A Hat in Time| PC

A Hat In Time

3nh4_a_hat_in_time_icon_by_jolu42-dbwdkq3.png

Developer
: Gears for Breakfast
Publisher: Humble Bundle
Genre: Platformer
Release Date: Octubre 5 2017​

اگر pc گیمر باشید این رو حس کردید که بین بازی های مختلفی که در ژانر های گوناگون ساخته میشه یا بعدا برای کامپیوتر پورت میشه همیشه جای یک سبک خیلی خالی هست 3D platformer ....

( کنسول های سونی راچت و کلنک و اسلای و جک رو دارند....و ماریو و دوستاش هم که نینتندو رو اداره می کنند ....باز هم دم سونیک گرم که pc باز ها رو فراموش نمی کنه.....)
البته از نسل هفت به این ور این سبک خیلی مظلوم واقع شد(مگر اینکه صاحب یکی از کنسول های نینتندو بوده باشید که اون هم در مقایسه با قبل خیلی تعداد بازی های این سبکش کم شد...) یک زمانی روی ps1 , N64 , ps2 توی هر 10 بازی یک 3D platformer خوب پیدا میشد .....

سال 2017 از قبل قرار بود پذیرای چند عنوان 3D platformer باشه crash روی پلی استیشن 4 ....Mario odiseey روی swich
Yooka laylee هم روی همه کنسول ها و پی سی .......این وسط A Hat in Time خیلی بی سر و صدا توسط یک سازنده گمنام داشت مراحل نهایی رو طی میکرد( بماند که توی نمایشگاه های مختلف از خودش تریلر در میکرد و دل ملت رو آب میکرد..)

حالا بعد از حدود 5 سال از شروع کیک استارتر بازی وارد بازار شد و طرفداران این ژانر مخصوصا روی pc می تونند به رقص و پایکوبی مشغول بشن........

به دنبال دختر سیبیلو در شهر مافیا

یکی بود یکی نبود یک روز صبح که دختر کوچولو توی صفینه فضاییش از خواب بیدار شد یکدفعه دید که یک آقای کچل پشت پنجره صفینه وایستاده و اومده تا مالیات و عوارضی عبور از شهر مافیاها رو بگیره ...دختر کوچولو تا اومد به خودش بجنبه آقاهه در و باز کرد و همه ساعت های شنی دختر کوچولو توی فضا پخش شد .....

Mario Sunshine 2017

کیفبت بازی همون چیزی هست که از یک 3d platformer درجه یک انتظار میره (توی استیم و نقد و بررسی های که از بازی انجام شده بازی رو با ماریو 64 و سان شاین مقایسه می کنند هر چند چپتر دعوای پرنده ها توی استدیوی فیلم سازی بی شباهت به سایکونات ها نیست)

کلاه نقش اساسی توی بازی ایفا می کنه.. کلاه برای سریع دویدن ...کلاه جادوگری برای پرتاب محلول های منفجره ....کلاه برفی برای منجمد شدن و....همینطور از چتر و قلاب و موتور سه چرخه و ...هم استفاده می کنید... ساختار مراحل مثل ماریو گالاکسی هست با پس گرفتن ساعت های شنی سیاره ها یعنی چپتر ها باز میشند و بعد از چند مرحله می تونید به یک چپتر دیگه برید و دوباره مراحل جدید توی چپتر قبلی باز کنید و مراحل مخفی و چلنج ها رو توی مراحل پیدا کنید و ......کلا 4 چپتر داره که هر کدوم داستان و گیمپلی و ظاهری جداگانه داره مثلا شهر مافیا گسترده تر و برای آیتم پیدا کردنه ولی مراحل استدیوی فیلم سازی مخفی کاری داره و.....

اونقدر ...کنترل بازی روونه ...اونقدر ...گرافیک قشنگه...اونقدر طراحی مرحله عالیه .....اونقدر ....طنزش قویه .....
اونقدر ...چیز واسه جمع کردن هست ...اونقدر ....کار برای انجام دادن هست .... ......اونقدر..
اگه طرفدار این سبک هستید... اگه هنوز کودک درونتون نفس می کشه ....اگه حسرت کنترل ماریو و اسلای به دلتون مونده ...اگه از کشتن سرباز ها و زامبی ها و دزدیدن ماشین و زدن ضربه کرنر خسته شدید... تریلر بازی رو حتما ببینید ...شاید ...شاید.....

صفحه استیم و تریلر ها :A Hat in Time on Steam
System Requirements

• Minimum:
    • OS: Windows XP SP3 / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
    • Processor: 3.0 GHz processor
    • Memory: 4 GB RAM
    • DirectX: Version 9.0c
    • Storage: 5 GB available space

• Recommended:
    • Processor: 3.5 GHz processor
    • Memory: 8 GB RAM
    • DirectX: Version 9.0c
    • Storage: 5 GB available space

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
داشتم هاردم رو پاکسازی می کردم ناگهان با این گیمپلی که خودم از تو بازی گرفته بودم ماه ها پیش رو برو شدم و گفتم بگذارم اینجا شاید ....

A Hat in Time gameplay

با خوابیدن سر و صدای بازی های بزرگ الان وقت عنوان هایی هست که تو شلوغی و هجمه تبلیغات مظلوم واقع شدند.....

فکر کنم تنها خودم توی ایران این بازی رو انجام دادم ...اینجا از 1458 عضو بازی سنتر 759 عضو کودک درونشون رو اتانازی کردند و 492 عضو دیگه کودک درونشون رو وادار به هاراگیری کردند ...بقیه هم از اول کودک درون نداشتند و با بالغ درون به دنیا اومدند...البته گزارش هایی شد مبنی بر اینکه بعضی از اعضا هم کودک درونشون رو خ ت ن ه کردند که به بحث ما مربوط نمیشه....

دلم خوش بود حداقل چندتا بچه ابتدایی....نه پیش دبستانی...نه مهد کودکی البته با کمک مربی شون... حداقل چندتا نوزاد ...بیان اینجا چند بار دستشون رو روی کیبورد بکوبند ....
یه پست با عنوان ابلغیددرزایامنوحدددئئذرممننننم.کغغفقسبحخهئوسثسنملسنلمو.... بگذارند....

شرکت گیرز فور برکفست (دستم رو رو کیبورد نکوبیدم ...اسم شرکت همینه) با اولین بازیش فوق العاده ظاهر شد امیدوارم نینتندو قاپش نزنه و دوباره شاهد بازی هاش روی pc باشیم...بازیشون خیلی قشنگ بود کاش یوکا و لیلی رو هم میدادن اینا درست کنند ( سازنده ها یدونه آیتم تو بازی گذاشتند که اگه بچسبونید روی کلاهتون ...صدای حرف زدن کاراکتر ها مثل بازی یوکا میشه ...همونطوری اعصاب خورد کن ......
اگه خدا خواست و حتی یک نفر ...فقط یک نفر از شما.... بازی رو انجام داد ( تو رو خدا بازی کنید دیگه ....^:)^)

ایده های نابی رو می تونه توی بازی شاهد باشه ...مثل....

مبارزه با توالت سیاری که وسط جنگله و گاه و بی گاه از خودش میعانات گازی بدبو... ناشی از تخمیر در چاه ......در می کنه

یا فرار و مخفی شدن از دست روح سرگردان بانو ...بانو......اسمش یادم نمیاد ......اصلا ولش کن درست نیست اسم کوچیک دختر مردم رو بین این همه پسر نامحرم و تحت فشار به زبون بیارم...همون بانو ...

ورود مخفیانه به استدیوی فیلم سازی و ادامه روند پنهان ماندن هویت.... خداییش عمرا اگه اسنیک و سم فیشر تو عمرشون از پشت کارگردان حین فیلمبرداری عبور کرده باشند....

بستن قرار داد با شیطان بیرون و سوزاندن تابلو های نقاشی جهت کمک به خودسوزی ساکنین محلی

بازی کردن در فیلم جنایی پلیسی در نقش کارآگاه و پرده برداشتن از قتل در قطار و عکس گرفتن در بین فن ها و هواداران

زیپ لاین در ارتفاعات تبت گونه هیمایالا....( غلط املایی نیست اینجا با هیمالیا فرق میکنه فقط شبیه اونجاست...)

نجات پیر مردی که توسط مافیا مورد آزار و اذیت قرار گرفته ( خدا مرگم بده... نه از اون آزار و اذیت ها ...درسته اونور مرد و زن براشون فرقی نداره و همه از حقوق یکسان برخوردارن ولی درجه بندی بازی 7 ساله ....خواهشا به هیچ چیز بدی فکر نکنید...)

ترسوندن اعضای مافیا در شب تاریک اونهم فقط با افتادن توی چاله گل و لای...

و...........

نقد های بازی توی استیم الان شده این Overwhelmingly Positive یعنی دیگه ته ته آخر مثبت ....حالا هی برید nioh بازی کنید ....حالا یوقت به تایپیک nioh بر نخوره ......

این ها رو من به عنوان یکی از انیشمندان شرقی از خودم در نیاوردم بلکه قبلش از چند تن از دوستان خوبم که از اندیشمندان غربی محسوب می شوند جویای نظر شدم به عنوان مثال :

A Hat in Time is a creative, playful, and polished tribute to a genre that doesn’t get nearly enough love on PC.

Suffice to say, A Hat in Time won’t waste your time

A Hat in Time is that rare Kickstarted game that had a lofty goal and succeeded

Wonderful in every aspect, Gears for Breakfast's first title.

A Hat in Time is a short but great spiritual successor to Super Mario 64 and the best 3D platformer released on PC this year.

A great game from a genre that we see so rarely on PC

The game is in fact a little delicious.

A hugely entertaining 3D platformer that channels the imagination and unpredictability of older games without becoming a prisoner to the past.

I didn't think games could make me smile anymore. I was wrong.

اینم متای جدید اون متا قبلیه جامعه آماریش کوچیک بود اینو چی میگین دیگه...

6pti_capture.jpg

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
c5a9_a-hat-in-time_2018_08-20-18_017.jpg

در هیاهوی Gamescom 2018 بالاخره از DLC این عنوان رونمایی شد...

13 سپتامبر دی ال سی جدید با عنوان seal the deal فقط و فقط برای pc میاد....بخش Co op با اضافه شدن یک دختر کوچولوی سبزه روی....راه اندازی شده ...و بازی هم قراره برای سوییچ بیاد ...

فرصت خوبی هست که اون دسته از دوست هاتون رو که فقط در پارک ها و کافی شاپ ها ملاقات می کنید به بهانه انجام دو نفره این بازی هم که شده بکشونید خونه و ...>:)>:)>:)....

دوستان اشاره می کنن که 13 سپتامبره و همین الان اومده و برای 24 ساعت اول رایگانه البته همینش هم برای ما گرونه ...مخصوصا اگر گیم مفت پایرسی زیر زبونتون مزه کرده باشه...بنابراین دیگر گزینه پیش روی شما نسخه Codex هست با حجم حدود 4.8 GB....

گویا دی ال سی در کشتی بر فراز آب ها در جریانه...و بین شیرهای دریایی و فک ها باید وول بزنید....تو تریلر میشه دید که وظیفه دلیوری پخش غذا رو انداختن گردن شما.... خودم خوشم نمیاد آخه کشتی هم شد جا واسه بپر بپر...آدم یخورده کج بپره خوراکه دلفینا میشه....کشتی فقط جای شورشه ..شورش...

یک درجه سختی جدید به نام death wish به بازی اضافه میشه طبق معمول با امضای قرارداد با ابلیس خبیث...

مراحل مخفی کاری در استدیو فیلمسازی خودش ته دوشواری و مشقت بود حال آرزوی مرگ هم باید درونش بکنید.....

و کلی لباس و رلیک و شش ساعت شنی جدید که در طول مراحل قبلی پخش شده...

همین چند وقت پیش بود که بازی مرز 500 هزار نسخه فروش رو رد کرد و حالا روی سوییچ هم احتمالا میترکونه....

پس هنوز هم دیر نشده برای تجربه این بازی بخصوص اگر قیمت ارز همه کاسه کوزه هاتون رو بهم زده و داغ ماریو اودیسه رو بر دل شما نهاده این بازی می تونه نقش آسپرین بچه رو ایفا کنه ....

kum4_picture1.png

Seal the Deal DLC package

Adds split-screen co-op (New character for Player 2: Bow Kid)

New chapter: The Arctic Cruise

New challenge mode with contracts​

Harder difficulty setting: Death Wish (New Game+ mode that is much harder)

New color dyes, flairs, outfits, badges, and photo filters

Six new time rifts

میدونم هیچ کس پاش رو هم تو این تایپیک نمی زاره اینا رو هم برای در و دیوار وقالب تاریک و روشن تایپیک گفتم...

نمی دونم چرا بازی تو اینجا خیلی تحویل گرفته نمی شه تو خارج که خیلی طرفدار پیدا کرده...شاید مشکل از ما جوانان ایرانی هست که زیادی غیور و حماسی هستیم...
در هر صورت وظیفه من به عنوان استارتر تایپیک اقتضا می کنه که چند تا ویدئو قرار بدم بلکم کسی گمراه شد و دلش لرزید و بازی رو انجام داد....

تریلر DLC

گیمپلی یکی از چلنج های Death Wish

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر