با تمام جزئیات همون حس واقعی سامورایی رو بدست بیاره...کارگردان بازی هم گفت که خیلی روی این مسئله حساس هستیم و اصلا نمی‌خواییم که مثلا یه فرد ژاپنی بازی رو تجربه کنه و حس کنه به فرهنگ گذشتگانش احترام گذاشته نشده.
    معمولا اینجور بازیا توسط استدیوهای ژاپنی و با بودجه‌ی نه چندان بالا ساخته میشن ولی اینکه یه استدیوی‌ آمریکایی که سونی پشتش هستش بیاد این فضا رو با تمام جزئیات و بدون محدودیت، توی یه بازی Open World بسازه، انصافا خفن‌ترین چیزیه که ساکرپانچ می‌تونست سراغش بره...از همین موشن کپچر کردن اسب‌ها میشه متوجه شد که قضیه چقدر جدیه و بازی چقدر بودجه و امکانات پشتش هست <:-P با دیدن اون تریلر ممکنه یکمی هیجان‌زده شده باشیم ولی من با دیدن این پنل بیشتر هایپ شدم چون گفتن هر محیط یا چیزی که توی تریلر دیدید رو میتونید توی بازی تجربه کنید و برید سراغش :x الان متوجه شدم که بازی چقدر میتونه خفن از آب دربیاد...اون تریلر رو صرفا یه نمایش واسه ایجاد جلب توجه می‌دونستم ولی حالا که صحبتاشونو شنیدم، بنظرم با نمایش گیم‌پلی قراره سر به بیابون بزاریم :D

+

پنل 10 سالگی آنچارتد، بهترین پنلی بود که تا حالا تو عمرم دیدم...آخرش همه بعض کرده بودن که دیگه آنچارتدی در کار نیست :(( خیلی خاطرات جالبی به اشتراک گذاشته شد و این بار همه‌ی صداپیشه‌ها از نسخه‌ی اول تا 4 اومده بودن حتی لازاروویچ :D
    نولان نورث هم گفت که حالا که کار صداپیشگیش توی سری تموم شده، قرار بره کل نسخه‌ها رو برای اولین بار از اول تا آخر بشینه و بازی کنه :D به U:GA هم اشاره کرد و گفت که از دستش ندید :D<:-P یه کلیپ جالب هم از اولین مصاحبه شغلیش واسه Uncharted 1 به نمایش گذاشته شد که خیلی جالب و فان بود :D
    اگه طرفدار آنچارتد هستید و بصورت زنده پنل رو ندیدید، بعدا حتما ببینیدش... خیلی فضای معنوی و خفنی داشت...یه خداحافظی تمام و کمال واسه بهترین سری Playstation :x
    راستش پنل‌ها اون حس ناامیدی که از کنفرانس داشتم رو از بین برد...امشب PSX خواب رو از چشمام گرفت ولی ارزشش رو داشت <:-P بریم ببینیم تو پنل TLOU چه خبره :D

#757 FUTURE, ‏Dec 10, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Dec 10, 2017
    RohFa, 0zero0, Silent Siren و 49 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. FUTURE

کاربر فعال

نام:
    Alireza
    اجرای زنده الی و جوئل :x:x:x:

2017-12-10_060458.jpg 2017-12-10_060523.jpg 2017-12-10_060514.jpg

از دست ندید :((

+

نیل دراکمن تایید کرد که بازی قراره تو E3 2018 نمایش داشته باشه <:-P
    پنل رو هم ببینید، اطلاعات خوبی بدست اومد...تایید شد که بیشتر بازی توی سیاتل اتفاق می‌افته. نیل اعلام کرد که 50 تا 60 درصد از بازی تکمیل شده <:-P
    این جمله‌ی نیل هم فوق‌العاده امیدوارکننده و خفن بود :x :
    ‘We’ll always be making single player, linear, narrative-based games at Naughty Dog’

#758 FUTURE, ‏Dec 10, 2017
    RohFa, 0zero0, Silent Siren و 43 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. jhoobin

کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    پنل days gone چی شد؟؟؟

10. .Amirone

Gold User

وقتی تروی شروع کرد به خوندن .. با اون ابهت و خستگی جوئل ، خیس شد چشمام ... بهترین اتفاق PSX امسال بود برام

#760 .Amirone, ‏Dec 10, 2017
    0zero0, mohsen2012, voldmort و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. vaan 2

کاربر سایت

نام:
    مازیار
    دقیقا این همه عصبانیت به خاطر یه کنفرانس !
    اونم شرکتی که هیچ علاقه ای به محصولاتش ندارید

artour-2198 و arash1996 این نوشته را Like کرده اند.
  12. aliahmadi2

کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    آقا اینو از کجا پیدا کنم؟ لینکی چیزی ازش بدید [-o<

13. .:AC MilaN:.

کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    0zero0, morteza75, voldmort و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. voldmort

کاربر سایت

نام:
    ali
    Lost Soul Aside شدیدا نظرمو به خودش جلب کرد
    یه چیزی شبیه ff و نیر هست(هک اند اسلشه سریع)

15. .Amirone

Gold User

Monster Hunter رو بازی کردم .
    اول عکسها ؛
    روی PRO تنظیمات داره ، من روی گرافیک گذاشتم

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

:D

GIF

در مورد بازی : باگ که امضاشه ! ، همه چی از همه چی عبور میکنه !! ، گیم پلی در قسمت کمبوها دلچسبه ولی همونطور که قبلا گفتم روند تکراری داره برام نه بخاطر آپگریدهای بیشتر ، حس کشتن دایناسور رو نمیده ، انتظار گرافیک برای این بازی نداشتیم ، گرافیک فنی ضعیفه میتونست بهتر باشه چون مشخصه تناقض داره بعضی قسمتها مثل پوشش گیاهی با محیط های اطرافش . این همه روضه خوندم که بگم بازم جذب نشدم نوش جون طرفداراش .

Kurt117, Sɯαsƚikα, .:AC MilaN:. و 10 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.