اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
سلام.
مدتی هست ( حدود 1ماه) سرور های بازی های PUBG-Call of duty black ops4 - rainbow six siege -red dead redemption 2 و چند تا بازی دیگه به مشکل خوردن.
به این صورت که به سرور های این بازی ها کلا نمیتونیم وصل بشیم یا اینکه گاهی اوقات وصل میشه و گاهی اوقات نمیشه.
مثلا در pubg از 10 باری که امتحان میکنیم که بریم توی بازی ، 8 بارش نمیشه (بازی در صفحه لودینگ گیر میکنه و به سرور بازی اتصال پیدا نمیکنه)

این مشکلات وقتی از vpn خارجی استفاده میکنیم وجود ندارند پس 99% مربوط به محدودیت هایی هست که روی این سرور ها از داخل گذاشته شده و احتمالا به صورت تصادفی بلاک شده اند .

لطفا پیگیری کنید .
سلام

لطفاً آدرس IP هاشون رو اعلام کنید.

ممکنه مشکل فیلترینگ یا تحریم یا مهندسی اشتباه ترافیک باشه.

آدرسشون رو بدید میتونیم پیگیری کنیم ولی با اسم بازی کاری نمیشه کرد.
دقیقا مشکل من توی PUBG و GTA V هست. اصلا نمیتونم کانکت بشم. احساس میکنم به اشتباه بلاک شدن. چطور میتونم IP درست رو براتون ارسال کنم؟

haydouk

کاربر سایت
Sep 14, 2017
59
دقیقا مشکل من توی PUBG و GTA V هست. اصلا نمیتونم کانکت بشم. احساس میکنم به اشتباه بلاک شدن. چطور میتونم IP درست رو براتون ارسال کنم؟

سلام
اگه روی PC بازی میکنید، تو صفحه 12 همین فروم، یک دستور العمل گذاشتم، میتونید با استفاده از اون یک خروجی بگیرید و برام بفرستید.

ممنون

• Like
Reactions: -Poormaz-

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
سلام
اگه روی PC بازی میکنید، تو صفحه 12 همین فروم، یک دستور العمل گذاشتم، میتونید با استفاده از اون یک خروجی بگیرید و برام بفرستید.

ممنون
در اولین فرصت انجام میدم و براتون بصورت پیام خصوصی میدم.

• Like
Reactions: Annunaki ™

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
دقیقا من هم این مشکل رو دارم مخصوصا به سرورهای آلمان call of duty
این مشکل فقط تو black ops 4 نیستش تو تمام نسخه های call of duty اینطوری شده حتی بعضی سایت هارو هم نمیتونیم باز کنیم نمونه مثل:
What Is My IP Address? IP Address Tools and More
Fortnite Battle Royale Stats, Leaderboards, & More!
FORTNITE Server Status and Server Pings | Is Fortnite down?
اگر ادرس سرور نیازه من نمیتونم بدست بیارم اگر کسی call of duty داره و بلده خواهشا ادرس سرور هارو در بیاره

تایید میشه !

به محض ورود به صفحه بازی و لودینگ با اررور Connecting to host lost مواجه میشه !
و خیلی اوقات اصلا پلیری پیدا نمیکنه !
متاسفانه این مشکل شامل بخش multiplayer و black out هست که هر دو نیاز به اتصال به سرور و هاست دارن .

این هم عکس از قسمت network monitor windows 10 برای بازی Call of Duty Black ops 4
0a5h_cod_bo_4_resource_1.jpg

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
69
تایید میشه !

به محض ورود به صفحه بازی و لودینگ با اررور Connecting to host lost مواجه میشه !
و خیلی اوقات اصلا پلیری پیدا نمیکنه !
متاسفانه این مشکل شامل بخش multiplayer و black out هست که هر دو نیاز به اتصال به سرور و هاست دارن .

این هم عکس از قسمت network monitor windows 10 برای بازی Call of Duty Black ops 4
0a5h_cod_bo_4_resource_1.jpg
الان ادرس سرور هایی ک میخواستی وصل بشی اینا هستند؟
52.41.201.91
52.10.132.25
52.25.21.142
اگه اینا باشه ک این سرور ها فکر کنم برای Na Amazon باشه ک من نتونستم از هیچکدومشون پینگ بگیرم تنها سرورهایی ک تونستم پینگ بگیرم 185.60.115.232 و 37.244.54.10 و 178.79.244.116 این بود ک اینام فکر کنم برای Blizzard هستش.
این سرور هایی هم ک به اشتباه فیلتر شدن فکر کنم به خاطر نرم افزار psip*hon هستش ک اگر اشتباه نکنم از سرور های آمازون استفاده میکنه.
ببین میتونی ادرس سرور های آلمان Ops 4 رو در بیاری؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Annunaki ™

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
الان ادرس سرور هایی ک میخواستی وصل بشی اینا هستند؟
52.41.201.91
52.10.132.25
52.25.21.142
اگه اینا باشه ک این سرور ها فکر کنم برای Na Amazon باشه ک من نتونستم از هیچکدومشون پینگ بگیرم تنها سرورهایی ک تونستم پینگ بگیرم 185.60.115.232 و 37.244.54.10 و 178.79.244.116 این بود ک اینام فکر کنم برای Blizzard هستش.
این سرور هایی هم ک به اشتباه فیلتر شدن فکر کنم به خاطر نرم افزار psip*hon هستش ک اگر اشتباه نکنم از سرور های آمازون استفاده میکنه.
ببین میتونی ادرس سرور های آلمان Ops 4 رو در بیاری؟
پابجی هم از سرورهای آمازون استفاده میکنه و اخیرا از هر 5 تا سرچ 3-4 تاش وصل نمیشه! واسه سایفون زدن کل سرورای آمازون رو فیلتر کردن نابود شده ...

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
سلام و وقت بخیر

با همکاری دوستانمون که اقدام به راه اندازی سامانه فوق العاده کاربردی latency.ir کردن، آدرسهای گیم سرورهایی که با کمک شما شناسایی شدن رو جهت پایش چند نقطه ای تعریف کردیم.

در این سیستم که پابلیک و عمومی هم هست، میتونید از هر کدوم از دیتاسنتر های مورد نظر دسترس پذیری سرور مقصد رو ببینید.

ما هم از همین طریق اختلالهای ترافیکی که مابین شرکتها وجود داره رو شناسایی میکنیم.

بارها دیدیم که یک سرور خاص از شبکه یک سرویسدهنده مثل آسیاتک وضعیت خوبی داره اما در مخابرات پینگ تایم بالایی داره.

امیدوارم که با کمک این سرویس بتونیم شناسایی بهتری از مشکلات ترافیکی گیم سرورها در شبکه داخلی و بین الملل داشته باشیم.
دوست عزیز واقعا دمتون گرم.امروز وزیر هم در مورد این سایتتون نظر مثبتش رو اعلام کرد

• Like
Reactions: haydouk and L.o.s

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
پابجی هم از سرورهای آمازون استفاده میکنه و اخیرا از هر 5 تا سرچ 3-4 تاش وصل نمیشه! واسه سایفون زدن کل سرورای آمازون رو فیلتر کردن نابود شده ...
pubg موقعی که ریلیز 1.0 رو رد کرد ، رفت روی microsoft azure
الان فقط فورتنایت روی amazon هست

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
IP : 155.133.229.250
Provider : Valve Corporation
Game: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

@haydouk
سرور پابجی که فیلتره فک کنم و وصل نمیشه! پینگم گرفتم همش تایم اوت، دوستان تست کنید واسه شمام تایم اوته همش؟!

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
pubg موقعی که ریلیز 1.0 رو رد کرد ، رفت روی microsoft azure
الان فقط فورتنایت روی amazon هست
نه من چک کردم. پابجی روی PC همچنان به آمازون وصل میشه. توی Resource monitor هم میتونی ببینی.
IP : 155.133.229.250
Provider : Valve Corporation
Game: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

@haydouk
سرور پابجی که فیلتره فک کنم و وصل نمیشه! پینگم گرفتم همش تایم اوت، دوستان تست کنید واسه شمام تایم اوته همش؟!
بله متاسفانه. جالبه که من فقط میتونم Solo بزنم و Duo و Squad مشکل دارن.

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
نه من چک کردم. پابجی روی PC همچنان به آمازون وصل میشه. توی Resource monitor هم میتونی ببینی.

بله متاسفانه. جالبه که من فقط میتونم Solo بزنم و Duo و Squad مشکل دارن.
Duo من یه بار شانسی وصل شدم ، ویس چت انقد لگی بود که نمیشد با یارت کمیونیکیت کرد و اینفو داد ... اومدم بیرون دوباره با VPN اومدم ....
--
این مشکل ویس چت لگی رو شما هم دارین؟!
هم تو رینبو واسم اینجوریه هم پابجی! VPN میزنم درست میشه!

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
Duo من یه بار شانسی وصل شدم ، ویس چت انقد لگی بود که نمیشد با یارت کمیونیکیت کرد و اینفو داد ... اومدم بیرون دوباره با VPN اومدم ....
--
بله دقیقا مشکل منم همینه وییس چت لگی

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
--
انگار مشکل برطرف شد. چک کنید ببینید هنوز وییس بده؟

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
انگار مشکل برطرف شد. چک کنید ببینید هنوز وییس بده؟
همین الان با دوستم رینبو بودیم ... من که با VPN بودم درست بود مث همیشه ولی اون بدون وی پی ان کلا ویس چتش قطع شده بود از ریشه :)))
دوشاخه قرمز (بخاطر پکت لاست!) فیکس بود و خیلی وقتا تیرامون رجیستر نمیشد ....

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
سلام و وقت بخیر

با همکاری دوستانمون که اقدام به راه اندازی سامانه فوق العاده کاربردی latency.ir کردن، آدرسهای گیم سرورهایی که با کمک شما شناسایی شدن رو جهت پایش چند نقطه ای تعریف کردیم.

در این سیستم که پابلیک و عمومی هم هست، میتونید از هر کدوم از دیتاسنتر های مورد نظر دسترس پذیری سرور مقصد رو ببینید.

ما هم از همین طریق اختلالهای ترافیکی که مابین شرکتها وجود داره رو شناسایی میکنیم.

بارها دیدیم که یک سرور خاص از شبکه یک سرویسدهنده مثل آسیاتک وضعیت خوبی داره اما در مخابرات پینگ تایم بالایی داره.

امیدوارم که با کمک این سرویس بتونیم شناسایی بهتری از مشکلات ترافیکی گیم سرورها در شبکه داخلی و بین الملل داشته باشیم.
این سامانه شما انگار از کار افتاده!! قبلا ادرس ایپی، پینگ و اینا رو نشون میداد، ولی الان نه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر