انتظارات و ایده های شما در The last of us 2 Multiplayer

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
از اونجایی که هوش مصنوعی این بازی رو هم دیدیم :D از وجودش تو مولتی استقبال میشه
بنظرم کار خاصی نمیخواد بکنن :D از نظر ایده مولتی همون قبلی رو بزارن با فقط سرور اختصاصی [-o<
بتل رویال به سبک ناتی داگ :-?8->

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Persona.Q

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
اسلحه های درست حسابی بذارن خدایی نه مثل tlou 1 همه اسلحه خوبا خریدنیه..غیر از بمب و اسموک و مولوتوف اینا چنتا چیز دیگم اضافه کنن.. مپ بزرگتر و پلیرا بیشتر بشن..

• Like
Reactions: SHAYAN1999

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
از اونجایی که هوش مصنوعی این بازی رو هم دیدیم :D از وجودش تو مولتی استقبال میشه
بنظرم کار خاصی نمیخواد بکنن :D از نظر ایده مولتی همون قبلی رو بزارن با فقط سرور اختصاصی [-o<
بتل رویال به سبک ناتی داگ :-?8->

آره الان جو جوری شده که همه میگن چه خبره بتل رویال بسه
برا کاد و بتل شاید درست باشه این حرف ولی تلو بنظر منم بتل رویال خیلی خیلی بهش میخوره
اصن همون مود های عادیش هم یه حس Survival داشت و قلب آدم داخلش تند تند میزد ، چه برسه بتل رویال بذارن ...

• Like

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
اسلحه های درست حسابی بذارن خدایی نه مثل tlou 1 همه اسلحه خوبا خریدنیه..غیر از بمب و اسموک و مولوتوف اینا چنتا چیز دیگم اضافه کنن.. مپ بزرگتر و پلیرا بیشتر بشن..
اسلحه های پولی رو به صورت loadout های آماده میشد استفاده کرد

• Like

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
درسته ولی لود اوت ها هم خوب نبودند
بازی از این نظر بنظرم حالت pay 2 win میگرفت
آره الان جو جوری شده که همه میگن چه خبره بتل رویال بسه
برا کاد و بتل شاید درست باشه این حرف ولی تلو بنظر منم بتل رویال خیلی خیلی بهش میخوره
اصن همون مود های عادیش هم یه حس Survival داشت و قلب آدم داخلش تند تند میزد ، چه برسه بتل رویال بذارن ...
البته من سر توانایی گفتم حالا بهتره بتل رویال rdr2 هم اگه داشته باشیم ببینیم مطمئنا ی چیز اختصاصی خواهد بود
همین در مورد ناتی داگ هم صادقه ....

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
سر توانایی گفتم حالا بهتره بتل رویال rdr2

توانایی ؟؟ نفهمیدم منظورتو :-?

لوداوت های آماده صرفا برا اینبود که اسلحه و پرک های مختلف رو تست کنی اگه خوشت اومد بخری ، قابل مقایسه نبود با اینکه خودت بخری و بهترینا رو گلچین کنی
حالا شاید شما اگه فقط با دوستای ایرانیت بازی کنی هیچکس پول نداده باشه و تفاوت حس نشه ، ولی کسی که میخره و بهترین اسلحه و پرک هارو باهم استفاده میکنه صددرصد برتری داره

• Like

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
درسته ولی لود اوت ها هم خوب نبودند
بازی از این نظر بنظرم حالت pay 2 win میگرفت

لوداوت های آماده صرفا برا اینبود که اسلحه و پرک های مختلف رو تست کنی اگه خوشت اومد بخری ، قابل مقایسه نبود با اینکه خودت بخری و بهترینا رو گلچین کنی
حالا شاید شما اگه فقط با دوستای ایرانیت بازی کنی هیچکس پول نداده باشه و تفاوت حس نشه ، ولی کسی که میخره و بهترین اسلحه و پرک هارو باهم استفاده میکنه صددرصد برتری داره
برای من خیلی مهم نبود چون بنظر من بهترین سلاحش Burst Rifle بود که رایگان هم بود. چند سالی هست که فقط با اون من بازی میکنم

• Like
Reactions: Changed_Man 50

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
5 تا مورد به ذهنم میرسه
1.بتل رویال نداشته باشه
2.بتل رویال نداشته باشه
3.بتل رویال نداشته باشه
جهت تاکید 3 بار :D حالم از بتل رویال بهمخورده دیگه فقط رو یخچال بتل رویال نزدن:|
4. سرور اختصاصی
5. حذف اون اسکواد ابی های لعنتی و مسخره :|

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
توانایی ؟؟ نفهمیدم منظورتو :-?

یعنی توانایی شو دارن ی چیزی بسازن که اختصاصی اون بازی باشه نه صرفا تقلید از بازی های دیگه .
دقیقا سر enforcer و فک کنم تاکتیکال شاتگان خیلی اذیت شدم

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
منظورت Hunter هاست؟
چرا؟ مشکلشون چی بود؟
هانتر ها و فایرفلای گروه ها بودن منظورم اون مپ نقطه ابی کنار صفحه بود که کلن شما بود و تو مچ با جمع کردن ایتم ها کمکشون میکردید
مشکلش این بود که بهت معموریت میداد ولی اگه نمیتونستی انجام بدی کلا کلن از بین میرفت و از اول مجبوربودی بری
جدای بحث تروفی که گذاشتن که بحثم اون نیست کلا یکی مثل من ( البته با این پینگ افتضاح شاید خیلی ها ) تو شرایط حساس به مشکل میخوردن
مثلا خود من بار های تو روز های مختلف داخل بازی که معموریت ریسک 100 میداد به مشکل خوردم مثلا 3 دست فرصتی که میداد 2 تاش به مشکل میخوردم و دست اخرم نمیتونستن جبران کنم و میرفت از اول
وگرنه کلا مولتیش هم جز سرور اختصاصی واقعا بالانس و عالی بود و رودستش ندیدم
البته اگه سرعت ما هم خوب بود این مورد رو نمیگفتم ولی با مشکلات ما نظر من به نبود کلن هست اگه تو نسخه دوم باشه اصلا :D

• Like

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
هانتر ها و فایرفلای گروه ها بودن منظورم اون مپ نقطه ابی کنار صفحه بود که کلن شما بود و تو مچ با جمع کردن ایتم ها کمکشون میکردید
مشکلش این بود که بهت معموریت میداد ولی اگه نمیتونستی انجام بدی کلا کلن از بین میرفت و از اول مجبوربودی بری
جدای بحث تروفی که گذاشتن که بحثم اون نیست کلا یکی مثل من ( البته با این پینگ افتضاح شاید خیلی ها ) تو شرایط حساس به مشکل میخوردن
مثلا خود من بار های تو روز های مختلف داخل بازی که معموریت ریسک 100 میداد به مشکل خوردم مثلا 3 دست فرصتی که میداد 2 تاش به مشکل میخوردم و دست اخرم نمیتونستن جبران کنم و میرفت از اول
البته اگه سرعت ما هم خوب بود این مورد رو نمیگفتم ولی با مشکلات ما نظر من به نبود کلن هست اگه تو نسخه دوم باشه اصلا :D
فقط اونایی که میگفت فایرفلای ها حمله کردن رو اگه کامل نکنی کلا کلن ـت پاک میشد و مجبور بودی از اول بری وگرنه بقیه ـش پاک نمیکرد کلن ـت رو
یه باگی داشت این بخشش هنوزم هست من خودم بعضی وقتا اینجوری میرم. توی هر بازی وقتی مثلا انتخاب میکنی که 9 تا kill بگیری اگر به 9 تا نرسی میتونی هر موقع قبل تموم شدن بازی و برگشتن به منو دکمه ps button رو بزنی و بازی رو به صورت close apllication ببندی بعد که دوباره بری تو بازی میبینی که هر چقدر kill تا قبل بستن بازی گرفته بودی مونده

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
معموریت ریسک 100 میداد به مشکل خوردم مثلا 3 دست فرصتی که میداد 2 تاش به مشکل میخوردم و دست اخرم نمیتونستن جبران کنم و میرفت از اول
البته اگه سرعت ما هم خوب بود این مورد رو نمیگفتم ولی با مشکلات ما نظر من به نبود کلن هست اگه تو نسخه دوم باشه اصلا

اونا رو که اصن کسی اهمیت نمیداد بهش :| فقط تو بار اول اگه میخواسی پلات کنی لازم بود
دفعات بعدی فقط یه مشت پیام بود که باید اسکیپ میکردی
چون مالتی نسخه اول رو عجله ای تو دوهفته ساختن همچین چیزای غیر معقولی داشت تو نسخه دو امکان نداره باشه
قطعا دو سه برابر بهتر خواهد بود مالتی این نسخه

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
فقط اونایی که میگفت فایرفلای ها حمله کردن رو اگه کامل نکنی کلا کلن ـت پاک میشد و مجبور بودی از اول بری وگرنه بقیه ـش پاک نمیکرد کلن ـت رو
یه باگی داشت این بخشش هنوزم هست من خودم بعضی وقتا اینجوری میرم. توی هر بازی وقتی مثلا انتخاب میکنی که 9 تا kill بگیری اگر به 9 تا نرسی میتونی هر موقع قبل تموم شدن بازی و برگشتن به منو دکمه ps button رو بزنی و بازی رو به صورت close apllication ببندی بعد که دوباره بری تو بازی میبینی که هر چقدر kill تا قبل بستن بازی گرفته بودی مونده
اره دیگه اون ها ریسکشون 100 بود من جند بار به مشکل خوردم بعدش رفت رواعصابم ولش کردم :|
چیز تو مخی بود
اونا رو که اصن کسی اهمیت نمیداد بهش :| فقط تو بار اول اگه میخواسی پلات کنی لازم بود
دفعات بعدی فقط یه مشت پیام بود که باید اسکیپ میکردی
چون مالتی نسخه اول رو عجله ای تو دوهفته ساختن همچین چیزای غیر معقولی داشت تو نسخه دو امکان نداره باشه
قطعا دو سه برابر بهتر خواهد بود مالتی این نسخه
دقیقا بهش برخلاف موارد دیگه واقعا پرداخت نشده بود رواعصاب بود تا مشوق باشه :-"
نمیدونستم این قدر سریع ساختن ولی واقعا جز اون مورد عیب نمیشه بش گرفت :x
اگه دوهفته ای 1 رو ساختن اون همه حال داد این که خیلی وقته کار میشه روش قطعا برگهامون رو میریزونه :D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر